کابین اختصاصی تریدر
 مشتریانی که از قبل حساب معاملاتی دارند، حساب خود را از طریق این لینک به کابین متصل نمایند.

پلتفرم های موبایل


LiveZilla Live Chat Software

contactusfa

faq

callbackfa

در ماه سپتامبر 2011 دوره های آموزشی آنلاین تریدینگ از طریق کلاس های مجازی انلاین به منظور تشریح شفاهی روند بازاروارائه استراتژی ترید روزانه توسط بروکر پرسپولیس کپیتال برگزار شد.

 

جلسات آنلاین به صورت 45 دقیقه ارائه روند بازار و اموزش شناسایی نقاط مهم ورود و خروج، الگوها و بازه زمانی اعتبار آن ها و همچنین چگونگی خروج از بازار برای نرسیدن به مرحله کال مارجین و بعد هم پرسش و پاسخ  را شامل می شد که توسط برجسته ترین تحلیل گران ایرانی برگزار شده است.

برای دانلود این جلسات آموزشی به لینک زیر مراجعه کنید:

 

دانلود جلسات آموزشی تحلیل گری و تریدری

 


 

سمینار تشریح مفاهیم قراردادهای اختیار(آپشن) توسط بروکر پرسپولیس کپیتال منیجمنت (کارگزاری تخت جمشید دوبی) کارگزار بازار ارز، طلا و نفت بورس دوبی، به دعوت شرکت بورس کالای ایران در محل تالار معاملات بورس کالا در تهران در تاریخ 4 اسفند 1389 برگزار گردید.


این سمینار با حضور آقای احمد رضایی مدير قراردادهاي آتي بورس كالا (دعوت به این سمینار را ترتیب داده بودند) و جمعی از مدیران و دست اندرکاران این بورس به همراه تعدادی از مدیران بانک های داخلی و کارگزاریهای بورس ایران برگزار شد.


مدیرعامل بروکر پی سی ام (سخنران جلسه و مدیر شرکت سرمایه گزاری تخت جمشید دوبی) در این سمینار امکان سنجی اجرای این نوع معاملات در ایران توسط بورس کالا را مطرح نموده و همچنین امکانات مورد نیاز برای عملیاتی کردن این طرح و راه کارهای موجود و موانع سر راه به بحث و بررسی گذاشتند.


قراردادهای آپشن مشتقی از قراردادهای فیوچرز (یا اسپات) هستند و با خود فیوچرز (یا اسپات) این تفاوت اساسی را دارند که خريد يك قرارداد آپشن، ريسك خريدار آن را به يك عدد ثابت محدود مي ‌كند ودر عين حال به او اجازه مي دهد از حركت احتمالی قيمت در جهتی که پیش بینی کرده بود سودی بدست بياورد که می تواند بسیار بزرگ باشد.

در مورد فروشنده عکس این مطلب صادق است و فروشنده به ازای هر قرارداد سودی مشخص و ریسکی بالا را می پذیرد. پس فروشنده باید بر مدیریت ریسک کاملا هوشمندی مسلط باشد که شباهت زیادی به صنعت بیمه دارد.


مدیرعامل بروکر تشریح کردند که در بورس دوبی DGCX این معاملات با وجود فروشندگان بسیار بزرگ نظیر بانکهای دویچه بانک و HSBC به دلیل وجود نداشتن خریدار به تعداد لازم در حال حاضر انجام نمیشود. ولی مشکلی که اکنون در سر راه عملیاتی کردن این طرح در ایران وجود دارد نبودن خریدار نیست بلکه عدم وجود فروشند گانی است که دانش فنی در زمینه محاسبات قيمت فروش قراردادها که مهمترين بخش آن را تشکیل میدهد ، را داشته باشند زيرا هر گونه اشتباه موجب در معرض قرارگرفتن ریسک بسیار بالا برای فروشنده خواهد بود.

بنابراین در حال حاضر مهمترین مسئله مسلط شدن بانک ها، موسسات مالی و اعتباری بزرگ و یا شرکتهای بیمه در ایران به دانش فنی قضیه و گزینش آنها برای انجام این امر بزرگ است که شرکت پرسپولیس کپیتال آمادگی خود جهت این انتقال تکنولوژی را رسما اعلام نمود.

همچنین در این جلسه نمایی زنده از یکی از پلتفرمهای معاملاتی استفاده شده در بورس شیکاگو برای انجام معاملات آپشن توسط مدیریت بروکر به حاضرین در سمینار ارایه و در پایان به سوالات حضار پاسخ داده شد.

برای مشاهده عکس ها اینجا را کلیک کنید

 

 

 
فارکس بروکر پلتفرم تجارت الکترونیک ; طلا دوبی کارگزار بورس طلا بروکر های فارکس کارگزار فارکس بازار سرمایه گذاری تجارت ارز فورکست فارکس آموزش فارکس سیگنال نفت بورس دوبی تجارت فارکس تجارت آنلاین

دوره های آموزشی تجارت الکترونیک در دوبی

ما را دنبال کنید

pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
pcmbrokers instagram pintrest

آخرین مطالب فروم