سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
آموزش شمارش امواج الیوت یه سبکی نو - صفحه 3
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 38
Like Tree56Likes

موضوع: شمارش امواج الیوت یه سبکی نو

3896801
    Guest

شمارش امواج الیوت یه سبکی نو

به نام نامی دوست
    سلام دوستان
    می خوام در این تاپیک یک روش ساده و در عین حال بسیار دقیق برای شمارش امواج الیوت مطرح کنم این روش شمارش از روی نحوه رسم نمودار توسط گلن نیلی به ذهنم رسید و نتایج جالبی برام داشت امیدوارم مورد توجه دوستان قرار بگیره.
    با احترام.
    papas و rjalinous پسندیده اند.

کاربر فعال

تشکر / پسند
    میزان امتیاز
    1535Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام وتشکر از 3896802 عزیز
    من امروز تاپیک شما رو دیدم... خیلی به موقع بود واسه من چون دارم رو الیوت مطالعه میکنم...
    ازت ممنونم
    امیدورام شاد و پیروز باشی
    rjalinous این را میپسندد.

3896801
    Guest
    سلام

یکی دیگه از کاربردهای جالب این روش پیدا کردن پارامتر بهینه DT اسیلاتور هست .

همینطور که در شکل زیر ملاحظه میفرمایید کراسهای پارامتر 21 هماهنگی فوق العاده ای با امواج مشخص شده داره و همچنین در تایم فریم بالاتر در محدوده اشباع هست.

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

ویرایش توسط ناظرسایت : 02-16-2013 در ساعت 09:26 PM
    papas و rjalinous پسندیده اند.

کاربر فعال

تشکر / پسند
    میزان امتیاز
    592Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3896801 نمایش پست ها
    سلام دوستان

راستش متوجه شدم این حالت فقط یک نکته کامل نیست و در مواردی که حرکت پر شتاب و شارپ باشه به علتی که فقط فاکتور زمان لحاظ شده درست عمل نمیکنه.

لذا اونرو در این پست اصلاح میکنم :

هرگاه دو Hi یا دو Low آرایش یک در میان نداشتند و زیگزاگی نبودند باید پریود هر دو رو نصف کنیم تا در وسط یک پریود کامل بدست بیاد حالا اگر Low (یا Hi ) منطقه مورد نظر بین دو Hi (یا Low) ما قرار گرفت اونرو علامت میزنیم و اگر نگرفت یکی از Hi ها (یاLow) رو حذف میکنم:

نکته دیگه ای که باید اشاره کنم اینه که از بروکری استفاده کنید که کندل یکشنبه نداشته باشه و اگر داشت بهتره کندل روز یکشنبه رو در نظر نگیرید.

باتشکر.
    با سلام و خسته نباشید .
    ممکنه این قسمت رو بیشتر و واضح تر توضیح بدین .
    من خوب نحوه این انتخاب و حذف و متوجه نشدم .
    ویرایش توسط ناظرسایت : 02-16-2013 در ساعت 09:28 PM

3896801
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط tajerman نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید .
    ممکنه این قسمت رو بیشتر و واضح تر توضیح بدین .
    من خوب نحوه این انتخاب و حذف و متوجه نشدم .
    سلام
    دوست عزیز به زمان وقوع دو low دقت کنید چون یک نیم روز بین اونها فاصله وجود داره به جای پاک کردن فلش low بالاتر روی hi بین این دو low یک فلش قرار دادم.

تحلیل گر منتخب فروم

تشکر / پسند
    میزان امتیاز
    16222Array = 177
    قدرت امتیازدهی
    177
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    دوست عزیز به زمان وقوع دو low دقت کنید چون یک نیم روز بین اونها فاصله وجود داره به جای پاک کردن فلش low بالاتر روی hi بین این دو low یک فلش قرار دادم.

3896801 عزیز

ابتدا از شما به جهت اشتراک مطلبتون متشکرم

بنده به جهت علاقه به موضوع جدید در زمینه الیوت پست های این تاپیک را دو بار خوندم ولی هنوز یک سوالی اساسی در ذهنم باقی مونده امیدوارم با یک پاسخ کوتاه به نوع تمرکز من یا امثال من در این مطلب کمک کنید،

اینکه شما هدفتون از ارائه این موضوع نشان دادن رابطه بین نقاط چرخش قیمت با پریود زمانی در تایم های مختلف هست؟؟؟ اگر پاسختان مثبت هست لطفا بفرمائید هر تایم را در چه قالب زمانی جدا کردید و بهش پریود میفرمائید؟؟ و یا اینکه هدفتون حذف نقاط مجاور اضافی ؟؟

ممنون

3896801
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
    3896801 عزیز

ابتدا از شما به جهت اشتراک مطلبتون متشکرم

بنده به جهت علاقه به موضوع جدید در زمینه الیوت پست های این تاپیک را دو بار خوندم ولی هنوز یک سوالی اساسی در ذهنم باقی مونده امیدوارم با یک پاسخ کوتاه به نوع تمرکز من یا امثال من در این مطلب کمک کنید،

اینکه شما هدفتون از ارائه این موضوع نشان دادن رابطه بین نقاط چرخش قیمت با پریود زمانی در تایم های مختلف هست؟؟؟ اگر پاسختان مثبت هست لطفا بفرمائید هر تایم را در چه قالب زمانی جدا کردید و بهش پریود میفرمائید؟؟ و یا اینکه هدفتون حذف نقاط مجاور اضافی ؟؟

ممنون
    سلام توضیحات تاپیک بنظرم کامل هست و در قالب مثال بیان شده توصیه میکنم اگر علاقه مند هستید مجددا مطالعه بفرمایید.

کاربر هزاره

تشکر / پسند
    میزان امتیاز
    11582Array = 126
    قدرت امتیازدهی
    126
    pcmbrokers
    Array
    سلام توضیحات تاپیک بنظرم کامل هست و در قالب مثال بیان شده توصیه میکنم اگر علاقه مند هستید مجددا مطالعه بفرمایید.
    خسته نباشید دوست عزیز

اول از همه تبریک میگم بابت خلاقیتتون که واقعا کار زیبایی است.

من خودم الیوت نیلی بیشتر به مزاجم سازگاره فقط یه سوال اساسی داشتم

آیا آماری داشتید که چند درصد شمارش امواجتون به این روش درست از آب دراومده چون هر کسی ممکنه یه شمارش برای امواج مطرح کنه. می خوام ببینم میشه با اطمینان به این روش اتکا کرد برای شمارش امواج؟؟

مرسی

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

3896801
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
    خسته نباشید دوست عزیز

اول از همه تبریک میگم بابت خلاقیتتون که واقعا کار زیبایی است.

من خودم الیوت نیلی بیشتر به مزاجم سازگاره فقط یه سوال اساسی داشتم

آیا آماری داشتید که چند درصد شمارش امواجتون به این روش درست از آب دراومده چون هر کسی ممکنه یه شمارش برای امواج مطرح کنه. می خوام ببینم میشه با اطمینان به این روش اتکا کرد برای شمارش امواج؟؟

مرسی
    سلام
    نه من آماری نداشتم . اما فکر هم نمیکنم بشه آماری گرفت چون روش بیان شده در این تاپیک فقط برای جداسازی امواج یا به قولی شناسایی ماژورهاست و شمارش های صورت گرفته فقط یک برداشت شخصیه و امکان داره فرد دیگری با همون نقاط شمارش دیگه ای رو داشته باشه.

کاربر هزاره

تشکر / پسند
    میزان امتیاز
    11582Array = 126
    قدرت امتیازدهی
    126
    pcmbrokers
    Array
    سلام
    نه من آماری نداشتم . اما فکر هم نمیکنم بشه آماری گرفت چون روش بیان شده در این تاپیک فقط برای جداسازی امواج یا به قولی شناسایی ماژورهاست و شمارش های صورت گرفته فقط یک برداشت شخصیه و امکان داره فرد دیگری با همون نقاط شمارش دیگه ای رو داشته باشه.
    منظورم همون شناسایی ماژورهاست میشه به عنوان یه روش خیلی خوب برای شناسایی ماژورها بهش تکیه کرد؟؟؟

مرسی
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

3896801
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
    منظورم همون شناسایی ماژورهاست میشه به عنوان یه روش خیلی خوب برای شناسایی ماژورها بهش تکیه کرد؟؟؟

مرسی

امتحان کنید ببیند بدرد میخوره یا نه.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین