اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مجموعه وبینارهای آموزشی رایگان معامله گری و مدیریت سرمایه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• مجموعه وبینارهای آموزشی رایگان معامله گری و مدیریت سرمایه

آموزش تخصصی معامله گری
    آموزش کامل پرایس اکشن (لنس بگز) + آموزش موثر مدیریت ریسک و سرمایه گذاری
    مناسب برای تمام بازارهای مالی و تمام تایم فریم ها
    زمان کلاس ها : دو شنبه ها ساعت ۱۹:۳۰ الی ۲۱:۳۰
    به صورت رایگان

معرفی دوره:
    ازآنجا که روش پرایس اکشن تکیه بر رفتار شناسی قیمت و درک احساسات دیگر معامله گران حاظر در بازار دارد لذا این مزیت را برای معامله گران به همراه دارد تا حتی در دوره هایی از زمان که بازارها به دلیل کمی نقدینگی و افت معاملات، با روشهای تحلیل گری سخت تر قابل پیشبینی و معامله هستند، بتوانند به راحتی فرصت های سودده را از طریق روش پرایس اکشن شناسایی و بدون نیاز به سبک های دیگر تحلیلی که در بازارهای با نقدینگی بالا کارآمدتر هستند، به کسب سود بپردازند.
    همچنین معامله به روش پرایس اکشن به دور از هر نوع تحلیل تکنیکال و اندیکاتور می باشد و با ساده ترین تکنیکهای قیمتی با رفتار شناسی و درک احساسات دیگر معامله گران حاظر در بازار، فرصت های معاملاتی سودده را به راحتی برای معامله گران آشکار می سازد.

سرفصل های دوره:
    آشنایی با پرایس اکشن
    شناسایی سطوح کلیدی با اصول پرایس اکشن
    شناسایی روند با اصول پرایس اکشن
    شناسایی قدرت و ضعف با اصول پرایس اکشن
    تشخیص حمایت بازار از انتظارات من
    شناسایی ست آپ معاملاتی مناسب
    شناسایی نقاط حدضرر – حد سود – ورود ( LWP – LRP ) با اصول پرایس اکشن
    مدیریت معاملات باز با اصول پرایس اکشن
    ثبت ژورنال معاملات
    مدیریت سرمایه گذاری
    مدیریت ریسک
    لینک گروه آموزش پرایس اکشن در تلگرام

ثبت نام:
    برای ثبت نام لطفا مراحل زیر را طی کنید:
    1. ابتدا باید یک پروفایل کاربری باز کنید. برای این کار کافیست در کابین ویژه این کار cabin.pcmfa.net ثبت نام کنید.
    2. پس از کلیک بر لینک فعال سازی که در ایمیل خود دریافت کرده اید (پوشه اسپم را نیز حتما چک کنید)، وارد کابین خود شوید و مدارک شناسایی خود را آپلود کنید. سپس منتظر تایید مدارک خود بمانید.
    3. پس از تایید مدارک، به منوی خدمات/سامانه آموزش در کابین مراجعه کنید و بر روی دکمه ثبت نام در دوره آنلاین معامله گری کلیک کنید.
    4. ثبت نام شما تکمیل گردید. لینک ورود به جلسات آنلاین برای شما ایمیل میشود.

ویرایش توسط Traderha : https://www.traderha.com/member/14002-traderha در ساعت 06-16-2017, 09:20 PM

سلام من حساب ریل دارم وامروز در کابین تریدری ثبت نام کردم لینک ورود به جلسه کی فرستاده میشود .آیا می شود سمینارها را دانلود کرد.(چنانچه نتوانیم سر ساعت در سمینار شرکت کنیم)

نظر

حتما موفق مي شوم

نظر

با توجه به اينكه حساب ريل دارم و در كابين تريدرى دوبار ثبت نام نموده ام ولى تاكنون هيچگونه ايميلى حاوى لينك سمينار دريافت نكرده ام.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط DANESHMAND نمایش پست ها
          سلام من حساب ریل دارم وامروز در کابین تریدری ثبت نام کردم لینک ورود به جلسه کی فرستاده میشود .آیا می شود سمینارها را دانلود کرد.(چنانچه نتوانیم سر ساعت در سمینار شرکت کنیم)
          سلام،

لینک ورود به جلسه در همان روز تشکیل جلسه یعنی دوشنبه هفته آینده ارسال میشود.
          در مورد لینک جلسات لطفا با مدرس دوره در همون روز اول کلاس صحبت کنید.

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط fx2011 نمایش پست ها
            با توجه به اينكه حساب ريل دارم و در كابين تريدرى دوبار ثبت نام نموده ام ولى تاكنون هيچگونه ايميلى حاوى لينك سمينار دريافت نكرده ام.

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام،

کلاس ها از دوشنبه هفته آینده یعنی 5 تیرماه 1396 شروع میشود. در همان روز ایمیل حاوی لینک شروع کلاس را دریافت خواهید کرد.

با تشکر

نظر

مجموعه وبینارهای آموزشی رایگان معامله گری و مدیریت سرمایه

چه خبر خوبی
              بروکر پی سی ام همیشه دوره های مفید برگزار میکنه
              واقعا دمتون گرم

نظر

من الان ثبت نام کردم ساعت 23:00 امیدوارم در جلسه فردا بتونم شرکت کنم
                هیچ پایانی برای چیزهایی که میتونیم تجربه کنیم وجود نداره...
                باورهای محکم و قاطع حقیقت را بیش از دروغ تهدید میکنند
                .

نظر

لینک ورود به جلسه برای من ایمیل شده اما یوزر پسورد ندادند .چکار باید کرد

نظر

لینک ورود به جلسه برای من ایمیل شده اما یوزر پسورد ندادند .چکار باید کرد
                    سلام،
                    کافیه که در سایت نرم افزار زوم ثبت نام کنید و سپس لوگین کنید و بعد بر روی لینکی که براتون ایمیل شده کلیک کنید.

نظر

کسی تونسته واردجلسه بشه.جلسه شروع شده

نظر

کسی تونسته واردجلسه بشه.جلسه شروع شده
                        بله جلسه شروع شده و الان افراد هستند. میتونین دقیقا توضیح بدین کدوم مرحله رو مشکل دارین تا بتونم راهنماییتون کنم؟

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط Admin نمایش پست ها
                          بله جلسه شروع شده و الان افراد هستند. میتونین دقیقا توضیح بدین کدوم مرحله رو مشکل دارین تا بتونم راهنماییتون کنم؟

با تشکر
                          Not meeting host. (3,003)

نظر

نوشته اصلی توسط farb نمایش پست ها
                            Not meeting host. (3,003)
                            سلام،

دقیقا نمیدونم این ارور برای چی هست. ولی یک راه ساده ورود هم این هست که برین به لینک زیر:

https://zoom.us/join

و سپس اون ارقامی که در پایان لینکی که براتون ایمیل شده میبنید رو در قسمت meeting ID وارد کنید.

با تشکر

نظر

بهتره مراحل اتصال به نرم افزار راتصویری بگذارید می شه لینک دانلود وبینار را بگذارید

نظر

پردازش ...
                              X