اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

سلام
    دوستان ، این تاپیک رو برای مطالبی رو که واقعا" نمی دانیم جزء کدام دسته است اینجا قرار دهیم. پس هرچه می خواد دل تنگت بگو... .
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

یه روز يه بابايي پسرش فارغ التحصيل ميشه ..هيچي هم بارش نبوده.
    زنگ ميزنه به پارتيش ميگه : دمت گرم واسه پسرم يه شغلي پيدا کن.
    پارتيه ميگه : ميخواي سفيرش کنم؟
    باباهه ميگه : نه بابا اون خيلي زياده..
    پارتيه ميگه : ميخواي وزيرش کنم ؟
    ... ... ... ... باباهه ميگه : اوووووووف نه...
    پارتيه ميگه : ميخواي وکيلش کنم ؟
    باباهه ميگه : نه بابا يه جايي کارمندي چيزيش کن..
    پارتيه ميگه : شرمنده اون ديگه سواد ميخواد... :
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

نظر

هنوز تحلیل قابل قبولی در تکنیکال نتونستم ارائه بدم

نظر

گاهی وقت ها که آدم دلش می گیره اینجا میتونه یک دهت سخنرانی بیاد جیگرش حال بیاد!
        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
        https://telegram.me/Cyclicalwaves
        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

چند صورت انسان در این شکل می بینید؟

WE LOVE YOU , PCM

accuont real
          account demo

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
            گاهی وقت ها که آدم دلش می گیره اینجا میتونه یک دهت سخنرانی بیاد جیگرش حال بیاد!
            واقعا" گل گفتی . همش ترید و پول و... که نشد زندگی ، من به شخصه از دلتنگی افرادی که میان دردل میکند خیلی چیزیها یاد میگیرم .
            یا افرادی که مطالب جالب و عکسها باحال رو به اشتراک میگذارند لذت میبرم و دانلود میکنم امیدوارم دوستان این فروم هم باحال باشند و خاطرهای زیاد در کنارهم با هم داشته باشیم.
            اراتمند همه بامعرفتهام
            WE LOVE YOU , PCM

accuont real
            account demo

نظر

داستان جالب نقش حیوان در زندگی یک بچه

داستان جالب نقش حیوان در زندگی یک بچه

ما حیوانات را خیلی* دوست داریم، بابایمان هم همینطور. ما هر روز در مورد حیوانات حرف می*زنیم ، بابایمان هم همینطور. بابایمان همیشه وقتی* با ما حرف می زند از حیوانات هم یاد می*کند، مثلا امروز بابایمان دوبار به ما گفت؛ توله سگ مگه تو مشق نداری که نشستی پای تلوزیون؟ و هر وقت ما پول می خواهیم می گوید؛ کره خر مگه من سر گنج نشستم؟

چند روز پیشا وقتی* ما با مامانمان و بابایمان می رفتیم خونه عمه زهرا اینا یک تاکسی داشت می زد به پیکان بابایمان. بابایمان هم که آن روی سگش آمده بود بالا به آقاهه گفت؛ مگه کوری گوساله؟ آقاهه هم گفت؛ کور باباته یابو، پیاده می شم همچین می زنمت که به خر بگی* زن دایی، بابایمان هم گفت: برو بینیم بابا جوجه و عین قرقی پرید پایین ولی* آقاهه از بابایمان خیلی* گنده تر بود و بابایمان را مثل سگ کتک زد. بعدش مامانمان به بابایمان گفت؛ مگه کرم داری آخه؟ خرس گنده مجبوری عین خروس جنگی بپری به مردم؟

WE LOVE YOU , PCM

accuont real
              account demo

نظر

شعری زیبا از مهرداد اوستا :

وفا نكردي و كردم، خطا نديدي و ديدم
                شكستي و نشكستم، بُريدي و نبريدم

اگر ز خلق ملامت، و گر ز كرده ندامت
                كشيدم از تو كشيدم، شنيدم از تو شنيدم

كي ام، شكوفه اشكي كه در هواي تو هر شب
                ز چشم ناله شكفتم، به روي شكوه دويدم

مرا نصيب غم آمد، به شادي همه عالم
                چرا كه از همه عالم، محبت تو گزيدم

چو شمع خنده نكردي، مگر به روز سياهم
                چو بخت جلوه نكردي، مگر ز موي سپيدم

بجز وفا و عنايت، نماند در همه عالم
                ندامتي كه نبردم، ملامتي كه نديدم

نبود از تو گريزي چنين كه بار غم دل
                ز دست شكوه گرفتم، بدوش ناله كشيدم

جواني ام به سمند شتاب مي شد و از پي
                چو گرد در قدم او، دويدم و نرسيدم

به روي بخت ز ديده، ز چهر عمر به گردون
                گهي چو اشك نشستم، گهي چو رنگ پريدم

وفا نكردي و كردم، بسر نبردي و بردم
                ثبات عهد مرا ديدي اي فروغ اميدم؟

WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                account demo

نظر

ولی داستان عشق و خیانتی که باعث
                  سروده شدن این شعر شد به گوش
                  کمتر کسی رسیده.
                  مهرداد اوستا در جوانی عاشق دختری شده و قرار ازدواج مي*گذارند. دختر جوان به دلیل رفت و آمد هایی که به دربار شاه داشته ، پس از مدتی مورد توجه شاه قرار گرفته و شاه به او پیشنهاد ازدواج مي*دهد.
                  دوستان نزدیک اوستا که از این جریان باخبر مي*شوند، به هر نحوی که اوستا متوجه خیانت نامزدش نشود سعی مي*کنند عقیده ی او را در ادامه ی ارتباط با نامزدش تغییر دهند. ولی اوستا به هیچ وجه حاضر به بر هم زدن نامزدی و قول خود نمی شود . تا اینکه یک روز مهرداد اوستا به همراه دوستانش ، نامزد خود را در لباسی که هدیه ای از اوستا بوده ، در حال سوار شدن بر خودروی مخصوص دربار مي*بیند...

مهرداد اوستا ماه ها دچار افسردگی شده و تبدیل به انسانی ساکت و کم حرف مي*شود.

بله نامزد اوستا فرح دیبا بود ..

در همان روزها ، نامزد اوستا به یاد عشق دیرین خود افتاده و دچار عذاب وجدان مي*شود. و در نامه ای از مهرداد اوستا مي*خواهد که او را ببخشد. اوستا نیز در پاسخ نامه ی او تنها این شعر را مي*سراید..
                  حالا یک بار دیگه شعر رو بخونید ....

WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                  account demo

نظر

شرکت «گوگل» یکی از شرکت*هایی است که به گنجاندن شوخی*های مختلف در میان سرویس*های خود معروف است. در گذشته در «ترفندستان» به معرفی برخی از این شوخی*ها پرداخته*ایم. هم اکنون نیز قصد داریم به معرفی چند شوخی جدید دیگر در موتور جستجوی «گوگل» بپردازیم.

با فرا رسیدن فصل زمستان، «گوگل» یک شوخی زمستانی در نظر گرفته است! عبارت «let it snow» را در «گوگل» جستجو کنید تا شاهد بارش برف بر روی صفحه جستجو باشید! هنگامی که صفحه پر از برف شد هم می*توانید با استفاده از ماوس بر روی صفحه نقاشی کنید. کلیک بر روی دکمه Defrost نیز بارش برف را از ابتدا آغار خواهد کرد.
                    برای مشاهده شوخی دیگر «گوگل»، عبارت «do a barrel roll» را جستجو کنید. این بار شاهده چرخش 360 درجه*ای صفحه نتایج جستجو خواهید بود!
                    جستجوی عبارت «tilt» یا «askew» نیز کج شدن صفحه*ی جستجو را به همراه خواهد داشت!
                    یکی از دلایلی که «گوگل» این شوخی*ها را ارائه کرده است، نشان دادن قدرت تکنولوژی «CSS3» بر روی مرورگرهای جدید است.

از شوخی*های دیگر «گوگل» می*توان به جستجوی عبارت «ascii art» اشاره کرد. با جستجوی این عبارت، لوگوی «گوگل» به حالت کدهای «اَسکی» تبدیل خواهد شد.
                    جستجوی عبارت «recursion» به معنای «بازگشت» باعث می*شود تا گوگل مجدد همین لغت را (ترفندستان) برای جستجو به شما پیشنهاد بدهد! با کلیک بر روی این لغت، این چرخه همچنان ادامه پیدا می*کند.
                    جستجو نمودن عبارت «anagram» نیز یک شوخی دیگر گوگل را به همراه خواهد داشت. با جستجوی این عبارت، گوگل یک عبارت جدید به نام «nag a ram» را به شما پیشنهاد می*کند. این موضوع زمانی جالب می*شود که بدانید «Anagram» یک نوع بازی با کلمات محسوب می*شود که در آن با به هم ریختن یک عبارت، بایستی یک عبارت جدید معنی*دار ایجاد کنید. هر چند nag a ram در زبان انگلیسی یک عبارت معنی*دار نیست!
                    WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                    account demo

نظر

سخت است فهماندن چیزی به کسی که در قبال نفهمیدنش پول میگیرد.

احمد شاملو
                      کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
                      رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
                      ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم
                      sigpic

نظر

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینكه همیشه اجازه، undo كردن را به من می دهد.

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینكه با هر username كه باشم، من را connect می كند.

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینكه همه چیز من را می داند ولی SEND TO ALL نمی كند
                        ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 02-17-2012, 01:41 PM
                        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

سلام دوستان
                          کسی میتواند به من جواب دهد که ساعت سایت رو چگونه با ساعت کامپیوترم یکی کنم؟
                          با تشکر
                          WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                          account demo

نظر

نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            کسی میتواند به من جواب دهد که ساعت سایت رو چگونه با ساعت کامپیوترم یکی کنم؟
                            با تشکر
                            سلام دوست من

برای اینکه ساعت روی فروم رو به صورت ساعت محلی خود تنظیم کنید وارد لینک زیر شوید
                            http://pcmbrokers.org/forum/profile.php?do=editoptions

وا ز بخش تنظیمات تاریخ & زمان، زمان خود را انتخاب کنید

تمامي زمانهايي كه در سايت نمايش داده ميشوند ميتوانند به راحتي بر مبناي موقعيت جغرافيايي و ساعت محلي شما نمايش داده شود. فقط كافيست تفاوت ساعت محلي خود را با مبناي گرينويچ از ليست زير انتخاب كنيد.

نظر

الهی :
                              دانایی ده که از راه نیفتیم و بینایی ده که در چاه نیفتیم .
                              الهی :
                              عذر ما را بپذیر و بر عیبهای ما مگیر .
                              الهی :
                              اگر پرسی حجت نداریم ، اگر سنجی بضاعت نداریم و اگر سوزی طاقت نداریم .
                              الهی :
                              آفریدی رایگان ، روزی دادی رایگان ، بیامرز رایگان که تو خدایی نه بازرگان .

از مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری
                              با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

پردازش ...
                              X