اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیلهای شخصی alozard

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل: تحلیلهای شخصی alozard

سلام
    روزتان بخیر
    به نظر شما این تحلیل از یورو در تایم یک ساعت می تواند صحیح باشد .
    مرسی
    1.jpg

نوشته اصلی توسط alozard نمایش پست ها
    سلام
    روزتان بخیر
    به نظر شما این تحلیل از یورو در تایم یک ساعت می تواند صحیح باشد .
    مرسی
    [ATTACH=CONFIG]743[/ATTACH]
    سلام آلو زرد جان

تحلیل شما یقیناً و 100% درست است!! چون همه حالات رو محتمل دونستید که یقیناً یکی اش اتفاق می افته!

نکته دیگه اینکه اینجا تاپیک دلار به دلار کانادا هست.
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
      سلام آلو زرد جان

تحلیل شما یقیناً و 100% درست است!! چون همه حالات رو محتمل دونستید که یقیناً یکی اش اتفاق می افته!

نکته دیگه اینکه اینجا تاپیک دلار به دلار کانادا هست.

سلام
      روزتان بخیر
      جناب PCMTrader از اینکه مرا راهنمایی فرمودید سپاسگزارم و پوزش مرا بپذیرید که به اشتباه این تحلیل را در این تاپیک قرار دادم .
      آیا تحلیل زیر در ارتباط بادلار کانادا در تایم 30 دقیقه صحیح است ؟
      در این تایم شاهد شکسته شدن سقف a و رسیدن قیمت به حد 1.618 از موج ab هستم و این در حالی است که از نظر زمانی هنوز به زمان 1.618 از موج ab نرسیده ایم که این نشان از قدرت بالای خریداران است . پس در این جفت ارز من بدنبال موقعیت مناسب برای خرید خواهم بود . بوجود آمدن گپ در شروع هفته و پر شدن آن می تواند نشان از شروع اصلاح و پول بک به سطح a باشد .
      مرسی
      68.jpg

نظر

سلام
        روزتان بخیر
        آیا در الگوی تایم یک ساعت ما شاهد هدن شولدر و بدنبال آن ab=cd خواهیم بود ؟
        مرسی
        10.jpg

نظر

سلام
          روزتان بخیر
          آیا در الگوی تایم یک ساعت ما شاهد هدن شولدر و بدنبال آن ab=cd خواهیم بود ؟
          مرسی
          [ATTACH=CONFIG]759[/ATTACH]
          عزیز انشالله یکیش جواب بده ما از بلاتکلیفی این پوزیشن سنگین بیرون بیایم .

از نظر من موج کامپلکس روبرو هستیم و داره موج e خودش میسازه ! البته این یکی از آلترناتیوهای محتمل هست !

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
            عزیز انشالله یکیش جواب بده ما از بلاتکلیفی این پوزیشن سنگین بیرون بیایم .

از نظر من موج کامپلکس روبرو هستیم و داره موج e خودش میسازه ! البته این یکی از آلترناتیوهای محتمل هست !
            سلام
            روزتان بخیر
            جناب PCMFund آیا تصویر پایین می تواند نشان دهنده آلترناتیو مورد نظر جناب عالی باشد .
            در اینجا قیمت از نظر ظرف زمان تا تاریخ 29 اکتبر ( ساعت 4 بوقت بروکر من ) فرصت خواهد داشت به روند صعودی خودش ادامه بدهد و در این بین دو سطح 0.9994 و 1.0029 می تواند حد سود باشد . در آن تاریخ و در این سطوح می توانم منتظر ریزش قیمت باشم .
            در حال حاضر قیمت سقف d را نزده است و هنوز d و e ما تثبیت نشده اند . قدرت خریداران بیشتر از فروشندگان است .
            مرسی
            20.jpg

نظر

سلام
              روزتان بخیر
              من یورو را در دو تایم روزانه و یک ساعت چنین دیده ام :
              الف - در تایم روزانه قیمت سقف قبلی خود را زده است و در حال استراحت برای حرکت بعدی است . قیمت خط روند نزولی را شکسته است و این شانس را دارد تا تاریخ 14 نوامبر دست به حرکت اصلاحی و پول بک بزند . ( انتظار بازار تا انتخاب ریاست جمهوری آمریکا می تواند ادامه پیدا کند و پس از آن می توان به دنبال جهت حرکت بازار برای ماههای بعدی بود )
              ب - در تایم یک ساعت من شاهد قدرت بیشتر خریداران هستم و این را می توانم از حرکت کند قیمت در موج BC - با 163 کندل در مقابل حرکت صعودی موج AB با 106 کندل ببینم . می توانم یک پنج موجی در روند نزولی BC را تشخیص دهم که بدنبال آن یک سه موج اصلاحی حداقل تا رزیستنس پیش رو را می توان انتظار داشت .
              چنانچه قیمت بتواند خط روند کوتاه مدت نزولی را با قدرت بزند و از رزیستنس عبور کند - این شانس را خواهد داشت تا 1.3209 بر روی فیبو 127 درصد اکستنشن بالا بیاید . ظرف زمان برای حرکت صعودی تا تاریخ 1 نوامبر ( ساعت 8 بقت بروکر من ) خواهد بود .
              مرسی
              ( جناب PCMTrader چون من تازه وارد به این سایت هستم - نمیدانم که آیا قرار دادن تحلیل در تاپیک جناب عالی صحیح است و یا خیر . چنانچه به اشتباه چنین کاری کرده ام پوزش من را بپذیرید و من را راهنمایی بفرمایید . )
              EURUSD(H1).jpg1.jpg

نظر

سلام
                روزتان بخیر
                تصویر پایین می تواند یک احتمال از حرکت قیمت باشد .
                مرسی
                USDCAD(H1).jpg

نظر

سلام

اکثر تحلیلهای شما حالت سئوالی داره .پیشنهاد میکنم فایلهای صورتی و تصویری که توسط آقای آزادی آموزش داده شده حتما مطالعه کنید :

فایلهای صورتی و تصویری

آموزش تحلیل زمانی
                  با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                    سلام

اکثر تحلیلهای شما حالت سئوالی داره .پیشنهاد میکنم فایلهای صورتی و تصویری که توسط آقای آزادی آموزش داده شده حتما مطالعه کنید :

فایلهای صورتی و تصویری

آموزش تحلیل زمانی
                    سلام
                    روزتان بخیر
                    جناب مصطفی از راهنمایی جناب عالی سپاسگزارم .
                    بسیار مشتاقم این دروس را ببینم . دو سوال برایم بوجود آمده است :
                    الف - آیا جناب آزادی تاپیک پرسش و پاسخی در ارتباط با این دروس بوجود آورده اند که بتوانم سوالاتم را در آنجا مطرح کنم .
                    ب - آیا کلاسهای ایشان همچنان ادامه دارد در صورتی که پاسخ مثبت است - آیا این شانس را خواهم داشت در کلاسهای ایشان حضور داشته باشم .
                    ج - دسترسی به آموزش تحلیل زمانی برای من وجود ندارد- آیا دلیل آن پستهای کمتر از 30 من است .
                    مرسی

نظر

سلام
                      روزتان بخیر
                      جناب مصطفی از راهنمایی جناب عالی سپاسگزارم .
                      بسیار مشتاقم این دروس را ببینم . دو سوال برایم بوجود آمده است :
                      الف - آیا جناب آزادی تاپیک پرسش و پاسخی در ارتباط با این دروس بوجود آورده اند که بتوانم سوالاتم را در آنجا مطرح کنم .
                      ب - آیا کلاسهای ایشان همچنان ادامه دارد در صورتی که پاسخ مثبت است - آیا این شانس را خواهم داشت در کلاسهای ایشان حضور داشته باشم .
                      ج - دسترسی به آموزش تحلیل زمانی برای من وجود ندارد- آیا دلیل آن پستهای کمتر از 30 من است .
                      مرسی

سلام

شما میتونید تحلیلهاتون تو تاپیک خودتون ادامه بدید و اگر از لحاظ فنی ایرادی داشته باشه آقای آزادی و بقیه دوستان حتما نظراتشون میگن .
                      کلاسهای ایشون فعلا ادامه نداره ولی درصورت مهیا شدن شرایط حتما در این زمینه اطلاع رسانی خواهد شد .
                      برای دسترسی به بخش ویژه تریدری و تحلیل زمانی باید حداقل 30 پست مفید در فروم داشته باشید .

با تشکر
                      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

سلام
                        روزتان بخیر
                        یورو در تایم یک ساعت پس از برخورد به رزیستنس - و با توجه به عدم شتاب لازم برای حرکت صعودی - برگشت و خود را به خط پایین کانال صعودی رسانده است . منتظر خواهیم بود تا واکنش قیمت در شروع بازار لندن را ببینیم و اینکه آیا فروشندگان قدرت شکستن خط پایین کانال و محدوده مقاومتی را خواهند داشت .
                        در تایم 15 دقیقه نشان از حرکت خوب یورو آنهم در سشن آسیا دارد به نحوی که توانسته است خود را به دومین ساپورت تایم روزانه برساند و برخورد به ناحیه مقاومتی قوی فعلا آن را متوقف کرده است . قیمت در حال گرفتن تنفس برای حمله دیگر به ناحیه مقاومتی است .
                        مرسی

نظر

سلام
                          شبتان بخیر
                          دوستان خوبی که توجه بیشتری به خبرها دارند - چنین روزهایی که قرار است یکی از مهمترین خبرها بر روی دلار بیرون بیاید را از دست نخواهند داد . پیش بینی ها نسبت به خبر NFP حاکی از تقویت دلار داشت و این را می شد ساعتها قبلتر و در سشن آسیا مشاهده کرد .
                          در تایم یک ساعت همانطور که انتظار می رفت خط پایینی کانال صعودی با قدرت شکسته شد و با توجه به تاثیر این خبر که می تواند چند روزی ادامه داشته باشد - می توان انتظار تقویت دلار در هفته آینده را نیز داشت .
                          مرسی

نظر

سلام
                            شبتان بخیر
                            دلار کانادا زودتر از آنکه ظرف زمانش پر بشود به محدوده مورد نظر رسید و با توجه به پایان هفته از پوزیشن فروش خارج می شوم و منتظر سیگنال مناسب در هفته آینده خواهم ماند .
                            مرسی

نظر

سلام
                              روزتان بخیر
                              یک احتمال از روند طلا در الگوی بلند مدت .
                              مرسی

نظر

پردازش ...
                              X