اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ مربوط به انجمن تحلیل های یزدی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سوالات: پرسش و پاسخ مربوط به انجمن تحلیل های یزدی

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
    همانطوز که در چارت مشاهده میشود در تایم ویکلی بر روی ریتریس 88 درصد الگوی بت تشکیل گردیده و همینطور شاهد تشکیل کندل دانای اول هستیم در صورت شکست 0.8033 میتوان در مرحله اول تا 0.8321 وارد پوزیشن خرید گردید .

با عرض سلام
    تشکر می کنم بابت تحلیلهایی که انجام می دهید
    نمی دونستم تو کدوم تاپیک سوالمو بپرسم
    اگر امکان دارد تاپیک سوال وجواب در بخش تحلیل هایتان باز شود
    اگرم تاپیکی وجود دارد این پست را به انجا انتقال دهید

در تحلیل ارز یورو/پوند نقطه 0.8033 را چگونه بدست اوردید
    اگر امکان دارد توضیح دهید.

پرسش و پاسخ مربوط به انجمن تحلیل های یزدی

سلام و درود

با توجه به اینکه ممکنه در مورد تحلیل های ارائه شده توسط اینجانب در این انجمن سوالاتی مطرح باشد و ایجاد پست در تاپیک های تحلیلی باعث ورق خوردن پستها گردد و دنبال کردن تحلیل ها را دشوار نماید لذا از عزیزان درخواست دارم در صورت بروز هر گونه سوالی در این تاپیک مطرح نمایند تا به بررسی و پاسخ آن بپردازیم .

با تشکر
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

سلام و درود

تا ایجاد دسترسی از طرف ناظر سایت جهت درج پست سوالی که دوست عزیز در تاپیک 123 پرسیدن را پاسخ و امیدوارم که ناظر محترم هرچه زودتر امکان دسترسی به این تاپیک را میسر گردانند .

نوشته اصلی توسط binam24 نمایش پست ها
      با عرض سلام
      تشکر می کنم بابت تحلیلهایی که انجام می دهید
      نمی دونستم تو کدوم تاپیک سوالمو بپرسم
      اگر امکان دارد تاپیک سوال وجواب در بخش تحلیل هایتان باز شود
      اگرم تاپیکی وجود دارد این پست را به انجا انتقال دهید

در تحلیل ارز یورو/پوند نقطه 0.8033 را چگونه بدست اوردید
      اگر امکان دارد توضیح دهید
      .
      در خصوص سوال فوق باید عرض کنم که یکی از روش های تریگر گیری بخصوص در تایم فریم های بالا روش استفاده از 3lb می باشد در این روش همانطور که مستحضر هستید تریگر ورود را شکست سقف کندل سوم در نظر میگیرند البته 3 کندلی که بصورت سقف و کف های بالاتر و یا پاینتر دارند لذا دید شخصی بنده با توجه به اینکه در تایم پایینتر الگوی شارک در حال تشکیل می باشد لذا مطمئن ترین تریگر را استفاده از 3LB دیدم .

موفق باشید
      ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 08-03-2014, 10:58 AM
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

نوشته اصلی توسط mr.amir.af نمایش پست ها
        با عرض سلام و خسته نباشید از جناب یزدی عزیز
        یک سوال داشتم خدمتتون وقتی شما در چند ارز موقعیت خرید یا فروش دارید با توجه به مدیریت سرمایه شما آیا بر روی یک ارز معامله پیشنهاد می کنید یا چند ارز وارد بششیم چون می توان با توجه با مدیریت سرمایه هم می توان بر روی یک یا چند ارز وارد شد
        ببخشید این سوال جاش اینجا نباشه
        سلام و درود

جناب امیر خان بزرگوار , تعداد معامله های درگیر بازار بستگی به روحیات و توانایی خود شخص دارد اصولا" در ترید های حرفه ای توصیه بر این است که بر روی یک و یا دو ارز متمرکز بشن اما اگر شخصی توانایی بررسی همه جفت ارزها را هم داشته باشد با رعایت مدیریت سرمایه میتواند وارد همه موقعیتها شود .

موفق باشید

نظر

سلام خدمت جناب یزدی عزیز
          امیدوارم خوش باشید .
          در خصوص آخرین پست در تاپیک پند ، که متاسفانه نمیدونم چطور عکس رو اینجا میتونم نقل قول کنم .
          با اجازه
          - خواستم دلیلتون برا وزن دادن به نسبت 2.618 رو در تحلیل ( که همان 5از 5 از 5 است ) بدونم ، ضمن اینکه این سبت اکستنش نیست که من اول فک کردم اکستنشن است و اگه امکان داره مبدا این نسب کجاست من نتونستم پیدا کنم
          - در اینطور چارت ها زمان رو چطور بهتر است بدست آورد ؟
          - نظر من اینطور هست نظرتون چیست ؟ در این بازه زمانی و قیمت ، پوزش میخوام جایی که نظر شما مطرح هست نظر میدم

مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

نوشته اصلی توسط AmiR.PCM نمایش پست ها
            سلام خدمت جناب یزدی عزیز
            امیدوارم خوش باشید .
            در خصوص آخرین پست در تاپیک پند ، که متاسفانه نمیدونم چطور عکس رو اینجا میتونم نقل قول کنم .
            با اجازه
            - خواستم دلیلتون برا وزن دادن به نسبت 2.618 رو در تحلیل ( که همان 5از 5 از 5 است ) بدونم ، ضمن اینکه این سبت اکستنش نیست که من اول فک کردم اکستنشن است و اگه امکان داره مبدا این نسب کجاست من نتونستم پیدا کنم
            - در اینطور چارت ها زمان رو چطور بهتر است بدست آورد ؟
            - نظر من اینطور هست نظرتون چیست ؟ در این بازه زمانی و قیمت ، پوزش میخوام جایی که نظر شما مطرح هست نظر میدم

سلام و درود
            در خصوص انتقال مطلب و عکس میتوانید کپی پیست نمایید .
            در مورد تراز 262 پروجکشن فراکتال 4 و 1و2 قرمز می باشد . علت وزن دادن تراز های 162 و 262 از پروجکشن 0و1و2 میتواند ترازهای موج 3 و 5 باشد و موج 5 معمولا" 62 درصد موج 1 به 3 می باشد .
            زمان را معمولا" بر اساس موج تعیین میکنند مواقعی هست که شما تغییر سوینگهای ریز موجها را میخواهید به دست بیاورید از ماژور های ریز موج استفاده میکنید یه زمان هست میخواهید زمان برگشت قیمت از موج اصلی را به دست بیاورید باید از ماژور های موج اصلی استفاده نمایید .
            نقل قول از آقای ماینر : میگه زمانها را از کوچیک تا بزرگ تعیین نموده و با گذر هر زمان از چرخه خارج میکنیم تا در صورت واکنش قیمت به هر یک زمانها از قافله عقب نمانیم .

موفق باشید

نظر

درود بر استاد عزیز؛

در این پست، موج شماری موج 1 فرضی به گونه ای انجام شده که بین موج 4 و موج 1 همپوشانی وجود دارد و موج 3 کوتاه ترین موج است. در واقع 2 قانون از 3 قانون اصلی الیوت نقض شده. توضیح می دهید؟

http://forum.broker-fa.org/f69/%D8%A...tml#post159713

با احترام

نظر

با سلام خدمت استاد یزدی
                ممنون از مطالب بسیار خوبتون
                ببخشید استاد،در تحلیل های روزانه امروز،gbp/usd,دلیل اینکه نسبت 50% رو برای بازگشت عنوان نکردید چی بود ؟خیلی ممنون از وقتی که برای دیگران میگذارید

نظر

این تحلیل منظورم هست

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad.r نمایش پست ها
                    با سلام خدمت استاد یزدی
                    ممنون از مطالب بسیار خوبتون
                    ببخشید استاد،در تحلیل های روزانه امروز،gbp/usd,دلیل اینکه نسبت 50% رو برای بازگشت عنوان نکردید چی بود ؟خیلی ممنون از وقتی که برای دیگران میگذارید
                    سلام و درود

اول اینکه تراز موج 4 38 درصد هست و در اینجا هم محاسبه بر روی موج 4 قرار داشت .
                    دوم اینکه تراز 50 درصد زمانیکه اولین برخورد به 38 درصد باشد کاربرد پیدا میکند و در اینجا برخورد اول ما در 23 درصد قرار دارد .
                    سوم اینکه تراز 50 درصد بیشتر برای اکستند شدن موج 4 استفاده میشود .
                    البته همه اینها دلایل شخصی بنده می باشد .

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
                      درود بر استاد عزیز؛

در این پست، موج شماری موج 1 فرضی به گونه ای انجام شده که بین موج 4 و موج 1 همپوشانی وجود دارد و موج 3 کوتاه ترین موج است. در واقع 2 قانون از 3 قانون اصلی الیوت نقض شده. توضیح می دهید؟

http://forum.broker-fa.org/f69/%D8%A...tml#post159713

با احترام
                      سلام و درود

با پوزش از دوست عزیزم علی آقا ببخشید که متوجه پست و سوال به وقتش نشدم . پیری است و هزار درد.
                      اگر برداشت شما را درست متوجه شده باشم منظورتان باید موج (i) (ii) (iii) باشد . تا جایی که من از مطالعات اساتید متوجه شدم و تجربه شخصی خودم نسبت به رصد کردن امواج موجهای داخلی از قانون هم پوشانی مثتنی هستند و میتوانند هم پوشان قرار گیرند بالاخص در موج یک که همیشه موج شک و تردید هست در 90 درصد مواقع امواج هم پوشان قرار میگیرند .
                      (بعضی از موارد در موقعیت موج اول حرکت در موقعیت موج A از زیگزاگ ها ظاهر میشوند , مشخصه این حالت تداخل موج اول و چهارم و هم گرایی خط های مرزی و یا در داخل یک شکل گوه مانند و در یک مثلث قطری می باشد. )

مجددا بابت تاخیر در جواب پوزش میخواهم

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                        سلام و درود

اول اینکه تراز موج 4 38 درصد هست و در اینجا هم محاسبه بر روی موج 4 قرار داشت .
                        دوم اینکه تراز 50 درصد زمانیکه اولین برخورد به 38 درصد باشد کاربرد پیدا میکند و در اینجا برخورد اول ما در 23 درصد قرار دارد .
                        سوم اینکه تراز 50 درصد بیشتر برای اکستند شدن موج 4 استفاده میشود .
                        البته همه اینها دلایل شخصی بنده می باشد .

موفق باشید
                        استاد،بسیار سپاسگذار از پاسخگوییتون،ببخشید استاد یزدی،منظور تون از برخورد اول ما در 23 %،همین مکث و ایستادن قیمت در این تراز هست؟(مثلا اگر این مکث در 38 %بود ما منتظر رسیدن قیمت به 50% میشدیم؟خیلی ممنون از مطالب مفیدتون
                        البته چند تا سوال دیگه هم دارم ،که مطالب شما بود ،ولی نمیدونم تو چه تاپیکی مطرح کنم،اگه اشکالی نداری همینجا مطرح کنم؟

نظر

استاد،بسیار سپاسگذار از پاسخگوییتون،ببخشید استاد یزدی،منظور تون از برخورد اول ما در 23 %،همین مکث و ایستادن قیمت در این تراز هست؟(مثلا اگر این مکث در 38 %بود ما منتظر رسیدن قیمت به 50% میشدیم؟خیلی ممنون از مطالب مفیدتون
                          البته چند تا سوال دیگه هم دارم ،که مطالب شما بود ،ولی نمیدونم تو چه تاپیکی مطرح کنم،اگه اشکالی نداری همینجا مطرح کنم؟
                          سلام و درود

محمد جان عزیز من استاد نیستم . برخورد اول گاهی اوقات هست که ریزش موج 4 به قدری پر شیب هست که اولین کف که موج aباشد را در تراز 38 به ثبت میرساند در این مواقع موج c هم در تراز 38 و هم در تراز 50 رخ میدهد . در بعضی مواقع هم موج a فرسایشی میشود که در تراز 23 درصد ماژور خود را میسازد که انتظار داریم موج c در تراز 38 رخ دهد مگر اینکه موج C اکستند شود .
                          این تاپیک مخصوص پرسش و پاسخ هست . لذا میتوانید سوالات خود را در همین جا بیان دارید . بنده هم در حد بضاعت پاسخ گو خواهم بود .

موفق باشید
                          ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 04-16-2015, 01:58 AM

نظر

استاد یک در یکی از تاپیک ها فرموده بودید،قیمت با عبور از یک تراز به احتمال بالای 90% به طراز بعدی میرسد،حالا با توجه به اینکه قیمت بعضی مواقع از مابین 2 تراز برگشت میکنه ،یعنی از تراز اول عبور میکنه ولی به تراز بعد نمیرسه،آیا روشی هست که متوجه بشیم ،قیمت وقتی از یک سطح عبور میکند به سطح بعدی خواهد رسید یا نه؟خیلی ممنون از صبر و حوصله تون

نظر

استاد یک در یکی از تاپیک ها فرموده بودید،قیمت با عبور از یک تراز به احتمال بالای 90% به طراز بعدی میرسد،حالا با توجه به اینکه قیمت بعضی مواقع از مابین 2 تراز برگشت میکنه ،یعنی از تراز اول عبور میکنه ولی به تراز بعد نمیرسه،آیا روشی هست که متوجه بشیم ،قیمت وقتی از یک سطح عبور میکند به سطح بعدی خواهد رسید یا نه؟خیلی ممنون از صبر و حوصله تون
                              سلام و درود
                              بله این اتفاق در بیشتر مواقع رخ میدهد اما پتانسیل آن بیشتر در مورد در مسیر روند وجود دارد . اما با ابزار های گوناگون میتوان متوجه ادامه روند شد مثل ایندیکاتور های RSI , Stochastic , MACD , ... یا هر ایندیکاتوری که خود به آن اشراف دارید . که آیا بعد از عبور از تراز در محدوده اوور سلد و یا بای قرار دارد یا خیر .
                              البته مهم تر از همه اینها شکست یک تراز هست که باید دید آیا شکست رخ داده شده یک شکست حقیقی است یا یک شکست هیجانی که تایید این شکست ها را باید از قانون کندل استیک ها استفاده کرد . که آن مقوله دگری است .

موفق باشید

نظر

پردازش ...
                              X