اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیلهای شخصی charisma

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل: تحلیلهای شخصی charisma

سلام
    nzd usd

من تقریبا تازه به جمع شما اضافه شدم تحلیل گر حرفه ای نیستم اگر تحلیلم را جای نامناسب گذاشتم ببخشید و راهنماییم کنید لطفا ...
    فردا اخبار مهمی روی این دو ارز داریم با توجه به تحلیل های زیبای آقای ..... من تحلیل زیر رو محتمل میدونم ...
    .
    136310851191.jpg
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-20-2013, 09:18 PM
    .اول ای جان ، دفع شر موش کن . . . وانگهی در جمع گندم کوش کن .

usd cad

به عنوان یک تریدر نوپا احتمال اصلاح بیشتر رو زیاد میدونم و بسیار خوشحال میشم اگر اساتید فروم تحلیلم رو نقد کنند
    البته امکان این هم میره که من توی شناسایی b اشتباه کرده باشم و نرخ بعد از شکست خط روند کوچک نتواند کف جدید بزنه و با شکست موج b به من بگه این میتونه یک موج 1 صعودی باشه ...
    ولی خب من چون فرضیه دوم ریسک به ریوارد مناسبی نداره احتمال آلترناتیو اول رو بیشتر میدونم ...

USDCAD 4h20032013.JPG
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-20-2013, 09:18 PM

نظر

سلام

برای آپلود تصویر از سایت زیر استفاده کنید و بعد از آپلود گزینه آدرس انجمن کپی و در فروم قرار دهید تا تصویر بهتر دیده شود :

PCM File Upload

با تشکر
      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

الگوی هارمونیک گارتلی نوید اصلاح بیشتر را روی جفت ارز USDJPY رو میدهد باید منتظر تشکیل موج یک و دو الیوتی باشم و بعد از شکست موج یک که احتمالا همراه با شکست خط روند هست اقدام به فروش ارز مذکور کنم ...

[IMG][/IMG]

نظر

الگوی شارک احتمال ریزش رو بالا برده طی روز های آتی با این تحلیل بلند مدت من دنبال چند فرصت فروش متناسب با استراتژیم میگردم ...

[IMG][/IMG]

نظر

سلام دوست عزیز

مگه هر موج پیشرو نباید 5 موج باشه؟؟؟ اینجا که موج سه، سه موجه طبق شمارش شما

ارادتمند---------امیر

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 03-25-2013, 12:00 PM
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

سلام امیر ممنون از توجهت اما در این مورد باید عرض کنم خدمتتون که توی دل هر 5 موجی بزرگ 3 تا 5 کوچیکتر هم وجود داره اینی که شما با رنگ سبز رسم کردی اون 5 موجی کوچیکست که کاملا درسته و من برای شلوغ نشدن تحلیل بیخیالش شدم ولی با اون امواجی که با مشکی رسم کردی موافق نیستم ...

درواقع فقط سعی کردم ساختار 5 موجی ، موج 3 رو تشریح کنم و بگم یک موج بزرگ ریزشی دیگه در قالب موج 5 داریم ...

نظر

تحلیل USDJPY که چند وقت پیش توی پست شماره 4 خدمتتان ارائه دادم چیزی به پایانش نمونده و من امید وارم بتونم یک پوزیشن فروش دیگه هم در جهت تحلیل بلند مدت زیر بگیرم ...
                [IMG][/IMG]
                ویرایش توسط charisma : https://www.traderha.com/member/7196-charisma در ساعت 03-25-2013, 12:40 PM

نظر

احتمالا آخرین پوزیشن فروشم روی USDJPY تا دقایقی دیگه فعال میشه روی این پوزیشن 3 درصد کل سرمایم رو ریسک میکنم ضمنا ریسک به ریواردم 2:3 هست نقطه ورود مقارن شده با خط پیوت روزانه ...
                  فردا خبر های زیادی روی USD داریم ممکنه فردا ورق با خوردن TP تریدر های که مثل من فکر میکنند برگرده ...

[IMG][/IMG]

نظر

خدا را شکر هم TP پست 4 و هم پست 9 با هم خورد ...

[IMG][/IMG]

نظر

خب تحلیل بلند مدت بعدی GBPUSD در تایم فریم 4 ساعته هست که برای من فعلا در حد مانیتورینگ می باشد و من توش دنبال فرصت های فروش می گردم .
                      احتمالش هست که سقف مثلث کنج را باز لمس کنه ولی گرفتن پوزیشن در اون جهت برای من پر ریسکه ترجیح میدهم در انتظار واکنش به خط روند اصلی و همچنین شکست مثلث کنج بمونم و احتمالا در جهت روند اقدام به فروش کنم ...

[IMG][/IMG]

نظر

به خاطر اصلاح زمانی بیش از حد تحلیل زیر و هم چنین شکستن شدن خط روند نزولی احتمال میدم TP که توی تحلیل قرار دادم نخوره و موج 5 ناقص داشته باشیم ...
                        ولی خب فعلا پوزیشن رو بر اساس استراتژیم می گیرم ببینیم چی میشه ...

[IMG][/IMG]

نظر

پوزیشن EURJPY رو به علت برخورد با تراز 200 فیبو و مهمتر از اون حمایت قوی s3 پیوت بستم فکر کنم الان برای اون TP زود باشه و بعد از استراحت برای موج 5 از 5 تی پی کلاسیک هم بخوره ...

[IMG]\[/IMG]
                          ویرایش توسط charisma : https://www.traderha.com/member/7196-charisma در ساعت 03-27-2013, 05:12 PM

نظر

من فکر میکنم موج 5 هنوز تموم نشده و جا داره که یک کف دیگه توی بازار ببینیم .
                            زمانی میتونم بگم که 5 موجی تموم شده که بازار نتونه یک کف جدید بزنه و محدوده SL که مشخص کردم را به سمت بالا بشکونه .
                            اگر بازار نتونه سقف 1.2812 را بشکونه وبرگرده و پوزیشن من فعال شه امیدوارم بازار در قالب موج 5 از 5 بریزه و در جهت فروش حرکت کنه در غیر این صورت تحلیل زیر فیلد میشه

[IMG][/IMG]

نظر

علت شکست

نوشته اصلی توسط charisma نمایش پست ها
                              من فکر میکنم موج 5 هنوز تموم نشده و جا داره که یک کف دیگه توی بازار ببینیم .
                              زمانی میتونم بگم که 5 موجی تموم شده که بازار نتونه یک کف جدید بزنه و محدوده SL که مشخص کردم را به سمت بالا بشکونه .
                              اگر بازار نتونه سقف 1.2812 را بشکونه وبرگرده و پوزیشن من فعال شه امیدوارم بازار در قالب موج 5 از 5 بریزه و در جهت فروش حرکت کنه در غیر این صورت تحلیل زیر فیلد میشه

[IMG][/IMG]
                              من روی پوزیشن فوق 2.85 درصد از کل سرمایم رو از دست دادم هدف پوزیشن گرفتن موج 5 از 5 بود یعنی شکار آخرین حرکت روند که نسبتا ریسک بالایی داره ...
                              استراتژی من گفت بفروش منم با دانستن این ریسک همین کار را کردم اما چرا پوزیشن منفی شد ؟ چیکار می تونستم بکنم که این اتفاق نیافته ؟

علت شکست من نادیده گرفتن محدوده PRZ که توی عکس زیر با کلمه be careful نمایشش دادم بود ...
                              be careful باید یک آلارم برای من به حساب میومد و با دیدن این موضوع بهتر بود استاپم رو به نقطه سر به سر منتقل میکردم این کار استراتژی الیوتی من رو هم نقض نمیکرد چرا که :
                              قانون الیوت میگه : موج 4 نباید داخل موج 1 نفوذ کنه

[IMG][/IMG]

نظر

پردازش ...
                              X