اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی chiaq361

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• استراتژی: استراتژی chiaq361

سلام خدمت دوستان عزیز و تشکر از shyazdi بابت تایپیک خوب و مفیدشون.
    مدت زیادی است بر روی سیستم شخصی خودم کار میکنم. و تا حد امکان ان را ساده و نقاط ورود و خروج را دقیق مشخص کردم. با مطالعه چند صفحه اول این این تایپیک ... فکر میکنم زیگزاگ کمک خوبی برای سیستم من باشد...

با اجازه دوستان تصاویری از روش شخصی...
    1- تشخیص روند اصلی در تایم روزانه از ابتدا تا انتها بسیار دقیق
    2- تشخص بازگشتها واقعی در تایم چهار ساعته
    3- رسیدن به سقف بازگشتها و ورود در جهت روند در تایم یک ساعته (مناطق ابی رنگ در تصاویر)

امیدوارم در کنار هم به موفقیت کامل برسیم...

تشخیص روند در تایم روزانه:

تشخیص بازگشتها در تایم 4 ساعته

ورود در سقف و با شکست خط روند

روند اصلی سه جفت ارز

نظر

نوشته اصلی توسط chiaq361 نمایش پست ها
      روند اصلی سه جفت ارز

سلام و درود

ممنون دوست عزیز از تحلیل هایی که قرار دادید اما خوب بود یه توضیحی در مورد روش تحلیلی هم میدادید. و اینکه بر گرفته از چه روش یا اندیکاتوری می باشد .

بدرود
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
        سلام و درود

ممنون دوست عزیز از تحلیل هایی که قرار دادید اما خوب بود یه توضیحی در مورد روش تحلیلی هم میدادید. و اینکه بر گرفته از چه روش یا اندیکاتوری می باشد .

بدرود
        دوست عزیز تمپلت را میگذارم. کلا از مویینگ 5 های و لاو پر رنگ و مویینگ 10 های و لاو کم رنگ استفاده میکنم.linear weighted

1- کراس مویینگ قرمز با قرمز و ابی با ابی در تایم روزانه جهت روند را تشخیص میدهد.
        2- کراس مویینگ قرمز با قرمز و ابی با ابی در تایم 4 ساعته بازگشتهای درست را نشان میدهد یعنی تا زمانی که در تایم 4 ساعته در جهت عکس روند اصلی کراس نداشته با شم بازگشت قیمت مشکوک است. بعد از کراس وارد مرحلهای میشوم که نقطه دقیق بازگشت را پیدا کنم
        3- در تایم یک ساعته با استفاده از خط روند یا ایچیموکو نقطه ورود اول و دوم را پیدا میکنم.و استاپ درست را هم با کومو ی ایچیموکو در تایم 30 پیدا میکنم که معمولا بین 20 تا 35 پیپ است.
        4 - بهترین جای این استرا تژ ی این است که زمانی که قیمت بخواهد تغییر روند کلی دهد ما در جهت خلاف روند هیچ ورودی نداریم .
        5- معمولا در جفت ارز eur jpy 30 پیپ استاپ و 80 پیپ سود دارم.
        6-...

این ایده را از بولینگر باندها و اطلاعاتی از سایت http://evilspeculator.com/
        فایل های پیوست شده
        ویرایش توسط chiaq361 : https://www.traderha.com/member/6373-chiaq361 در ساعت 04-02-2013, 11:02 PM

نظر

نوشته اصلی توسط chiaq361 نمایش پست ها
          دوست عزیز تمپلت را میگذارم. کلا از مویینگ 5 های و لاو پر رنگ و مویینگ 10 های و لاو کم رنگ استفاده میکنم.linear weighted

1- کراس مویینگ قرمز با قرمز و ابی با ابی در تایم روزانه جهت روند را تشخیص میدهد.
          2- کراس مویینگ قرمز با قرمز و ابی با ابی در تایم 4 ساعته بازگشتهای درست را نشان میدهد یعنی تا زمانی که در تایم 4 ساعته در جهت عکس روند اصلی کراس نداشته با شم بازگشت قیمت مشکوک است. بعد از کراس وارد مرحلهای میشوم که نقطه دقیق بازگشت را پیدا کنم
          3- در تایم یک ساعته با استفاده از خط روند یا ایچیموکو نقطه ورود اول و دوم را پیدا میکنم.و استاپ درست را هم با کومو ی ایچیموکو در تایم 30 پیدا میکنم که معمولا بین 20 تا 35 پیپ است.
          4 - بهترین جای این استرا تژ ی این است که زمانی که قیمت بخواهد تغییر روند کلی دهد ما در جهت خلاف روند هیچ ورودی نداریم .
          5- معمولا در جفت ارز eur jpy 30 پیپ استاپ و 80 پیپ سود دارم.
          6-...

این ایده را از بولینگر باندها و اطلاعاتی از سایت The Evil Speculator - Bent on market domination. | The Evil Speculator
          واقعا آفرین از طرز کارت خیلی خوشم اومد میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟ اصلا چرا تاپیک جدا نمیزنی؟؟؟ به نظرم روشت خیلی جالب اومد

ارادتمند---------امیر
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
            واقعا آفرین از طرز کارت خیلی خوشم اومد میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟ اصلا چرا تاپیک جدا نمیزنی؟؟؟ به نظرم روشت خیلی جالب اومد

ارادتمند---------امیر
            ممنون دوست عزیز. اگر دوستان علاقه مند باشند . ایده ام را کامل توضیح میدهم. با ترکیب این روش و بولینگر باند یک سیگنال با دقت خیلی زیاد پیدا کردم برای تایم پایینو...
            اگر چه در همان تایم روزانه هم با مدیریت سرمایه میشه به سود رسید.

یک نمونه :

st=10 pip
            tp= باند پایین بولینگر در تایم 15

نظر

معلومه که علاقه مندم دوست من. از مخ ایرانی فقط یه همچین چیزهایی درمیاد. اگه لطف کنید ممنون میشم.

ارادتمند--------امیر
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

روش معاملاتی من شامل چند تحلیل جدا گانه روزانه است . که در تمام انها کندلهای تایم روزانه و 4 ساعته نقش اصلی را دارند . و در تایمهای پایین برای ورود دقیق وارد میشوم.

این سیستم شامل سه بخش است که هر کدام را با تصویر نشان میدهم و در صورت به وجود امدن شرایط در طول شبانه روز تصاویر لایو را قرار میدهم.

روش 1:تحلیل در تایم روزانه تایید در تایم روزانه و 4 ساعته و ورود در تایم یک ساعته و 15 دقیقه برای گرفتن سود بالای 300 پیپ

روش 2: تشخیص روند در تایم روزانه و بازگشت در تایم 4 ساعته و سوینگ گیری در تایم یک ساعته برای گرفتن سود در حدود 50 تا 80 پیپ

روش 3 : اسکالپ برای سود 15 تا 20 پیپ

تمامی تحلیل ها تنها بر روی جفت ارز eur jpy...

نظر

من بیشتر طالب اسکالپ هستم اگر میشه توضیح بدید من بسیار مشتاقم و منتظر

نظر

روش اول

روش اول : استاپ در حدود30تا 50 پیپ و سود بالای 300 پیپ
                    1- قرار دادن بولینگر باند (100و 2)و (25و2)
                    2-قرار دادن مویینگهای 5 و 10
                    3- صبر میکنیم تا قیمت باند وسط بولینگر 25 را بشکند. و از ان فاصله بگیرد.
                    4- شکست باند 25 در تایم روزانه مساوی شکست باند بولینگر 100 در تایم 4 ساعته است.
                    5- در شکست تایم 4 ساعته منتظر پول بک می مانیم. که پول بک شامل سه مکان میشود.
                    الف: پول بک به وسط بولینگر تایم 4 ساعته
                    ب: پول بک به قسمت بالا یا پایین بولینگر 25 در تایم 4 ساعته
                    ج: برگشت قیمت به روی مویینگ پر رنگ قرمز در خرید و ابی در فروش در تایم روزانه

6- در زمان مشاهده پول بک به تایم یک ساعته میرویم و با گذاشتن مویینگ 200 باید مانند تصاویر در بالا یا پایین منطقه پول بک ما باشد که خود تایییدی قوی است. در این زمان در تایم یک ساعته معمولا الگوی سر و شانه یا مثلث کامل درست میشود که میشود نقطه دقیق ورود را پیدا کرد.

....
                    در تصاویر توضیح دادم.

ویرایش توسط chiaq361 : https://www.traderha.com/member/6373-chiaq361 در ساعت 04-03-2013, 12:49 AM

نظر

سه نمونه

سه سیگنال نمونه دیگر در سال گذشته

نظر

اخرین سیگنالی که بوجود امده مال چند روز پیش است که باند بولینگر 25 با گپ شکسته شد و در تصاویر دقت کنید که پول بک در تایم یک ساعته چه نقاطی دقیقی است.

نظر

خسته نباشید سیستم واقعا جذابی است. مورد 6 رو خوب متوجه نشدم و اینکه پول بک یک ساعته هم مثل 4 ساعته به همون نقاط باید پول بک بزنه؟؟؟ (منظورم مووینگ و بولینگر و ...)

بی زحمت تی پی و اس ال رو هم مشخص کنید.

ارادتمند--------امیر
                          ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 04-03-2013, 01:16 AM
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                            خسته نباشید سیستم واقعا جذابی است. مورد 6 رو خوب متوجه نشدم و اینکه پول بک یک ساعته هم مثل 4 ساعته به همون نقاط باید پول بک بزنه؟؟؟ (منظورم مووینگ و بولینگر و ...)

بی زحمت تی پی و اس ال رو هم مشخص کنید.

ارادتمند--------امیر
                            پول بک تایم 4 ساعته باید در تایم یک ساعته دور بر مویینگ 200 سبز رنگ باشد . بعضی وقتها مانند این نمونه دقیقا روی موینگ است بعضی وقتها هم مقداری از مویینگ میگذرد یا به ان نمی رسد . در کل نباید زیاد فاصله داشته باشد. اگر از مویینگ عبور کرد برای ورود دقیق باید دنبال پترن مثلث یا سرو شانه یا...

برای استاپ بهتر است در تایم 30 دقیقه در سیگنال فروش استاپ را در زمان ورود بالای باند بولینگر باند 100 قرار دهید. که معمولا بین 30 تا 50 پیپ است.
                            برای تی پی هم این سیگنال چون بلند مدت است بهتر است با چند ورود مساوی وارد شد . چون اگر گذشته بازار را بر رسی کنید تا 1000 پیپ هم حرکت داشته... پس بهتر است مثلا با سه ورود جدا تی پی اولی 100 و دومی 200 و سومی را بدون تی پی بزارید. با زدن تی پی اول استاب دو مورد دیگر به نقطه ورود بیاید.
                            ویرایش توسط chiaq361 : https://www.traderha.com/member/6373-chiaq361 در ساعت 04-03-2013, 01:26 AM

نظر

روش اول : استاپ در حدود30تا 50 پیپ و سود بالای 300 پیپ
                              1- قرار دادن بولینگر باند (100و 2)و (25و2)
                              2-قرار دادن مویینگهای 5 و 10
                              3- صبر میکنیم تا قیمت باند وسط بولینگر 25 را بشکند. و از ان فاصله بگیرد.
                              4- شکست باند 25 در تایم روزانه مساوی شکست باند بولینگر 100 در تایم 4 ساعته است.
                              پس میشه تایم روزانه رو نگاه نکرد و با همون بولینگر 100 و شکست باند بالا یا پایین جهت رو پیدا کرد؟؟؟

5- در شکست تایم 4 ساعته منتظر پول بک می مانیم. که پول بک شامل سه مکان میشود.
                              الف: پول بک به وسط بولینگر تایم 4 ساعته (بولینگر 100 درسته؟؟ پول بک به خط وسط بولینگر 25 هم قبوله؟؟)
                              ب: پول بک به قسمت بالا یا پایین بولینگر 25 در تایم 4 ساعته
                              ج: برگشت قیمت به روی مویینگ پر رنگ قرمز در خرید و ابی در فروش در تایم روزانه (فکر کنم رنگها رو برعکس گفتید)

6- در زمان مشاهده پول بک به تایم یک ساعته میرویم و با گذاشتن مویینگ 200 باید مانند تصاویر در بالا یا پایین منطقه پول بک ما باشد که خود تایییدی قوی است. در این زمان در تایم یک ساعته معمولا الگوی سر و شانه یا مثلث کامل درست میشود که میشود نقطه دقیق ورود را پیدا کرد.
                              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                              X