اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترجمه مقالات پرایس اکشن و روانشناسی معامله گری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• مقاله: ترجمه مقالات پرایس اکشن و روانشناسی معامله گری

در این تاپیک مقالاتی که در زمینه معامله گری پرایس اکشن و روانشناسی معامله گری توسط وبسایت price-action.ir با حمایت پی سی ام بروکرز ترجمه شده اند هر هفته قرار خواهند گرفت.
    هر هفته دو مقاله ترجمه شده یکی در زمینه معامله گری پرایس اکشن یا مدیریت ریسک/سرمایه از نوشته های لنس بگز و یک مقاله در زمینه روانشناسی معامله گری از نوشته های برت استنبارگر ارائه خواهد شد.
    چنانچه مایل به استفاده از دیگر خدمات رایگان این وبسایت از جمله ترجمه کتب معامله گری پرایس اکشن و روانشناسی معامله گری از نوشته های لنس بگز – ال بروکس - برت استنبارگر و ماشین حساب مدلهای مختلف مدیریت ریسک و مشاوره هستید روی لینک زیر کلیک کنید.

http://www.price-action.ir/

همچنین از طریق کانال تلگرام رسمی این وبسایت از آخرین ترجمه ها اطلاع یافته و نکات مفید معامله گری را مطالعه نمایید.

https://telegram.me/price_action_ir

برنامه هفتگی ترجمه های وب سایت price-action.ir به شرح زیر است:
    شنبه ها :
    ترجمه کتب
    ( با توجه به حدود 4000 صفحه ترجمه که مربوط به 16 کتاب برتر مرتبط با موضوعات معامله گریِ پرایس اکشن و روانشناسیِ معامله گری هستند، شنبه هر هفته این بخش به روز شده و ترجمه ادامه مطالب قبلی در سایت قرار خواهند گرفت )

سه شنبه ها :
    ارائه ترجمه یک مقاله در زمینه معامله گری یا مدیریت ریسک و سرمایه
    از نوشته های Lance Beggs

پنجشنبه ها :
    ارائه ترجمه یک مقاله در زمینه روانشناسی معامله گری
    از نوشته های Brett Steenbarger

نام مقاله : چک لیست خودارزیابی یک معامله گر

خلاصه ای از مقاله :

1 - زمانی که معامله می کنید چطور با خودتان صحبت می کنید؟ آیا عصبانی یا ناامید؛ یا منفی نگر و شکست خورده با خود حرف می زنید؟ چه میزان از صحبت هایی که با خودتان می کنید متمرکز بر استراتژی بازار است، و چقدر از آن اختصاص به تمرکز بر روی خودتان دارد؟ آیا صحبت با خودتان سازنده است؟ و آیا مایل هستید وقتی معامله ای دارید، دیگران به همان شیوه با شما گفتگو کنند؟

2 - زمانی که بازار تعطیل است چه کار سازنده ای بر روی خود و معامله گری تان انجام می دهید؟ آیا هر روز بطور فعالانه آنچه که غلط و صحیح هر روز در معاملاتتان در حال انجام هستید را شناسایی می کنید؟ یا اینکه کسب و کار معاملاتی شما دچار نبود کنترل کیفیت است؟ بازارها همیشه در حال تغییر هستند، چطور با این تغییرات خود را هماهنگ می کنید؟

3 - اگر شما چند روزی را به علت رعایت نکردن مدیریت وکنترل ریسک صحیح ضرر کنید، سرمایه و مشخصات موجودی شما چگونه تغییر خواهند کرد؟ آیا با افت سرمایه شدید .........

جهت دانلود مقاله کامل اینجا کلیک کنید.

نظر

روانشناسی معامله گری
      نوشته: لنس بگز

می خواهم درباره موضوع متداولی با شما صحبت کنم که در سوالات ارسالی از سوی شما در ایمیل های بسیاری که از طریق سایت خودم دریافت کرده ام وجود داشت.
      افراد بسیاری یک سیستم معاملاتی، یا چند کتاب را خریداری کرده اند، یا در یک سمینار شرکت کرده اند و به موفقیتی که درباره اش فکر می کردند دست نیافتند. آنها اکنون در سیکل ثابتی از شک و تردید گرفتار شده اند.
      آنها ناامید هستند. مطمئن نیستند از کجا شروع کنند، یا اینکه چطور دوباره به مسیر موفقیت بازگردند. در واقع، بسیاری از آنها حتی مطمئن نیستند که میخواهند معامله گر باشند یا نه.
      گفتگوی آنها با خودشان بطور باورنکردنی منفی و مملو از شک و تردید است.
      شاید شما هم اینطور باشید، نه؟
      خب، بگذارید با شما با صراحت سخن بگویم، و فهم و بینشی کوچک به شما بدهم که ممکن است ................

جهت دانلود مقاله کامل اینجا کلیک کنید.
      ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 08-11-2016, 07:24 PM

نظر

نام مقاله : تحلیل قیمت – به روش تایم فریم بالا به پایین
        موضوع : معامله گری
        نویسنده : لنس بگز

همان طور که میدانید تحلیل من شامل زیر نظر گرفتن حرکات قیمت به منظور کسب بینشی درباره تمایلات بازار است. با این هدف که تعیین کنم در زمان تحلیل ما چه کسی کنترل بازار را به دست گرفته است، گاوها یا خرس ها؟ همچنین ارزیابی اینکه چگونه احتمال دارد هر کدام از آن دو دسته به تغییرات در بازار پاسخ دهند.

افراد بسیاری تنها الگوهای شمعی را آموزش می دهند، که این آموزش ها خوب هستند، اما به نظر و عقیده من بعضی از اجزای ضروری را از قلم انداخته اند. اجزایی که یک معامله دقیق نیاز به در نظر گرفتن آنها، پیش از نگاه کردن به حرکت قیمت در هر شمع و میله دارد.......

جهت دانلود مقاله کامل اینجا کلیک کنید

نظر

پذیرش واضحات

نوشته : دکتر برت استنبارگر

قسمتی از مقاله

هفته گذشته، ایمیلی دریافت کردم که حاوی یک سوال عالی بود که من را مسحور کار خودم با معامله گران کرد؛ چرا معامله گران با شکست سطوح قیمتی و حرکات روند دار با این که کاملا واضح و آشکار هستند مبارزه می کنند؟ مکررا، معامله گرانی را می بینیم که ورود به بازاری که در حال شکست سطحی رو به پایین است را رد می کنند، زیرا "نمی خواهند در کف های قیمتی فروشنده باشند". و بدتر از آن اینکه، معامله گران در معاملاتی می مانند که بر خلاف روند هستند به این دلیل که "قرار است روند برگردد" یا "بازار دست کاری می شود".

بگذارید به اصول پایه نگاهی بیاندازیم:
          حجم معاملات به شما می گویند که در زمان حال، معامله گران و سرمایه گذاران ارزش را در نقطه ای معین خواهند پذیرفت. اگر بازار در محدوده باریکی معامله می شده و سپس با حجم زیادی آن محدوده را به سمت بالا شکسته است، به این معناست که بازار در حال پذیرش ارزش آن معامله در سطوح بالاتر است. اگر در حراجی یک اثر هنری که صاحب آن خود شما باشید شرکت کرده اید، اعداد بالایی از قیمت خرید از سوی خریداران، قیمت خرید آن اثر هنری را بالا نگاه داشته است، شما به این نتیجه خواهید رسید که آن نقاشی هنوز ارزش فروش نهایی خود را نیافته است. شما مطمئنا تا زمانی که نخستین گروه از خریداران به طرز وحشیانه ای شروع به پیشنهاد قیمت خرید کنند آن اثر هنری را نخواهید فروخت...............

برای دانلود مقاله کلیک کنید

برای ترجمه ها و ویدئوهای بیشتر در سایت اصلی کلیک کنید

نظر

معامله گری اعتیادآور

نویسنده : برت استنبارگر

قسمتی از مقاله :
            چیزی که من بیشتر از همه در معامله گری عاشق آن هستم این است که این کار ذهن و اراده را تمرین می دهد. این کار شامل تحلیل مداوم و حل مساله بوده، و نیازمند توسعه پایدارِ مهارت های بر پایه بازدهی می باشد. من اطمینان دارم بازیگرانِ جدی شطرنج و پوکر از مزایای مشابهی لذت می برند. با هر ورزشکار موفقی که صحبت کنید کسی را می یابید که نه تنها بدنشان بلکه خودشان را پرورش داده اند.
            اگرچه، زمانهایی هم وجود دارد که معامله گری مبدل به وسیله ای ویرانگر برای ذهن و روح می گردد. شما نخواهید شنید که شرکتهای کارگزاری، انتشارات مربوط به معاملات، یا تهیه کنندگان سمینارها خیلی زیاد درباره این مساله صحبت کنند، زیرا هدف مشترک آنها حفظ عموم مردم در مسیر معامله گری و فروش محصولاتِ مربوط به معامله گری به آنهاست. اما، بعنوان کسی که با بسیاری از معامله گران مستقل و معامله گران حاضر در شرکتها کار کرده ام، بیش از حد شاهد این مساله بوده ام که معامله گری تبدیل به فعالیتی اعتیادآور می شود...................

برای مشاهده ترجمه ها و ویدئوهای بیشتر در سایت اصلی کلیک کنید
            ویرایش توسط Traderha : https://www.traderha.com/member/14002-traderha در ساعت 09-06-2016, 09:59 AM

نظر

ساختارشناسی یک معامله: کسب سود از لبه های بازار
              نویسنده : برت استنبارگر

قسمتی از مقاله :

سود بیش از 5 درصدی روز جمعه از 1.8 برابر حجم میانگین 20 روزه بدست آمد، سهم گوگل (GOOG) در لیست مراقبت روز دوشنبه قرار داشت و همچنین بطور قابل توجهی این سهم با رتبه "2" در لیست مراقبت برای بازارهای معاملاتی با رتبه قوی نیز جای گرفته بود. این نشان می داد که GOOG با احتمال کمتر در هفته پیش رو بازدهی کمتر از حد مورد انتظار داشته است.
              قطعا طی پنج روز گذشته، رتبه بالا و قوی سهم GOOG بطور پیوسته از 7 تا 2 کاهش یافت (در مقیاس 1-10، با معرفی 10 نوبت از حداکثر احتمال بازدهی بالاتر از انتظار آتی، و معرفی 1 نوبت از حداکثر احتمال بازدهی پایین تر از انتظار).
              تحقیق و بررسی شخصی من به نتیجه تقریبا متفاوتی منجر شد. از آوریل 2005 (N = تعداد 245 سشن معاملاتی)، ما 14 نمونه از تک روزهای صعود 3 درصدی یا بیشتر برای GOOG از نظر حجم نسبی (20 روزه) معادل با 1.5 یا بزرگتر را داشتیم. روز بعد، GOOG بطور میانگین 1.6% صعودی بود، بهمراه 11 جلسه صعودی و 3 جلسه نزول. این بسیار قوی تر از افزایش میانگین یک روزه 0.34 درصدی در GOOG بود. (149 روز صعود و 106 روز نزول).

برای مشاهره ترجمه ها و ویدئوهای بیشتر در سایت اصلی کلیک کنید
              ورود به معامله با منطق انسانی
              خروج
              از معامله با احساس ماشینی
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

4 عادت معامله گری خود .ویرانگرانه که باید کنار بگذارید

نویسنده: نایل فولر

برای مطالعه کامل مقاله کلیک کنید

حس می کنید در زمان معامله در بازار بدترین دشمن خود هستید؟ اگر اینطور است شما تنها نیستید. بسیاری از معامله گران همین حس را دارند چرا که صراحتا، آنها معمولا بدترین دشمن خودشان هستند. احتمالا معامله گری آزمون نهایی خود کنترلی و خود منضبطی است و ناتوانی شما را در کنترل خودتان هنگام وسوسه مستمر، بزرگ نمایی می کند یا اگر این توانایی را به دست آورید سخاوتمندانه به شما پاداش خواهد داد. هرچند، بسیاری از افراد وقتی وارد بازار معامله گری می شوند توان کنترلِ باثبات خود را ندارند.
                4 عادت زیر چهار اشتباه خود.ویرانگرانه هستند که معامله گران آنها را مرتکب می شوند و احتمالا شما هم آنها را بشناسید. اما خبر خوب این که بعد از خواندن این مقاله نظر بهتری درمورد چگونگی غلبه بر آنها خواهید داشت و این مشکلات را از مسیر خود بسوی موفقیت در معامله گری پاک خواهید کرد...
                1. نیاز به تحت کنترل بازار بودن.

برای در دست گرفتن مسئولیت معامله تان، باید اجازه دهید تا (بازار) کار خودش را بکند...
                بشر ذاتا نیاز دارد تا کنترل کننده موقعیت ها و محیط اطراف باشد. نبود این کنترل به واکنش های عاطفی از جمله ترس یا خشم در ما منجر می شود. در نتیجه، ما اغلب در معامله خسارت بزرگی به خودمان وارد می کنیم چون این نیاز به تحت کنترل بودن سرانجام تلاش های معامله گری ما را تخریب می کند.
                نیاز ما به این کنترل شدن در زمان معامله در بازار منجر به بروز این چهار مشکل می شود:
                · معامله بیش از حد
                · بستن معامله زودتر از زمان مقرر، پیش از آنکه فرصتی برای تمام شدن داشته باشد.
                · بیش از حد خطر کردن چون فکر می کنیم مطمئنیم در قدم بعدی چه پیش می آید.
                · تلاش در خودداری از باخت، با معامله بدون حد ضرر یا جابجایی حد ضرر و غیره.
                موارد بیشتری هم هست ولی این چهار موردی که گفته شد مشکلات اصلی هستند که از نیاز ذاتی ما به «تحت کنترل بودن» ناشی می شود را بیان می کند.
                از اینجاست که مشکلات سر برمی آورند...
                .
                .
                .
                .
                .
                .

نظر

4 عادت معامله گری خود .ویرانگرانه که باید کنار بگذارید

حس می کنید در زمان معامله در بازار بدترین دشمن خود هستید؟ اگر اینطور است شما تنها نیستید. بسیاری از معامله گران همین حس را دارند چرا که صراحتا، آنها معمولا بدترین دشمن خودشان هستند. احتمالا معامله گری آزمون نهایی خود کنترلی و خود منضبطی است و ناتوانی شما را در کنترل خودتان هنگام وسوسه مستمر، بزرگ نمایی می کند یا اگر این توانایی را به دست آورید سخاوتمندانه به شما پاداش خواهد داد. هرچند، بسیاری از افراد وقتی وارد بازار معامله گری می شوند توان کنترلِ باثبات خود را ندارند.
                  4 عادت زیر چهار اشتباه خود.ویرانگرانه هستند که معامله گران آنها را مرتکب می شوند و احتمالا شما هم آنها را بشناسید. اما خبر خوب این که بعد از خواندن این مقاله نظر بهتری درمورد چگونگی غلبه بر آنها خواهید داشت و این مشکلات را از مسیر خود بسوی موفقیت در معامله گری پاک خواهید کرد...
                  1. نیاز به تحت کنترل بازار بودن.

برای در دست گرفتن مسئولیت معامله تان، باید اجازه دهید تا (بازار) کار خودش را بکند...
                  بشر ذاتا نیاز دارد تا کنترل کننده موقعیت ها و محیط اطراف باشد. نبود این کنترل به واکنش های عاطفی از جمله ترس یا خشم در ما منجر می شود. در نتیجه، ما اغلب در معامله خسارت بزرگی به خودمان وارد می کنیم چون این نیاز به تحت کنترل بودن سرانجام تلاش های معامله گری ما را تخریب می کند.
                  نیاز ما به این کنترل شدن در زمان معامله در بازار منجر به بروز این چهار مشکل می شود:
                  · معامله بیش از حد
                  · بستن معامله زودتر از زمان مقرر، پیش از آنکه فرصتی برای تمام شدن داشته باشد.
                  · بیش از حد خطر کردن چون فکر می کنیم مطمئنیم در قدم بعدی چه پیش می آید.
                  · تلاش در خودداری از باخت، با معامله بدون حد ضرر یا جابجایی حد ضرر و غیره.
                  موارد بیشتری هم هست ولی این چهار موردی که گفته شد مشکلات اصلی هستند که از نیاز ذاتی ما به «تحت کنترل بودن» ناشی می شود را بیان می کند.
                  از اینجاست که مشکلات سر برمی آورند...
                  .
                  .
                  .
                  .
                  .
                  .

نظر

با سلام و خسته نباشید
                    وتشکر فراوان بابت این زحماتی که متقبل میشوید
                    سایت معرفی شده برای پرایس اکشن فعال نیست ...مطالب در آدرس دیگه ای جریان داره؟ یا سایت مجدد راه اندازی میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط صادق نمایش پست ها
                      با سلام و خسته نباشید
                      وتشکر فراوان بابت این زحماتی که متقبل میشوید
                      سایت معرفی شده برای پرایس اکشن فعال نیست ...مطالب در آدرس دیگه ای جریان داره؟ یا سایت مجدد راه اندازی میشه؟
                      سلام
                      ظاهرا امروز صبح به دلیل برخی تنظیمات فنی دردسترس نبوده ولی اکنون مجددا راه اندازی شده و می توانید وارد سایت شوید.

http://www.price-action.ir/
                      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

اهمیت استراتژی خروج از معامله – بخش سوم (آخر)

نویسنده: لنس بگز

بر اساس اطلاعاتی که ما در بخش های 1 و2 درباره شان بحث کردیم، اکنون بیایید درباره روش من و درباره مدیریت خروج برای معاملات کوتاه مدت روزانه بحث کنیم.
                        بهترین روش انجام این کار، نخست در نظر گرفتن این است که، هدف من از معامله گری چیست؟ بازار انتخابی من چطور حرکت می کند؟ و من چه نیازهای روانی را در رابطه با مدیریت معاملات و خروج هایم باید درنظر بگیرم.
                        نخست اینکه، در تلاشم به چه چیزی از طریق معاملات روزانه دست پیدا کنم؟
                        هدف نهایی من درآمد مستمر و پایدار است. من بدنبال معاملات رویایی نیستم. اگر چنین چیزی بدست آورم عالی می شود، اما هدفم این نیست.
                        من برای درآمد داشتن معامله می کنم. من می پذریم که هر روز ختم به سود نخواهد شد، اما قطعا هدفم برای سودآوری هفتگی است، و مطمئنا برای هر ماه هم اینطور است. پس نمی توانم منتظر حرکاتی بزرگ در بازار باشم. من نوسانات کوچک را معامله می کنم، و در جستجوی درآمد ثابت هستم.
                        خب، در توسعه استراتژی خروج من، ما نیاز داریم که یک نیازمندی را برای درآمد مستمر در نظر بگیریم. این بدان معنی است که درصد بالای معاملات برنده، و کنترل ریسک سخت گیرانه، هر دو عواملی مهم در طراحی استراتژی خروج من هستند.

نظر

درمان مختصر مشکلات روانی معامله گری

نویسنده: برت استنبارگر

ترجمه و نشر: price-action.ir

بخش اول: درمان برای کسی که از نظر ذهنی سالم است.

رایج است اینطور فرض شود که نقش روانشناس کمک به افراد در حل مشکلاتشان است. در ته ذهن ما تصویری از بیمار روی تخت وجود دارد، که با یک تحلیلگر خبره در نظریات فروئید صحبت می کند. درحقیقت، روانشناسی کاربردی راه درازی را از ابتدای مسیرش با عنوان "درمان از طریق گفتگو" طی کرده است. قطعا، بسیاری از روش های جدیدتر، که بطور گسترده ای مورد مطالعه قرار گرفته و از طریق تحقیقات کسب اعتبار کرده اند، هرگز تاکیدی بر گفتگو و صحبت کردن ندارند. با این حال، باورهای قدیمی به سختی از بین می روند. افراد فرض می کنند که شما برای دیدار یک روانشناس، نیاز به داشتن "یک مشکل" دارید. در حقیقت، شرکت های بیمه هزینه های ویزیت به روانشناسان و روانپزشکان را پرداخت نمی کنند مگر اینکه با "تشخیص" مشکلاتی که تحت "درمان" قرار می گیرند ارایه شوند. اگر کمی فکر کنید که اصرار و کلیشه بر این پافشاری می کند که نیاز به ملاقات با یک "دکتر روانپزشک" دارید، شما با مشکلی روبرو هستید.
                          .
                          .
                          .
                          .

نظر

پنج خطای رایج در معامله بر اساس استراتژی پین بار

شاید پین بار قدرتمندترین الگوی کندل استیک در پرایس اکشن باشد که تا به حال وجود داشته است. اگر بخواهم تنها یک الگوی شمعی پرایس اکشن را برای معامله در باقی عمرم انتخاب کنم، احتمالا الگوی پین بار را برمی گزینم. هرچند، پین بار با وجود ساختار ساده اش در صورتیکه ندانید چطور بین یک موقعیت خوب با بد فرق بگذارید، می تواند خیلی فریب دهنده باشد.
                            بسیاری از معامله گران را دیده ام که یک خطا در كار با پين بارها را بارها و بارها مرتكب می شوند؛ آنها هر پین باری که می بینند را معامله می کنند و هیچ گونه دقتی درباره محتوای بازاری که پین بار در آن شکل گرفته است نمی كنند. این معامله گران به طور مداوم در تلاش برای معامله با پین بارهای خلاف روند و بسیاری دیگر از خطاها هستند.
                            واقعیت این است که پیچیدگی های زیادی برای معامله با پین بارها وجود دارند که اگر انتظار دارید که معامله موفقیت آمیزی با آنها داشته باشید، باید آنها را بدانید. بنابراین برای اینکه مشکلات بیشتری سراغتان نیایند اجازه دهید به برخی از بزرگترین خطاهایی که معامله گران در كار با پين بارها مرتكب مي شوند بپردازيم...
                            .
                            .
                            .
                            .
                            .

نظر

پنج راز مدیریت سرمایه برای معامله گری موفق (قسمت اول)

مدیریت سرمایه مثل «فیل در اتاق» است که بسیاری از معامله گران نمی خواهند درباره آن صحبتی کنند. این مسئله می تواند خسته کننده، مبهم و یا حتی از نظر هیجانی برای برخی از معامله گران دردناک باشد که بخواهند درمورد مدیریت ریسک و سرمایه حرفی بزنند چون می دانند که آن را به درستی انجام نمی دهند.
                              همانند هر چیزی در زندگی، گفت و گو در مورد "فیل در اتاق" معمولا بهترین کاری است که می توانید برای بهبود دادن معامله گری تان در بازار انجام دهید، به این معنی که صداقت با خود و تمرکز روی "سخت ترین" یا کسالت بارترین کارها، اول از همه و البته در اغلب موارد لازم است. اگر این موارد را نادیده بگیرید تبدیل به مشکلات بزرگی می شوند که دیگر قادر به کنترل آنها نخواهید بود.
                              در درس امروز، قصد دارم به شما کمک کنم تا برخی از مهم ترین جنبه های مدیریت بحران و سرمایه را همچنان که در بازار معامله می کنید، بشناسید. این درس به بسیاری از پرسش هایی که معامله گران در مورد حدضرر، سر به سر شدن معامله، حدضررهای جابه جا شده و موارد دیگر می پرسند پاسخ می دهد. حالا بهتر است شروع کنیم...

نظر

پردازش ...
                              X