اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید حرفه ایی در فارکس

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ترید حرفه ایی در فارکس

با سلام
    در این تاپیک قصد دارم سیگنالهای شخصی خودم رو به صورت live قرار بدم.
    این سیگنالها کاملا تست شده هستند.
    اینم کانال تلگرامیم هست که اونجام سیگنالهامو میزارم.
    باشد که مورد قبول واقع بشه.

@fxmaya1361
    ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 07-24-2017, 03:53 PM
    ایدی تلگرام:

@godtaken

ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

ترید شماره 2 :

������eur/gbp ������

buy stop : 1.2290
      Stop lass : کفی که پس از شکست احتمالی عدد فوق بوجود میاد
      take profit : دو برابر استاپ لاس پذیرفته شده.
      ساعت 4 بعد از ظهر بوقت تهران

@fxmaya1361 کانال تلگرامی
      ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 07-24-2017, 04:19 PM
      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
        ترید شماره 2 :

������eur/gbp ������

buy stop : 1.2290
        Stop lass : کفی که پس از شکست احتمالی عدد فوق بوجود میاد
        take profit : دو برابر استاپ لاس پذیرفته شده.
        ساعت 4 بعد از ظهر بوقت تهران

@fxmaya1361 کانال تلگرامی
        0.8947
        buy stop
        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

ترید شماره 2 :
          ◀️ فعال شد ◀️

������ eur/gbp

������ buy stop : 0.8947
          ������ Stop lass : 0.8919
          کفی که پس از شکست احتمالی عدد فوق بوجود میاد.
          ������ take profit : 0.9003
          دو برابر استاپ لاس پذیرفته شده.

⏰ ساعت 8 صبح بوقت تهران 3 مرداد
          〽️ تایم فریم یکساعته

t.me/fxmaya1361
          ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 07-25-2017, 08:15 AM
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

روش ما بر اساس یکی از قدیمی ترین بحثهای بازارهای بورس جهان یعنی پورتفولیو هست.
            که به سبد سهام تعبیر میشود یعنی شما سبدی از سهام مختلف را داشته باشید تا ضرر بعضی ها توسط سود بقیه جبران شود.
            کانال تلگرامی ما:
            @fxmaya1361
            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

آقای پورتفولیو گویا شخصی بوده در دوران داوینچی مرحوم که کارش خرید و فروش سهام بوده و همیشه ارزهای زیادی رو میخریده تا در موقع گران شدن هر کدومشون با سود بفروشدشون.
              به اصطلاح خودش همه ی تخم مرغهارو در یک سبد نمیگذاشت.
              کانال تلگرامی ما:
              @fxmaya1361
              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

روش ما هم بر اساس همین استراتژی هست بدین صورت طبق تحلیلهای روانشناختی بازار و روشهای زیر ساختی بازار ، جفت ارزهایی رو شناسایی میکنیم و در همان اول هفته اقدام به پوزیشن گیری میکنیم.
                سپس این جفت ارزهارو در پایان هفته نگه میداریم.
                و همگی آنها رو در آخر هفته میبندیم.
                و بر آورد سود و ضرر آنها سود هفتگی ما را مشخص میکند.
                کانال تلگرامی ما:

@fxmaya1361
                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

در هر هفته بر روی ده درصد کل سرمایه ما ریسک خواهد شد.
                  و اجازه ی ریسک بیشتر را نداریم و این ریسک بر تعداد جفت ارزهای معامله شده تقسیم خواهد شد.
                  مثلا اگر ده جفت ارز داشته باشیم به ازای هر جفت ارز یک در صد ریسک معامله را قبول خواهیم کرد و حجم پوزیشن را بر این مبنا قرار خواهیم داد.

کانال تلگرامی ما:

@fxmaya1361
                  ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

در این هفته پوزیشن های خرید رو این جفت ارزها داشتیم.
                    aud/jpy
                    eur/jpy
                    nzd/jpy
                    aud/cad
                    aud/usd
                    usd/jpy
                    eur/usd
                    nzd/usd
                    همگی پوزیشنها خرید هستند.
                    کانال تلگرامی ما :

@fxmaya1361
                    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

دوستان گلم سلام و عرض وقت بخیر...
                      اینجانب کوروش کنکاش هستم، و مدت 4 سال هست که در بازار فارکس مشغول فعالیت هستم. و در طی این مدت با صرف وقت زیاد حرکات قیمت رو در تمام تایم فریم ها رصد کردم و متوجه واقعیتهای زیادی در مورد این بازار و حرکات آن شدم.

در کانال تلگرامی
                      @fxmaya1361
                      اطلاعات بیشتری موجود است.
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

و به عقیده و تجربه ی بنده که آسان هم بدست نیامده، بر خلاف نظر خیلی از تریدرهای ایرانی، این بازار هیچ پیچیدگی خاصی ندارد و فقط و فقط از روانشناسی طیف وسیعی از انسانها در سراسر دنیا پیروی میکند.

@fxmaya1361

لذا با تلاش مستمر و پیگیری فراوان و صرف وقت و هزینه مالی و فکری و جسمی زیاد موفق به ابداع روشی شدم که ادعا دارم ریسک بسیار پایین و بازدهی بسیار عالی دارد و بدور از هر گونه احساسات و عواطف انسانی است و در این سیستم برای تمام آیتم های تریدری آن ، اعم از ورود و استاپ لاس و تریلینگ استاپ و حجم پوزیشن و افزایش حجم ، برنامه ی منطقی و از قبل پیش بینی شده وجود دارد.
                        در کانال تلگرامی
                        @fxmaya1361
                        اطلاعات بیشتری موجود است.
                        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

البته قبلا راجع به این سیستم ترید توضیحاتی دادم و ترید لایو گذاشته شده بود.
                          تایم فریم چهار ساعته مد نظر ما هست و تمامی پوزیشنهای ما در اول هفته انجام خواهد شد.

@fxmaya1361
                          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

یک فرد برای اینکه بتونه در این کار به راحتی در بازار بورس کالا و بورس ایران فعالیت کنه و ریسک زیادی رو متحمل نشه، نیاز داره تا دانش و اطلاعات این کار رو کسب کنه و با تجربه و مهارت توانایی های خودشو بالا ببره و خودشو از خطرات احتمالی و ریسک های بیجا دور کنه توانایی این کار بصورتی هستش که یک فرد میتونه در زمان کوتاهی شاید کمتر از پنج دقیقه سرمایه خودش رو در این بازار نابود و یا به چندین برابر تبدیل کنه، پس ریسک خیلی زیادی رو داره. بسیاری افراد از ریسک موجود در بازار بورس ایرن و خصوصا تهران اطلاع ندارند و فکر می کنند که ریسک بالا فقط در بازار تبادلات ارزی و بورس کالا موجود است.

نظر

دوستان و همراهان گرامی ضمن عرض سلام و وقت بخیر خدمت یکایک شما؛ با تمام وجودم خالصانه خدمتتون عرض میکنم که هدفم من از ارائه این کانال نه فروش سیگنال هست و نه خدایی نا کرده کیسه دوختن برای جیب کسی هست، بنده هم مثل خیلی از تریدرهای شکست خورده بودم که متحمل خسارتهای مالی و روحی زیادی در بازارهای جهانی و فارکس شدم و کل زندگی من متاسفانه در برهه ی زیادی تحت الشعاع این بازار بود ولی خوشبختانه با لطف و عنایت خدا و صبر و تلاش خودم و روحیه شکست ناپذیری خودم و دلایل اجبار کننده ی زیادی که برای خودم داشتم ، موفق به ابداع سیستم بسیار موفقی شدم که سعی دارم سود آوری اون رو به سمع و نظر خیلی ها برسونم و در این گذار یکی از اقدامات بنده ، ابداع همین کانال تلگرامی و فعالیت در انجمنها و فرومها هست.
                              کانال بنده در تلگرام
                              @fxmaya1361
                              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

پردازش ...
                              X