اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

راه حل های دانش جویان برای ادامه کلاس های انلاین

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• راه حل های دانش جویان برای ادامه کلاس های انلاین

سلام حتما همگی مستحضرید که با توجه به مشکلاتی که در این هفته در اینترنت ایران به وجود امد پهنای باند اینترنت به شدت افت کرده و اکثر دوستان در نرم افزار هات کام مشکل صدا داشتند

به این دلیل ادامه کلاس ها به این صورت باعث هدر رفتن وقت و انرژی دوستان و استاد گرامی می شد

ما 3 ماه کلاس ها را بدون هیچ مشکلی با ظرفیت 100 نفر برگزار کردیم اما امان از این طرح های اینترنتی..

ما به جدیت می خواهیم کلاسها را ادامه دهیم و سطح انلاین تردینگ در ایران را به بالاترین سطح ممکن برسانیم لطفا راه کارهای خود را بیان کنید

با تشکر از همه دوستانی که مشتاقانه ما را در این امر یاری می رسانند

با سلام

من دیشب با vpnوصل شدم وکیفیت خیلی بهتربود پیشنهادمیکنم همه با vpnوصل بشن
    حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

سلام به همه
      من با وي پي ان وصل شدم و مشكل نداشتم. فايل ديشب رو هم ضبط كردم و دارم سعي مي كنم اپ لودش كنم بقيه دوستان هم اگه با وي پي ان وصل شدن و مشكل نداشتن اعلام كنند.
      با تشكر از همه دست اندر كارن
      ویرایش توسط behrang : https://www.traderha.com/member/3049-behrang در ساعت 12-14-2011, 11:07 PM
      " باران باش و ببار، نپرس كاسه هاي خالي از آن كيست" كوروش بزرگ

نظر

بهرنگ عزیز اگر جلسه دوشنبه شب را هم ضبط کردید بهمراه جلسه دیشب اینجا قرار دهید

نظر

سلام دوستان
          من دیشب با vpn وصل شدم قطعی جزیی در صدا داشتم ولی در کل راضییم.فعلا" جز این کار راه حل دیگری به نظر وجود ندارد.

نظر

با تشکر از بروکر محترم و جناب استاد آزادی

من شخصا با وی پی ان در شب گذشته در کلاس حاضر شدم و قطعی صدا و تصویر خیلی محسوس نبود

لطفا دوستانی که تجربه استفاده از وی پی ان برای ورود به کلاس ها رو داشتن لطف کنن تجربشونو اینجا بنویسن

اگه معلوم بشه که با وی پی ان مشکل قطعی صدا و تصویر در کلاس ها از بین میره میشه امیدوار بود که در هفته اینده ادامه کلاس هارو داشته باشیم

با تشکر

نظر

سلام
              بنظر اشتیاق دوستان برای ادامه کلاسهای جناب آزادی بر کسی پوشیده نیست و از سوی دیگر علیرغم بی مهری تعداد قلیلی از متنعمان از این نعمت رایگان، اشتیاق استاد و تمایل شرکت محترم پرسپولیس نیز تا بحال به همه ثابت شده، ( هر چند شرکت پرسپولیس کاپیتال به احتمال زیاد به برخی از اهداف اولیه خود نائل نشده باشند )، که جسارتآ بصورت خارج از بحث فوق، پیشنهاد خود را به مسئولین محترم شرکت در یک جمله بشرح زیر عرض میکنم و آن اینکه مقدار سرمایه اولیه برای افتتاح حساب را اگر در حد 100 یا 200 دلار کاهش دهند من مطمنم بیش از 90 در صد از دوستان در کلاس حسابشان را از بروکرهای دیگر به انجا انتقال خواهند داد، ( چون خیلی از دوستان مانند اینجانب بخاطر این کلاسها خودمان را مدیون این بروکر محترم میدانیم ) هر چند قبلآ از آنها سئوال شده که در پاسخ فرمودند با دستور العمل داخلی شرکت مطابقت ندارد،و اما پیشنهاد بنده برای گریز از مشگل قطعی صدا و تصویر اینست که چند جلسه مربوط به فیبو زمانی ( به جهت اینکه استاد از مدتها پیش قول آنرا داده بودند ) بصورت آفلاین تهیه و در این سایت گذاشته شود شاید تا چندی دیگر مشگل نیز حل شود، این پیشنهاد یک حسن دیگر نیز دارد و ان گریز از قطع صحبت استاد که بصورت ارسال پیام خصوصی که در اکثر جلسات با ان مواجه بودیم ( علیرغم تدکر دائمی جناب آزادی ) خواهد بود، و اما بزرگترین عیب این راهکار عدم احساس نزدیکی به استاد و نزدیکی ایشان به دانشجویان که این رابطه دو طرفه خود یک محرک و انگیزه برای طرفین بوده میباشد, راهکار دوم تهیه وی پی ان و استفاده از آن که پیشنهاد یکی از دوستان بود و امیدوارم دوستانی که به تاثیر این امر واقفند نظر خود را با بقیه به اشتراک بگذارند،
              ممنون مهدی
              ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 12-14-2011, 11:17 PM
              تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
              قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

نوشته اصلی توسط behrang نمایش پست ها
                سلام به همه
                من با وي پي ان وصل شدم و مشكل نداشتم. فايل ديشب رو هم ضبط كردم و دارم سعي مي كنم اپ لودش كنم بقيه دوستان هم اگه با وي پي ان وصل شدن و مشكل نداشتن اعلام كنند.
                با تشكر از همه دست اندر كارن
                سلام
                ممنون خیلی لطف میکنی ، فقط اگه امکان داشته باشه که فایل رو کانورت کنی تا حجمش کم بشه ، هم راحتتر اپلود میشه و هم دانلود
                با تشکر و سپاس
                منتظر هستیم
                موفق باشی

نظر

با سلام به همگی
                  ضمن ارص ادب وتشکر مشکل نا فقط در ارتباط با کلاس نیست بلکه قطع و وصل شدن پلتفرم نیز هست چه کارنکس یا متاترید4. آیا از دوستان عزیز کسی اطلاع دارد که با اشتراک دو خط یا حتی سه خط اینترنت و مچ کردن آنها میتوان پهنای باند را بیشتر کرد یا خیر؟
                  سوال دیگر آیا استفاده از اینترنت ماهواره ای+ یک خط اینترنت + vpn که بنابر خوانده ها سرعت بسیار بالایی دارد قابلیت استفاده برای اهداف ما را داراست؟
                  با تشکر بهرام
                  بهرام دانش

نظر

سلام به همگی
                    من دیشب با vpn های رایگان که سرعت چندانی هم نداره وصل شدم وقطعی هم خیلی جزیی بود ادرس vpn رایگان هم هر کس خواست در پیام خصوصی مطرح کنه تا براش بفرستم

نظر

با سلام

من هم در جلسه آخر وقتی از Vpn استفاده کردم مشکل تا حدود زیادی برطرف شد. در جلسه ماقبل آخر هم مواقعی که مدیرعامل بروکر صحبت می کردند قطعی صدا به اون صورت وجود نداشت در حالیکه وقتی آقای آزادی می خواستند صحبت کنند صدا قطع میشد. به نظرم ریشه مشکل اختلالات اینترنت داخل ایران هست.
                      چند راهکار وجود داره که مسئولین محترم شرکت پرسپولیس میتونن برای ادامه کلاسها بررسی کنن. یکی اینکه بررسی جامعی انجام بدن که از بین نرم افزارهای موجود برگزاری کلاسهای آنلاین کدام نرم افزارها به سرعت کمتری نیاز دارن و با شرایط اینترنت لاک پشتی ایران بهتر جوابگو هستند و اگر نرم افزار مناسبتری نسبت به HotComm وجود داره از اونها برای برگزاری کلاسها استفاده کنن.
                      راهکار دوم اینه که مشکل اینترنتی "فرستنده" (مدرس کلاس) رو برطرف کنن . یعنی برای مدرس کلاسها شرایطی رو فراهم کنن که با سریعترین و بهترین اینترنت قادر به تدریس دروس باشن. به عنوان مثال چنانچه استفاده از اینترنت ماهواره ای سرعت بالاتری داره ترتیبی بدن که مدرس کلاس از اینترنت ماهواره ای برای تدریس استفاده کنه و یا مثلا در شرایط فعلی جناب آقای آزادی را به دوبی دعوت کنن تا اگر امکانش باشه 1-2 هفته از دوبی کلاسها رو برگزار کنن تا مشکل فعلی اینترنت داخل کشور برطرف بشه.
                      راهکار سوم بررسی راههای رفع ایراد در سطح "گیرنده" (شرکت کنندگان در کلاسها) هست . بعنوان مثال همانطور که دوستان اشاره کردن (و برای خود من هم جواب داد) استفاده از VPN در شب آخر توانست مشکل قطعی صدا رو تا حدود نسبتا زیادی برطرف کند.
                      ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

سلام . من هم با ساکس پروکسی چیزی پیشرفته تر از وی پی ان و هم با اینترنت معمولی adsl آمدم اما اصلا صدا نداشتم و مطمئنا مشکل جای دیگر است....

نظر

راه حل

سلام فکر کنم بهترین کار ضبط کلاس بصورت یک طرفه وگذاشتن اون در سایت باشه چون به راحتی همه می تونن با هر سرعتی جلسات ضبط شده را دانلود واز محضرآقای آزادی و دیگر دوستان استفاده کنن و با استفاده از topic های رفع اشکال به لطف آقایان اشکالات احتمالی را رفع کنن .

نظر

راه حل متاتریدر و مشکل اینترنت

با سلام
                            بنده با سرویس پیشرفته تر از vpn به نام https- proxyاستفاده میکنم که هم مشکل متاتریدرم رو حل کرده وهم موقع استفاده از آن ،سرعت اینترنت خراب ما از اینی که هست خرابتر نمیشه
                            هر که از دوستان دوست دارد از این سرویس استفاده استفاده کند پیام خصوصی ارسال کند
                            با تشکر
                            ویرایش توسط hossein_107 : https://www.traderha.com/member/3484-hossein_107 در ساعت 12-16-2011, 12:34 PM

نظر

سلام

دوستان گرامی

ضمن تشکر از همه شما بابت پیشنهادات خوبتون.ما هم همچنان داریم روی روشهای بهتر شدن کار میکنیم.اگر کسانی که اصلا مشکل صدا و تصویر رو نداشتند جزئیات شرکتی که از ان برای خرید ویپی ان استفاده کردند در پیام خصوصی به من بدهند ممنون میشم .

نظر

پردازش ...
                              X