اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ مربوط به انجمن تحلیل های یزدی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام عزیزم
    من لیدا هستم تازه اومدم فارکس رو شروع کردم چند ماهی هست . چون کار نداشتم مجبور شدم برای یکم در امد اینکارو شروع کنم . کلاس رفتم و میرم ولی هیچی از تحلیل سر در نمیارم . میخواستم ببینم میتونید شما یکم کمکم کنید یه روش ساده واسه ترید یادم بدین راستشو بخواین من با هزار زحمت 2000 دلار جور کردم و ترید میکردم و به کمک یه دوستم تا 3150 سود کردم ولی تو دوتا جمعه ضرر کردم الان هم حدود یه ماه پیش رو 1270 طلا بای زدم و الان کلی تو منفی هستم و نگرانم و استرس دارم اگه یکم دیگه طلا پایین بیاد مارجین میشم و همه چیزم میره . یکی از دوستان عزیزم تو سایت شما رو معرفی کرد و چون در بخش تحلیلاتون اجازه سوال نداشتم اینجا مزاحمتون شدم . میشه بفرمایید شما که تخصص و تجربه دارین واسم بگید چیکار کنم واینکه طلا آخر آخرش به چه عددی میرسه و کی دوباره به 1270 میرسه تا من از ضرر بیرون بیام.مرسی عزیزم.اگه میشه ایمیلتون هم واسم بنویسید چون نمیتونم تو خصوصی واستون بنویسم.مرسی

نظر

آقای یزدی عزیز، با سلام.
      اولا ممنون از تحلیلهای دقیق و پاسخگویی با حوصله شما به سوالات.
      میخواستم خواهش کنم با توجه به نزدیک شدن eurusd و gbpusd به سطوح حمایتی مهم و همچنین پیچیدگی وضعیت یورو از لحاط فاندامنتال (بخاطر وضعیت یونان)، لطف بفرمایید دیدگاه تکنیکی (و فاندامنتال) خودتون رو در مورد این دو جفت ارز اعلام بفرمایید. آیا باید منتظر صعود مجدد در این جفت ارزها بود یا شما ادامه ریزش بمقدار قابل توجه را محتمل میدونید؟
      ممنون از حسن توجه و بزرگواریتون.

نظر

با درورد فراوان خدمت جناب اقای یزدی . جسارتا" از سال 1975 الی 1984 برای طلا بالاترین قیمت 879 دلار و پایینترین قیمت 101 دلار و در کل از سال 1975 الی 2015 کف قیمت 101 دلار و سقف حدودا" 1920 دلار را تصور داشتم . لذا قیمت 2072 دلار در سال 1980 برایم سوال شد ؟

نظر

usdcad_h4
          همانطور که در نمودار مشاهده میشود در یک روند صعودی قرار داریم . و واگرایی منفی شکل گرفته لذا در صورت شکست ترند داخلی و گذر از سطح 1.2921 میتوان تا تراز های تعیین شده وارد پوزیشن فروش گردید .

با عرض سلام
          در تحلیل فوق من متوجه نشدم حد سودها را چطور مشخص کردید
          کدام های و لو را معیار قرار دادید ؟

جسارتا نباید از لو موج4 تا های 5 رسم میشد؟
          با سپاس

نظر

سلام و درود
            ضمن پوزش از دوستان عزیز مدتی است به دلیل کسالت خیلی کم به تاپیک ها سر میزنم و به همین دلیل پاسخ گویی با تاخیر انجام شده که از این بابت عذر خواهی میکنم

نوشته اصلی توسط lida110 نمایش پست ها
            سلام عزیزم
            من لیدا هستم تازه اومدم بازار تبادلات ارزی رو شروع کردم چند ماهی هست . چون کار نداشتم مجبور شدم برای یکم در امد اینکارو شروع کنم . کلاس رفتم و میرم ولی هیچی از تحلیل سر در نمیارم . میخواستم ببینم میتونید شما یکم کمکم کنید یه روش ساده واسه ترید یادم بدین راستشو بخواین من با هزار زحمت 2000 دلار جور کردم و ترید میکردم و به کمک یه دوستم تا 3150 سود کردم ولی تو دوتا جمعه ضرر کردم الان هم حدود یه ماه پیش رو 1270 طلا بای زدم و الان کلی تو منفی هستم و نگرانم و استرس دارم اگه یکم دیگه طلا پایین بیاد مارجین میشم و همه چیزم میره . یکی از دوستان عزیزم تو سایت شما رو معرفی کرد و چون در بخش تحلیلاتون اجازه سوال نداشتم اینجا مزاحمتون شدم . میشه بفرمایید شما که تخصص و تجربه دارین واسم بگید چیکار کنم واینکه طلا آخر آخرش به چه عددی میرسه و کی دوباره به 1270 میرسه تا من از ضرر بیرون بیام.مرسی عزیزم.اگه میشه ایمیلتون هم واسم بنویسید چون نمیتونم تو خصوصی واستون بنویسم.مرسی
            دوست عزیز و گرامی اینکه بخواهیم بگیم نموداری کی بالا میره و کی پایین میاد در حد من و سواد من نیست من فقط موقعیتهایی که از نظرم در بازار محتمل به نظر میاد را بصورت تحلیل در فروم قرار میدهم و هیچ قطعیتی برای آنها وجود ندارد . و فقط بر اساس یک سری از دلایل تکنیکالی میتواند محتمل باشد و لاغیر و به شما دوست عزیز پیشنهاد میکنم حتما" از کلاسهای حضوری در نزد اساتید استفاده کنید . چون این بازار بازاری بسیار خطرناک و فریبنده است .
            و مورد بهدی اینکه زیان شما بیشتر بر میگرده به مدیریت سرمایه و عدم رعایت آن تا تحلیل و هیچ وقت استاپ لاس را برای پوزیشن های خود فراموش نکنید تا زیان خود را محدود کنید تا جا برای جبران داشته باشید .

نوشته اصلی توسط Sarsa نمایش پست ها
            آقای یزدی عزیز، با سلام.
            اولا ممنون از تحلیلهای دقیق و پاسخگویی با حوصله شما به سوالات.
            میخواستم خواهش کنم با توجه به نزدیک شدن eurusd و gbpusd به سطوح حمایتی مهم و همچنین پیچیدگی وضعیت یورو از لحاط فاندامنتال (بخاطر وضعیت یونان)، لطف بفرمایید دیدگاه تکنیکی (و فاندامنتال) خودتون رو در مورد این دو جفت ارز اعلام بفرمایید. آیا باید منتظر صعود مجدد در این جفت ارزها بود یا شما ادامه ریزش بمقدار قابل توجه را محتمل میدونید؟
            ممنون از حسن توجه و بزرگواریتون.
            با توجه به اینکه زمان این پاسخ گذشته اما در همن زمانها دیدگاههای خود را بصورت تحلیل در تاپیکهای مربوطه قرار دادم

نوشته اصلی توسط hamidfar نمایش پست ها
            با درورد فراوان خدمت جناب اقای یزدی . جسارتا" از سال 1975 الی 1984 برای طلا بالاترین قیمت 879 دلار و پایینترین قیمت 101 دلار و در کل از سال 1975 الی 2015 کف قیمت 101 دلار و سقف حدودا" 1920 دلار را تصور داشتم . لذا قیمت 2072 دلار در سال 1980 برایم سوال شد ؟
            فکر میکنم هم سالها و هم قیمتها را بر روی نمودار واضح نشان دادم حال اگر فکر میکنید اشتباهی در چارت وجود دارد مربوط میشود به چارت طلای لندن که فکر نمیکنم اشتباه کرده باشند البته توجه داشته باشید که نمودار لندن با نمودار متا تریدر کمی متفاوت می باشد .
            نوشته اصلی توسط binam24 نمایش پست ها

با عرض سلام
            در تحلیل فوق من متوجه نشدم حد سودها را چطور مشخص کردید
            کدام های و لو را معیار قرار دادید ؟

جسارتا نباید از لو موج4 تا های 5 رسم میشد؟
            با سپاس
            استفاده از ابزار فیبوناچی روشهای گوناگون دارد . و بستگی به نوع استفاده و بهره برداری شما دارد . در این جا از لو 1.2921 که در تصویر مشخص شده و های که با شماره 5 لیبل گذاری شده از ابزار فیبو ناچی که فقط در متا تریدر موجود است استفاده شده .

موفق باشید
            آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
            گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
            آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
            پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
            پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
            پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

استاد بزرگوار جناب آقای مهندس یزدی

عرض سلام و احترام وتشکر فراوان بابت زحمات ارزشمند وهمیشگی شما در نشر دانش و تجربیات گرانبهایتان

حقیقتا هر تحلیل و نکته ای که از طرف شما و سایر اساتید بزرگوار فروم مطرح میشه حاوی موارد ارزشمندی است که بنده به شخصه مدت زمان زیادی روی آنها متمرکز میشم تا جایی که بتوانم از آنها بهره ببرم.

اگر جسارت بنده را ببخشید می خواستم در ارتباط با تحلیل آخرتان سوالی بپرسم و اونم اینکه آیا دلیل خاصی داشته که در رسم چنگال در نقطه استارت از کلوز کندل به جای های آن استفاده کردید ؟

پیشاپیش از الطاف عالی سپاسگزارم

نظر

نوشته اصلی توسط Hossein_1352 نمایش پست ها

استاد بزرگوار جناب آقای مهندس یزدی

عرض سلام و احترام وتشکر فراوان بابت زحمات ارزشمند وهمیشگی شما در نشر دانش و تجربیات گرانبهایتان

حقیقتا هر تحلیل و نکته ای که از طرف شما و سایر اساتید بزرگوار فروم مطرح میشه حاوی موارد ارزشمندی است که بنده به شخصه مدت زمان زیادی روی آنها متمرکز میشم تا جایی که بتوانم از آنها بهره ببرم.

اگر جسارت بنده را ببخشید می خواستم در ارتباط با تحلیل آخرتان سوالی بپرسم و اونم اینکه آیا دلیل خاصی داشته که در رسم چنگال در نقطه استارت از کلوز کندل به جای های آن استفاده کردید ؟

پیشاپیش از الطاف عالی سپاسگزارم

سلام و درود
                ممنون از القابی که در مورد بنده بکار بردید که الحق خود را زیبنده نمی بینم و فقط در محضر بزرگوارنی چون شما درس پس میدم .
                در مورد رسم چنگال به دو طریق میتوان چنگال را رسم نمود یکی کلوز کندل و دیگری 50% که در رسم باید دید حمایت و مفاومتهای قبلی به کدوم تراز بیشترین واکنش را داشته اند .
                به همین دلیل از 50 درصد استفاده نمودم

موفق باشید
                آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

سلام و عرض ادب خدمت شما استاد پر تلاش
                  ممنون از تحلیلهای ارزشمند و اموزنده شما...
                  در تحلیل یورو به پوند که به تازگی درج نمودید بنده خواستم نظر خودم را بگم و ازتون مشورت بگیرم...
                  این تحلیل شماست در تایم روزانه...

نظر من در تایم ماهانه به این صورت است..

و لذا در تایم روزانه یورو به پوند را اینظور میبینم ...

از نظر بنده موج x در تایم ماهانه با ساختار اندینگ دیاگونال تکمیل شده و الان در راه صعودی تا سقف کانال ماهانه هستیم و انتظار موج 1orA را داریم...
                  حتی اگر به قول شما هنوز موج 4 در تایم روزانه تکمیل نشده باشد به نظر این موج ساختار فلت دارد و الان در موج C این فلت هستیم که یک 5 موجی است و شمارش بنده باید درست تر باشد....
                  با عرض پوزش از جسارت بنده ممنون میشم اگر نظر متفاوتی دارید بیان کنید
                  (کلا وقتی شیفت شب بوده باشم خطاهام تو تحلیل زیاد میشه ولی چون ذهنم درگیر این تحلیل شد خواستم نظرتون را بدونم)
                  با سپاس از شما....

نظر

نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
                    سلام و عرض ادب خدمت شما استاد پر تلاش
                    ممنون از تحلیلهای ارزشمند و اموزنده شما...
                    در تحلیل یورو به پوند که به تازگی درج نمودید بنده خواستم نظر خودم را بگم و ازتون مشورت بگیرم...
                    این تحلیل شماست در تایم روزانه...

نظر من در تایم ماهانه به این صورت است..

و لذا در تایم روزانه یورو به پوند را اینظور میبینم ...

از نظر بنده موج x در تایم ماهانه با ساختار اندینگ دیاگونال تکمیل شده و الان در راه صعودی تا سقف کانال ماهانه هستیم و انتظار موج 1orA را داریم...
                    حتی اگر به قول شما هنوز موج 4 در تایم روزانه تکمیل نشده باشد به نظر این موج ساختار فلت دارد و الان در موج C این فلت هستیم که یک 5 موجی است و شمارش بنده باید درست تر باشد....
                    با عرض پوزش از جسارت بنده ممنون میشم اگر نظر متفاوتی دارید بیان کنید
                    (کلا وقتی شیفت شب بوده باشم خطاهام تو تحلیل زیاد میشه ولی چون ذهنم درگیر این تحلیل شد خواستم نظرتون را بدونم)
                    با سپاس از شما....
                    سلام و درود
                    درود بر مهرداد عزیز من هم به نوبه خود از زحمات شما و تحلیل های بسیار زیبایتان و تلاش همه جانبه تشکر و قدردانی میکنم . مهرداد جان حقیر در جایگاهی نیستم که قادر باشم بگم چی درست است و چی خطا چرا که خود سراپا ایراد هستم . فقط میتوانم به چند نکته دیدگاهی خود استناد کنم بدور از هر گونه مقایسه درست و غلط . من با توجه به ساختار امواج موج ابتدای موج دیاگونال شما را با یک ساختار 3 موجی می بینم و تصورم این است که اگر ساختار ابتدای موج دیاگونال را بر اساس 3 موج قرار دهیم پس بقیه امواج هم باید از ساختاری 3-3-3-3-3 تایی برخوردار باشد و اگر موج ابتدایی را 5 ببینیم باید از ساختار 5-3-5-3-5 بر خوردار باشد در تصویر زیر در کارد قرمر همانطور که مشاهده میکنید من ساختار 3 را می بینم اما هارمونی امواج را در بقیه موج ها نمیبینم که بعنوان یک ایندینگ متصور باشم و بر اساس تعریف دیاگونال که در زیر قرار میدهم امواج دیاگونال در انتهای موج 5 از موج 3 ممتد ایجاد شده و شروع موج 4 و یا پایان موج C معمولا" شکل میگیرند که بر این اساس پایان دیاگونال نمیتواند آغاز و شروع موج 1 اصلی باشد . اینها برداشت من از ساختار امواج این جفت ارز می باشد که نتوانستم بعنوان شروع یک موج جدید به حساب آورده و بنا به همین دلایل موج را در جهت تکمیل موج 4 به حساب آوردم .

متغیر دیگر در امواج اصلی مثلث قطری یا مثلث دیاگونال است، که الگوی سه گوشی دارند و توسط دو خط همگرا تشکیل می شود. این الگوها در پنجمین موج الیوتی، معمولا پس از اینکه موج سوم به صورت انبساطی (ممتد) در زمان کوتاهی نوسان کرده، رخ می دهند. معمولا، ریز موج ها در مثلث دیاگونال ساختار 3 تایی دارند تا 5 تایی. به عبارت دیگر ساختار ریز موج های یک مثلث دیاگونال به فرم 3-3-3-3-3 می باشد. هم پوشی انتهای امواج 1 و 4 به کرات در مثلث های دیاگونال یافت می شود. این تنها استثنای شناخته شده در قانون عدم هم پوشانی الیوت میان امواج 1 و 4 است.
                    مثلث های قطری در امواج اصلاحی، در جایگا های موج C نیز پیدا می شوند. به خاطر داشته باشید همواره ظهور مثلث های قطری (دیاگونال) با ساختار 3-3-3-3-3 نوید اتمام نوسان از یک درجه بالاتر را می دهند. به همین دلیل اغلب تحلیل گران این نوع مثلث ها را ایندینگ دیاگونال (Ending Diagonal) می نامند. به عنوان مثال اگر این مثلث در قالب موج 5 در نمودار ظاهر شود نشان دهنده این است که موج 1 یا 3 یا 5 از درجه بزرگتر در حال خاتمه است و به زودی موج2 یا 4 از درجه بزرگتر آغاز می شود. اگر این مثلث در موج C نیز ظاهر شود یعنی موج 2 یا 4 در حال پایان است و به زودی موج3 یا 5 شروع به کار خواهد کرد. یک نمونه ی خاص مثلث قطری که رابرت پرچر در سال 1986 مشاهده کرد، ریز موج هایی داشت که به جای ساختار 3-3-3-3-3 همیشگی ، ساختار 5-3-5-3-5 داشت. این نوع مثلث معمولا فقط در جایگاه موج 1 پیشرو یا موج A اصلاحی یافت می شود. از این رو این نوع مثلث را لیدینگ دیاگونال (Leading Diagonal) می نامند.

موفق باشید
                    ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 09-05-2015, 11:08 PM

نظر

جناب یزدی عزیز
                      درمورد تحلیل یورو ین

http://traderha.com/f69/%D8%AA%D8%AD...tml#post178680

با توجه به احتمال تبدیل شدن ساپورت در قیمت 126 به رزیستنس
                      امکان داره قیمت به 127.38 که مد نظر شماست نرسه
                      موفق باشین

نظر

سلام و درود
                        تعدادی از دوستان سوالاتی در خصوص موقعیتهای روزانه داشتند که بصورت خصوصی ارسال گردیده . گزیده ای از آنها را برای اینکه شاید سوالات عده ای دیگر نیز باشد در اینجا پاسخ میدهم .
                        [=quote] سوالی داشتم میخواستم بدونم در چه زمانی تحلیل معتبر است و چه زمانی فیل شده محسوب میشود [/quote]
                        در اینجا ما تحلیل نمیکنیم بلکه بر اساس روند بازار نسبت به ترازها هایی که در اختیار داریم سعی میکنیم معاملات خود را ست نماییم در نتیجه بازار به هر سمتی که حرکت کند ما یک مسیر مشخص پیش رو داریم . و همانطور که مشاهده میکنید موقعیتها در تایم یکساعته ارائه میگردد پس کندل یک ساعته برای ما حائز اهمیت است

[=quote] ممکنه بفرمایید که نحوه محاسبات این خطوط بر چه اصلی است و چگونه به دست میاد [/quote]
                        ترازها بر اساس تلفیق چند روش به دست میاد 1- فیبو ناچی 2- پیوتها 3- آتی آر که محاسبات این سه روش ترازهایی را در اختیار ما قرار میدهد

[=quote] ببخشید امکان ارسال سوال در تاپیکهای تحلیل میسر نبود با اجازه در اینجا سوالم را می پرسم . دیده میشه که قیمت در بسیاری از روزها قادر به دیدن خطوط نمی باشد و در همان بین در حال نوسان کردن است پیشنهاد شما برای معاملات کی و به چه صورت می باشد [/quote]
                        در تاپیکهای تحلیل برای اینکه انسجام تحلیل و پیگیری آنها میسر باشد امکان درج پست وجود ندارد اما در این قسمت پرسش و پاسخ (آدرس در امضاء می باشد ) هر گونه سوالی که مطرح شود در ارتباط با کلیه تحلیلهای انجمن در حد توان پاسخ گو خواهم بود . پس چنانچه سوالی مطرح بود در این بخش میتوانید ارسال نمایید .
                        در مورد معاملات هر کسی بر اساس روش خودش معامله انجام میدهد . معمولا" بازار در اکثر زمانها بصورت رنج حرکت میکنند و زمانهای محدودی با شکست حمایت و مقاومتهای خود حالت روند به خود میگیرد لذا کلیات تریدری ما به این نحو است که زیر مقاومت فروش و بالای حمایت خرید انجام دهیم لذا کسانیکه در تایم های 5 و 15 دقیقه در طی روز اقدام به معامله میکنند میتوانند در محدوده های ساپورت و رزیستنس در صورت وجود کندلهای ریورسالی اقدام به خرید و فروش نمایند . اما چانچه خطوط ساپورت و رزیستنس در تایم یک ساعته شکسته شود ترازهای بعدی میتواند بعنوان مسیر راه آینده پیش روی ما قرار داشته باشد . در نتیجه ما هم برای نوسان در میان حمایت و مقاومت میتوانیم استراتژی داشته باشیم و هم برای خروج از این دو تراز .

موفق باشید

نظر

سلام و عرض ادب خدمت استاد بزرگوار جناب یزدی
                          با تشکر فراوان بابت تمام زحمات ارزشمند و همیشگی شما ، در این چندین سالی که در این انجمن داشتید و تجربیات خود را در اختیار همگان قرار دادید همچنین بسیار خوشحال و مفتخرم که شاگردی شما را برای همیشه داشته ام و خواهم داشت .
                          همیشه تحلیل های زیبا و پرمحتوای شما را پیگیری کرده ام و در تحلیل هاتون همیشه دارای نکاتی هست که برایم جذاب بوده و صد در صد ارزش نکته برداری را در دفترچه یادداشت شخصی ام داشته است.
                          معمولا هر مطلبی که در انجمن درج میشود من را به اندازه مطالب پر محتوای تاپیک های تحلیلی شما به خودش مجذوب نمیکند ، در حالی که تاپیک موقعیت های روزانه همیشه کنجکاوی من را برای مطالعه چند برابر کرده است.
                          1 - به دلیل ساده بودن نگاه شما و بدون استفاده از هر سیستم و یا تحلیلی
                          2 - همراه شدن با قیمت و در جهت روند بودن آن
                          درباره روشی که در این تاپیک استفاده میکنید دو مورد پاسخی رو که ارسال کرده بودین رو مطالعه کردم که مربوط به نحوه پوزیشن گیری و یه سری سوالات اساتید دیگر بود .
                          استاد بزرگوار خیلی ممنون میشم اندیکاتور مربوط به رسم این خطوط روزانه رو هم ارسال بفرمائید تا از این سردرگمی ام و دیگر دوستان بیرون بیاییم .
                          پیشاپیش از لطف شما بسیار سپاسگزارم
                          ویرایش توسط moeinfar : https://www.traderha.com/member/3873-moeinfar در ساعت 09-09-2016, 01:03 AM
                          روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار
                          قناعت موفقیت می آورد و طمع شکست

نظر

نوشته اصلی توسط moeinfar نمایش پست ها
                            سلام و عرض ادب خدمت استاد بزرگوار جناب یزدی
                            با تشکر فراوان بابت تمام زحمات ارزشمند و همیشگی شما ، در این چندین سالی که در این انجمن داشتید و تجربیات خود را در اختیار همگان قرار دادید همچنین بسیار خوشحال و مفتخرم که شاگردی شما را برای همیشه داشته ام و خواهم داشت .
                            همیشه تحلیل های زیبا و پرمحتوای شما را پیگیری کرده ام و در تحلیل هاتون همیشه دارای نکاتی هست که برایم جذاب بوده و صد در صد ارزش نکته برداری را در دفترچه یادداشت شخصی ام داشته است.
                            معمولا هر مطلبی که در انجمن درج میشود من را به اندازه مطالب پر محتوای تاپیک های تحلیلی شما به خودش مجذوب نمیکند ، در حالی که تاپیک موقعیت های روزانه همیشه کنجکاوی من را برای مطالعه چند برابر کرده است.
                            1 - به دلیل ساده بودن نگاه شما و بدون استفاده از هر سیستم و یا تحلیلی
                            2 - همراه شدن با قیمت و در جهت روند بودن آن
                            درباره روشی که در این تاپیک استفاده میکنید دو مورد پاسخی رو که ارسال کرده بودین رو مطالعه کردم که مربوط به نحوه پوزیشن گیری و یه سری سوالات اساتید دیگر بود .
                            استاد بزرگوار خیلی ممنون میشم اندیکاتور مربوط به رسم این خطوط روزانه رو هم ارسال بفرمائید تا از این سردرگمی ام و دیگر دوستان بیرون بیاییم .
                            پیشاپیش از لطف شما بسیار سپاسگزارم
                            سلام و درود
                            تشکر بابت این همه لطف و محبتی که نسبت به حقیر دارید . خیلی از دوستان عزیز به طریق های مختلف تماس داشتند و درخواست ایندیکاتور نمودند اما همانطور که قبلا" هم عرض کردم و مجددا" خاطر نشان میکنم تعیین سطوح بصورت دستی هر روز محاسبه و تعیین میگردد که برای به دست آوردن آنها از چندین ابزار به تناسب روزها استفاده میگردد اعم از پیوت. فیبو ناچی و atr که هر روز باید بصورت دستی محاسبه و تعیین گردد . خطوط را هم با همان ابزار فیبو ناچی در متا تریدر بصورت روزانه ترسیم می نمایم . امابا چند تن از اساتید بزرگوار کد نویس در حال تلاش هستیم تا شاید بتوانیم روشی پیدا کنیم تا بتوانیم سیستم را نیمه اتو ماتیک نماییم که در حال تست و ازمایش هستیم .
                            لذا همانطور که می بینید در حال حاضر ایندیکاتوری به جز همان ابزار فیبو ناچی در متاتریدر نیست که بخواهم در اختیار کسی قرار دهم . و هر کسی خودش میتواند بنا به سبک و سلیقه و دانش خودش از این سیستم استفاده نماید .
                            و فعلا" هم بصورت روزانه در حد امکان ترازهای محاسباتی (نظر شخصی) در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت . تا مرحله تست و آزمایش اتومات کردن سیستم به پایان برسد .

موفق و موید باشید

نظر

سلام و درود جناب يزدي
                              چند تا سوال داشتم در مورد موقعيت هاي روزانه .
                              پيشاپيش ممنونم از پاسختون

*در پست های قبلی گفته بودین از 3 ابزار ATR -Pivot - Fibo برای رسم سطوح استفاده میکنید :

الف - در تمام مراحل محاسبات سطوح ، ورود و خروج به معامله و حد سود و ضرر و ..... فقط از تایم فریم H1 استفاده میشود؟
                              ب - معاملات بر اساس جهت روند انجام میشه ؟ (از کذشته نمودار استفاده میشه ...)
                              ج - ایا رسم این سطوح باید در زمان خاصی انجام شود ؟ (مثلا تا قبل از 8 صبح)
                              د - برای رسم این تراز ها کدام سسشن حائز اهمیت هست؟
                              ه - از چه دوره ای در ابزار ATR استفاده میکنید؟

سپاسگزارم
                              روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار
                              قناعت موفقیت می آورد و طمع شکست

نظر

نوشته اصلی توسط moeinfar نمایش پست ها
                                سلام و درود جناب يزدي
                                چند تا سوال داشتم در مورد موقعيت هاي روزانه .
                                پيشاپيش ممنونم از پاسختون

*در پست های قبلی گفته بودین از 3 ابزار atr -pivot - fibo برای رسم سطوح استفاده میکنید :

الف - در تمام مراحل محاسبات سطوح ، ورود و خروج به معامله و حد سود و ضرر و ..... فقط از تایم فریم h1 استفاده میشود؟
                                ب - معاملات بر اساس جهت روند انجام میشه ؟ (از کذشته نمودار استفاده میشه ...)
                                ج - ایا رسم این سطوح باید در زمان خاصی انجام شود ؟ (مثلا تا قبل از 8 صبح)
                                د - برای رسم این تراز ها کدام سسشن حائز اهمیت هست؟
                                ه - از چه دوره ای در ابزار atr استفاده میکنید؟

سپاسگزارم
                                سلام و درود
                                الف : از تایم h1 و m30
                                ب: حتما" بر اساس گذشته روند که رالی بوده یا فلت تعیین میشود
                                ج : از ابتدای سشن توکیو تا قبل از باز شدن سشن روند حتما" باید میزان روند شناسایی شود
                                د : جواب الف
                                ه : پریود باید بر اساس سوینگ های روند قبل تعیین شود و بهترین پریود بین 5 و 14 و 30 و 55 و 89 از بهترینش استفاده شود

موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X