اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
    دوست عزیز بنده تحلیل نمی کنم شما تایم فریم ماهانه نگاه کنید متوجه حرف بنده می شوید این جفت ارز در تایم های پایین فقط باید به فکر خرید بود
    گفتین در بلند مدت صعودی است الان هم در تایمهای پایین هم میگین خریدنی هست دلار ؟ یا من اشتباه میکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
      گفتین در بلند مدت صعودی است الان هم در تایمهای پایین هم میگین خریدنی هست دلار ؟ یا من اشتباه میکنم
      اجازه بدید برسی دقیق تر کنم

نظر

• بسیار بزرگتر از شماها آمده و رفته اند! بروید سود خودتان را بکنید و به جیب خود فکر کنید!

نظر

اجازه بدید برسی دقیق تر کنم
          با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam forex
            تا این لحظه جواب شما shangil رو ندادم چون دلیلی نمیدیدم با تو بحث کنم
            از اون بزرگترها چندنفر رو نام ببر که مثل من لاگین و اینوستور دادن .
            ولی معلومه بین همه افراد سایت تو یکیه خیلی ناراحتی که من سود میکنم . زیاد غصه نخور ، اگر حسودی کنه و تو دلت برای من بد بخوای که حساب من به قول خودت با کله زمین بخوره چوب دلت رو میخوری و حسابت به زودی زمین خواهد خورد شک نکن پس بدخواهی نکن .
            اگر بدجنسی نمیکردی بهت میگفتم چارت دلارلیر رو باید چه طوری ترید کنی . متاسفم .
            جناب میری نظر شما در مورد نتیجه مسابقات که گذاشتم چی است ؟

نظر

درود برشما

قربان من درمورد مسابقات الان از شما شنیدم ممنون میشم لینکش رو بدید
              سپاس
              https://www.forextimeir.com/fa/regis...rading-contest

نظر

تا زمانی که بالای عدد 5.5104نرفته و تثبیت نشده است نباید به فکر خرید بود ولی درصورتی که این عدد ببیند درحمایت ها دلار خریدنی است و سقف و کف های بالاتری می زند و درکف ها دلار باحدضرر به فکر خرید بود .البته ممکن است در این بین هم جابجایی امواج رخ بدهد و عدد گفته شده پایین تر هم بیاید و با شکست سقف های پایین تر با ید به فکر خرید بود فعلا انالیز تریدش همین است
                ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 12-12-2018, 11:10 PM

نظر

تا این لحظه جواب شما shangil رو ندادم چون دلیلی نمیدیدم با تو بحث کنم
                  از اون بزرگترها چندنفر رو نام ببر که مثل من لاگین و اینوستور دادن .
                  ولی معلومه بین همه افراد سایت تو یکیه خیلی ناراحتی که من سود میکنم . ] باسود کردن من چه ضرری به تو میرسه ؟. زیاد غصه نخور ، اگر حسودی کنی و تو دلت برای من بد بخوای که حساب من به قول خودت با کله زمین بخوره چوب دلت رو میخوری و حسابت به زودی زمین خواهد خورد شک نکن پس بدخواهی نکن .
                  اگر بدجنسی نمیکردی بهت میگفتم چارت دلارلیر رو باید چه طوری ترید کنی . متاسفم .
                  من که ترید نمیکنم پایین برم بالا میام
                  فقط خواستم به مردم هشدار بدم که مراقب سرمایه های خود باشند.
                  شما سود میکنی؟! من حسودم؟! قبول همشون
                  اینجا چیکار داری برو سودت رو بکن
                  دنبال مشتری هستی؟ راحت بگو
                  چارت دلار لیر رو هم نیازی نیست از طریق شما ترید کنم! این هم از اون حرفها بود که مرغ پرکنده زنده میشه! اگر ساکت میبودی میگفتم چطور ترید کن! نه اینکه تو این چند سال به نتیجه رسیدی!
                  شما که بلدی همه ارزها رو ترید کنی اینجا چیکار میکنی!
                  ویرایش توسط shangil : https://www.traderha.com/member/26823-shangil در ساعت 12-12-2018, 11:24 PM

نظر

• چطور شما هی میای الکی پست میزاری منم مثل شما شدم بعد اینکه پستهای شما رو دیدم.
                    و قطعا مطمین هستم که شما سود نمیکنید و یا سودهاتون کاملا مقطعی هست. این یه چیز واضح هست در دنیای ترید. کسی که اینطوری سود بکنه نمیاد اینجا الکی بحث بکنه و هی خودی نشون بده.
                    میگم یه چیز واضح است و نیازی به بحث زیاد نیست. از یک تریدر تحصیل کرده متوسط بپرسی بگی فلانی فلان قدر سود کرده و هی میاد علم میکنه و احتمالا دنبال مشتری هست میگه برو بهش بگو دم در بازی کنه
                    ویرایش توسط shangil : https://www.traderha.com/member/26823-shangil در ساعت 12-12-2018, 11:49 PM

نظر

خواهیم دید کی دم در بازی میکنه .به هدفت نمیرسی.
                      با بزرگتر نوشتن فونتها و ...بعیده بشه به نتیجه ای رسید!
                      البته ظاهرا قبلا هم بی سر و صدا نبودین!
                      http://traderha.com/threads/3603-%D8...1%DB%8C/page93

http://traderha.com/threads/3603-%D8...l=1#post157803
                      تکرار میکنم بزرگتر از شماها امده و رفته اند. حالا یه عده موفق شده اند پولی به جیب بزنند یه عده نتونستند!
                      شما هم هی اینجا بشین پست بزار شاید چند برابر بیشتر سود کردی!
                      من به هدفم خیلی وقته رسیده ام چون جواب های شما اینطور نشون میده
                      ویرایش توسط shangil : https://www.traderha.com/member/26823-shangil در ساعت 12-13-2018, 04:10 PM

نظر

درود
                        این مسابقه در بروکر fxtmاز هفته گذشته اغاز شده است و تا اخر همین هفته ادامه دارد و خود بنده هم شرکت کردم ولی چند نکته ذهن بنده را مشغول خود کرده است

طی 8روز یعنی تا امروز نفر اول اقایLaiFu1از چین در سطر قرار دارند و حساب خود را 1139درصد افزایش داده اند یعنی بیش 11برابر و بقیه شرکت کنندگان 900درصد بگیر تا 800و 700و....خوب ایا تریدرهای که در این بروکر شرکت کرده اند طی 8روز فقط هشت روز 11برابر میکنند بدون اینکه ضرر کنند این واقعا یکم عجیب است تریدرهای با این همه مهارت چه لزومی دارد فقط به خاطر 500دلار یا 5000دلار جایزه وقت گرانبهای حود را به هدر بدهند چرا برای موسسات مالی و...کار نمی کنند فقط لازمه یک رزومه کاری نشان بدهند تا این موسسات و بانک ها و....روی هوا این ها را بزنند .این ذهن ادم را به نیرنگ و حقه بروکرها می برد ایا این مسابقات فیک هستند فقط هدفشان جذب مشتری در تمام نقاط دنیا است و نکته دیگر این است چند روز قبل یک نفر در نتایج روزانه که هر روز سودهای اشخاص را می زند را 1300درصد سود روزانه زده بود درصورتی که در ان روز در رنکینگ 10نفر طرف نبود این دیه خیلی برایم عجیب بود دران روز نفر اول سود 380درصد در صدر بود .خوشحال می شم نظر بقیه عزیزان بدونم ایا این بروکرها فقط قصددام ....
                        جناب Bobosang امروز 12088.03 % توی نتایج روزانه سود کرده ولی جالب است توی 10نفر اول قرار ندارد!!!! و نفر اول با1230.66 %در صدر است نمی دونم یا بنده اشتباه میکنم یا ...خیلی عجیب است شاید محاسبات امتیازات به یک صورت دیگر است که بنده نمی دانم

نظر

سلام،

دوست گرامی اینجا محل تبلیغ و جذب سرمایه نیست. در صورتی که به این روند ادامه دهید متاسفانه از حضور شما در فروم معذوریم.

با احترام

نظر

• نوشته اصلی توسط Admin نمایش پست ها
                            سلام،

دوست گرامی اینجا محل تبلیغ و جذب سرمایه نیست. در صورتی که به این روند ادامه دهید متاسفانه از حضور شما در فروم معذوریم.

با احترام
                            دقیقا درسته

از این دسته افراد زیاد دیده ایم...

نظر

جناب Bobosang امروز 12088.03 % توی نتایج روزانه سود کرده ولی جالب است توی 10نفر اول قرار ندارد!!!! و نفر اول با1230.66 %در صدر است نمی دونم یا بنده اشتباه میکنم یا ...خیلی عجیب است شاید محاسبات امتیازات به یک صورت دیگر است که بنده نمی دانم
                              همش چرت و پرته

نظر

همش چرت و پرته
                                مسابقات شبی به پایان می رسد نفراول تا حالا نزدیک 1400درصد یعنی 14 برابرحسابش توی 10روز رشد داده است یعنی من مونده ام اگر از صبح تا شب همش ترید و معامله کنی حتی معاملاتت بدون یک اشتباه باشه حساب اینقدر رشد نمی کنه واقعا خنده داره. یکی نیست به این بروکر بگه میخاهی مشتری جذب کنی ملت اماتور جذب کنی این قدر دیه تابلو بابا ما توی این بازار پیر شدیم واقعا ....
                                ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 12-14-2018, 11:29 PM

نظر

پردازش ...
                                X