اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دوستان از ما گفتن
    روشی برای سود بردن از طرف کسی نگیرید. هیچ سیگنال و روشی وجود ندارد که گر داشت اون فرد اصلا پیداش نمیشد! در این مساله شک نکنید. بعد ها به این نتیجه میرسید.
    یه نکته ای هم این وسط بگم. برخی ها طرفدار سیستمهای پیچیده هستن و برخی ها ساده. سیستمهای پیچیده ایرادشون اینه که خطا زیاد دارند و بسیارشون من دراوردی هست. سیستمهای ساده که معمول هست مشکلشون اینه که اگر درست بودند اون موقع چرا این همه حمال و گرسنه و ... و ... میدیدیم تو بازار. همه میریختن تو بازار و ارزانترین غذا شاید بشه گفت ماهیچه پلو بود!
    درسته مدت کمی تو بازار بودم ولی یقین دارم ترید برای هر کسی سبک خاصی خودش رو داره.

نظر

• با سلام و خسته نباشید

اینترنت من مشکلی نداره اما ارتباط متاتریدر من قطعه و یکی از پیغام های زیر رو می ده. کسی از دوستان می دونه علتش چیه ؟
      no connection یا
      common error

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan55 نمایش پست ها
        مبنا نیست اما اون هم قسمتی از کار هست من حتی در مواقعی اندیکاتوری هم سیگنال میگیرم ....مهم ابزارها نیستن باید دید در کجای بازار قرار داریم همچنین به حال درونی تریدر هم بستگی داره. به این نتیجه رسیدم که بدیهیاتی در این بازار وجود داره که باید رعایت بشن اما در عین حال هیچ بایدی هم وجود نداره.
        یک تناقض تمام عیار

برای همین سود گرفتن مداوم ازین بازار اینقدر مشکله اگر بازار روال خاصی داشت میشد فرموله کرد و سود گرفت اما اینکار محاله.

شایدم روال خاصی داشته باشه و بشه فرموله کرد...البته نه 100 درصد ولی بالای 90 درصد مواقع

هیچ دانشی تاکید میکنم هیچ دانشی وجود نداره بتونید به این مرحله برسید...فقط و فقط خودتونید که باید روال بازارو درک کنید و فرموله کنید...

کسی که به این مرحله برسه مثل تمام کسانی که به این مرحله رسیدن ناپدید میشه و در خلوت خودش سودهای میلیون دلاری میکنه...نه استاد میشه نه ایبی گری میکنه نه سایت میزنه نه حساب پم باز میکنه نه سر ملت کلاه میذاره چون نیاز به هیچ چیز و هیچ کسی نداره...

شادی سراسر وجودتان....
        ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 01-10-2019, 10:00 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
          شایدم روال خاصی داشته باشه و بشه فرموله کرد...البته نه 100 درصد ولی بالای 90 درصد مواقع

هیچ دانشی تاکید میکنم هیچ دانشی وجود نداره بتونید به این مرحله برسید...فقط و فقط خودتونید که باید روال بازارو درک کنید و فرموله کنید...

کسی که به این مرحله برسه مثل تمام کسانی که به این مرحله رسیدن ناپدید میشه و در خلوت خودش سودهای میلیون دلاری میکنه...نه استاد میشه نه ایبی گری میکنه نه سایت میزنه نه حساب پم باز میکنه نه سر ملت کلاه میذاره چون نیاز به هیچ چیز و هیچ کسی نداره...

شادی سراسر وجودتان....
          بله با شما موافقم بازار قوانینی داره که تکرار میشن اگر سودی هم میگیریم از طریق همین قوانین هست اما نه در همه مواقع .... حتی قوانین بازار هم قطعیت ندارند. با سپاس
          خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
            با سلام

به نظر بنده حدودا 260پیپ ریزش داریم در USDCAD ...

نتیجه:

نظر

• با سلام

جفت ارز AUDUSD خواهد ریخت...

نظر خود را در مورد نقطه ی ورود و نقطه ی خروج بفرمایید...

نظر

• امیر جان
                بنظرم هنوز جا برای صعود تا 0.73 داره
                در تایم روزانه اگر به اولین مقاومت پیش رو نگاه کنید و مخصوصا با توجه به وضعیت هیستو گرام ار اس ای ، جا برای صعود احتمالا داره

البته در تایم پائین داره ABCD طبق تصویر زیر میزنه که بتونه بره بالا تا 0.73

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 01-12-2019, 03:13 AM
                تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• سلام
                  نکته ای رو میخواستم بگم. حالا کاری با فرد به خصوص ندارم فقط صرفا بحثم چارت هست. مثلا این تحلیل رو اگر نگاه کنید میبینید که دقیقا الگوها نشون از سقوط داره و دوستمون هم اشاره کرده ولی دقیقا بعد اون نقطه صعود تاریخی اتفاق افتاده و رفته روی 1.2
                  http://traderha.com/threads/1259-%D8...l=1#post192570
                  دوستان صرفا سر روی چارت انداختن و چشم رو به اتفاقات و واقعیات محیط انداختن کار رو تموم میکنه براتون!

نظر

• نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
                    سلام
                    نکته ای رو میخواستم بگم. حالا کاری با فرد به خصوص ندارم فقط صرفا بحثم چارت هست. مثلا این تحلیل رو اگر نگاه کنید میبینید که دقیقا الگوها نشون از سقوط داره و دوستمون هم اشاره کرده ولی دقیقا بعد اون نقطه صعود تاریخی اتفاق افتاده و رفته روی 1.2
                    http://traderha.com/threads/1259-%D8...l=1#post192570
                    دوستان صرفا سر روی چارت انداختن و چشم رو به اتفاقات و واقعیات محیط انداختن کار رو تموم میکنه براتون!
                    دوست عزیز خیلی دوست داری نقش آلبرتینی رو ایفا کنی ؟

به هرکسی رحم نمیکنی به مدیر بخش رحم کن .

چرا اینقدر دوست داری خودتو دلسوز و حرفه ای نشون بدی .

بجای مچ گیری بیا دوتا تحلیل بزار ببنیم این ادم دلسوز و حرفه ای بارش هست یا نه .

شاید آلبرتینی 2019 ظهور کرده خودمون خبر نداریم.
                    تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
                    http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

• نوشته اصلی توسط r-kamyab نمایش پست ها
                      دوست عزیز خیلی دوست داری نقش آلبرتینی رو ایفا کنی ؟

به هرکسی رحم نمیکنی به مدیر بخش رحم کن .

چرا اینقدر دوست داری خودتو دلسوز و حرفه ای نشون بدی .

بجای مچ گیری بیا دوتا تحلیل بزار ببنیم این ادم دلسوز و حرفه ای بارش هست یا نه .

شاید آلبرتینی 2019 ظهور کرده خودمون خبر نداریم.
                      من تحلیل نمیزام نقش کسی رو هم بازی نمیکنم. تحلیل همن بزارم فورا میگم که این توصیه برای ترید نیست حداقل!
                      این شماها هستید که نقش بازی میکنید از دید من.
                      دیکتاتور بازی رو هم بزارید کنار به نظرات احترام بزارید. همونطور که من مینویسم با احترام یا میگم با فرد خاصی کاری ندارم
                      به دیگران هم توصیه کردم هیچ وقت از روی تحلیل دیگران به هیچ وجه ترید نکنند
                      مچ گیری چیه !!!
                      من نوعی که میبینم تحیلی سال پیشم کاملا برعکس در اومده کمی باید با احتیاط تحلیل بدم و اشاره هم بکنم که دیگران که میخوان این تحلیل رو ببینن متوجه بشن که چی به چی هست. این کجاش عیبه دقیقا!!!؟
                      ویرایش توسط shangil : https://www.traderha.com/member/26823-shangil در ساعت 01-13-2019, 03:37 PM

نظر

من تحلیل نمیزام نقش کسی رو هم بازی نمیکنم. تحلیل همن بزارم فورا میگم که این توصیه برای ترید نیست حداقل!
                        این شماها هستید که نقش بازی میکنید از دید من.
                        دیکتاتور بازی رو هم بزارید کنار به نظرات احترام بزارید. همونطور که من مینویسم با احترام یا میگم با فرد خاصی کاری ندارم
                        به دیگران هم توصیه کردم هیچ وقت از روی تحلیل دیگران به هیچ وجه ترید نکنند
                        مچ گیری چیه !!!
                        من نوعی که میبینم تحیلی سال پیشم کاملا برعکس در اومده کمی باید با احتیاط تحلیل بدم و اشاره هم بکنم که دیگران که میخوان این تحلیل رو ببینن متوجه بشن که چی به چی هست. این کجاش عیبه دقیقا!!!؟
                        یک بار دیگر جواب ایشان را با دقت مطالعه کنید.
                        http://traderha.com/threads/1259-%D8...l=1#post203148
                        تحلیل را با آیه اشتباه نکیرید.

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
                          یک بار دیگر جواب ایشان را با دقت مطالعه کنید.
                          http://traderha.com/threads/1259-%D8...l=1#post203148
                          تحلیل را با آیه اشتباه نکیرید.
                          شما هم یکبار جمله من را با دقت بخوانید و تعصب نداشته باشید!
                          بعضی وقتها باید برخی واقعیت ها رو قبول کرد

نظر

• آیا USDCHF یک رشد میان مدت ( تقریبا 300 پیپ) در پیش رو دارد؟!!

نظر

شما هم یکبار جمله من را با دقت بخوانید و تعصب نداشته باشید!
                              بعضی وقتها باید برخی واقعیت ها رو قبول کرد
                              کدام جمله ؟

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• سلام

دوستان فاندامنتالیست ،، ایا حرکت پوند با اخبار بریگسیت همخوانی داره یا نه ؟
                                تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                                قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

پردازش ...
                                X