اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• برای انجام یک اصلاحیه عازم پایین دست است.

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
      آیا USDCHF یک رشد میان مدت ( تقریبا 300 پیپ) در پیش رو دارد؟!!

نتیجه:

300 پیپ رشد ... !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Spinoza نمایش پست ها

* دوستان از
        وکار غافل نشوید چرا که وضعیت تکنیکال بانک کارآفرین به طور خلاصه به ما میگوید این نماد از تحولات مثبت و شگرف گروه بانک بی بهره نیست و خصوصا برای ورود جدید به این گروه از بهترین گزینه هاست:

1- با 8 میلیارد سهم تقریبا عرضه ای نداشته و ندارد، 2- در روند صعودی فعلی با اصلاح قیمتی پایین (رتریس فیبوی %50) ، 3- اتمام اصلاح زمانی کافی قرار دارد و همچنین: 4- با واگراییهای مثبت و متعدد در تایم هفتگی حمایت میشود.

سیگنالهای تکنیکال محاسباتی
        در تایم روزانه سهم، آن را در آستانه یک رالی طولانی و قوی با اهدافی بالاتر از سقف سالهای اخیر (290) نشان میدهد. مقاومتهای مسیر محتمل برای ادامه روند صعودی، 195 و 286 است.

وکار هفتگی و لگاریتمی 97/10/16:

آپدیت وکار روزانه و لگاریتمی، 97/11/23:
        چنانکه در تحلیلهای قبل عرض شده است، بانک کارآفرین در گروه بانکی و از دید تکنیکال کاملا متفاوت و مرموز عمل میکند: در چند هفته اخیر سهم با وجود استراحت زمانی و حجمی در کلیت گروه و شاخص بانکی، خط روند یا کانال صعودی (آبی) ساخته است. قیمت فواصل سقف تا کف کانال صعودی را با حجم بسیار ناچیزی طی میکند به طوری که گام آخر که تا امروز شامل 15 روز کاری بوده است با میانگین حجمی 632.000 سهم! در روز طی شده است که برای نمادی با 8.5 میلیارد سهم سرمایه نشان ازواگرایی مثبت حجمی (خشک بودن) عمیق و اهداف بالای اکثریت صاحبان شناور دارد.
        با توجه به واگرایی مثبت مخفی دوباره (قرمز) انتظار میرود برای چهارمین بار کف این کانال برای قیمت نقطه داغ باشد (اوایل هفته آینده) و باعث صعود مجدد آن تا سقف کانال شود:

نظر

• ایا می بایست هر مانیتور به یک سیستم(کیس) وصل شود؟ چطور چنین چیزی ممکنه . وصل کردن یک سیستم کامپیوتری به چندید نمایشگر (عین تصویر زیر). چارت های جدا گانه در مانیتورهای جداگانه

سوال دوم : برای قطعی اینترنت واسه زمانی که معاملات باز داریم چه راه حلی پیشنهاد می کنید؟

زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

• نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4384882, member: 49249
            شاخص سیمان در تایمهای پایین روزانه و یک ساعت به سرعت در حال ساخت واگرایی مثبت مخفی بین شاخص و تمام اسیلاتورهای مهم است که حداکثر تا اواخر هفته به اتمام میرسد. پس روند صعودی با توجه به روند تایم بالاتر (واگرایی مثبت تایم هفتگی که کماکان معتبر است)، به زودی از سر گرفته میشود.
            نوشته اصلی توسط Spinoza, post: 4384882, member: 49249

بنابراین منفی فعلی گروه سیمان استراحتی کوتاه در طول مسیر صعود است و ورود جدید و ادامه سهامداری منطقی به نظر میرسد:

[ATTACH]41996[/ATTACH]

آپدیت شاخص سیمان روزانه 97/11/23:
            پس از تغییر روند نزولی به صعودی شاخص با واگرایی بازگشتی قوی (+RD:آبی) و سیگنالهای ورود ایچیموکو (فلش و دایره های سبز) در زیر ابر کومو، واگرایی مثبت مجدد (از نوع ادامه دهنده مخفی: +HD و قرمز) از اولین روز کاری این هفته باعث اتمام اصلاح، ادامه رشد و البته پس از خروج کندلهای روزانه شاخص سیمان از ابرکومو و پولبک به بالای آن شد.
            با توجه به تعدد و همچنین قدرت سیگنالهای صادر شده انتظار یک رالی جمعی و با اهداف بالا برای گروه سیمان میرود:

نظر

نظر

http://traderha.com/threads/6811-Tea...l=1#post203900

نظر

• کسانی ویندوز 10 نصب دارند یکی از مشکلاتشون همین اپدیت خودکار ویندوز است. هر ترفندی هم انجام بدی بازهم بصورت خودکار اپدیت میکنه و حجم زیادی رو مصرف میکنه . دوستان روش جدیدی که خودشون به نتیجه رسیده باشن برای جلوگیری از اپدیت ویندوز سراغ دارند؟

تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
                  http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

• نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
                    کوچکترین ارزشی ندارد !
                    بیا من صد برابر بیش از این رو نشون بدم. مهم اینوستر حساب است که کسی به شما نمیده
                    برید بروکر ف ا رک س تایم رو ببینید صد تا از این بهتر ها هست ولی چه فایده همش الکی
                    بزرگترش میری با اون همه ادعا بود که چند ماه بود هی اینجا پیشرفتش رو میزاشت سود 800 درصدی !!
                    در عرض چند دقیقه کال شد
                    همان طور که قبلا هم گفتم و با مدرک گذاشتم برایم 100درصد واضح بود که ان حساب میری فیک بود که این سودهای 800درصدی را نشان می داد حتی اگر یک درصد فیک نبود هم به قول شما کال شد که برایم بنده همون فیک بودن حساب با همکاری ان بروکر متقلب و کلاهبردار مستدل تر است از این جمله افراد شیاد و کلاهبردار بی ناموس زیادند توی این بازارها افراد تازه کار که با این بازارها اشنا شده باشند به راحتی توی دام این بیشرف های خدانشاس می افتند و تمام سرمایه اشان را از دست می دهند خدا لعنتشان کند کثافت ترین اشخاص این بازار کسانی هستند که خودشان یک سنت از این بازار سود نکرده اند و از طریق شیادی مدیر سرمایه گذاری -اموزش -سیگنال فروشی-تحلیل و....در کانال ها و سایت ها دارند جیب ملت را خالی میکنند و ملت هم متوجه نمی شوند
                    برای بار چندم میگم دوستان و عزیزان تازه کار که درذهن خود بلند پروازی و جاه طلبی و طمع دارید قبل از اینکه وارد این بازار شوید در ابتدا فیلم گرگ وال استریت را ببینید ان هم حداقل دوبار و به تمام جملات که رد و بدل می شود دقت کنید دوم اینکه تمام تاپیک های این فروم را بخوانید و صحبت های دوستان که در این بازارها تجربه شون به بهای سنگین از دست دادن پول و عمرشون بود البته نه تاپیک های تحلیلی توهمی این فروم و گروهها و کانال های تلگرامی بعدش اگر نتیجه گرفتید وارد این بازارها شوید بفرمایید این گوی این میدون تا این تجربه را خودتان با پوست و گوشت استخون حس کنید
                    یا علی مدد

نظر

• بدون شرح ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
                        همان طور که قبلا هم گفتم و با مدرک گذاشتم برایم 100درصد واضح بود که ان حساب میری فیک بود که این سودهای 800درصدی را نشان می داد حتی اگر یک درصد فیک نبود هم به قول شما کال شد که برایم بنده همون فیک بودن حساب با همکاری ان بروکر متقلب و کلاهبردار مستدل تر است از این جمله افراد شیاد و کلاهبردار بی ناموس زیادند توی این بازارها افراد تازه کار که با این بازارها اشنا شده باشند به راحتی توی دام این بیشرف های خدانشاس می افتند و تمام سرمایه اشان را از دست می دهند خدا لعنتشان کند کثافت ترین اشخاص این بازار کسانی هستند که خودشان یک سنت از این بازار سود نکرده اند و از طریق شیادی مدیر سرمایه گذاری -اموزش -سیگنال فروشی-تحلیل و....در کانال ها و سایت ها دارند جیب ملت را خالی میکنند و ملت هم متوجه نمی شوند
                        برای بار چندم میگم دوستان و عزیزان تازه کار که درذهن خود بلند پروازی و جاه طلبی و طمع دارید قبل از اینکه وارد این بازار شوید در ابتدا فیلم گرگ وال استریت را ببینید ان هم حداقل دوبار و به تمام جملات که رد و بدل می شود دقت کنید دوم اینکه تمام تاپیک های این فروم را بخوانید و صحبت های دوستان که در این بازارها تجربه شون به بهای سنگین از دست دادن پول و عمرشون بود البته نه تاپیک های تحلیلی توهمی این فروم و گروهها و کانال های تلگرامی بعدش اگر نتیجه گرفتید وارد این بازارها شوید بفرمایید این گوی این میدون تا این تجربه را خودتان با پوست و گوشت استخون حس کنید
                        یا علی مدد
                        با سلام.
                        ببخشید شما در بازار فارکس فعال هستید یا خیر؟ به عنوان شغل اصلی؟ به نظرتون این بازار انتهاش فقط ضرر هستش و امکان کسب درامد وجود ندارد؟
                        با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط meysam92 نمایش پست ها
                          با سلام.
                          ببخشید شما در بازار بازارمالی جهانی فعال هستید یا خیر؟ به عنوان شغل اصلی؟ به نظرتون این بازار انتهاش فقط ضرر هستش و امکان کسب درامد وجود ندارد؟
                          با تشکر
                          بنده هم 10سال پیش در بازار جهانی وارد شدم و 3الی 4بار کال مارجین شدم و دیگر پول وارد این بازار نکردم ارزوم بود در ان زمان کسی را پیدا می کردم مثل الان بنده که در جای جای این فروم راه را به دوستان نشان می دهم به بنده نشان بدهد ولی حیف که ان زمان ....تا اینکه با این فروم اشنا شدم چند سال اول مثل همه با اساتید تحلیل گر این فروم دلم خوش بود تا که متوجه شدم این فروم هیچ سودی برای بنده را ندارد البته یک چیزش برایم خوب بود فهمیدم عمرم با تحلیل گری به بطالت نگزرانم البته دوستان که قبلا تجربه بیشتری از بنده داشتند امدند در جای جای فروم اعلام کردند که این بازار با توهم تحلیل گری قابل سود گرفتن نیست و حتی انهای که هم تریدر بودند بازنده شدند ولی تریدرها خیلی جلوتر از تحلیل گرهای متوهم بودند و پشت نقاب اساتید پوشالی هم برایم مشخص شد. بله از این بازار می شود سود کرد با صرف زمان و تلاش بی وفقه خود فرد با شرایط زیر در غیر این صورت صدرصد بازنده این بازار هستید

1-صرف 7تا 10سال راه شناخت روند مارکت دربازهای مختلف که بسیار گسترده است و در هیچ کتبی هم نوشته نشده است فقط با چارت خالی امکان پذیر است
                          2-حداقل زمان صرف مطالعه و پیداکردن مدیریت سرمایه 1تا2سال
                          3-حداقل زمان صرف مطالعه و پیداکردن روانشناختی این بازار1تا 3سال
                          4-حداقل زمان داشتن یک استراتژی سوده با بندهای بالا که گفته شد 3تا 5سال

پس فردی که بخواهد در این بازار موفق شود حداقل 12تا 20سال زمان با توجه به پشتکار و هوش خود شخص زمان مبرد

نظر

بنده هم 10سال پیش در بازار جهانی وارد شدم و 3الی 4بار کال مارجین شدم و دیگر پول وارد این بازار نکردم ارزوم بود در ان زمان کسی را پیدا می کردم مثل الان بنده که در جای جای این فروم راه را به دوستان نشان می دهم به بنده نشان بدهد ولی حیف که ان زمان ....تا اینکه با این فروم اشنا شدم چند سال اول مثل همه با اساتید تحلیل گر این فروم دلم خوش بود تا که متوجه شدم این فروم هیچ سودی برای بنده را ندارد البته یک چیزش برایم خوب بود فهمیدم عمرم با تحلیل گری به بطالت نگزرانم البته دوستان که قبلا تجربه بیشتری از بنده داشتند امدند در جای جای فروم اعلام کردند که این بازار با توهم تحلیل گری قابل سود گرفتن نیست و حتی انهای که هم تریدر بودند بازنده شدند ولی تریدرها خیلی جلوتر از تحلیل گرهای متوهم بودند و پشت نقاب اساتید پوشالی هم برایم مشخص شد. بله از این بازار می شود سود کرد با صرف زمان و تلاش بی وفقه خود فرد با شرایط زیر در غیر این صورت صدرصد بازنده این بازار هستید

1-صرف 7تا 10سال راه شناخت روند مارکت دربازهای مختلف که بسیار گسترده است و در هیچ کتبی هم نوشته نشده است فقط با چارت خالی امکان پذیر است

پس فردی که بخواهد در این بازار موفق شود حداقل 12تا 20سال زمان با توجه به پشتکار و هوش خود شخص زمان مبرد
                            کاملا درسته یه خصوص بند اول
                            این رو اگر آشنا دارید در بانک های جهانی میتونه تایید کنه
                            دوستان بعدا به این نتیجه خواهند رسید

نظر

نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
                              کاملا درسته یه خصوص بند اول
                              این رو اگر آشنا دارید در بانک های جهانی میتونه تایید کنه
                              دوستان بعدا به این نتیجه خواهند رسید
                              و نقل قولی از بهزاد بهزادی عزیز
                              اینها رو همه گفتم که بگم شما اگر ماهی 1.5 تا 2 درصد هم سود کنید اما این سود متوسط رو بتونید در دراز مدت به دست بیارید یک ثروتمند قاطع خواهید شد. حالا که میبینیم با 2 درصد سود در ماه می تونم برنده باشم چرا برنامه ریزی هایم رو کنترل شده نکنم؟ چرا ریسک هایم رو منطقی تعیین نکنم؟ چرا بر اساس پلان ترید نکنم؟ و ...
                              ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 02-16-2019, 09:49 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط [COLOR=#333333
                                پولدوست[/COLOR];204062]
                                با درود بسیار.

اجازه بدید پاسخ شما و سرکار خانم کیمیا / جناب آقای کیمیا را در یک پست خلاصه کنم.پولدوست
                                امیدوارم منطقی که به کار می برم برای شما عزیزان قابل درک باشه ( منظور این هست که بتوانم مفاهیم را انتقال دهم. )

فرض کنید شما در یک شب مه آلود و تاریک با یک راهنما ( بلد جاده و مسیر ) به نزدیکی های یک کوه می روید. ( برای کوه نوردی ) البته تا بحال این کوه را از نزدیک ندیده اید و هیچ اطلاعاتی در خصوص آن ندارید بلکه تنها می دانید این کوه یک قله دارد. و هدف شما دستیابی به قله این کوه است.

بنابراین دانسته های شما به این امر خلاصه می شود که "این کوه یک قله دستیافتی برای من دارد" که امکان دستیابی به آن با ایمان و عزمی راسخ و حرکت به سمت آن دستبافتی خواهد بود.

اما در ادامه این مسیر شما با دو مشکل مواجه هستید.
                                1- راهنمای مسیر تنها می تواند شما را دنبال کند ولی نمی تواند به شما کمکی در بالا رفتن از کوه بکند.
                                2- شما تنها یک ارتفاع سنج همراه خود دارید که می توانید موضعیت ارتفاع را اعلام نماید.
                                3- شما در موقعیت بد جوی قرار دارید و هر لحظه ممکن است شما با شرایط ویژه و خاصی مواجه شوید.

خوب. با توجه به کل مسیر و شرایط مطرح شده شما کوهنورد عزیز سه انتخاب در پیشرو دارید :
                                1- انتظار هوای خوب و روشنی.
                                2-پیشروی.
                                3-برگشت.

ایرادات و نواقص :
                                سناریوی اول : با توجه به موقعبت کوه و شرایط جو انتظار هوای خوب و طلوع آفتاب تابان دور از ذهن می نماید زیرا ابر های تیره و تار از رسیدن هر شعاع نوری به دیواره های کوه جلو گیری می کنند.
                                سناریوی سوم : اگر شما بازگشت نمائید یعنی اصلا کوه نوردی نکرده اید و قصد و نیت شما "کوه نوردی" بوده است.

سناریوی دوم ( بسیار مهم ) : اگر شما سناریوی دوم را انتخاب کنید شما دست به انتخاب مهمی زده اید. یعنی آزمایش.

آزمایش چه چیزی ؟

آیا روشی را می توانید مطرح نمایئد که قله را برای شما مشخص نماید ؟
                                آیا می توانید بگوئید شما تا 20 قدم دیگر به قله رسیده اید ؟

نکته : ادراک فیزیکی شما تنها بر روی مسیری است که طی نموده اید و هرگز نمی توانید مطمئن باشید که در مقابل شما پرتگاه خواهد بود و یا قله یعدی، به انتهای مسیر رسیده اید و یا انکه مسیر دیگری نیز وجود دارد.

شاید تنها یک راه باقی بماند و آن استفاده از ارتفاع سنج می باشد.
                                از ارتفاع سنج خود امتحان کنید و هر بار که بالاتر می روید عدد آن را ثبت کنید.

این داستان تا کجا ادامه پیدا می کند ؟

آیا می توانید ادامه این داستان را برای من بازگو کنید ؟

منتظر پاسخ شما دوستان خواهم بود.

شادی سراسر وجودتان.

نکته : بلد راه - مسیر همان نقش بروکر را برای شما ایفا می کند

واقعا روی جملات و راهنمایی های ایشون هرچقدر وقت گذاشته بشه بازم کمه

تنها میتونم در برابر این همه هوش و استعداد سر تعظیم فرود بیارم...

جناب گیتی واقعا یک نخبه و یک نابغه در ترید بودند...حیف که قدر ایشونو ندونستند و اکنون در جمع ما نیستند...

تو این مملکت قدردانی از دیگران چیزیه که اصلا شناخته شده نیست...به قول دوستی ما ایرانیا بدترین نژاد دنیا هستیم شاید حرف درستی زده باشه والا که وضعیتمون این نبود در صورتی که در طول این سالها میتونستیم یکی از 5 قدرت برتر دنیا باشیم قدر خیلی چیزارو ندونستیمو الان به این وضعیت اسفبار دچار شدیم...

کلا داستان زندگی ما ایرانیا از کوچکترین و خرد ترین چیز گرفته تا سطح کلانش بهم شباهت داره...

بگذریم..

اونایی هم که تو زندگیشون قدر دونستند هم مزدشونو کم و بیش میگیرن...
                                ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 02-17-2019, 12:47 PM

نظر

پردازش ...
                                X