اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آموزش کار با متاتریدر برای مبتدیان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ....
    ویرایش توسط armin_12ir : https://www.traderha.com/member/31338-armin_12ir در ساعت 05-02-2019, 01:25 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_12ir نمایش پست ها
      ....
      سلام
      من تازه مشترک pcm شدم و متاتریدر هم برام ایمیل کردن و نصب کردم ولی یه مشکل دارم که در قسمت new order در قسمت سیمبول و یا حجم و یا بقیه قسمتا گزینه ای داخلش نیست و کاری انجام نمیده هم با اکانت لایو و هم یمو تست کردم به همین صورت بود
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نظر

• سلام واحترام...
        دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید
        هر موقع که متا تریدر رو می بندم موقع باز کردن می بایست
        دوباره همه تنظیمات را تکرار کنم اعم از لاین و نوار ابزار و ....
        آیا راهی هست که این تغییرات ذخیره بشه و نیازی نباشه تا
        هر دفعه با باز شدن متا تریدر دوباره اقدام به چینش ابزار های
        مورد استفاده نمود.
        ممنون از توجه شما

نظر

• سلام دوستان

متای جدیدی نصب کردم ولی پوزیشنهای گرفته شده و استاپ و تارگت روی صفحه چارت نمایش داده نمیشه اصلایادم نمیاد چه طوری باید تنظیمش کنم لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی کنه

ممنون
          ویرایش توسط dama : https://www.traderha.com/member/20424-dama در ساعت 05-16-2019, 07:16 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط dama نمایش پست ها
            سلام دوستان

متای جدیدی نصب کردم ولی پوزیشنهای گرفته شده و استاپ و تارگت روی صفحه چارت نمایش داده نمیشه اصلایادم نمیاد چه طوری باید تنظیمش کنم لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی کنه

ممنون

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
              سلام ممنون

اینو امتحان کردم ولی جواب نداد

نظر

• سلام
                وقتی میخوام معامله رو ببندم و رو ضربدر میزنم که بسته بشه معامله بعدش ازم تایید برا بسته شدن میخواد
                راهی نیست که به محض اینکه ضربدر میزنم معامله بسته بشه

نظر

سلام
                  وقتی میخوام معامله رو ببندم و رو ضربدر میزنم که بسته بشه معامله بعدش ازم تایید برا بسته شدن میخواد
                  راهی نیست که به محض اینکه ضربدر میزنم معامله بسته بشه
                  با اکسپرتای کلوز کننده ببندین.
                  https://t.me/MoRaFx

نظر

• سلام
                    دوستانیکه با متاتریدر پی سی ام در حساب لایو کار میکنن
                    میخوام بدونم زمان تشکیل کندل ها با تاخیر 40 ثانیه ای انجام میشه ؟
                    چون من با حساب دمو بروکر دیگری چک کردم تاخیر زیادی داره !!!

مثلا در تایم 15 دقیقه کندل پی سی ام در زمان 1:30 است اما در بروکر دیگری کندل بعدی شروع شده !!!
                    ویرایش توسط SM_ALI : https://www.traderha.com/member/27347-sm_ali در ساعت 05-22-2019, 10:13 AM

نظر

• با سلام من تازه عضو این سایت شدم .
                      دوست دارم تحلیل تکنیکال یاد بگیرم چکار کنم؟ آیا این نرم افزار می تونه کمکم کنه

نظر

• سلام
                        تو لایو متاتریدیم وقتی سفارش میزارم یا حد ضرر یا سود میزارم قبلا یه خط افقی روی نمودار میزاشت الان اون نیست از کجا باید بیارمش
                        ممنون

نظر

سلام
                          تو لایو متاتریدیم وقتی سفارش میزارم یا حد ضرر یا سود میزارم قبلا یه خط افقی روی نمودار میزاشت الان اون نیست از کجا باید بیارمش
                          ممنون
                          سلام

من هم همین مشکل رو دارم ولی فقط تو متای یک بروکری که واریزی ندارم و فقط کردیت داده بروکر

پست 725 رو ببین شاید بکارتون اومد

نظر

• سلام
                            میشه تو متای 4 طوری سفارشات رو تنظیم کرد که با بسته شدن کندل بالا یا پایین یه قیمت مشخص معامله باز بشه.

نظر

• سلام
                              من یه مشکلی با بروکر pcm دارم
                              وقتی توی معامله ای sl میزارم هنوز بهش نرسیده حد ضرر منو میزنه ولی نه خود کندل و نه شادو بهش برخوردی نداشته
                              به خودشون هم میگم جواب درستی ندادن
                              تو فکر عوض کردن بروکر هستم اگر کسی بروکر خوب سراغ داره بهم بگه

نظر

• سلام
                                قسمت تست استراتژی من فرق میکنه با بقیه
                                مثلا قسمت تنظیم سرعت حرکت چارت نداره و یه سری تنظیمات دیگه
                                عکسش ارسال میکنم اگه میشه راهنمایی بفرماییدUntitled111.jpg

نظر

پردازش ...
                                X