اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• استادباسلام و عرض ادب ,میخواستم بدونم باتوجه به اتمام دروس ارائه شده سایت , متاتریدر 1 و مفاهیم فارکس درحال حاضر تکلیف من چیه؟آیا برنامه ای مربوط به آزمون ,کارگاه یا واحد ارائه شده ای دردست هست که پیگیری کنم یا باید منتظر اعلام اخبار در فروم باشم. درحال حاضر مشکل من اینه که نمیدونم عضو کدوم گروه در دانشجوهای دانشگاه هستم ! اگر عضو گروه 1 هستم چرا ایمیل لینک کلاس تحلیل تکنیکال برام ارسال نشده؟ و اگر عضو گروه 1 نیستم بفرمائید مگر قبل از اعلام تاسیس دانشگاه تریدری ثبت نامی های دیگری ذاشتید و آیا کلاس تحلیل تکنیکال بجهت دانشجوهای دوره قبل از ماست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط DAVOODGHANBARI نمایش پست ها
      استادباسلام و عرض ادب ,میخواستم بدونم باتوجه به اتمام دروس ارائه شده سایت , متاتریدر 1 و مفاهیم فارکس درحال حاضر تکلیف من چیه؟آیا برنامه ای مربوط به آزمون ,کارگاه یا واحد ارائه شده ای دردست هست که پیگیری کنم یا باید منتظر اعلام اخبار در فروم باشم. درحال حاضر مشکل من اینه که نمیدونم عضو کدوم گروه در دانشجوهای دانشگاه هستم ! اگر عضو گروه 1 هستم چرا ایمیل لینک کلاس تحلیل تکنیکال برام ارسال نشده؟ و اگر عضو گروه 1 نیستم بفرمائید مگر قبل از اعلام تاسیس دانشگاه تریدری ثبت نامی های دیگری ذاشتید و آیا کلاس تحلیل تکنیکال بجهت دانشجوهای دوره قبل از ماست؟
      دوست عزیز شما در کابین تریدری بخش دانشگاه میتونید درسهایی که ثبت نام کردید رو مشاهده کنید
      هر درسی رو که ثبت کرده باشید مانند بقیه دانشجویان اطلاعات شرکت در کلاس براتون ایمیل شده و خواهد شد
      هر کلاس صد نفر ظرفیت داره ممکن هست در برخی دروس جز ظرفیت اولیه نباشید
      ضمنا دروس پیش نیاز دازند و درس تکنیکال برای دانشجویان تابستان ارایه شد و هنوز از ثبت نامهای دانشگاه کسی در دوره تکنیکال حاضر نیست.
      مشکل ابهام شما زمانی بجا هست که اشخاص دیگه همین رو بیان کنن ولی همونطور که مشاهده میکنید همه امور روی روال در حال انجام هست
      پیشنهاد میکنم فیلم های راهنما یا فایل های موجود در فروم و کانال تلکزام رو مجدد ملاحظه بفرمایید
      ضمنا ما یک جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان داشتیم که قاعدتا اونجا میتونستید اطلاعات خوبی بدست بیارید و فیلم اون جلسه هم برای دانشجوها ارسال شده
      با این حال با مشاوره ما وضعیت شما بهینه خواهد شد نگران نباشید
      پیروز باشید

Sent from my iPhone using Tapatalk
      لطفا لینک‌های کاربردی زیر را مشاهده کنید:

۱. وب سایت رسمی دانشگاه
      ۲. کانال تلگرام رسمی دانشگاه
      ۳. ثبت نام رایگان کابین تریدری
      ۴. اخبار واحد آموزش دانشگاه
      ۵. راهنمای دریافت پنل دانشجوئی

نظر

• درود جناب درزي،
        من يك سايتي را مرور مي كردم. در اين سايت گفته شده بود در بورس دبي يا ابوظبي ايتمي وجود دارد به نام فروش استقراضي.
        در موردش لطفا توضيح مي دهيد.

نظر

• درود جناب درزي،
          1- روش تغيير نوع حساب رييل را مي فرماييد.
          2- آزمون فاركس چه زماني است؟
          مرسي
          ویرایش توسط parviz.amraei : https://www.traderha.com/member/29259-parviz-amraei در ساعت 12-06-2018, 09:11 PM

نظر

• نمودار

جناب درزي،
            امروز جمعه وارد متاتريدر شدم و خواستم كه اردر جفت ارز USD/CAD را در حساب دمو بدم، ديدم كه چارت اين جفت ارز باز ميشه ولي در صفحه اردر، اين جفت ارز نمايش داده نميشه.
            آيا اين مشكل از نوع حساب من است؟

http://pcmupload.traderha.com/uploads/1544160815921.png
            ویرایش توسط parviz.amraei : https://www.traderha.com/member/29259-parviz-amraei در ساعت 12-07-2018, 10:08 AM

نظر

• با متاتريدر خيلي ور رفتم و سر انجام جواب را پيدا كردم.
              مرسي جناب درزي.

نظر

• نوشته اصلی توسط parviz.amraei نمایش پست ها
                درود جناب درزي،
                من يك سايتي را مرور مي كردم. در اين سايت گفته شده بود در بورس دبي يا ابوظبي ايتمي وجود دارد به نام فروش استقراضي.
                در موردش لطفا توضيح مي دهيد.
                با سلام احتمالا منظور همون معامله نوع سل هست

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

درود جناب درزي،
                  1- روش تغيير نوع حساب رييل را مي فرماييد.
                  2- آزمون فاركس چه زماني است؟
                  مرسي
                  نیازی به تغییر حساب نیست مجدد میتونید در کابین حساب مد نظرتون رو باز کنید ولی اگر خواستید تغییر بدید با پشتیبانی بروکر صحبت کنید مربوط به دانشگاه نیست
                  آزمون رو اطلاع میدیم بزودی

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

با متاتريدر خيلي ور رفتم و سر انجام جواب را پيدا كردم.
                    مرسي جناب درزي.
                    دوست من در نظر داشته باشید پاسخگویی به سوالات شما در ساعات اداری انجام میشه پس صبور باشید متشکرم از همکاری شما

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• تريدينگ

درود جناب درزي،

من در روز جمعه در دمو سود خوبي كردم. اما وقتي تصوير را به دوستانم دادم نشان دادم همه به من خنديدند.
                      همه گفتند هميشه همينطور است. وقتي دمو كار مي كني سود مي كني ولي وقتي رييل كار مي كني همش منفي ميشه.
                      چرا چنين حرفي زدند؟

http://pcmupload.traderha.com/uploads/1544198362471.png

نظر

درود جناب درزي،

من در روز جمعه در دمو سود خوبي كردم. اما وقتي تصوير را به دوستانم دادم نشان دادم همه به من خنديدند.
                        همه گفتند هميشه همينطور است. وقتي دمو كار مي كني سود مي كني ولي وقتي رييل كار مي كني همش منفي ميشه.
                        چرا چنين حرفي زدند؟

شما خیلی ساده میتونید به جوابتون برسید!
                        تشریف ببرید ریل کار کنید متوجه میشوید!

نظر

• دلیل این امر کاملا مشخص هست. شما در حساب دمو هیچ استرسی برای از دست دادن پول ندارید و بنابراین معاملاتی که انجام می دهید حتی تا سالها میتواند باز باشد تا به نتیجه برسد.
                          اینکه دوستان شما خندیدند کار اشتباهی کردند چون هر شخصی از نقطه صفری شروع خواهد کرد و قدم اول هم دمو است اما اگر حرفشان این بوده که این اتفاق هیچ وقت در حساب واقعی نمی افتد که مطمئن باشید عدم موفقیت خود را به گردن بازار می اندازند. لفظ همیشه منفی می شوی جز انتقال یک حس منفی دروغین نتیجه دیگری ندارد. دوست عزیز اگر تلاش کنید موفق می شوید. برای موفقیت هم باید از حرف مردم و کامنت های بد مردم دوری کنید.

نوشته اصلی توسط parviz.amraei نمایش پست ها
                          درود جناب درزي،

چرا چنين حرفي زدند؟

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• درود جناب درزی،
                            من همین ساعت کابینم را چک کردم ه و دیدم امتیازات متاتریدر و بازارمالی جهانی به من اضافه نشده است.
                            ویرایش توسط parviz.amraei : https://www.traderha.com/member/29259-parviz-amraei در ساعت 12-09-2018, 05:34 PM

نظر

• نگران نباشید بررسی میشه
                              نوشته اصلی توسط parviz.amraei نمایش پست ها
                              درود جناب درزی،
                              من همین ساعت کابینم را چک کردم ه و دیدم امتیازات متاتریدر و بازارمالی جهانی به من اضافه نشده است.

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• سلام جناب درزی
                                برای شرکت در کلاس تحلیل تکنیکال مقدماتی باید از امتیاز هدیه استفاده کنیم؟
                                موفقیت از آن کسانی نیست که هرگز دچار ناکامی نشده اند، بلکه متعلق به کسانی است که هرگز برای ازسرگرفتن مبارزه، بیم و هراسی ندارند.(( هانری کپ))

نظر

پردازش ...
                                X