اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

صندلی داغ ویژه مدیران

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط bhz67 نمایش پست ها
    !!!!!!!!!!!!! OMG

یعنی چیزی حدود 40 ملیون تومان در ماه؟؟
    درست شنیدم استاد؟؟؟؟؟
    ایشون سوال کردند به درآمد چقدر در ماه راضی هستید من عدد رضایت مندی ام رو گفتم عدد درآمدی واقعی رو که نگفتم. شاید یکی با 100 هزار دلار راضی باشه ولی ماهی 3000 دلار درآمد داره.

من جواب سوال اون دوست مون رو دادم و خوشمزه اش اینه که نمونه واقعی یک کلاغ چهل کلاغ رو هم میشه دید اینجا کماشین چیه؟خونه تون کجاست؟چند صد متر خونه داری!!
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

سلام خوب من هم چند سوال میپریم هر کدوم از بزرگان مایل بودن لطفا پاسخ بدن:
      1-اگر قرار باشه فقط یک ابزار رو برای تحلیل و ترید انتخاب کنید اون چیه؟(هارمونیک-الیوت-واگرایی-خط روند-چنگال-گن و....)
      2-به نظر شما بهترین مقدار ریسک در هر پوزیشن بر اساس نوع زمانی معامله چقدره؟h1-h4-daily
      3-آیا تکنیکال در بورس ایران جواب میده.لطفا کامل توضیح بدید؟
      4-به نظر شما این جامعه آماری که 90% بازنده هستن و فقط 10% موفق درسته؟دلیل
      5-دلیل انتخاب این بازار و شغل تریدری چی بوده؟
      6-اگر بخواین بهترین نکته و تجربه ای که در این بازار کسب کردید رو در یک جمله بیان کنید لون جمله چیه؟
      ممنونم از وقتی که میذارید برای پاسخگویی به سوالات یک آماتور
      موفق باشید
      ویرایش توسط sadeghfx : https://www.traderha.com/member/5513-sadeghfx در ساعت 09-17-2012, 02:31 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mohseni نمایش پست ها
        سلام استاید محترم ازادی-شیاز-حاج خلیل-پیام -دریس

1-شما چند سالتونه؟
        2-تا حالا شده که یک موقعیت خوب گیرتون بیاد و فول مارجین وارد بشین؟
        3-رمز موفقیت خودتون رو در چی مبینید؟
        4-حداکثر ابزار هائی که برای تحلیل یک جفت ارز استفاده میکنید چندتا است؟
        کمترین حسابی که هنگام شروع فارکس با یک حساب ریل داشتین چقدر بود؟سرنوشت اون اکانت چی شد؟
        5-مدرک تحصیلتون چیه؟
        7-کار دیگه ای به غیر از بازار مالی هم دارید؟
        8-اگه بچه اتون موقعه ترید بیاد و از شما بخواد که عکسای تو کامپیوتر رو نشونش بدید چکار میکنید؟
        9-شما اعتقاد که غذای سالم دارید؟منظورم قید سوسیس کالباس رو بزنید و سرخ کردنی هم نخوردید؟تا حالا اصلا به این موضوع فکر کردید؟
        و در پایان
        10-کسی که شاغل هست ایا فارکس بدردش میخوره؟بهترین ساعاتی که یک شاغل میتونه از سشنها استفاده کنه چقدره؟
        سلام دوست عزیز

1- 23 سال و اندی
        2- خیر
        3- تلاش ، حمایت همسر سابق !
        4- حداکثر 6 تا
        5- کمترین اکانت 300 $ ، اتفاقی واسش نیافتاد !
        6- لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات
        7- خیر
        8- بچه ندارم منتهی اگر چنین موردی بود بی شک دو لب تاب کنارم میزاشتم و یکی رو به دست ایشون میدادم یکی هم کارای خودم انجام میدادم.
        9- اعتقادی ندارم ! والله وقت فکر کردن روی این مسایل فعلا ندارم
        10- بله چرا که نه ! سشن نیویورک باید کار کنه اگر کارمند دولت هست !

ارادت

نظر

نوشته اصلی توسط mohseni نمایش پست ها
          سلام
          جنابان
          ازادی-پیام- حاج خلیل -یزدی
          1-بطور کلی بفرمائید میسرهائی که در جهت رسیدن به یک تریدر یا بطور کلی یادگیری تحلیل و تکنیکال رسید چطور بود؟از کجا شروع کردین؟
          2-روزی چند ساعت وقت میذاشتین برای یادگیری؟
          3-چه مشکلاتی رو تحمل کردین؟
          4-چند روش رو عوض کردین تا احساس کردین این روش بدردتون میخوره؟
          5-چقدر برای اموزش هزینه کردین؟
          6-چندتا استادنما به طورتون خورده و بعد پشیمون شدین ازشون؟
          7-چند استاد داشتین که تا عمر دارین دعاشون میکنین؟
          سلام مهربان

1- اول تحقیق در مورد منابع سپس مطالعه و در آخر دوره !
          2- من دو ماه فیکس وقت گذاشتم (روزای اول) بعدها روزی به غیر خواب شبانه که 7 ساعت بود الباقی بیشتر صرف این امر شد.
          3- مشکل؟ بزرگترین ضربه ها و مشکلات از همه طرف به من وارد شد ! موهای من در یک سال ریخت ! در این مورد سخن نگویم بهتره !
          4- خیلی یادم نیست دقیق !
          5- فقط چند میلیون هزینه خرج خوراک و مکانم در تهرآن شد که دوره ها رو میدیدم بابتهزینه کتاب ها ... هم خیلی چیزی نبود
          6- ----
          7- دو استاد اصلی دارم که حضوراً در خدمتشون بودم و الباقی هم که کتاب ها .. مطالعه کردیم و تا آخر عمر دعا گویی همشون هستم

ارادت

نظر

نوشته اصلی توسط mina نمایش پست ها
            پس من دوباره سوالاتم رو می نویسم:

استاد آزادی

1- سرمایتون چنده؟ 2- ماشینتون چیه؟ 3- خونتون چند متره و کجاست؟

اگر هم دوست ندارید در انجمن جواب بدید ایرادی نداره

بقیه هم اگر جواب بدن خوبه

fard
            PCMFund
            PCMNewsdesk
            radfarl
            SAMADALDIN
            shyazdi

مصطفی
            PCM
            پیام
            arash rajabzadeh
            PCMTrader
            bulkowski
            Hamidreza
            1- بالای 50 هزار دلار !
            2- در حال حاضر ماشینی ندارم ، ماشین های قبل م گفتن فایده نداره (داشتم داشتم حساب نیست دارم دارم حسابه ! )
            3- خونه شخص خودم 220 متر بدون متراژ حیاط ( دو سوئیت 110 متری) واقع در یکی از خیابان های اصلی شهر

فدای شما

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
              1- بالای 50 هزار دلار !
              2- در حال حاضر ماشینی ندارم ، ماشین های قبل م گفتن فایده نداره (داشتم داشتم حساب نیست دارم دارم حسابه ! )
              3- خونه شخص خودم 220 متر بدون متراژ حیاط ( دو سوئیت 110 متری) واقع در یکی از خیابان های اصلی شهر

فدای شما
              آقا خلیل تبریک می گم
              با سن 23 سال این سرمایه خیلی عالیه
              می تونم بپرسم ماشین قبلی تون چی بود؟
              هر چه بلا کشيده ام

من از وفا کشيدم
              چه از وفاداري اين

اهل وفا گشته ام

من از وفا گذشته ام

نظر

نوشته اصلی توسط sadeghfx نمایش پست ها
                1-اگر قرار باشه فقط یک ابزار رو برای تحلیل و ترید انتخاب کنید اون چیه؟(هارمونیک-الیوت-واگرایی-خط روند-چنگال-گن و....)
                2-به نظر شما بهترین مقدار ریسک در هر پوزیشن بر اساس نوع زمانی معامله چقدره؟h1-h4-daily
                6-اگر بخواین بهترین نکته و تجربه ای که در این بازار کسب کردید رو در یک جمله بیان کنید لون جمله چیه؟
                موفق باشید
                سلام
                ظاهرا با سوالهای بنده تاپیک خوابید.
                منتظر پاسخ اساتید عزیز آقایان آزادی-مدیرعامل بروکر-حاج خلیل-آقا پیام و... همچنان هستیم.
                موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط sadeghfx نمایش پست ها
                  موفق باشید
                  س

سلام

1. ابزار فیبو زمانی
                  2.من h1
                  3.تکنیکال در بورس تهران جواب میده و روز به روز بیشتر جواب خواهد داد به دلیل بزرگ تر شدن بازار
                  4.بله درسته ولی از نظر تعدادی هست نه اندازه پول! یعنی از مثلاً 1 میلیون فعال بازار 995 هزار نفر می بازند ولی ممکن است 80% پول دست آن 5% برنده باشد.
                  5.آب شدن قند در درون!
                  6. مدیریت سرمایه را رعایت کن با هر روشی میخوای ترید کن اما روشت یک چیز باشد و تغییر نکند. در این صورت 100% موفقی!
                  .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                  https://telegram.me/Cyclicalwaves
                  https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط Sonic نمایش پست ها
                    آقا خلیل تبریک می گم
                    با سن 23 سال این سرمایه خیلی عالیه
                    می تونم بپرسم ماشین قبلی تون چی بود؟
                    ماشین های قبلی: زانتیا ، مزدا3 ، پارس !

نظر

• نوشته اصلی توسط sadeghfx نمایش پست ها
                      موفق باشید
                      سلام عزیز
                      در اول بگم بزرگ شما هستید این القاب به شخص بنده نمیچسبه !

1- الیوت !
                      2- زیر روزانه حداکثر 2% و بالای روزانه حداکثر 5%
                      3- بورس ایران کار نکردم منتهی سکه آتی تحلیل کردم ، تکنیکالی است
                      4- این سوال مهندس جواب دادن !
                      5- دلیل اصلی استفلال زمانی و مکانی کار
                      6- بی طرفانه به چارت نگاه کنید ! نه دیدگاه گاوی نه خرسی داشته باشید بلکه بازار باید نشانه و رد پا به جا بزارد. یعنی تریدر حمله دوم باشید

ارادت

نظر

• با سلام : اساتید هر یک که مایل هستید پاسخ فرمائید: اگر تمام پول نقد ی که داریم و برای زندگی روزانه به ان احتیاج ضروری نداریم 100 میلیون تومان باشد و بتوان با ان یک اپارتمان کوچک 50 متری خرید .(و انرا به بهای مثلا 1 میلیون تومان در ماه اجاره داد)ایا حاضر هستید تمام انرا به یک حساب 40-50 هزار دلاری تبدیل کنید و با این سرمایه ترید کنید . اگر خیر چرا ؟ متشکرم
                        زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• سلام بر استادان اهل فن اقای ازادی حاج خلیل و مدیرعامل بروکر و اقای یزدی و اقا مصطفی و کلیله کسانی که در این فروم سعی در ارتقاء دانش در زمینه فارکس دارند
                          هر کس دوست دارد و مایل هست به سوالات من جواب بدهد
                          1. تکنیکال به فاندامنتال بستگی دارد یا فاندامنتال به تکنیکال؟
                          2. هرکس مایل هست روش ترد خود رامطرح کنه؟ مثلا پیوت ها .الگوها و یا ....
                          3. چه برنامه ای واسه اینده خودتون دارید سفر به کشورهای پیشرفته و اقامت در انجا. یا اقامت دائم در شهر خودتان
                          4. ایا مایل هستید واسه ما اماتور ها کلاس های حضوری قراهم سازید ؟ البته نه به صورت مجانی کلاس های فوق حرفه ای
                          5. خودتونا چگونه میسنجید برای 5 یا 10 سال دیگه؟ ایا یک میلیونر ؟
                          و در اخر دوست دارم یک به یک شما را حضورا ملاقات کنم البته همه در کنار هم؟
                          ارزوی موفقیت واسه یک به یک شما دارم
                          ممنون
                          (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
                            با سلام : اساتید هر یک که مایل هستید پاسخ فرمائید: اگر تمام پول نقد ی که داریم و برای زندگی روزانه به ان احتیاج ضروری نداریم 100 میلیون تومان باشد و بتوان با ان یک اپارتمان کوچک 50 متری خرید .(و انرا به بهای مثلا 1 میلیون تومان در ماه اجاره داد)ایا حاضر هستید تمام انرا به یک حساب 40-50 هزار دلاری تبدیل کنید و با این سرمایه ترید کنید . اگر خیر چرا ؟ متشکرم
                            وقتی خونه دارم پول رو خرج کارم میکنم ! هر کاری نیاز به سرمایه داره اینم کمتر 20 هزارتا ارضا نمیکنه !

نظر

• نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
                              سلام بر استادان اهل فن اقای ازادی حاج خلیل و مدیرعامل بروکر و اقای یزدی و اقا مصطفی و کلیله کسانی که در این فروم سعی در ارتقاء دانش در زمینه فارکس دارند
                              هر کس دوست دارد و مایل هست به سوالات من جواب بدهد
                              1. تکنیکال به فاندامنتال بستگی دارد یا فاندامنتال به تکنیکال؟
                              2. هرکس مایل هست روش ترد خود رامطرح کنه؟ مثلا پیوت ها .الگوها و یا ....
                              3. چه برنامه ای واسه اینده خودتون دارید سفر به کشورهای پیشرفته و اقامت در انجا. یا اقامت دائم در شهر خودتان
                              4. ایا مایل هستید واسه ما اماتور ها کلاس های حضوری قراهم سازید ؟ البته نه به صورت مجانی کلاس های فوق حرفه ای
                              5. خودتونا چگونه میسنجید برای 5 یا 10 سال دیگه؟ ایا یک میلیونر ؟
                              و در اخر دوست دارم یک به یک شما را حضورا ملاقات کنم البته همه در کنار هم؟
                              ارزوی موفقیت واسه یک به یک شما دارم
                              ممنون
                              سلام عزیزم

استاد خودتی ما هنوز داریم درس پس میدیم

1- هر دو مکمل یکدیگر هستند
                              2- الیوت + فاندامنتال
                              3- بی شک ایالات متحده
                              4- ما خودمون آماتوریم ، اگر منظوزتون همین علم اندک هست چرا که نه ما در خدمتیم
                              5- چند سال دیگه ای برنامه های داریم اما خدا با ما باشه همین حدها خواهیم بود
                              6- مشتاق دیدار

ارادت

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
                                با سلام : اساتید هر یک که مایل هستید پاسخ فرمائید: اگر تمام پول نقد ی که داریم و برای زندگی روزانه به ان احتیاج ضروری نداریم 100 میلیون تومان باشد و بتوان با ان یک اپارتمان کوچک 50 متری خرید .(و انرا به بهای مثلا 1 میلیون تومان در ماه اجاره داد)ایا حاضر هستید تمام انرا به یک حساب 40-50 هزار دلاری تبدیل کنید و با این سرمایه ترید کنید . اگر خیر چرا ؟ متشکرم
                                با سلام خدمت شما

چون این سوال رو از اساتید پرسیدید باید بگم من خودم رو آماتور هم نمیدونم چه برسه به سطوح بالاتر.من هنوز جای کار و تمرین زیادی دارم ولی دوست دارم نظرمو راجع به سوال شما بدم.

من به شخصه حتی اگر جایی برای سرمایه گذاری پرسودتر از بورس هم پیدا بکنم بازم به خاطر جذابیت و هیجان بالا،بورس و سهام رو برای سرمایه گذاری انتخاب میکنم!!!

موفق باشید
                                A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

پردازش ...
                                X