اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام

بزودی وبینار این روش به همراه Cpipo را به شکل وبینار در cyclicalWaves برگزار میکنیم.

روش نسبت به سال 90 حدود 30% تغییر یافته است.
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط Azadi نمایش پست ها
      سلام

بزودی وبینار این روش به همراه Cpipo را به شکل وبینار در cyclicalWaves برگزار میکنیم.

روش نسبت به سال 90 حدود 30% تغییر یافته است.
      سلام اقای آزادی

این همون روشی هست که در فراچارت اپلود هم شده فیلمش. سیستم پایپو؟
      یعنی اون رو دیگه استفاده نکنیم؟ البته من تازه شروع کردم به دیدنش جالب بود.
      میشه یه بار دیگه اندیکاتور custom4time رو اپلود کنید اینجا. من تو قسمت مربوطه دانلود کردم گزاشتم رو چارت ولی احساس میکنم کمی قر و قاطیه میخوام مطمین بشم

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
        سلام اقای آزادی

این همون روشی هست که در فراچارت اپلود هم شده فیلمش. سیستم پایپو؟
        یعنی اون رو دیگه استفاده نکنیم؟ البته من تازه شروع کردم به دیدنش جالب بود.
        میشه یه بار دیگه اندیکاتور custom4time رو اپلود کنید اینجا. من تو قسمت مربوطه دانلود کردم گزاشتم رو چارت ولی احساس میکنم کمی قر و قاطیه میخوام مطمین بشم

با تشکر
        اره با 30% تغییرات وبینارشو میریم.

از پیوت کاستومم استفاده نمی کنیم.

در وبینار همه چی رو میگیم و تمپلیت و اندیکاتورها رو هم میدیم.

مشکلاتی مثل اور ترید کردن، انتخاب جفت ارز و .... رو حل میکنیم.

نظر

یعنی روش قبلی رو ادامه ندیم؟! من تازه شروع کرده بودم داشتم یاد میگرفتم
          مرسی

نظر

• با سلام
            هیچ سیستمی مثل درک طبیعت و عادت های بازار نمیشه. هر روش تریدی که بوجود میاد باید در اخر به طبیعت بازار ختم بشه
            و بنظرم سیستم پایپو عالی هست.

با تشکر از نیما آزادی عزیز

نظر

سلام جناب آقای آزادی . وبینار مربوطه برگزار شده ، اگر ممکنه آدرس بدین.

نظر

• نوشته اصلی توسط poya34 نمایش پست ها
                سلام جناب آقای آزادی . وبینار مربوطه برگزار شده ، اگر ممکنه آدرس بدین.
                نه بزودی سعی میکنیم برگزار کنیم.
                در کانال اطلاع رسانی میشه [MENTION=8774]Nimaa[/MENTION]zaadi

نظر

• سلام دوستان و خسته نباشید عرض می کنم خدمت آقای آزادی عزیز.
                  من تازه با این روش آشنا شدم منتها اندیکاتور مربوطه PivoteCustom 4TimeFram برای متاتریدر 5 هم موجود هست؟
                  اگر از دوستان کسی داره یا لینکی سراغ داره مرحمت کنند ممنون میشم.
                  نظر

• سلام بر همه دوستان عزیز , تازگی در فراچارت با سیستم پایپو آشنا شدم , در حال حاضر با این سیستم کار میکنم ولی سود نمیکنم , لطف کنید آخرین تغییرات این سیستم رو بنویسید و بنویسید که آیا در بازخورد هایی که داشته این سیستم موفق بوده یا نه ؟

نظر

• به علاوه راه حلی برای من ارائه بدید که تنها به متاتریدر گوشی دسترسی دارم و نمیتونم اندیکاتور پیوت یا هر اندیکاتور دیگه ای غیر از خود اندیکاتورهای اپ داشته باشم , مشکل بعدی من اینه که بعد از پوزیشن گیری و رسیدن به یک پیوت هدف برای پوزیشن گیری بعدی نسبت ریسک به ریوارد اجازه پوزیشن گیری مجدد نمیده پس راه حل چیه و قوانین هولد پوزیشن کدام ها هستند . جاهایی هم اتفاق می افته که نقطه ورود مناسب بین دو پیوت ایجاد میشه و اگر تا شکست پیوت بعدی صبر کنیم نسبت ریسک بالا میره در این موقعیت ها باید چکار کرد ؟؟

نظر

• لطف کنید به من بگید که آیا این استراتژی شکست خورده که خود نیما آزادی هم در حال حاضر ازش استفاده نمیکنه ؟؟ یا هنوز پیروانی داره و اگه داره چرا یک کانال یا گروه تلگرامی یا هر نوع گروه دیگری ندارند و به این فروم بسنده شده که خیلی از پست هاش خیلی قدیمی هستن

نظر

• نوشته اصلی توسط taherzade نمایش پست ها
                          لطف کنید به من بگید که آیا این استراتژی شکست خورده که خود نیما آزادی هم در حال حاضر ازش استفاده نمیکنه ؟؟ یا هنوز پیروانی داره و اگه داره چرا یک کانال یا گروه تلگرامی یا هر نوع گروه دیگری ندارند و به این فروم بسنده شده که خیلی از پست هاش خیلی قدیمی هستن
                          اتفاقا دیروز تازه این متد رو تست کردم و در حدود 10 پوزیشن که گرفتم 60% tpخورد و مابقی با استاپ معقول بسته شد
                          در واقع یک رشد 4% رو برام داشت
                          و ی نکته این که هر استراتژی که با پلن معاملاتی منحصر به فرد خودتون اجرا یا تست میکنید باید میزان موفقیت رو به شما بده در غیر این صورت این که شخصی دیگر اون رو براتون تایید کنه اشتباه محضه
                          شاد و پیروز باشید

نظر

• اتفاقا دیروز تازه این متد رو تست کردم و در حدود 10 پوزیشن که گرفتم 60% tpخورد و مابقی با استاپ معقول بسته شد
                            در واقع یک رشد 4% رو برام داشت
                            و ی نکته این که هر استراتژی که با پلن معاملاتی منحصر به فرد خودتون اجرا یا تست میکنید باید میزان موفقیت رو به شما بده در غیر این صورت این که شخصی دیگر اون رو براتون تایید کنه اشتباه محضه
                            شاد و پیروز باشید

نظر

• با عرض سلام
                              دوستان کسی از آخربن تغییرات این روش که آقای آزادی ازش صحبت کردن خبر داره؟؟؟وبینار رو فایل دانلودش موجوده؟

نظر

پردازش ...
                              X