اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مجموعه وبینارهای آموزشی رایگان معامله گری و مدیریت سرمایه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط DANESHMAND نمایش پست ها
    بهتره مراحل اتصال به نرم افزار راتصویری بگذارید می شه لینک دانلود وبینار را بگذارید
    بله حتما این کار رو انجام خواهیم داد.
    لینک رو متاسفانه نمیشه عمومی گذاشت به این دلیل که نیاز به ثبت نام در دوره هست و فقط برای ثبت نام کنندگان ایمیل میشود.
    ولی شما میتونید به طریقه ای که در پست بالا قراردادم و از طریق لینکی که براتون ایمیل شده وارد کلاس بشید.

با احترام

نظر

من هم ثبت نام کردم و هم حساب ریل دارم امیدوارم لینک دانلد برای من ایمیل شود

نظر

با سلام،

یک بخش اختصاصی جهت قرارگیری تمرینات کارآموزان و همین طور پیگیری و رفع اشکال توسط استاد، در فروم ایجاد شده که همه دوستان میتوانند تمرینات روزانه، سوالات ها و اشکالاتشون رو در این بخش مطرح کنند:

http://traderha.com/f155

نظر

با سلام داخل لینک چیز خاصی نیست

نظر

با سلام . میخواستم برای شروع کار در بازار حساب ریل باز کنم میتونین راهنماییم کنید از کجا شروع کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط قشمی نمایش پست ها
              با سلام . میخواستم برای شروع کار در بازار حساب ریل باز کنم میتونین راهنماییم کنید از کجا شروع کنم.
              دوست عزیز
              به لینک های زیر برای ساختن کابین تریدری وارد بشین
              پس از ساختن کلبین تریدری از کابین به پشتیبانی تیکت بزنین برای شارژ حسابتون راهنماییتون میکنن
              اگر در ساخت کابین و آپلود مدارکتون مشکلی داشتین میتونین از تلگرام از آی دی [MENTION=1]PCM[/MENTION]_Brokers_Shakiba
              راهنمایی بگیرین.

http://pcmfa.net/
              cabin.pcmfa.net

نظر

در ايميل قبلى امروز شنبه ساعت ١٨:٣٠ را اعلام شده بود. آيا كلاس امروز برقرار است؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

چه حرکت خوبی. عالیه

نظر

با عرض سلام. تمربن های کلاس های مربوط به پرایس رو و رفع اشکالات اینجا انجام میشه؟

نظر

سلام و ارادت خدمت همه همراهان سایت تریدرها
                      تا پیش از این تنها در وبسایت سابق بورسبازان و تالار بورس با همین آیدی فعال بودم و این اولین پست بنده اینجاست.
                      امیدوارم از دوستان اینجا تجربیات و نکات آموزشی خوبی بیاموزم.
                      آرزوی سلامت و برکت دارم.

نظر

سلام
                        امروز مصادف با 17 تیر ماه 1396، سومین جلسه از دوره آنلاین و رایگان آموزش معامله گری به سبک پرایس اکشن راس ساعت 18:30 به وقت ایران برگزار میشود.
                        لینک ورود به جلسه برای دانشجویانی که ثبت نام کرده اند ایمیل شده است. برای دانشجویان جدید نیز ایمیل خواهد شد.

نظر

نوشته اصلی توسط Elliot_530 نمایش پست ها
                          با عرض سلام. تمربن های کلاس های مربوط به پرایس رو و رفع اشکالات اینجا انجام میشه؟
                          سلام،

توی این تاپیک میتونید سوال هاتون رو مطرح نمائید:

http://traderha.com/f155/%D8%AA%D8%A...tml#post193389

نظر

سلام من وقتی میخوام ثبت نام کنم Untitled.jpgهیچ گزینه ای برای ثبت نام ننوشته و فقط نوشته
                            لطفا تمام اطلاعات درخواستی را به زبان انگلیسی پر نمائید. در غیر اینصورت فرم ارسال نخواهد شد.
                            ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط davoud00107 نمایش پست ها
                              سلام من وقتی میخوام ثبت نام کنم [ATTACH=CONFIG]5225[/ATTACH]هیچ گزینه ای برای ثبت نام ننوشته و فقط نوشته
                              لطفا تمام اطلاعات درخواستی را به زبان انگلیسی پر نمائید. در غیر اینصورت فرم ارسال نخواهد شد.
                              ممنون میشم راهنمایی کنید
                              سلام،
                              احتمال این مشکل مربوط به ورژن مرورگری که استفاده میکنید میشه. یک بار با مرورگرهای دیگه هم امتحان کنید.
                              با احترام

نظر

سلام دوستان.

امروز جلسه چهارم دوره آموزشی معامله گری به سبک پرایس اکشن استثنا در ساعت 20:30 دقیقه برگزار میشود.

با احترام

نظر

پردازش ...
                                X