اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مصاحبه با مشتریان موفق

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

مصاحبه با مشتری موفق در جولای 2017 - 113 درصد سود

سلام
    شما 113 درصد سود در حساب معاملاتی خود ایجاد کرده اید. از این بابت به شما تبریک می گوییم و آرزو داریم که همواره موفق و پیروز باشید. لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
    با عرض سلام خدمت شما و همکاران پر تلاشتون بنده سید مهدی رضوی و از سال 89 پس از گذراندن دوره تحلیل تکنیکال در خدمت دوست عزیز و استاد خودم آقای داود رحیمی فعالیت خودم را با بورس ایران شروع کردم و پس از یک وقفه طولانی و دراواخر سال 94 با آموختن روش پرایس اکشن وارد بازار جهانی ( بازار تبادلات ارزی ) شدم .

ممکن است بفرمایید که روش معاملاتی شما چیست و در مورد آن توضیح دهید؟
    پرایس اکشن که البته حدود چند ماهی است با کمک دو نفر از دوستان خوبم تحلیل زمانی را نیز مد نظر قرار میدهیم که نتایج بسیار خوبی داشته ( البته هنوز ابتدای راهیم )

چند سال سابقه ی کار در بازارهای مالی آنلاین را دارید؟مجموعاً 2 سال

آیا تجربه ی کار با بروکرنماها را داشته اید؟
    خوشبختانه خیر ، با توجه به حساسیتی که در انتخاب بروکر داشتم و همچنین استفاده از تجربیات سایر دوستانی که سالیان متمادی در این زمینه فعالیت می کنند سبب شد بروکر خوبی انتخاب کنم .

نظر شما درباره ی خدمات و سرویس های بروکر پی سی ام چیست؟ چه عواملی باعث شد که بروکر پی سی ام را برای افتتاح حساب انتخاب کنید؟
    از نظر خدمات و سرویس دهی به جرات می تونم بگم بروکر پی سی ام یکی از بهترین هاست نظر پشتیبانی ، نحوه ارتباط با تریدر ، سهولت دسترسی در برقراری ارتباط با بروکر و ... که تمامی این عوامل علاوه بر حساسیت هایی که عنوان شد بروکر پی سی ام رو برای افتتاح حساب انتخاب کردم .

سخن شما با سایر تریدرهایی که مطلب شما را مطالعه می کنند چیست؟
    روی سخنم با تریدرهای مبتدی است ( چون خودم هم مبتدی هستم ) و در همین مدت یک سال و اندی که بصورت جدی فعالیتم رو شروع کردم ( تجربه دو مرتبه کال مارجین شدن ) مهمترین اصل جهت بقاء در اینگونه بازارها مدیریت سرمایه است و اینکه هیچ موقع ناامید نشید چون موفقیت های برزگ زمان می برد. و در آخر از هسمر عزیرم که همواره در تمام مراحل زندگی پشتیبانم بوده تشکر میکنم .

با تشکر از شما جناب آقای رضوی

نظر

مصاحبه با مشتری موفق در آگوست 2017

سلام
      شما سود معاملاتی مستمر و نسبتا خوبی را در حساب معاملاتی خود کسب نموده اید از این بابت به شما تبریک می گوییم و آرزو داریم که همواره موفق و پیروز باشید. لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
      با سلام محمد بیابانی هستم دیپلمه از سه سال پیش با بازارهای مالی آشنا شدم

تشخیص روند در تایم روزانه و ورود در تایم یک ساعته در اصلاحی ها در جهت مومنتوم غالب بازار

چند سال سابقه ی کار در بازارهای مالی آنلاین را دارید؟
      تقریبا سه سال

در ابتدا یک حساب خیلی کوچک در یکی از این بروکرها داشتم که به دلیل اینکه حتی آموزشها ومبانی ابتدایی را نمی دانستم کال شد

نظر شما درباره ی خدمات و سرویس های بروکر پی سی ام چیست؟ چه عواملی باعث شد که بروکر پی سی ام را برای افتتاح حساب انتخاب کنید؟
      در ابتدا دنبال بروکری بودم که واریز وبرداشت ریالی داشته باشد از طریق فروم با این بروکر آشنا شدم کیفیت خدمات خیلی بهتر شده تیکتها خیلی خوب جواب داده می شود البته فکر می کنم یک مقدار مارجین در برخی ارزها ی فرعی زیاد بوده و زمان برداشت وجه یک مقدار زیاد است

بازار خیلی سخت گیر است این شغل هم همانند شغلهای دیگر آموزش تجربه خود را می طلبد وجای آمال وآرزوهای یک شبه نیست

در آخر این مورد را عنوان می کنم که دوستان در بروکر نسبت به بنده لطف کردند. من خودم را در حد معامله گر موفق نمی دانم و به نظرم موفقیت چند ماهه نمی تواند ملاک قرار گیرد
      با تشکر

با تشکر از شما جناب آقای بیابانی

نظر

110% سود در حساب معاملاتی - آگوست 2017

شما 110% درصد سود در حساب معاملاتی خود کسب نموده اید از این بابت به شما تبریک می گوییم و آرزو داریم که همواره موفق و پیروز باشید. لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
        بنده محسن رسولی هستم متولد شهر زنجان و 26 ساله
        بصورت حرفه ای حدود شیش ماه هست که در حال فعالیت در بازار مالی فارکس هستم
        روش من برای ترید کردن استفاده از روش الیوت و ایچیموکو و همچنین استفاده از بحث کندل شناسی می باشد

نخیر

در ابتدا یک حساب خیلی کوچک در یکی از این بروکرها داشتم که به دلیل اینکه حتی آموزشها ومبانی ابتدایی را نمی دانستم کال شد

مطمئنا اولین ملاک برای افتتاح حساب، اعتبار آن بروکر در نزد مشتریان می باشد که پی سی ام بروکر در این زمینه به جرات میتوان گفت بروکر پیشتاز می باشد

در زمان ترید کردن حتما صبور باشید عجله نکنید
        همیشه با استراژی وارد معامله شوید

با تشکر از شما جناب آقای رسولی

نظر

110 درصد سود در حساب معاملاتی - مصاحبه با مشتری موفق در اکتبر 2017

سلام
          شما در مدت یکماه 110% درصد سود در حساب معاملاتی خود کسب نموده اید از این بابت به شما تبریک می گوییم و آرزو داریم که همواره موفق و پیروز باشید. لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
          مهران هستم و حدود 5 سال سابقه فعالیت در بازارهای مالی دارم.
          ترکیبی از هارمونیک تریدینگ و الیوت تریدینگ

بنده از 5 سال پیش در بازار بورس ایران و بازار آتی فعال بوده ام ولی سابقه ام در بازار جهانی کمتر از 2 سال است.

خیر

سهولت ارتباط و واریز و برداشت ریالی مهمترین دلیل من برای انتخاب بروکر پی سی ام بود.

دنبال سریع پولدار شدن نباشید. آهسته و پیوسته و با مدیریت ریسک جلو بروید.
          با تشکر از شما

نظر

110 درصد سود در یکماه - سپتامبر 2017

با سلام
            شما در مدت یک ماه 110.50% درصد سود در حساب معاملاتی خود کسب نموده اید. از این بابت به شما صمیمانه تبریک میگوییم.
            لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟

با سلام بنده مهدی ضرغامی وحید 39 سال سن دارم.دارای مدرک کارشناسی مهندسی شیمی هستم و در زمینه طراحی و اجرای پروژه های صنعتی مشغول به کار میباشم.چهار سال پیش به صورت اتفاقی با بازار سهام اشنا شدم همین باعث اشنایی من با بازار ارز شد.از همان زمان شروع به تهیه ومطالعه کتاب های موجود در بازار و اینترنت کردم.

روش معاملاتی من براساس تشکیل الگو در تایم بالا و گرفتن تریگر و ورود در تایم های پایین میباشد.گرفتن تریگر در تایم پایین باعث میشود وارد معامله ای شویم که نسبت ریسک به ریوارد مناسبی دارد.یکی از موارد مهم در ترید پیدا کردن محل حد ضرر مناسب است.در صورتی که محل حد ضرر مناسب نباشد ممکن است قیمت با لمس آن بلافاصله در جهت پیش بینی شما حرکت کند .

چهار سال

خیر

بنده در حدود یک سال و نیم در کارگزاری پی سی ام در حال ترید هستم و با نکته منفی مواجه نشده ام. بدلیل اینکه این کارگزاری با چند تن ازتریدر های موفق ایرانی درحال همکاری بود تصمیم گرفتم با ان همکاری کنم در زمینه شارژ حساب مشکلی نداشتم .تجربه برداشت وجه نداشته ام.امیدوارم در اینده امکان ترید روی کالا ها و ایندکس ها اضافه شود.

مهمترین عامل برای موفقیت در هر رشته ای تلاشی در حدود 10000ساعت و خواندن منابع ان رشته میباشد.هر تریدری بایستی در هر بازاری به یک استراتژی مشخص دست پیدا کند و فقط براساس ان روش ترید کند. رسیدن به سود100 درصد در ماه به راحتی قابل حصول میباشد.

نظر

با تشکر
              ای کاش دوستان از ضررهایی هم که دیده اند صحبت میکردند تا بهتر بتوان بازار رو درک کرد. چه میزان ضرر دیده اند به خصوص اوایل و ...
              همچنین برخی نوشته ها مثلا در یک روز 10000 دلار سود کردید رمز موفقیت چیست به نظرم جمله درستی نیست. من خیلیا رو میشناسم در عرض چند ساعت مبالغ زیادی سود کردند ولی موفق نیستند در بازار

نظر

مشتری موفق ماه مارس 2018 - 40 درصد سود در طول یک ماه

با سلام
                شما در طول ماه مارس ترید موفقی در اکانت معاملاتی خود داشته اید و تقریبا 40 درصد سود در حساب معاملاتی خود کسب نموده اید.
                از این بابت به شما صمیمانه تبریک می گوییم.

لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟

به نام خدا بنده مهندس کامپیوتر هستم و حدود 3 سال هست که درا ین زمینه در حال یادگیری و فعالیت هستم

روش معاملاتی من بیشتر صرف شناخت روند صعودی و یا نزولی و شناخت کف و سقف روند و میزان قدرت روند می باشد و پس از شناخت اینها از این روند بر اساس مکدی 5 دقیقه تا مکدی یکساعته ترید خودم را انجام می دهم. البته من فقط بر روی یک جفت ارز تمرکز دارم و ارز دیگری کار نمی کنم و چون تمرکز دارم حدود قیمت و اخبار مربوط به ارز و استراحت و صعود و نزول ان ارز را بیشتر احساس می کنم و چون تنها روی یک ارز کار می کنم مهمترین اصل ترید که مدیریت سرمایه هست را به شدت رعایت می کنم و به هیچ عنوان به ازای هر 10000 دلار بیش از یک لات ترید نمی کنم

حدود 3 سال صرف یادگیری کردم با حسابهای دمو زیاد کارکردم و البته حساب ریل هم داشته ام که کامل کال شده است ولی با تجارب انها توانستم جبران کنم

بله با بروکر فیبو که اتفاقا کارمزد بالاتری دارد چون سود می کردم حسابم را می بست به بهانه اینکه شما دارید از ربات استفاده می کنید و سرورهای ما اذیت می شود و احساس می کردم با سود کردن مشتریان مشکل دارند نهایتا ازش جدا شدم

بروکر پی سی ام مزایای متنوعی دارد و مهمترین ان اعتبار آن در بین ایرانیان و همچنین کارمزد پایین معاملات و همچنین حساب اسلامی بدون بهره شبانه آن واقعا عالی هست و همچنین شارژ حساب و برداشت آن با کارمزد کم و سریع انجام می شود و واقعا مثل بعضی از بروکر ها با سود کردن مشتری مشکلی ندارند و در این زمینه کمک هم می کنندو حتی عوامل تشویقی هم دارند

یکی را خیلی عالی یاد بگیریم و انجام دهیم بهتراز این است که 10 تا را شاید خوب انجام بدهیم تمرکز بر روی یک ارز خیلی کمک می کند و همچنین یک تکنیک را خیلی خوب یاد گرفتن بهتر است از 10 تکنیک که کم یاد گرفته باشیم و گاه گاهی از هر کدام استفاده کنیم

فکر می کنید علت عدم موفقیت بعضی دوستان چیست؟
                مهمترین سم این بازار کنترل نداشتن بر روی احساسات و طمع داشتن هست هر موقع طمع کنی باید بفهمیم داریم به جنگ با خومان می رویم. عامل بعدی نداشتن مدیریت سرمایه هست قبل از ورود به بازار هر شخصی باید این مباحث خود شناسی و مدیریت سرمایه را اول از همه یاد بگیرد.

با تشکر از شما جناب آقای محسن پ
                ویرایش توسط MehranPCM : https://www.traderha.com/member/2751-mehranpcm در ساعت 03-12-2018, 03:59 PM

نظر

مشتری موفق مارس 2018 - صد در صد سود در طول سه ماه

با سلام
                  شما در طول 3 ماه، صد در صد سود در حساب معاملاتی خود کسب نموده اید.

با سلام بنده عباس پ هستم. 34 ساله و حدود 5سال در بازارهای مالی کم و بیش فعال هستم

روش من مطالعه اخبار فاندامنتال و تحلیل تکنیکال بیشتر در پیووت و اچیموکو هست.

در زمینه ترید آنلاین بنده حدود 3سال هست که فعالیت دارم الیته بیشتر در بورس ایران فعال بودم

خیر. خوشبختانه من در ابتدای تصمیم به ورودم به بازارهای آنلاین با مشورت یکی از دوستانم این بروکر رو برای معاملات واقعی با توجه به سابقه خوبش انتخاب کردم.

ابتدا سابقه این بروکر و دوم پشتیبانی فنی خوب.

متاسفانه ذات ترید بصورتی هست که اگر فرد بخواهد احساس را در معاملات دخیل کند قطعا انسان رو به سمت شکست سوق خواهد داد. متاسفانه عدم توجه به سیو سود و طمع برای سودهای بیشتر در شرایط مثبت ترید و از طرفی ترس از شکست در شرایط منفی ترید که در نهایت باعث افزایش ضرر میشوند عامل اصلیه شکست در ترید هست.
                  ویرایش توسط MehranPCM : https://www.traderha.com/member/2751-mehranpcm در ساعت 03-15-2018, 01:22 PM

نظر

مشتری موفق - می 2018

با سلام
                    شمامعاملات پرسودی را در حساب معاملاتی خود ثبت نموده اید.

من مسلم ب. هستم ۳۲ ساله هستم و۳ سال حدودا مشغول این کار هستم به صورت حرفه ای

من از روش واحد خاصی استفاده نمیکنم و ترکیبی از روشها و دانش شخصی و تجربه سالیانم را استفاده میکنم.

سه سال تجربه تخصصی کار انلاین با بورس ها را دارم

نه خدا را شکر من از ابتدا با تحقیق و سفارش دوستان با pcm اشنا شدم و از این بروکر در مجموع راضی هستم

من از امکانات و سرعت عمل و پاسخگویی این بروکر در مجموع راضی هستم و این بروکر را بیشتر بخاطر مورد اعتماد بودن در میان دوستانم که حدود ده سال بدون مشکلی کار کرده اند انتخاب کرده ام

من خودم را در مقام نصیحت نمیبینم ولی خواهش دارم دوستان بازارمالی جهانی هم میتواند بسیار مفید و هم بسیار خطرناک باز نظر مالی باشند پس احتیاط لازم را با توجه به شرایط مالی زندگیتان و تخصص کاریتان بسنجید

حقیقتا علت واحدی را برای عدم موفقیت دوستان سراغ ندارم من به مجموعه وسیعی از اشتباهات که معمولا افراد دارند اشاره دارم برایشان
                    با تشکر از کارگزاری پی سی ام

با تشکر از شما جناب آقای مسلم ب

نظر

مشتری موفق می - 68 درصد سود معاملاتی در طی دو ماه

با سلام
                      شمامعاملات پرسودی را در حساب معاملاتی خود ثبت نموده اید.

با عرض سلام ،من سوادا ایدینیان هستم و ۵ ساله که دارم به صورت جدی فارکس کار میکنم.

من سبک price action کار میکنم ، و معمولا هم بازه های زمانی روزانه و هفتگی کار میکنم، خیلی پای چارت نمیشینم.

۵ سال.

نمیدونم منظور شما از بروکرنما چی هستش ، ولی من قبلا با بروکرهای Exness و IFC کارکردم.

من تازه با پی سی ام اشنا شدم ، و نمیتونم خیلی نظر حرفه ای بدم ولی تا حالا مشکلی نداشتم و راضی هستم، و اینکه پی سم ام رو هم با معرفی
                      دوستانم انتخاب کردم و همچنین چون دیدم استادم هم با پی سی ام کار میکنه.

سعی کنید برای خود سیستم معاملاتی طراحی کنید که بر طبق روحیات شما طراحی شده باشه و طبق آن کار کنید.و با هیچ سیستم دیگری کار نکنید.

در راستای خدمات و سرویس دهی بهتر چه درخواست یا پیشنهادی برای پی سی ام دارید؟

من خودم شخصا نیازمند روش نقد کردنی هستم که بتوانم پولم را در خارج از ایران دریافت کنم و راه حلی را پیدا نکرده ام.

با تشکر و سپاس فراوان از شما و به امید تریدهای پرسود بیشتر

نظر

بیشتر از 200 درصد سود در حساب معاملاتی

با سلام و عرض ادب، لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
                        با سلام
                        صادقی هستم پزشک عمومی
                        ۴۳ سال سن دارم.

مدت ۷سال است که در بازار فارکس مشغول کار هستم و قبلا در هیچ بازار دیگه ای فعالیت نداشتم. از ابتدا در بازار فارکس مشغول بودم.

با بروکر نماها هم برخوردی نداشتم ولی در اواسط کار در موردشون شنیدم و نوع کارشون رو هم روی متاتریدر دیدم.که چطور با دیتاهای ساختگی سرمایه تریدر رو نابود میکنن.

من در طی ۷ سال گذشته حدود ده تا پانزده کتاب در مورد فارکس مطالعه کردم که بیشتر طی دو سال اول بود که کتابهای استاد نیما آزادی رو به دفعات مطالعه کردم و چند کتاب ترجمه شده دیگه.
                        بیشتر اطلاعات رو از فروم مربوط به پی سی ام دریافت کردم منظورم نگرش تکنیکال و فاندامنتال هست.
                        روشی که من الان دارم کار میکنم اسم خاصی نداره من دارم از همه اطلاعات گذشته که ظاهرا غلط هم از آب در میامدن بصورت ترکیبی استفاده میکنم
                        هیچ اندیکاتوری در متای من وجود نداره.فقط گاهی از خط روند استفاده میکنم و اساس کارم پرایس اکشنه ولی ریشه کار همونیه که استاد آزادی همیشه میگفت زمان...

بروکر پی سی ام رو برای این انتخاب کردم که دیتاهای سالم میداد.ارتباط راحتی باهاش داشتم و از همه مهمتر برای دریافت سود خیلی راحت و سریع هست واحتیاجی به واسطه ها و طی مراحل مختلف برای دریافت پول نداره.واین مورد رو چون بارها انجام دادم با اطمینان بیان میکنم حتی در این شرایط نوسان شدید قیمت دلار به ریال هم هیچ مشکلی وجود نداره و واقعا نرخ پرداخت و دریافت راضی کننده هست.

من مدتها درگیر این سوال بودم که اصلا کسی در این بازار سود میکنه یا این همش یک بازی دیجیتالیه برای خالی کردن جیب سوداگران کوچک. خوب الان جوابش برام مشخصه:اگر تلاش کنی برای فهمیدن بازار به عنوان یک کار ودانش خوب شما هم به اندازه کار و تلاشت از اون برداشت خواهی کرد ولی اگر بخواهی از راه نرسیده بدون هیچ تلاشی به نتیجه فوق العاده برسی خوب بازار حتما لبخند مرموزی به شما خواهد زد.به هر حال باید تلاش رو بعد از این لبخند ادامه داد تا نتیجه گرفت.خود من ابتدا بدون هیچ دانشی با ۲۵ هزار دلار هفت سال پیش شروع کردم بعداز چهار ماه کال مارجین شدم فقط در این مدت میدونستم که اگر buy بزنم بعد بازار بره بالا من سود خواهم کرد و همچنین در موردsell ...
                        بعد از تمام شدن کامل پول شروع کردم به مطالعه شدید و از راه دور به تهران میومدم برای کلاسهای استاد نیما آزادی.
                        وتهیه خواندن کتاب و مطالعه فروم پی سی ام که واقعا از جهات مختلف غنی هست . و سایتهای مختلف دیگه و از ابتدای امسال با هزار دلار شروع مجدد کردم ..البته مداوم با دمو کار میکردم.خوب حالا بازار داره لبخند خوشایندی به من میزنه.

شکست در این بازار فقط زمانیه که شکست رو قبول کنی ولی اگر ادامه بدی وراههای مختلف رو امتحان کنی یک روز روش کار برات روشن میشه.

امیدوارم همه در ذهنشون فقط موفقیت رو ببینن و وقتشون رو با چیز دیگه ای تلف نکنن.
                        در ضمن جناب علی حیدری و اقای جبل عاملی هم جز کسانی هستن که در ایجاد دید صحیح از این کار به من کمک کردن..

با سپاس فراوان از شما جناب آقای صادقی و امیدواریم همیشه تندرست و پرسود باشین
                        کارگزاری پی سی ام

نظر

تریدر موفق ماه نوامبر

با سلام و تبریک بابت ترید موفق تون
                          سلام مجید حاجی مزدارانی هستم ۴۲ سالمه...۱۳ساله با بازارمالی جهانی آشنا شدم .. و به جز بورس تهران و بازارمالی جهانی شغل دیگه ای ندارم .

در این مدت هر روز چارت رو نگاه میکنم تا چگونگی حرکات بازار رو تشخیص بدم ... با چارت خالی کار میکنم و خطوط حمایت مقاومت رو میکشم ... الگوی اصلی من برای معامله تشخیص الگوی مثلث و رسم صحیح آون روی چارت هست ... اگر الگوی مثلث در چارت شکل بگیره باید به راحتی قابل روءیت باشه و گرنه باید شک کرد

۱۰ سال پیش دو بار حساب ریل باز کردم و ۱۵۰ دلار باختم .... از آون موقع دیگه در دمو کار میکردم تا سه ماه پیش که دوباره حساب ریل باز کردم .....

بله بروکر فیبو .....پرایم ایکس

با بروکر پی سی ام ۱۰ ، ۱۲ سال پیش آشنا شدم .... از بروکر پی سی ام یاد گرفتم که بروکر نماها چه ضررهایی به تریدرها میزنن ... بدون شک بهترین بروکری که تا حالا دیدم و باهاش کار کردم پی سی ام هست ...چون من دوستان زیادی دارم و کلاهبرداری های زیادی رو شاهد بودم ... واز پی سی ام بخاطر خدمات عالی تشکر میکنم

به همون راحتی که میتونید سود کنید میتونید ضرر هم بکنید .. برای خودتان استراتژی مشخص داشته باشید و در آون هر روز کسب تجربه کنید اشتباهات خودتون رو قبول کنید و ازش فرار نکنید بلکه آنها رو رفع کنید ...واقع بین باشید ... تمام ترس ما از ابهام و ناآگاهی هست .... رانندگی رو در نظر بگیرید ... روزهای اول چقدر ترس داره ولی بعد از ممارست و تمرین بخاطر دانش و آگاهی ...ترس واضطراب از بین میره ....

سخن آخر اینکه هیچ موقع بازار رو دشمن خودتون ندونید ... بازار از کسانی مثل من و شما تشکیل شده

با سپاس از شما و امیدواریم همیشه شاهد ترید های پرسود شما باشیم
                          ویرایش توسط MehranPCM : https://www.traderha.com/member/2751-mehranpcm در ساعت 11-24-2018, 01:52 PM

نظر

نوشته اصلی توسط MehranPCM نمایش پست ها
                            با سلام و عرض ادب، لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
                            با سلام
                            صادقی هستم پزشک عمومی
                            ۴۳ سال سن دارم.

مدت ۷سال است که در بازار بازارمالی جهانی مشغول کار هستم و قبلا در هیچ بازار دیگه ای فعالیت نداشتم. از ابتدا در بازار بازارمالی جهانی مشغول بودم.

با بروکر نماها هم برخوردی نداشتم ولی در اواسط کار در موردشون شنیدم و نوع کارشون رو هم روی متاتریدر دیدم.که چطور با دیتاهای ساختگی سرمایه تریدر رو نابود میکنن.

من در طی ۷ سال گذشته حدود ده تا پانزده کتاب در مورد بازارمالی جهانی مطالعه کردم که بیشتر طی دو سال اول بود که کتابهای استاد نیما آزادی رو به دفعات مطالعه کردم و چند کتاب ترجمه شده دیگه.
                            بیشتر اطلاعات رو از فروم مربوط به پی سی ام دریافت کردم منظورم نگرش تکنیکال و فاندامنتال هست.
                            روشی که من الان دارم کار میکنم اسم خاصی نداره من دارم از همه اطلاعات گذشته که ظاهرا غلط هم از آب در میامدن بصورت ترکیبی استفاده میکنم
                            هیچ اندیکاتوری در متای من وجود نداره.فقط گاهی از خط روند استفاده میکنم و اساس کارم پرایس اکشنه ولی ریشه کار همونیه که استاد آزادی همیشه میگفت زمان...

بروکر پی سی ام رو برای این انتخاب کردم که دیتاهای سالم میداد.ارتباط راحتی باهاش داشتم و از همه مهمتر برای دریافت سود خیلی راحت و سریع هست واحتیاجی به واسطه ها و طی مراحل مختلف برای دریافت پول نداره.واین مورد رو چون بارها انجام دادم با اطمینان بیان میکنم حتی در این شرایط نوسان شدید قیمت دلار به ریال هم هیچ مشکلی وجود نداره و واقعا نرخ پرداخت و دریافت راضی کننده هست.

من مدتها درگیر این سوال بودم که اصلا کسی در این بازار سود میکنه یا این همش یک بازی دیجیتالیه برای خالی کردن جیب سوداگران کوچک. خوب الان جوابش برام مشخصه:اگر تلاش کنی برای فهمیدن بازار به عنوان یک کار ودانش خوب شما هم به اندازه کار و تلاشت از اون برداشت خواهی کرد ولی اگر بخواهی از راه نرسیده بدون هیچ تلاشی به نتیجه فوق العاده برسی خوب بازار حتما لبخند مرموزی به شما خواهد زد.به هر حال باید تلاش رو بعد از این لبخند ادامه داد تا نتیجه گرفت.خود من ابتدا بدون هیچ دانشی با ۲۵ هزار دلار هفت سال پیش شروع کردم بعداز چهار ماه کال مارجین شدم فقط در این مدت میدونستم که اگر buy بزنم بعد بازار بره بالا من سود خواهم کرد و همچنین در موردsell ...
                            بعد از تمام شدن کامل پول شروع کردم به مطالعه شدید و از راه دور به تهران میومدم برای کلاسهای استاد نیما آزادی.
                            وتهیه خواندن کتاب و مطالعه فروم پی سی ام که واقعا از جهات مختلف غنی هست . و سایتهای مختلف دیگه و از ابتدای امسال با هزار دلار شروع مجدد کردم ..البته مداوم با دمو کار میکردم.خوب حالا بازار داره لبخند خوشایندی به من میزنه.

شکست در این بازار فقط زمانیه که شکست رو قبول کنی ولی اگر ادامه بدی وراههای مختلف رو امتحان کنی یک روز روش کار برات روشن میشه.

امیدوارم همه در ذهنشون فقط موفقیت رو ببینن و وقتشون رو با چیز دیگه ای تلف نکنن.
                            در ضمن جناب علی حیدری و اقای جبل عاملی هم جز کسانی هستن که در ایجاد دید صحیح از این کار به من کمک کردن..

با سپاس فراوان از شما جناب آقای صادقی و امیدواریم همیشه تندرست و پرسود باشین
                            کارگزاری پی سی ام
                            سلام
                            اگر ممکنه لینک ارتباط با ایشون یا سایر افراد رو بدید
                            یه چیزی میخوام بگم. برای کسی که 25 هزار دلار کال میشه و اهمیتی نداره این کال شدن واقعا ترید کار سختی نیست!

نظر

کسب 1000 درصد سود - تریدر موفق

با سلام و احترام

جناب آقای جوانمرد
                              شما هزار درصد سود در حساب معاملاتی خود کسب نموده اید، از این بابت صمیمانه به شما تبریک می گوییم.

احسان جوانمرد هستم.فوق دیپلم بازرگانی.مدت یکسال به صورت جدی در حال فعالیت در بازار هستم.

استفاده از خطوط فیبوناچی و الگو

یکسال

بله

تا الان خوب بوده وعلت انتخاب این بروکر رگوله بودن وامکان واریز و برداشت به صورت ریالی بوده است.

تازمانی که استراتژی مناسب ندارید ترید نکنید .منظور از استراتژی یعنی دقیقا بدانند علت هر کاری که انجام میدهند چیست.مثلا چرا وارد پوزیشن میشوند؟چرا از پوزیشن خارج میشوند؟چقدر باید سود بگیرند همینطور ضرر

نداشتن استراتژی مناسب

با سپاس فراوان از شما و امیدواریم همیشه شاهد تریدهای پر سود شما باشیم

نظر

کسب هشتصد درصد سود در حساب معاملاتی

با سلام و احترام

جناب آقای جوانمرد، شما هشتصد در صد سود در حساب معاملاتی خود کسب نموده اید. از این بابت صمیمانه به شما تبریک می گوییم.

ایمان جوانمرد هستم .یکسال است که به صورت حرفه ای مشغول به فعالیت در بازارهای مالی هستم.

خطوط فیبوناچی

یکسال

خیر

خوب بوده و به توصیه برادرم که قبلا با این بروکر کارکرده بود پی سی ام را انتخاب کردم.

عجله برای ورود به پوزیشن نداشته باشند و احساسی با بازار برخورد نکنند. سعی کنند موج سوار خوبی باشند.

برخورد احساسی با بازار

با سپاس از شما و به امید کسب سودهای بیشتر در بازار
                                پی سی ام بروکرز

نظر

پردازش ...
                                X