اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Teamwork | EURUSD

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• به خط آبی رسید و 70 پیپ ریخت من پوزیشن رو بستم چون به میانگین 100 روزه نزدیک شده. قابل توجه دوستانی که از رو چارت خالی صعودی تشخیص داده بودند!

نظر

• اين اعداد آيا مي توانند حمايت باشند؟ ...

EUR USD 60-5.jpg

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdy78 نمایش پست ها
        به خط آبی رسید و 70 پیپ ریخت من پوزیشن رو بستم چون به میانگین 100 روزه نزدیک شده. قابل توجه دوستانی که از رو چارت خالی صعودی تشخیص داده بودند!

درود بر مهدی عزیز
        چارت خالی همش چرت است. میگم چه اندیکاتور زیبایی روی چارت انداختی خیلی دقیق سیگنال می دهد ایا به نظرت اگر این اندی با الیوت و الگوهای هارمونی و الگوهای کلاسیک مخلوط کنی چیز خوبی ازش در میاد و احتمال موفقیت صدرصد میکنه اگرموفق لایک بده داداش

نظر

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
          درود بر مهدی عزیز
          چارت خالی همش چرت است. میگم چه اندیکاتور زیبایی روی چارت انداختی خیلی دقیق سیگنال می دهد ایا به نظرت اگر این اندی با الیوت و الگوهای هارمونی و الگوهای کلاسیک مخلوط کنی چیز خوبی ازش در میاد و احتمال موفقیت صدرصد میکنه اگرموفق لایک بده داداش

درود بر شما. اول تاپیک گفتم اندیکاتور تو بازار جهت دار خوب نتیجه میده ولی تو بازار رنج گیج میزنه. اگر بشه بازار رنج رو تشخیص داد و سیگنالش رو ندید گرفت خوب نتیجه میده بعد از چند سال تست سیستم های مختلف ( 1000 تا اندیکاتور) به این ترکیب رسیدم.

نظر

درود بر شما. اول تاپیک گفتم اندیکاتور تو بازار جهت دار خوب نتیجه میده ولی تو بازار رنج گیج میزنه. اگر بشه بازار رنج رو تشخیص داد و سیگنالش رو ندید گرفت خوب نتیجه میده بعد از چند سال تست سیستم های مختلف ( 1000 تا اندیکاتور) به این ترکیب رسیدم.
            درود
            جناب مهدی عزیز بنده دیشب برحسب پست بالا که زدید تکه انداختم بعدش شما با جواب سوال بنده یاتیکه بنده را جدی گرفتید یا نه مودبانه جواب سوال را دادید .به هرحال عزیز انشالله شما و تمام عزیزان فروم در عرصه معامله گری موفق باشید .فقط دونکته را خدمت شما وبقیه عزیزان در فروم عرض میکنم
            اول اینکه دنیایی تریدری با تحلیل کردن از زمین تا اسمان تفاوت است این را در پست های قبلی یا در جاهای دیگر فروم عرض کردم اگر میخواهید در اینده یک اموزش دهنده تحلیل گری شوید و یا یک ناشر کتاب های در زمینه مالی شوید پیگیر دنیای تحلیل گری تکنیکال باشید من شک ندارم نه تنها شما بقیه عزیزان موفق می شوند و اگر هم میخواهید یک معامله گر و تریدر شوید از دنیای تحلیل گری که من جمله با عوامل مزاحم ذهن به طور مثال اندیکاتورو تحلیل های الیوت وهارمونیک و...غیره دست بردارید و همه این عوامل ساخته و تست شده وبیهوده هستند که به باورکنید درتمام این زمینه ها بنده فول هستم وازشون فاصله گرفتم و اگر خواستید در همین جا در یک تایم چنان چارت خط و خالی کنم از الیوت و الگوها هارمونیک و کلاسیک و چنگال و....که بگی بابا این دیه ته تحلیلگر حرفه ای است
            ونکته بعدی بنده در بازار داخلی فعال هستم به خاطر غیر قانونی بودن در ایران توی این بازار مالی فعال نیستم وگرنه حتما یک استیمنت ریل از حسابم میگزاشتم که متوجه بشید تحلیل گران راه را اشتباه می روند
            به هرحال بنده حداقل 10سال از عمرم توی این کار گزاشتم و تا یک سال گذشته در بازار داخلی ضررهای سنگینی دادم با اینکه همین طور به شما گفتم 5سال اول را با تحلیل کردن 5سال دوم را دنبال یک استراتزی گشتن و روش سودهی از دست دادم تا اینکه با تلاش فراواون و پشتکار زیاد به یک روش ثابت و سودده رسیده ام
            5الی6سال قبل بنده از همین جا تلنگری توی تاپیک ها از طرف اعضا همین فروم به ذهنم خورد و متوجه شدم راهم را دارم اشتباه می روم و حداقل از لحاظ وجدانی به نظرم درست نبود که بنده اینجا اعلام نکنم که حداقل بقیه عزیزان از اینی که هستند بیشتر ضرر نکنند یا حداقل راه خود را عوض کنند یا کلا بی خیال این بازار شوند
            این پست اخرین نصیحت و پست ارسالی بنده است فقط از دوستان خواهش میکنم پیام خصوصی و ...ندهند که اگر جواب ندادم شرمندهشون نشم و این متن را در یک تاپیک دیگر هم قرار می دهم تا اگر کسی اینجا سر نزده باشد ببیند .برای همگی عزیزان ارزوی موفقیت و پیروزی در همه مراحل زندگی دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط farzad ab نمایش پست ها
              اين اعداد آيا مي توانند حمايت باشند؟ ...

[ATTACH]5740[/ATTACH]

محدوده ي قبلي اعتبار خوبي براي برگشت قيمتي ايجاد كرد. با اين حال هر چه به تعداد كندل ها اضافه مي شود سناريو هاي جالب تري به نظر مي آيد. به عنوان مثال براي اينكه بتوان گفت موج اخير (نه ريز موج) كه از 12November شروع شده، پيشرو است؛ ريزش اخير نبايد وارد كادر مستطيلي شكل شود. به عبارت ديگه 1320 حد اعتبار اين ديدگاه خواهد بود. توافق اوليه Brexit هم به كمك اين ديدگاه خواهد آمد مگر اينكه خريداران توجه خود را از اخبار گيج كننده ي اين موضوع منحرف كنند. نظر دوستان كامل كننده ي اين نوشتار خواهد بود ...

از منظر زمان هم، ظاهراً فردا و پس فردا روز با اهميتي خواهد بود.

EUR USD 60-6.jpg
              ویرایش توسط farzad ab : https://www.traderha.com/member/28463-farzad-ab در ساعت 11-25-2018, 05:51 PM دلیل: ساير توضيحات

نظر

• من منتظر خرید در تایم ۴ ساعته هستم.
                ممکنه یک استاپ هم بخورد.

نظر

• سلام
                  در تايم 4 ساعته خريد 1.1343 با استاپ 1.1323
                  من اين پوزيشن را براي تارگت حوالي 1.16 وارد ميشوم. استاپ هم بخوره دوباره طبق استراتژي وارد خريد ميشوم.

نظر

• هر اصلاح می تونه موقعیت خرید خوب باشه. هرچی پایینتر بهتر.

نظر

• سیگنال من در M15 برای Eur/usd
                      فروش در 1.13930
                      SL : 1.14130
                      TP : 1.13150

نقطه ورود هم سقف کانال نزولی و هم روی s1 روزانه
                      احتمالا بعد از 17:30 و سخنرانی دراگی حرکت نزولی شروع بشه

فرستاده شده از HUAWEI MLA-L11ِ من با Tapatalk

نظر

• قیمت از ریتریس 61% حرکت جمعه برگشته که دقیقا روی پیوت هفتگی و 200sma بوده یعنی سه سطح مهم قیمتی در یک نقطه , علاوه بر این حرکت از پیوت روزانه در رسیدن به s1 روزانه به دلیل سه مانع ذکر شده ناکام مونده , همچنین اگر فاز مثبت مکدی بسته بشه یعنیhd منفی هم در مکدی و هم rsi , همه اینها در صورت شکسته شدن پیوت روزانه 13600 به سمت پایین یعنی یک سیگنال پرقدرت فروش در m15

نظر

هر اصلاح می تونه موقعیت خرید خوب باشه. هرچی پایینتر بهتر.
                          فرصت ورود مجدد فراهم شده به نظر

نظر

• تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
                            http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

• اینم یه الگوی 123 اگه کامل بشه , تحلیل الگویی هم به تحلیل قیمتی اضافه میشه برای فروش
                              در 1.1520 یک sell stop بزارید

نظر

• البته در 1.13520 [emoji4]

نظر

پردازش ...
                                X