اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی eur usd

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
    سلام هدف انتقال تجربیات بود که بنظرم انجام شد و سعی کردم در این مدت نمونه های لایو متعددی ارائه کنم تا مطلب برای خودم و دوستان خوبم مفهومی تر شود. بهر تقدیر معتقدم ایجاد تفکر بهتر از القاء نظر است از لطف شما سپاسگذارم و پیگیر مطالب خوبتان که نشانی از دانش ارزشمند شماست هستم . هر کدام از دوستان که مایل هستند اعلام کنند تا دسترسی ایشان توسط ناظر محترم سایت بدون محدودیت به تاپیک اختصاصی باز شود پاینده باشید
    سلام بنده بهتون در همین موضع پیغام خ داده بودم گویا دریافت نشده . ممنون میشم اگر اجازه دسترسی برای بنده فراهم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamed Behboodi نمایش پست ها
      سلام بنده بهتون در همین موضع پیغام خ داده بودم گویا دریافت نشده . ممنون میشم اگر اجازه دسترسی برای بنده فراهم کنید
      سلام

من معتقدم در این بازار هیچ فردی تهدیدی برای دیگران نیست و اساس این بازار بر مبنای دو صفت بارز بشر یعنی حرص و طمع شکل میگیرد و برای موفقیت در این بازار باید به این واقعیت رسیده باشید .

حال اگر این واقعیت را قبول دارید ، ورود شما را به دنیای تریدهای منطقی و موفق تبریک میگویم .

مشخصاً نیازی به انبوهی از پیش نیازهای مختلف که تماماً نتایج تفسیرهای شخصی مبدع آنست ، نخواهید داشت و فقط و فقط باید براساس مطلب بالا یعنی احترام به طمع و ترس بازیگران بازار ، بازار را تفسیر کنید .

اساسی ترین برداشت از مطلب بالا( و در واقع راز بازار ) اینستکه :

پس از ملاقات قیمتها در یک سطح ، بالاخره قیمتها یک جهت را برای مسیر بعدی خود انتخاب میکنند و این یعنی ما یک سطح برای ملاقات بعدی قیمت خواهیم داشت که بر اساس همان دو خصلت بشری ، یعنی ترس و طمع ، قیمتها در ملاقات مجدد این سطح ، از خود واکنش نشان خواهند داد و بی تفاوت عبور نمیکنند .

باور کنید کل راز بازار در همین دوسطر به زبانی ساده بیان شده است .اگر فردی مفهوم این دو سطر را متوجه شود ، در این بازار به موفقیتی ماندگار و قابل تکرار دست یافته است و چنانچه (نخواهد ) و یا متوجه نشود ، باید سالهای سال بدنبال روشها و سیستمهای مختلف ، با پذیرش ضررهای سنگین و قابل تکرار ، بی راهه ها را تجربه کند .

ایام به کامتان
      در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

• درسته اما باید بدانیم این سطح ها رو باید بر چه اساسی انتخاب کنیم بطور مثال پیووت های روزانه میتون یکی از سطوحی باشه یه قیمت بهشون بسیار واکنش نششون میده
        ویرایش توسط Hamed Behboodi : https://www.traderha.com/member/8091-hamed-behboodi در ساعت 12-06-2014, 05:58 PM

نظر

سلام

من معتقدم در این بازار هیچ فردی تهدیدی برای دیگران نیست و اساس این بازار بر مبنای دو صفت بارز بشر یعنی حرص و طمع شکل میگیرد و برای موفقیت در این بازار باید به این واقعیت رسیده باشید .

حال اگر این واقعیت را قبول دارید ، ورود شما را به دنیای تریدهای منطقی و موفق تبریک میگویم .

مشخصاً نیازی به انبوهی از پیش نیازهای مختلف که تماماً نتایج تفسیرهای شخصی مبدع آنست ، نخواهید داشت و فقط و فقط باید براساس مطلب بالا یعنی احترام به طمع و ترس بازیگران بازار ، بازار را تفسیر کنید .

اساسی ترین برداشت از مطلب بالا( و در واقع راز بازار ) اینستکه :

پس از ملاقات قیمتها در یک سطح ، بالاخره قیمتها یک جهت را برای مسیر بعدی خود انتخاب میکنند و این یعنی ما یک سطح برای ملاقات بعدی قیمت خواهیم داشت که بر اساس همان دو خصلت بشری ، یعنی ترس و طمع ، قیمتها در ملاقات مجدد این سطح ، از خود واکنش نشان خواهند داد و بی تفاوت عبور نمیکنند .

باور کنید کل راز بازار در همین دوسطر به زبانی ساده بیان شده است .اگر فردی مفهوم این دو سطر را متوجه شود ، در این بازار به موفقیتی ماندگار و قابل تکرار دست یافته است و چنانچه (نخواهد ) و یا متوجه نشود ، باید سالهای سال بدنبال روشها و سیستمهای مختلف ، با پذیرش ضررهای سنگین و قابل تکرار ، بی راهه ها را تجربه کند .

ایام به کامتان
          اسم شریفتون رو هم نمیدونم ، اما خواستم تشکر کنم ، صحبت هاتون در موقعیت هایی که میزارید نمایان است و مشخص است نتیجه میگیرید ازشون .
          به نکته ی بسیار خوبی اشاره کردید ، با بازاری ساده و در عین حال پیچیده سروکار داریم که از خصلت های انسانی تشکیل شده . خصوصا حرص و طمع

در ادامه سوالی از خدمتتون دارم که چطور بهتر این نقاط حساس رو تشخصی بدیم ؟
          مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• نوشته اصلی توسط AmiR.PCM نمایش پست ها
            اسم شریفتون رو هم نمیدونم ، اما خواستم تشکر کنم ، صحبت هاتون در موقعیت هایی که میزارید نمایان است و مشخص است نتیجه میگیرید ازشون .
            به نکته ی بسیار خوبی اشاره کردید ، با بازاری ساده و در عین حال پیچیده سروکار داریم که از خصلت های انسانی تشکیل شده . خصوصا حرص و طمع

در ادامه سوالی از خدمتتون دارم که چطور بهتر این نقاط حساس رو تشخصی بدیم ؟
            بسیار شفاف عرض کردم که تمامی نکاتی که لازم دارید در همان پست بالا عنوان شده است .

در خصوص سوالی که عنوان کردید :

این ها نقاط نیستند و سطوح هستند و بهترین و ... ندارد و فقط درجه بندی دارند یعنی مشخصاً یک سطح از درجه ( تایم ) بالاتر تاثیر بیشتری خواهد داشت در مقایسه با سطحی که از درجه ( تایم ) پائین رصد کرده اید .

نظر

• مثلا ما یک سطح مقاومتی در h4 داریم میتونیم محدوده ی همون سطح رو در نظر بگیریم برای اردر گذاری ؟

نظر

• EUR/USD تایم 4 ساعته: طبق تصویر زیر ، قیمت همچنان در حال نزول و تکمیل موج 5 می باشد. در نزدیکی محدوده قیمتی 1.2200 انتظار ما این هست که موج 5 به اتمام برسد. در این محدوده قیمتی PRZ دو الگوی هارمونیک Crab و ABCD را خواهیم داشت. از لحاظ زمانی هم انتظار میرود در هفته پیش رو ، قیمت به پایینترین کف خود برسد. ظاهرا اندیکاتور MACD هم واگرایی را نشان می دهد.همچنین سطح حمایتی ماهیانه پیوت S2 نیز در محدوده قیمت 1.2222 می باشد. تا زمانی که خط روند نزولی زرد رو به بالا شکسته نشود روند همچنان نزولی خواهد بود. ( ضمنا بهترین قیمت برای فروش در نزدیکی خط روند زرد می باشد. )

انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• e/u h4:

[IMG][/IMG]

نظر

e/u h4:

[IMG][/IMG]

نتیجه برای این تایم :

[IMG][/IMG]

نظر

• جناب ezzal ممنون ازپوزیشن زیباتون میشه با فلش نشان بدید برای ورود از کدام ساپورت و رزیستس ها استفاده کردید؟

نظر

جناب ezzal ممنون ازپوزیشن زیباتون میشه با فلش نشان بدید برای ورود از کدام ساپورت و رزیستس ها استفاده کردید؟
                        من چندین بار اعلام کرده ام که باید کمی هوشمندانه و مانند یک هنرمند از ابزارهای حداقلی که دارید ، حداکثر بهره را ببرید .

پاسخ سوال شما در پستهای گذشته بصورت مکرر عنوان شده است . بنابراین لطفاً تمامی پستها را با دقت مطالعه کنید تا به پاسخ پرسشهایتان برسید .

موفق باشید

نظر

• شما منطقه ی بین ساپورت یک و رزیستس دو و برعکس رو منطقه ی برگشت قیمت در نظر میگیرید
                          که میتونه به این صورت هم گفته بشه که فاصله ی شروع موج 2 تا پایان موج 2 و یا منطقه ی بین یک تا 4 رو منطقه ی بازگشت قیمت در نظر میگیرید ؟ ( همون کادر هایی که میزارید )

ویرایش توسط Hamed Behboodi : https://www.traderha.com/member/8091-hamed-behboodi در ساعت 12-09-2014, 01:35 AM

نظر

شما منطقه ی بین ساپورت یک و رزیستس دو و برعکس رو منطقه ی برگشت قیمت در نظر میگیرید
                            که میتونه به این صورت هم گفته بشه که فاصله ی شروع موج 2 تا پایان موج 2 و یا منطقه ی بین یک تا 4 رو منطقه ی بازگشت قیمت در نظر میگیرید ؟ ( همون کادر هایی که میزارید )

اکر بدنبال فراگیری مطلبی که من عنوان کرده ام هستید .....که مکرراً بصورت تصویری توضیح داده ام ! ولی اگر بدنبال تائید یافته های خود هستید ، نظری ندارم .

من بصورت خیلی خیلی ساده و تصویری ، مطلب را ارائه کرده ام ، مثال لایو هم که فراوان قرار میدهم . مطلب را پیچیده نکنید .

در مسیر صعودی ، در گذشته چارت حمایتها را مشخص کنید و در مسیر نزولی مقومتها را ، قیمتها مجدداً به آنها عکس العمل نشان خواهند داد .

هنر تریدر در ذکاوت وی است .برای استفاده منطقی از این تکنیک ساده احتمال انتظار خود را بالاتر ببرید .به این صورت که اگر در مسیر صعودی قرار دارید ، منطقه ای را برای برگشت چارت در نظر بگیرید که تعداد حمایت بیشتری از درجات مختلف سر راه قیمت وجود داشته باشد ، بدین صورت مطمئناً قیمت به یکی از این حمایتها واکنش نشان میدهد .
                            ویرایش توسط ezzal : https://www.traderha.com/member/4430-ezzal در ساعت 12-09-2014, 07:42 AM

نظر

• در ادامه تحلیل پست #532 : قیمت پس از رسیدن به سطوح پر تراکم فیبو و کامل شدن دو الگوی هارمونیک پیشبینی شده واکنش نشان داد و قیمت را تا سطح 1.2447 بالا برد و مجددا پس از برخورد به خط روند نزولی زرد واکنش نشان داد و ریزش مختصری نمود. حالا باید دید امکان شکستن خط روند زرد وجود دارد یا خیر؟ که البته به نظر شخصی خودم قیمت مجددا کف پایینتری رو در محدوده 1.2200 تجربه خواهد کرد. همچنان فروش زیر خط روند زرد و خرید در کف های پایین و جدید بر اساس الگوهای هارمونیک و الیوتی پیشنهاد می گردد. البته با رعایت قوانین مدیریت سرمایه!
                              موفق و پر سود باشید.
                              انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

نتیجه برای این تایم :

[IMG][/IMG]

نتیجه نهایی:

[IMG][/IMG]

نظر

پردازش ...
                                X