اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
    من هم با شما موافق هستم معامله سهام در ایران خیلی بهتر از بازار ارز است
    دوستان نفسشون از جاي گرم در مياد شما مثل اينكه تا حالا يك هفته تو صف فروش گير نكرديد! با دزدي و رانت خواري حقوقي و ... كه با خبر اشتباه و شايعه قيمت باد كرده سهم رو به ملت ميندازن سرتون نيمده! سهمتون سه - چهار سال بسته نبوده وقتي به امور سهام شركت زنگ بزنيد بگه هر سهم رو 100 تا تك تومني ميخريم! سهمتون رو با صف فروش سنگين حقيقي از ترس ندادين بره فرداش تا دو هفته صف خريد باشه تازه بفهميد چه رو دستي خورديد بعضيا بايد مستقيم سرشون به سنگ بخوره تا تجربه بشه براشون اگر رانت داريد و زودتر اخبار بهتون ميرسه كه بسم ا.. اگه نه كلاتون پس معركس.

نظر

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
      من هم با شما موافق هستم معامله سهام در ایران خیلی بهتر از بازار ارز است
      جای تاپیکی جامع در مورد شاخص ها و سهام و معاملات آن و بروکرهائی که این خدمات ارائه می کنند و میزان سرمایه و شرایط معامله و ... خیلی خالیه در تو این فروم.
      البته خود بروکر pcm مثل اینکه این امکان داره ولی از شرایط معاملات آن بنده اطلاعاتی ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdy78 نمایش پست ها
        دوستان نفسشون از جاي گرم در مياد شما مثل اينكه تا حالا يك هفته تو صف فروش گير نكرديد! با دزدي و رانت خواري حقوقي و ... كه با خبر اشتباه و شايعه قيمت باد كرده سهم رو به ملت ميندازن سرتون نيمده! سهمتون سه - چهار سال بسته نبوده وقتي به امور سهام شركت زنگ بزنيد بگه هر سهم رو 100 تا تك تومني ميخريم! سهمتون رو با صف فروش سنگين حقيقي از ترس ندادين بره فرداش تا دو هفته صف خريد باشه تازه بفهميد چه رو دستي خورديد بعضيا بايد مستقيم سرشون به سنگ بخوره تا تجربه بشه براشون اگر رانت داريد و زودتر اخبار بهتون ميرسه كه بسم ا.. اگه نه كلاتون پس معركس.
        دوست عزيز بنده عرض كردم معاملات. سهام بين الملل كه اونجا چيزي به اسم صف فروش وجود نداره
        دوم بازار بورس ايران براي نوسانگيري طراحي نشده و بيشتر بصورت بنيادي بايد خريد و فروش انجام شود و با حداقل سهامداري سه تا شش ماهه ،،، حداقل ،،،
        اصلا بسيار كار احمقانه اي است كه با اسپرد دو درصدي در بورس ايران شما نوسان بگيري

نظر

• به نظر بنده احتمال موفقيت شما در كازينو بيشتر از بازار ارز است
          ما ادمهاي معروفي داريم كه در بازار سهام صاحب نام هستند مثل باف يا سورس ولي يك ابر تريدر تو اين بازار پيدا كردين كه خالي بند نباشه جايزه داريد
          نظر شخصي است
          بنده بطوركلي ديگه ارز معامله نميكنم و فقط سهام معامله ميكنم پولهاي زيادي رو هم ميرم تو كازينو بلك جك ميزنم

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
            به نظر بنده احتمال موفقيت شما در كازينو بيشتر از بازار ارز است
            ما ادمهاي معروفي داريم كه در بازار سهام صاحب نام هستند مثل باف يا سورس ولي يك ابر تريدر تو اين بازار پيدا كردين كه خالي بند نباشه جايزه داريد
            نظر شخصي است
            بنده بطوركلي ديگه ارز معامله نميكنم و فقط سهام معامله ميكنم پولهاي زيادي رو هم ميرم تو كازينو بلك جك ميزنم
            جناب متا بنده فکر میکنم به دلیل اینکه در بازار سهام ثبات بیشتری دارد یا بازار روندار صعودی است ویا بازار روندار نزولی است کمتر ساید باشد در بازار ارز کمتر روند را مشاهده میکنی

نظر

• تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

بله خوبي بازار سهام اين است كه در كسري از ثانيه تغيير جهت نمي دهد و براي تغيير روند دادن بايد دور سه فرمان بزند ولي بازار ارز در اوج صعود يكمرتبه شيرجه ميزند
              ضمن اينكه خيلي از دوستان ميگفتن بازار سهام گپ داره
              بازار سهام غلط ميكنه گپ اش اندازه يك دوشنبه صبح بازار ارز باشه
              يكي از بروكرهاي ايراني سهام اورده بود و من مدتي باهاش كار كردم يكروز اومدم ديدم حسابم كال شده فرض كنيد اينتل ٢٠ دلار فروخته بوديم قيمت رو ديديم تا ٣٥ دلار رفته بود و برگشته بود و ما كال شده بوديم تعجب كردم يك نوسان اين چنيني تو بازار سهام زديم تو گوگل ببينيم بالاترين قيمت چند بوده ديدم مثلا ٢٣ دلار باز شده و بعد از ده دقيقه برگشته جاي اول ولي بروكر رسونده بود به ٣٥ خلاصه زنگ زديم به بروكر گفتم اون پلاگيني كه واسه فاركست گذاشتي رو سهام نزار اينتل كجاي دنيا ٣٥ دلار شده قيمت سهام وال استريت مشخصه مثل بازار ارزنيست كه بگي ايكويتي پراوايدر ما اينه مال اونا اينه
              ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 07-13-2016, 04:21 PM

نظر

• بالاخره دوستان تونستند بازار فاركس رو هك كنن و پول در بيارن ؟؟
                بازي رولت كازينو يك بازي بسيار هوشمندانه طراحي شده است و غير قابل هك در حدود ٥٠ سال است كه در تمام كازينوهاي دنيا مشغول بكار است و پول قمار بازان رو درو ميكند
                شايد دو سالي خودم رو مشغول پيدا كردن راهي براي ازدياد شانس برد تو اين بازي كردم
                انواع امار و احتمال رو بكار بردم ولي نشد كه نشد
                مثل فاركس راههايي پيدا كردم كه سودهاي عجيب ميداد ولي يكمرتبه گير ميفتادم تمام جيبم خالي ميشد
                دقيقا مانند تريد فاركس بدون استاپ كه سود ميكني و خوب ميري جلو ولي يكمرتبه كه خلاف پوز بازار ترند ميشه كال ميشي
                خلاصه كلام فاركس مانند رولت هست

نظر

• کتابی برای معاملات طلا

.........

دلیل برای ویرایش:
                  اسپم تبلیغاتی (در صورت تمایل از پلن تبلیغات فروم استفاده نماید)
                  ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 12-15-2016, 10:42 AM دلیل: اسپم تبلیغاتی ( در صورت تمایل از پلن تبلیغات فروم استفاده نماید )

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                    بالاخره دوستان تونستند بازار فاركس رو هك كنن و پول در بيارن ؟؟
                    بازي رولت كازينو يك بازي بسيار هوشمندانه طراحي شده است و غير قابل هك در حدود ٥٠ سال است كه در تمام كازينوهاي دنيا مشغول بكار است و پول قمار بازان رو درو ميكند
                    شايد دو سالي خودم رو مشغول پيدا كردن راهي براي ازدياد شانس برد تو اين بازي كردم
                    انواع امار و احتمال رو بكار بردم ولي نشد كه نشد
                    مثل فاركس راههايي پيدا كردم كه سودهاي عجيب ميداد ولي يكمرتبه گير ميفتادم تمام جيبم خالي ميشد
                    دقيقا مانند تريد فاركس بدون استاپ كه سود ميكني و خوب ميري جلو ولي يكمرتبه كه خلاف پوز بازار ترند ميشه كال ميشي
                    خلاصه كلام فاركس مانند رولت هست
                    سلام
                    کجا هستید کم پیدایید .بالاخره تونستید توی فارکس موفق بشید یا نه .بنده که راهش پیدا کردم انشالله شما هم راهش پیدا کرده باشید

نظر

پردازش ...
                    X