اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی nzd/usd

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل: تحلیل همگانی nzd/usd

در نمودار روزانه برخورد به خط روند نزولی و تبدیل سطوح و HD-

احتمال ریزش بالاست

اگر چه در تایم روزانه سیگنال ریزش داریم اما در نمودار یکساعته میشه منتظر یه صعود بود

نظر

بچه نظرتون چیه اگه سقف بزنه ؟ یعنی امکان داره تا اونجا بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

این چه الگوییه؟

نظر

NZDUSD
              درتایم فریم روزانه شاهد تثبیت شدن قیمت زیر خط روند پایینی هستیم انتظار ریزش از جفت ارزNZD USD رو دارم به دنبال فرصت ها فروش هستم

نظر

نظر

نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
                  با سلام به شما دوست عزیز ساله نو به شما و تمامه بروبچ مبارک امیدوارم سالی اول با سلامتی و دل خوشی باشه وبعد پر پول و پر پیپ
                  اقا یه توضیحی برای پستاتون بزارید بی زحمت در چه تایم فریمیه نظرتون هم بگید با تشکر

نظر

سلام حسین جان.

سال نو شما هم مبارک باشه عزیزم.

این چارت RENKO، با تنظیمات پیش فرض هستش(10 پیپ).

در کوتاه مدت به نظر بنده حدوده 20پیپ صعود خواهیم داشت تا به لبه ی بالای کانال برخورد کنه.

در این حالت(بعد از 20پیپ صعود) الگوی Butterfly هم در تایم فریم 4ساعته کامل میشه و در میان مدت ریزشی حدود 70پیپی رو پیش بینی میکنم(در گام اول تا لبه بالایی کانال صورتی رنگ چارت بالا).

نظر

نتیجه:
                      دقیقا What A n!ce Dance رو شاهد بودیم....

نظر

در ادامه تحلیل بالا، همه چیز آماده هستش برای ریزش تا سقف کانال صورتی رنگ...

نظر

شاید فروش تو قله بعدی بد نباشه

نظر

در ادامه تحلیل بالا، همه چیز آماده هستش برای ریزش تا سقف کانال صورتی رنگ...
                            امیر جان خیلی زیباست واقعا دستت درد نکنه

من یک مدتی رنکو کار کردم ولی چون آفلاین بود و فقط تایم 1 دقیقه بی خیالش شدم.

راستی اگر براش فیبو زمانی بزاری فکر کنم خیلی جالب باشه

بازم دمت گرم
                            ویرایش توسط afshin1763 : https://www.traderha.com/member/8016-afshin1763 در ساعت 05-07-2013, 10:35 PM

نظر

افشین جان چرا دنبال فروش هستی....

برخورد با خط روند...
                              تشکیل الگوی گارتلی...
                              تشکلیل الگوی AB=CD...

نقطه ی دقیق برای ورود و خروج هم خواستی از چارت زیر استفاده کن...

نظر

پردازش ...
                              X