اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Edge of Chaos

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط afarin نمایش پست ها
    با سلام لطف می کنید اندیکاتورش بدید من هم استفاده کنم خیلی ازتون ممنونم
    با عرض سلام خدمت شما

اندیکاتور و تمپلیت روش Edge of Chaos را در پست 657 لینک زیر است

http://forum.broker-fa.com/f60/edge-...9/index66.html

یک اندی دیگر که Supply & Demand است را شخصا اضافه کردم.

با همین ها تمرین را شروع کن، در صورتی که خواستی برایت آپ می کنم.

نظر

• سلام
      این اندیکاتور zzi رو لطف میکنید
      ممنون ♥
      سادگی رمز موفقیت است ...

نظر

• نوشته اصلی توسط amin3nima نمایش پست ها
        سلام
        این اندیکاتور zzi رو لطف میکنید
        ممنون ♥
        سلام

Zee-Zee-i.rar
        پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
        آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

• با سلام و خسته نباشید به شما پیام عزیز
          سئوالی که دارم این موقعیت رو چطور ..... کردین ؟ از کجا متوحه شدید و این پوزیشن رو نگرفتید . با توجه به این که با شرایط سیستم شما همراه بوده ؟
          با تشکر
          نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
          یورو/دلار استرالیا به نظر موقعیت خوبی است.

تریگر نداد.

نظر

• نوشته اصلی توسط amir558 نمایش پست ها
            با سلام و خسته نباشید به شما پیام عزیز
            سئوالی که دارم این موقعیت رو چطور ..... کردین ؟ از کجا متوحه شدید و این پوزیشن رو نگرفتید . با توجه به این که با شرایط سیستم شما همراه بوده ؟
            با تشکر
            سلام دوست عزیز
            بااجازه پیام عزیز
            بعلت اینکه در اندیکاتور استوک اون قسمتی که با رنگ آبی نشان داده شده نقطه 75 را به سمت پایین قطع نکرده.
            موفق باشید
            پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;

نظر

• بابک جان مرسی از راهنمایی شما. یه سئوال دیگه این که اخر الان ملاک کدام تمپ هست ؟ اخه چندین تمپ و اندیکاتور هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir558 نمایش پست ها
                بابک جان مرسی از راهنمایی شما. یه سئوال دیگه این که اخر الان ملاک کدام تمپ هست ؟ اخه چندین تمپ و اندیکاتور هست؟
                خواهش میکنم
                اگر تاپیک رامطالعه کنید همه چی دستگیرتون میشه ومی تونید از دو یا سه تمپ آخر استفاده کنید.
                یکی ازتمپهای کامل به نظر من edg of new full هستش که ضمیمه کردم می توانید بررسی کنید.
                فقط زحمت اندیکاتورها راخودت بکش واز تاپیک دانلود کن تا تمپ کامل بشه.

edg of new full.rar

نظر

• سلام
                  پیام عزیز ضمن سپاس فراوان بابت ارائه سیستم معاملاتی " Edge of Chaos " توسط جنابعالی و به اشتراک گذاری دانسته ها و تجارب خود با دیگر کاربران ، خواهشمندیم به جهت هدفمند شدن و تکمیل فعالیت جناب عالی ، یک حساب ریل و یا دمو که از طرف کارگزاری pcm باشد مختص معاملات این سیستم معاملاتی منظور فرمایید و تمام معاملات منطبق با این روش را در آن حساب وارد کنید .
                  شایان ذکر است که این امر فقط به این خاطر است که دنبال کنندگان فعلی و خوانندگان آینده ، یک مرجع مستند و قابل اعتماد ( هیستوری حساب سیستم معاملاتی مربوطه ) برای تصمیم گیری در جهت بهره بردن و ورود به سیستم را در دسترس داشته باشند .
                  در ضمن لازم به ذکر است که ادامه فعالیت تاپیک یا تاپیک های مربوطه از تاریخ 20/10/92 منوط بر پیاده سازی این موضوع میباشد . پس در صورت امکان تا قبل از تاریخ قید شده به افتتاح حساب ریل یا دمو در بروکر pcm و قرار دادن لوگین و پسورد اینوستور آن در امضای خود و ست کردن معاملات مربوط به سیستم در آن اقدام فرمایید .
                  پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر را داریم

پ . ن : 1 - به این دلیل این پیام در اینجا درج شد که امکان ارسال پیام برای شما میسر نبود . 2 - لطفا درصورتی که جناب پیام عزیز قادر به این عمل نیستند ، یکی از دنبال کنندگان محترم سیستم زحمتش را بکشند .
                  ارادتمند - مدیر بخش سیستم های معاملاتی
                  لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• دوستان این سیستم هم دیگه تکراری شده یا دیگه سود نداد که رها شد؟معمولا وقتی یه سیستمی تازه می خوات مطرح بشه همه هر چیزی که دارن ول میکنن میچسبن به سیستم جدید.ولی این مسئله توی فرومی مثل ......فکنوری مشاهده نمیشه اگر سیستمی برایند داشته باشه به پست 1000000000000 هم میرسه تا هر روز بهتر بشه ولی توی فروم های ایرانی که بهترینش همین فروم هست از این خبرها نیست.
                    یعنی دوستان ان شالله همه در حال سود کردن هستن یا منتظر پست جدید و ارزوهای جدید با اون سیستم جدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• سلام.پست های میزاری فوق العاده دوست دارم .ممنون

نظر

• https://www.forexfactory.com/showthr...363198&page=38

نظر

• سلام چکیده ای از استراتژیEdge of Chaos
                          چکیده لبه آشوب.pdf
                          ویرایش توسط alitrader20 : https://www.traderha.com/member/24480-alitrader20 در ساعت 11-20-2018, 10:36 AM

نظر

• سلام میشه کل اندیکاتورهایی که رو صفحتونه برام ایمیل کنید ممنون میشم
                            animate.sa69@yahoo.com

نظر

• درود بر شما
                              خیلی هم عالی
                              طراحی کاتالوگ
                              طراحی کاتالوگ
                              طراحی بیلبورد
                              طراحی لوگو

سئو سایت

نظر

پردازش ...
                              X