اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چقدر در فارکس ضرر کردید ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط ehsan55 نمایش پست ها
    من نمیدونم بانکها و موسسات بزرگ مالی چقدر سود میکنن ارتباطی هم به بحث ما نداره مقایسه تریدری که شخصی کار میکنه با یه بانک اصولا اشتباهه. منم اوایل عادت داشتم هی روی کاغذ دو دوتا چهارتا کنم و هی پول رو پول میذاشتم و به خیال خودم آخر سال دیگه میلیاردرم ولی همش رو کاغذ بود. در عمل این اتفاق نمیفته به دلایل مختلف.
    یک اینکه تریدر داره از حسابش ارتزاق میکنه و نمیتونه به حسابش دست نزنه. دو اینکه هر بروکر از دید تریدر سقف اعتبار مشخصی داره بعد از یه مبلغی خود تریدر تشخیص میده که دیگه حساب از این مبلغ در این بروکر خاص نباید بالاتر بره که بیشتر بر اساس تجربه هست. سه اینکه تریدر معمولا برای استراحت و تمدد اعصاب یه مدتی از بازار دور هست البته فقط ترید نمیکنه اما از دور بازار رو زیر نظر داره. و یه سوال شخصی داریم از خودتون: ایا شما الان ترید میکنید؟ و مهمتر اینکه ایا شغل شما هست تریدری؟
    خب شما یه جورایی حرفتون رو پس گرفتید. اینکه بگیم ماهی 20 درصد سود اشتباه هست پس.
    مقایسه هم اتفاقا مقایسه مناسبی بود که ببینم چطور کسی بیشتر از بانک سود میکنه اینجا و اون هم چطوری.
    فقط اینو بهتون میگم بیشتر از تریدرهای که سرشون رو کردن تو چارت فقط و دو تا خط میندازن با بانک ها و موسسات مالی در ارتباط هستم و در جریان این بازار هم هستم به خاطر علاقه و رشته ام که فایننس هست ولی به دلایل شخصی ترید در این بازار انجام نمیدهم
    ایران هم نیستم

نظر

• ما ایرانیا اگه شاخ داشتیم چی میشد
      تو بدترین کشور دنیا گیر افتادیم بجای اینکه یه راه در رو پیدا کنیم و گلیم خودمونو از آب بکشیم بیرون تو فکر اثبات این هستیم که آیا میشه ازین راه پول در آورد یا نه
      همه ی ما کم و بیش ازین بازار هم پول در آوردیم هم ضرر کردیم
      اگه کسی نتونسته پول در بیاره تقصیر اون کسی که الان داره سود میکنه که نیس
      اگر کسی نمیتونه حتی 1 کندل ازین بازار رو تحلیل کنه نباید نظر خودشو که این بازار احتمالاته و غیر منطقی و نشدنیه رو به بقیه تحمیل کنه

کسانی که دارن وقت میزارن میان تو این فروم بخاطر اینه که سعی دارن چیزی یاد بگیرن که بتونن ازش تو معامله یا تحلیلاشون استفاده کنن یا سطح سواد خودشون رو افزایش بدهند
      البته عده ای هم هستن که دارن ازین راه کاسبی میکنن و اگر واقعا آموزش هاشون یا سیگنالاشون سود ده باشه چه اشکالی داره ازشون استفاده کرد تا ضرر نکنیم

برای اونایی که فکر میکنن این بازار احتمالاته و نشدنیه و همش شانسیه و نمیشه ازش پول در اورد باید بگم دقیقا حق با شماست چون سخت ترین کار دنیا قانع کردنه یه انسانه نادانه

ولی اونایی که فکر میکنن و همین لان در صدد پیدا کردنه راهی برای حل این منطق و مسعله هستن باید بگم که همه چیز تو کندل استیک نهفته است با وقت گذاشتن رو حل کردن این پازل با استفاده از چشم میشه همه این سوالات را حل کرد و لحظه به لحظه این بازار قابل پیش بینی است پس نا امید نشین

من خودم الان به کلی دوست چیزایی یاد دادم که الان دارن به عنوان استاد آموزش میدن و سیگنال های رایگانی در اختیارشون میزارم که تقریبا همشون درسته و به اسم خودشون تو کلاسهاشون یا کارگزاریها استفاده میکنن
      ولی خودم آس و پاسم چون 1- بخودم قول دادم تا زمانی که 100% این بازار رو حل نکردم به کسی آموزش ندم و سیگنال نفروشم 2- دوست دارم از راه معامله گری پول در بیارم نه خالی کردن جیب دیگرون 3- بدلیل مشکلاتی که دارم اجازه کار ندارم پس نمیتونم پول کافی برای شروع یک حساب ریل را داشته باشم و دیگه اینکه نمیتونم برای یه ایرانی و هم وطن کار کنم چون بدترین نژاد دنیا هستیم
      الانم اگه کسی میخواد به دوستمون کمک کنه میتونه با 1 گروه 5 نفری تشکیل بده و با نفری 100 دلار پول از دست رفته دوستمون را بهش برگردونه
      100 دلار برای کسی که فا.رکس کار میکنه پول خرد هم نیس . من اگه خودم داشتم همه پولشو میدادم نه اینکه بخوام به بقیه دوستان بگم
      کسی هم اسمی ازش برده نمیشه که باعث ریا بشه
      منم اگه تحلیل یا صحبتی میکنم از بیکاری و سرگرمیه مطمعن باشین کسی که چیزی از پول در اوردن بلده وقتشو میفروشه و پول در میاره

گفته های من هیچ مخاطبی نداره ولی هرکسی که دوست داره بخودش بگیره

نظر

• متاسفانه شب تا صبح خواب ندارم هم پولم از دست رفت هم سلامتیم زندگیم تبدیل شد به یه کابوس

نظر

• دوست گرامی شما باید چند سال تو بازارهای سبک تر مثل بورس تجربه کسب کنید و بعد با حساب دمو (اگر تونستید تو 6 ماه اصل پول رو نگه دارید) کار کنید. بعد از این مراحل به عنوان یک تازه کار با پول کم وارد این بازار بشید. فکر یک شبه پولدار شدن باعث میشه اصل پول و حتی سلامتی تو از دست بدی. همه بچه های اینجا حداقل یک بار این تجربه رو کسب کردند کاش قبل از ورود به این بازار با چند نفر مشورت می کردید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdy78 نمایش پست ها
            دوست گرامی شما باید چند سال تو بازارهای سبک تر مثل بورس تجربه کسب کنید و بعد با حساب دمو (اگر تونستید تو 6 ماه اصل پول رو نگه دارید) کار کنید. بعد از این مراحل به عنوان یک تازه کار با پول کم وارد این بازار بشید. فکر یک شبه پولدار شدن باعث میشه اصل پول و حتی سلامتی تو از دست بدی. همه بچه های اینجا حداقل یک بار این تجربه رو کسب کردند کاش قبل از ورود به این بازار با چند نفر مشورت می کردید.
            حق با شماست ولی دیگه چه فایده همه چیز تموم شد

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdy78 نمایش پست ها
              دوست گرامی شما باید چند سال تو بازارهای سبک تر مثل بورس تجربه کسب کنید و بعد با حساب دمو (اگر تونستید تو 6 ماه اصل پول رو نگه دارید) کار کنید. بعد از این مراحل به عنوان یک تازه کار با پول کم وارد این بازار بشید. فکر یک شبه پولدار شدن باعث میشه اصل پول و حتی سلامتی تو از دست بدی. همه بچه های اینجا حداقل یک بار این تجربه رو کسب کردند کاش قبل از ورود به این بازار با چند نفر مشورت می کردید.
              حق با شماست ولی دیگه چه فایده همه چیز تموم شد

نظر

• نوشته اصلی توسط syzygy نمایش پست ها
                ما ایرانیا اگه شاخ داشتیم چی میشد
                تو بدترین کشور دنیا گیر افتادیم بجای اینکه یه راه در رو پیدا کنیم و گلیم خودمونو از آب بکشیم بیرون تو فکر اثبات این هستیم که آیا میشه ازین راه پول در آورد یا نه
                همه ی ما کم و بیش ازین بازار هم پول در آوردیم هم ضرر کردیم
                اگه کسی نتونسته پول در بیاره تقصیر اون کسی که الان داره سود میکنه که نیس
                اگر کسی نمیتونه حتی 1 کندل ازین بازار رو تحلیل کنه نباید نظر خودشو که این بازار احتمالاته و غیر منطقی و نشدنیه رو به بقیه تحمیل کنه

کسانی که دارن وقت میزارن میان تو این فروم بخاطر اینه که سعی دارن چیزی یاد بگیرن که بتونن ازش تو معامله یا تحلیلاشون استفاده کنن یا سطح سواد خودشون رو افزایش بدهند
                البته عده ای هم هستن که دارن ازین راه کاسبی میکنن و اگر واقعا آموزش هاشون یا سیگنالاشون سود ده باشه چه اشکالی داره ازشون استفاده کرد تا ضرر نکنیم

برای اونایی که فکر میکنن این بازار احتمالاته و نشدنیه و همش شانسیه و نمیشه ازش پول در اورد باید بگم دقیقا حق با شماست چون سخت ترین کار دنیا قانع کردنه یه انسانه نادانه

ولی اونایی که فکر میکنن و همین لان در صدد پیدا کردنه راهی برای حل این منطق و مسعله هستن باید بگم که همه چیز تو کندل استیک نهفته است با وقت گذاشتن رو حل کردن این پازل با استفاده از چشم میشه همه این سوالات را حل کرد و لحظه به لحظه این بازار قابل پیش بینی است پس نا امید نشین

من خودم الان به کلی دوست چیزایی یاد دادم که الان دارن به عنوان استاد آموزش میدن و سیگنال های رایگانی در اختیارشون میزارم که تقریبا همشون درسته و به اسم خودشون تو کلاسهاشون یا کارگزاریها استفاده میکنن
                ولی خودم آس و پاسم چون 1- بخودم قول دادم تا زمانی که 100% این بازار رو حل نکردم به کسی آموزش ندم و سیگنال نفروشم 2- دوست دارم از راه معامله گری پول در بیارم نه خالی کردن جیب دیگرون 3- بدلیل مشکلاتی که دارم اجازه کار ندارم پس نمیتونم پول کافی برای شروع یک حساب ریل را داشته باشم و دیگه اینکه نمیتونم برای یه ایرانی و هم وطن کار کنم چون بدترین نژاد دنیا هستیم
                الانم اگه کسی میخواد به دوستمون کمک کنه میتونه با 1 گروه 5 نفری تشکیل بده و با نفری 100 دلار پول از دست رفته دوستمون را بهش برگردونه
                100 دلار برای کسی که فا.رکس کار میکنه پول خرد هم نیس . من اگه خودم داشتم همه پولشو میدادم نه اینکه بخوام به بقیه دوستان بگم
                کسی هم اسمی ازش برده نمیشه که باعث ریا بشه
                منم اگه تحلیل یا صحبتی میکنم از بیکاری و سرگرمیه مطمعن باشین کسی که چیزی از پول در اوردن بلده وقتشو میفروشه و پول در میاره

گفته های من هیچ مخاطبی نداره ولی هرکسی که دوست داره بخودش بگیره
                سپاسگزارم

نظر

• سلام دوستان
                  قبل از اینکه با حساب ریل کار کنم مدت سه ماه هم زمان مطاله می کردم و با حساب دمو کار می کردم و سود خوبی می کردم با این تصور که دیگه آماده هستم یک حساب ریل خیلی با احتیاط به مبلغ 1000 دلار باز کردم و شروع کردم به معامله و این بار جدی تر
                  در هفته اول 250 دلار ضرر کردم و هفته دوم 280 دلار و ... بار ها و بار ها شارژ و ضرر
                  معاملات رو متوقف کردم تا گیر کارم رو پیدا کنم من با حساب دمو با همون مبلغ و همون لوریج در مدت سه ماه حدود 7 برابر سرمایه ام سود کرده بودم
                  چندین اشتباه رو در معاملاتم پیدا کردم که خیلی عامیانه با شما به اشتراک میذارم شاید شما هم به اون توجه نکرده باشید
                  با اتکا به اندیکاتور ها و تحلیل تکنیکال من مثل یک نابینا با عصایی در دست مشغول حرکت بودم غافل از این که عصا همیشه راه رو نشونم نمیداد
                  قبل از هر معامله از اخبار اقتصادی و اتفاقاتی که پیش رو دارید باخبر شوید
                  و بیشتر از نمودار ها روی جریان های روز تمرکز کنید تا روند یک جف ارز را درست تر پیش بینی کنید
                  قبل از این ها حتما در اینترنت سرچ کنید و مطالب و ویدئو هایی که در مورد مدیریت ریسک و روانشناسی ترید کردن وجود داره رو ببینید و مطالعه کنید
                  زمان سرمایه گذاری نصور کنید مبلغی رو که سرمایه گذاری کردید قرار بوده یک سفر خارجی برید و ازش لذت ببرید و این پول رو دور ریخته به حساب بیارید
                  بازار نوسانات زیادی داره اگر در روند درست معامله کرده باشید با هر قله و دره ای معامله را نبندید
                  اگر تحرکی را درست تشخیص ندادید معامله نکنید بهترین اتفاق اینه که نه چیزی به دست میاد و نه چیزی از دست میره
                  باید اتقدر به خودتون تلقین کنید تا رفتار معملاتی تون مثل همون رفتاری باشه که با حساب دمو داشتید
                  ازشکست ها هرگز نا امید نشید اگر بعد از هرشکست خودتون رو تحلیل کنید قطعا به موفقیت می رسید
                  من بار ها شکست خودم و بار ها به جایی این که نا امید بشم بیشتر مطالعه کردم و بارها مجدد حسابم رو شارژ کردم و باز معامله کردم
                  بعد از هرشکست تجربه ی بیشتری کسب کردم تا بلاخره به نتیجه رسیدم و تمام شکست های گذشته نه تنها جبران شد بلکه این روزها شغل اول من به حساب میاد
                  مداومت در هر کاری شما رو به موفقیت میرسونه
                  موید باشید
                  ویرایش توسط mabaghaei : https://www.traderha.com/member/30301-mabaghaei در ساعت 02-17-2019, 08:47 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط mabaghaei نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    قبل از اینکه با حساب ریل کار کنم مدت سه ماه هم زمان مطاله می کردم و با حساب دمو کار می کردم و سود خوبی می کردم با این تصور که دیگه آماده هستم یک حساب ریل خیلی با احتیاط به مبلغ 1000 دلار باز کردم و شروع کردم به معامله و این بار جدی تر
                    در هفته اول 250 دلار ضرر کردم و هفته دوم 280 دلار و ... بار ها و بار ها شارژ و ضرر
                    معاملات رو متوقف کردم تا گیر کارم رو پیدا کنم من با حساب دمو با همون مبلغ و همون لوریج در مدت سه ماه حدود 7 برابر سرمایه ام سود کرده بودم
                    چندین اشتباه رو در معاملاتم پیدا کردم که خیلی عامیانه با شما به اشتراک میذارم شاید شما هم به اون توجه نکرده باشید
                    با اتکا به اندیکاتور ها و تحلیل تکنیکال من مثل یک نابینا با عصایی در دست مشغول حرکت بودم غافل از این که عصا همیشه راه رو نشونم نمیداد
                    قبل از هر معامله از اخبار اقتصادی و اتفاقاتی که پیش رو دارید باخبر شوید
                    و بیشتر از نمودار ها روی جریان های روز تمرکز کنید تا روند یک جف ارز را درست تر پیش بینی کنید
                    قبل از این ها حتما در اینترنت سرچ کنید و مطالب و ویدئو هایی که در مورد مدیریت ریسک و روانشناسی ترید کردن وجود داره رو ببینید و مطالعه کنید
                    زمان سرمایه گذاری نصور کنید مبلغی رو که سرمایه گذاری کردید قرار بوده یک سفر خارجی برید و ازش لذت ببرید و این پول رو دور ریخته به حساب بیارید
                    بازار نوسانات زیادی داره اگر در روند درست معامله کرده باشید با هر قله و دره ای معامله را نبندید
                    اگر تحرکی را درست تشخیص ندادید معامله نکنید بهترین اتفاق اینه که نه چیزی به دست میاد و نه چیزی از دست میره
                    باید اتقدر به خودتون تلقین کنید تا رفتار معملاتی تون مثل همون رفتاری باشه که با حساب دمو داشتید
                    ازشکست ها هرگز نا امید نشید اگر بعد از هرشکست خودتون رو تحلیل کنید قطعا به موفقیت می رسید
                    من بار ها شکست خودم و بار ها به جایی این که نا امید بشم بیشتر مطالعه کردم و بارها مجدد حسابم رو شارژ کردم و باز معامله کردم
                    بعد از هرشکست تجربه ی بیشتری کسب کردم تا بلاخره به نتیجه رسیدم و تمام شکست های گذشته نه تنها جبران شد بلکه این روزها شغل اول من به حساب میاد
                    مداومت در هر کاری شما رو به موفقیت میرسونه
                    موید باشید
                    مشکوکه
                    shangil کجایی ؟

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• چیزمشکوکی وجود نداره
                      سود افسانه ای هم در کار نیست همیشه سود هست و زیان هم هست
                      اگر سرمایه خودتون رو درست مدیریت و کنترل کنید نتیجه معاملات شما در طول سال سود ده خواهد بود
                      شما در هرکاری مداومت داشته باشید موفق خواهید شد
                      حتی در این بازار
                      ویرایش توسط mabaghaei : https://www.traderha.com/member/30301-mabaghaei در ساعت 02-17-2019, 02:29 PM

نظر

پردازش ...
                      X