اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
    به نظرم شما هم مثل اساتید بزرگ برو تایم بالاتر و هفتگی و ماهانه ترید کن و کمتر به چارت نگاه کن تازه اگه استاپ هم بخوری میتونی مارتینگلیش کنی و در نهایت با سود خارج بشی.
    والا.
    نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
    اشتباه نکن دوست عزیز در تایم بالا با سرمایه و حجم مناسب اگر کار کنی هیچ استرسی نخواهی داشت.
    تایم بالا یعنی h4,daily,weekly
    اینها مسایل نئ.ری هست که افراد مبتدی یاد میگیرن و فکر میکنن در عمل هم جواب میده
    یه مدت دیگه میفهمید همه این حرفا چرته و فقط برا نویسندگان کتابهای آموزشی سود داره!

نظر

• نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
      اینها مسایل نئ.ری هست که افراد مبتدی یاد میگیرن و فکر میکنن در عمل هم جواب میده
      یه مدت دیگه میفهمید همه این حرفا چرته و فقط برا نویسندگان کتابهای آموزشی سود داره!
      این برآیند یک ماهه هست با همین روش بلند مدت که گفتم دوست عزیز فقط برای این گذاشتم برای اینکه بدونی که کسی که باهاش داری حرف میزنی کننده کار هست از رو کتاب و فیلم حرف نزده
      فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
        این برآیند یک ماهه هست با همین روش بلند مدت که گفتم دوست عزیز فقط برای این گذاشتم برای اینکه بدونی که کسی که باهاش داری حرف میزنی کننده کار هست از رو کتاب و فیلم حرف نزده
        این یه گراف ساده است و هیچ ارزشی نداره
        حتی معلوم نیست مال خودتون باشه
        در ضمن یه ماه هیچ چیزی رو ثابت نمیکنه
        استیتمنت همراه با برداشت بالا 6 ماه داری نشون بده
        نداری یعنی هنوز به موفقیت نرسیدی و دیگران رو نصیحت نکن!

نظر

• نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
          این یه گراف ساده است و هیچ ارزشی نداره
          حتی معلوم نیست مال خودتون باشه
          در ضمن یه ماه هیچ چیزی رو ثابت نمیکنه
          استیتمنت همراه با برداشت بالا 6 ماه داری نشون بده
          نداری یعنی هنوز به موفقیت نرسیدی و دیگران رو نصیحت نکن!
          حق با شماست .
          با توهماتتون خوش باشید
          بدرود
          فایل های پیوست شده

نظر

به نظرم شما هم مثل اساتید بزرگ برو تایم بالاتر و هفتگی و ماهانه ترید کن و کمتر به چارت نگاه کن تازه اگه استاپ هم بخوری میتونی مارتینگلیش کنی و در نهایت با سود خارج بشی.
            والا.
            برداشت من جمله شما آن بود که تایم بالاتر را فراری از نتیجه ی زود هنگام و مواجه شدن با اشتباهات اساتید میپندارید چرا ؟ ، در عین حال معتقدم ساختار فراکتلی ثابت میکند پایبندی به تایم خاصی با قوانین چارت فاصله دارد .

نظر

• نوشته اصلی توسط .Blue نمایش پست ها
              برداشت من جمله شما آن بود که تایم بالاتر را فراری از نتیجه ی زود هنگام و مواجه شدن با اشتباهات اساتید میپندارید چرا ؟ ، در عین حال معتقدم ساختار فراکتلی ثابت میکند پایبندی به تایم خاصی با قوانین چارت فاصله دارد .
              سلام
              با تشکر از شما که براشت درستی از جمله بنده داشتید
              تریدر اگر تریدر باشه تایم فریم براش مهم نیست
              تایم بالا هیچ ارجحیتی به تایم پایین ندارد
              کسی که تایم پایین شکست میخورد در تایم بالا هم با زمان بیشتر نتیجه هماه خواهد بود
              همانطور که میبینید اساتید هم تحلیل هاشون را بردن تایم هفتگی و روزانه و جالبه که تو همین هفته قبل چندین تحلیل فیل شده را شاهد بودیم
              بهتر است کمی بیاندیشیم.

نظر

سلام
                با تشکر از شما که براشت درستی از جمله بنده داشتید
                تریدر اگر تریدر باشه تایم فریم براش مهم نیست
                تایم بالا هیچ ارجحیتی به تایم پایین ندارد
                کسی که تایم پایین شکست میخورد در تایم بالا هم با زمان بیشتر نتیجه هماه خواهد بود
                همانطور که میبینید اساتید هم تحلیل هاشون را بردن تایم هفتگی و روزانه و جالبه که تو همین هفته قبل چندین تحلیل فیل شده را شاهد بودیم
                بهتر است کمی بیاندیشیم.
                قبول دارم ، اما اینکه اساتید نما هارا نقد کنیم کمک زیادی به کسی نمیکند با این حجمه روز افزون استعماری که علاقه ای به موفقیت افراد خارج از جمع خود ندارد نیاز به چیزی بیش از اگاهی از مسیر نادرست است ، درحالیکه این نیز شروعی خوب است .

نظر

• نوشته اصلی توسط .Blue نمایش پست ها
                  قبول دارم ، اما اینکه اساتید نما هارا نقد کنیم کمک زیادی به کسی نمیکند با این حجمه روز افزون استعماری که علاقه ای به موفقیت افراد خارج از جمع خود ندارد نیاز به چیزی بیش از اگاهی از مسیر نادرست است ، درحالیکه این نیز شروعی خوب است .

استعمار رو خوب اومدی

دمت گرم داداش . با این حرفت کلا روز منو ساختی . یعنی عاشق این جملات قصار ام .

احتمالا منظورتون از " حجمه " همون هجمه خودمون هست دیگه ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط بابا قلی میرزا آقای شیرپرورده نمایش پست ها
                    استعمار رو خوب اومدی

دمت گرم داداش . با این حرفت کلا روز منو ساختی . یعنی عاشق این جملات قصار ام .

احتمالا منظورتون از " حجمه " همون هجمه خودمون هست دیگه ؟!

گاهی اوقات پشت سر بعضی ایدی های بنظر تازه وارد ، ایدی های باسواد پنهان شده است .

موفق باشی باباقلی جون

نظر

• اصلا به نظر بنده افرادی که هنوز تو این بازار بصورت دستی ترید میکنن عمق مطلب رو متوجه نشدن
                      بازار تبادلات ارزی بدون ترید اتومات و سودهی !!!! ببخشید واسه من بیشتر شبیه جوک است
                      شما که نمیتونی تمام زندگی تو رها کنی و در بازار 24 ساعته چارت نگاه کنی
                      بدلیل احساسی عمل کردن خیلی وقتها استاپ جابجا میکنی یا مکث میکنی ولی رباتها بدون تعلل عمل میکنند
                      رباتها در کسری از ثانیه مدیریت سرمایه انجام میدن
                      کاری که شما در بازار تبادلات ارزی باید انجام بدی اینه که ربات رو بسازی و مدیریت کنی و کار مدیریت پوزیشن رو بسبری به ربات
                      حالا اینجا اساتیدی هستند که تکنیکال اموزش میدن خوب ممکنه استمت هم نمایش ندن ولی دارن الفبای ساخت رباتها رو اموزش میدن
                      ما هم از یک دبیر انتظار ساخت خودرو نداریم چون داره مباحث بیسیک رو اموزش میده
                      ولی کسی بیاد بگه بنده شیوه ساخت تولید انبوه بی ام و رو اموزش میدم
                      انتظار داریم خودش یک بی ام و ساخته باشه
                      من قویا میگم که تمام روشهای طوفانی قابلیت تبدیل به اکسپرت رو دارن
                      حالا وقتی کسی عنوان میکنه من از متاتریدر استفاده نمیکنم و در بازار تبادلات ارزی سود میکنم دو حالت داره
                      یا اینقدر ثروت داره که جز کمپانی های بزرگ بازار تبادلات ارزی است و با تیم برنامه نویسیش پلتفرم و ربات اختصاصی خودش رو داره
                      یا اصلا ترید اتومات انجام نمیده و از ربات استفاده ای نمیکنه و هنوز در عهد دقیانوس و ترید دستی به سر میبره

نظر

• تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

حدود شش ماه که روی نوشتن اکسپرت روش رنکو ( چارتهای حساس به حرکت قیمت نه زمان) تمرکز کرده بودم در ابتدا اکسپرت خیلی خوب کار میکرد تا به رنج بازار خوردم و اون اکسپرت هم با تمام تلاشی که کردم در رنج بازار ضرر ده میشد و دوباره برگشتم به تحلیل تکنیکال و پوزیشن گیری دستی و به این نتیجه رسیدم که اکسپرتهایی که مینویسم جواب نمیدن و تحلیل دستی بهتری دارم

دفعه سوم ، مدتش طولانی تر بود حدود ده ماه ولی شبانه روزی و سطح برنامه نویسیم در این مدت بخاطر کار کردن با اکسپرتهای پیچیده خیلی بالاتر رفت ولی چند مشکل عمده همیشه در اخر داشتم
                        یا سود اکسپرت خیلی کم بود یا درجا میزد و با تریدر دستی میشد بهتر کار کرد
                        یا مقدار ریسک اکسپرت خیلی بالا بود و احتمال مارجین شدن حساب زیاد میشد یا حساب مارجین میشد
                        یا اسپیلج یا اسپرد رو در اون محدوده بروکر بالا میبرد و باعث میشد که اکسپرتی که در بیست سال گذشته همیشه سود ده باشه ، تبدیل به اکسپرت ضرر ده بشه و اکسپرت نتونه پوزیشن در محل مناسب باز کنه
                        در هر سه حالت تست روش و اکسپرت در گذشته قیمت انجام میگرفت و هیچ تضمینی برای کار کرد اون در اینده قیمت نبود و به این نتیجه رسیدم که ایندکیتورها گزارش دهنده مومنتوم بازار هستند و بر اساس حرکت قیمت بر اساس گذشته قیمت بر حسب مدت زمانی که ما در خواست میکنیم از اونها بهمون گزارش حرکت قیمت رو میدند نه بیشتر از اون ، فهموندن منطق و تصمیم گیری به اکسپرت خیلی سخت بود و اشتباهات زیاد داشت اگر یه اشتباه اصلاح میشد در جای دیگه ای در موقعیت مناسب پوزیشن باز نمیشد

اولا همون کاری رو که دست انجام میده دقیقا اکسپرت انجام میده
                        دوم اکسپرت احساسی عمل نمیکنه پس احتمال کال شدن یا دان بالا
                        صفر است اگر هم روشت اشتباه باشه چون استاپ بموقع عمل ميكنه كلي زمان ميبره تا به فنا بري
                        سوم احتیاج نیست زندگی تو به گند بکشی و مرتب بازار رو رصد کنی
                        چهارم اکسپرت باهات صادق بوده و زودتر فهمیدی با این روشت سودی از بازار گیرت نمیاد والا دستی ممکنه بود ده تا حساب رو به فاک بدی و چندسال عمرتو هدر بدی تا بفهمی که
                        اشتباه میکنی

ضمنا روشي رو بكار ببريد كه استاپ رو براساس كلوز كندل انجام ميده نه اينكه يك شادو بياد كارتون رو تموم كنه و بعد پروفيت تاچ كنه
                        تايم كاري هم مهمه وقتي ام ٥ يا ام ١٥ اكسپرت بنويسي اسپرد و اسليج روت تاثير زيادي داره

دلاور فقط با اکسپرت در بازار بازار تبادلات ارزی ترید کن وسلام

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 05-24-2016, 10:28 PM

نظر

• تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

وقتي كسي ادعا ميكنه يك سيستم تريد طوفاني داره حتما ازش درخاست ويديو چك كنيد
                          لينك متاكوتس يادتون نره
                          حالا اگه ادعا كرد من اصلا با متاتريدر كار نميكنم
                          حتما درخاست يك حساب دمو با لينك مورد نظر بكنيد
                          من تضمين ميكنم سيستمي كه از اكسپرت تو كارش استفاده نكنه و متاتريدري در كار نباشه
                          و تريد دستي انجام بده غير ممكنه در يك بازده ٤٠ هفته اي با حداقل ٧ تريد در هفته سود دندان گيري بده اونم با دان زير ٢٠ درصد

البته ضرر هم نده هنر كرده
                          با دان بالاي ٢٠ هم كه عاقبتش مشخصه
                          هر كي داره و تونسته با هندي تريد ادعا منو رد كنه لينك بزاره
                          ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 05-25-2016, 09:43 AM

نظر

• من نمیدونم چرا بروکرها به معاملات سهام روی نمیارن خیلی بهتر از ارز است سود کننده درش هم زیاد است اخه چه اصراری دارید
                            بهترین نقطه عطفش اینکه از 4 به وقت ایران تا 12 شب بازار هست و زندگی تو داغون نمیکنه
                            حرکات بسیار تکنیکال تر و بهتر هستند

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                              من نمیدونم چرا بروکرها به معاملات سهام روی نمیارن خیلی بهتر از ارز است سود کننده درش هم زیاد است اخه چه اصراری دارید
                              بهترین نقطه عطفش اینکه از 4 به وقت ایران تا 12 شب بازار هست و زندگی تو داغون نمیکنه
                              با سلام

آیا شما تجربه ای در این زمینه دارید؟ اگر جواب مثبت است در صورت امکان در مورد ساز و کار و پیش نیازهای معامله گری در این بازار توضیح دهید.

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                                من نمیدونم چرا بروکرها به معاملات سهام روی نمیارن خیلی بهتر از ارز است سود کننده درش هم زیاد است اخه چه اصراری دارید
                                من هم با شما موافق هستم معامله سهام در ایران خیلی بهتر از بازار ارز است

نظر

پردازش ...
                                X