اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سبد معاملاتی یا معاملات سبدی (Basket Trading)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

این روش چند ماهی است تحت تست است و دوست خوبم بهرام عزیز روش کار رو در پست قبلی بیان کردند. انشاالله تا رسیدن به هدف تاپیک را ادامه می دهیم .

شما هم اگر تجربه ای در این زمینه دارین لطفا بیان کنید .

نظر

این هفته سبد بر روی 15 جفت ارز اجرا شد که خوشبختانه به هدف دلاری رسید :

بر روی یک حساب دمو نیز ، سبد بر روی 21 جفت ارز (ساعت ترید متفاوت) اجرا شد که آن هم تا سه برابر هدف دلاری خود در سود رفت.

نظر

با سلام من هم نتایج این هفته رو که با تی پی بسته شد تقدیم دوستان میکنم.

http://www.forexfactory.com/bahramfx

نظر

روش معاملاتي شما چيست؟؟

تا اونجا كه يادمه ما يه چارت ميانگين از همه ارز ها درست ميكرديم بغد روي اون تحليل انجام ميشد و با اكسپرت معامله ميكرديم.
          الان چيزي كه از روي چارت شما ها ديدم مثل اينكه هفته اي يك معامله ميكنيد؟
          ميشه يكم از روش كارتون بگيد قوانينتون و...
          بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
            روش معاملاتي شما چيست؟؟

تا اونجا كه يادمه ما يه چارت ميانگين از همه ارز ها درست ميكرديم بغد روي اون تحليل انجام ميشد و با اكسپرت معامله ميكرديم.
            الان چيزي كه از روي چارت شما ها ديدم مثل اينكه هفته اي يك معامله ميكنيد؟
            ميشه يكم از روش كارتون بگيد قوانينتون و...
            سلام
            در پست 14 قواعد کار مطرح شد. قاعده کار بسیار ساده است . دوشنبه و بعد از باز شدن بازار ، قیمت تمایل دارد پیوت هفتگی خود را لمس کند . به همین دلیل اگر قیمت بالای پیوت بود فروش و اگر قیمت پایین پیوت بود خرید بزنید. چون به صورت سبدی خرید و فروش انجام میدهید ، احتمال برد شما بیشتر است . یک حد سود و ضرر دلاری هم برای خود تعیین کنید که با رسیدن پروفیت حساب به آن ، کل معاملات بسته شود.
            بدرود

نظر

نوشته اصلی توسط Pink Panther نمایش پست ها
              سلام
              در پست 14 قواعد کار مطرح شد. قاعده کار بسیار ساده است . دوشنبه و بعد از باز شدن بازار ، قیمت تمایل دارد پیوت هفتگی خود را لمس کند . به همین دلیل اگر قیمت بالای پیوت بود فروش و اگر قیمت پایین پیوت بود خرید بزنید. چون به صورت سبدی خرید و فروش انجام میدهید ، احتمال برد شما بیشتر است . یک حد سود و ضرر دلاری هم برای خود تعیین کنید که با رسیدن پروفیت حساب به آن ، کل معاملات بسته شود.
              بدرود
              با تشکر از pink panther عزیز چون فکر میکنم مختصر تر و مفیدتر از این ممکن نبود.
              امیدوار نتایج خارق العاده این روش اساتید وزین تکنیکال و فاندامنتال رو شوکه و ناامید از ف ا ر ک س پیچیده شان نکنه!

زیبایی در سادگی است

نظر

میشه اندی پیوتی که استفاده میشه رو بزارید
                بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
                  میشه اندی پیوتی که استفاده میشه رو بزارید
                  سلام امیر رضا جان
                  اندیهای بسیاری برای محاسبه و رسم خطوط پیوت وجود داره که با یک سرچ ساده قابل دسترسند، برای سیستم ما این کار توسط خود اکسپرت انجام میشه و اندیکاتوری استفاده نمیشه.
                  با تشکر

نظر

سلام خدمت بهرام خان عزیز

تشکر و قدردانی به خاطر اشتراک گذاشتن ایده تون

بنده از دیروز علاقمند شدم روش شما رو تست کنم.اکسپرت مربوطه رو هم نوشتم و در حال حاضر دارم روی ۲۸ جفت ارز تست نهایی عملکردیش رو انجام میدم.اما سوالی دارم واونم اینکه ارزهای مناسب برای رسیدن به هدف رو چطوری انتخاب می کنید؟آیا میزان فاصله قیمت در لحظه شروع عملیات تا پیوت هفتگی میتونه گزینه مناسبی باشه؟

نظر

با سلام خدمت دوستان عزیز

از ابتدای این هفته انجام معاملات بسکتی به روش آقای بهرام عزیز رو در یک حساب دمو و با ۲۸ جفت ارز به طور همزمان شروع کردم.

یکی از نکات جالبی که تا الان دیدم روند تغییرات کل اکوییتی حساب و تغییرات معنی دار اون با نمودار یورودلار است .

به نظر شما این مساله اتفاقی است یا نشان از قدرت حاکمیت یورودلار نسبت به ۲۷ جفت ارز دیگه در مارکته ؟

نظر

سلام دوستان
                        نتایج اولین هفته از تست بسکت تریدینگ روی ۲۸ جفت ارز تقدیم می شود.
                        ترید کل ارزها با لات ۰.۰۱ انجام شده و تی پی و استاپ کل پوزیشنها رو دراکسپرتم به ترتیب $۱۰۰+ و $۵۰- تنظیم کرده بودم که گراف تغییرات اکوییتی نشون میده تا حداکثر $۳۵- فقط پایین اومده بودو نهایتا امروز چهارشنبه به تی پی رسید.طبیعتا اینها تنظیمات اولیه است و در طی هفته های آینده بهینه خواهد شد.

نظر

تشکر از توجه همه

سلام خدمت همه دوستان خصوصا آقا یا خانم حسینی عزیز
                          من هم فکر میکنم این تقارن میان ایکویتی و یورو دلار بخاطر قدرت و تاثیرگذاری این جفت ارز باشد ولی آنچه که خیلی مهمتر است پایین بودن دامنه نوسانات سود و ضرر حساب نسبت به نوسانات یورو به دلار است که نشانگر نقش بسیار مهم سبد در کاهش ریسک ترید است.
                          در مورد جفت ارزهای سبد هیچ محدودیتی وجود ندارد البته در حال بررسی بازده تک تک ارزها هستیم تا احتمالا جفت ارزهای با راندمان بهتر را تشخیص داده و جفت ارزهای کم بازده یا احتمالا ضررده را از سبد حذف کنیم.

نظر

سلام خدمت دوستان گل خصوصا بهرام عزیز

سبد این هفته بر روی 13 جفت ارز اجرا شد که خوشبختانه در کمتر از نصف روز به حد سود دلاری رسید .

در نمودار زیر که روند تغییرات مقدار سود حساب را نشان میدهد، می توان دید که اگر مقدار سود دلاری رو کمی بیشتر انتخاب می کردیم ، معاملات در آن نقطه بسته نمی شدند و تا الان اگر حد ضرر دلاری لمس نشده باشد ، حتما حساب در ضرر بسیار سنگین فرو رفته است . پس دوستان توجه بسیار داشته باشند که این روش همچنان مراحل تست خود را می گذراند و سوالات بسیاری باید پاسخ داده شود مانند:
                            1- بهترین و منطقی ترین حد سود و ضرر دلاری
                            2- انتخاب بهترین جفت ارزها
                            3- روشی برای قیلتر کردن جفت ارزها
                            4- بهترین ساعت گرفتن معاملات
                            5-اعمال روشی برای مدیریت سرمایه سبد و راهکاری برای حفظ سود سبد در صورت چرخش جفت ارزها از روی پیوت هفتگی
                            6- ...

درسته که این روش معاملاتی بسیار ساده است اما همین روش ساده هم ده ها نکته مبهم در بر دارد که تنها با همفکری همدیگه میتونیم به آن برسیم .

پیروز و سر بلند باشید...
                            ویرایش توسط Pink Panther : https://www.traderha.com/member/13880-pink-panther در ساعت 09-21-2015, 08:23 PM

نظر

سلام پینک پنتر گل.

ممنون از زحمات شما بله درسته این هفته خیلی سریع به سود رسیدیم.
                              در مورد بهترین زمان ورود به یه ایده رسیدم دارم روش کار میکنم به نتیجه مناسب که برسه تقدیم دوستان خواهم کرد.
                              شاد و موفق باشید.

نظر

سلام

بچه ها خسته نباشید

این روش مطمنیه تنها عیبش در سود کمش هست

چهار پنج ماه قبل من یک سری مواردی در مورد این نوع ترید در تاپیک اندیکاتور ها گذاشته ام بنظرم احتمالا اندیکاتور هم ضمیمه کرده باشم

شاید مطالبش به دردتون بخوره

ارادت
                                تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                                قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

پردازش ...
                                X