اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Divergence

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

[QUOTE=PCMTrader;38442]سلام دوستان

دوست داشتم در بخش اختصاصی خود یک تاپیک مشارکتی ایجاد کنم تا همه با هم در ان فعال باشیم ولی دوست دارم یک تاپیک سوپر خفن بشه و پر پست.

از قدیم علاقه وافری به مبحث واگرایی داشته و دارم و تمایل دارم دوستان در هر جفت ارزی از تایم فریم یک ساعته به بالا هر کدام از دو مدل واگرایی معمولی یا مخفی می بینند اینجا قرار بدند. این تصاویر و این پست ها میتونه خوراک تحلیل تاپیک های دیگر را به نحو احسن فراهم کنه و با خیال راحت پوزیشن های نون و آب دار و پولدار کن بگیریم.....

چه جفت ارزهایی را پیشنهاد میکنید. ؟

نظر

چه جفت ارزهایی را پیشنهاد میکنید. ؟

به نظر من هر جفت ارزی که بتونه واگرایی داشته باشه البته با توجه به خط روند واخبار پیش رو
      (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

واگرایی در صورت انتخاب صحیح و داشتن یک مکمل در 90% مواقع درست عمل میکند

با توجه به اینکه اولین مطلب آموزشی که در مورد تحلیل و ترید بازار خوندم واگرایی بود لذا در این مسیر تلاش و تجربه ی زیادی کسب کردم. امیدوارم بتونم برای سایر اعضا مفید باشم . ضمنا با واگرایی یک حساب 91 دلاری را در مدت 12 روز کاری به 1640 دلار رسوندم.به نظر من پوند فرانک بهترین ارز برای استفاده از واگرایی هست به این دلیل که در این ارز ،واگرایی زیاد اتفاق میوفتد وگرنه فرقی نمیکنه واگرایی در کدام ارز اتفاق بیوفتد. بیشتر از واگراییهای تایم 5 و 15 و 30 دقیقه استفاده کردم و در اکثر مواقع بین 38 تا 61 درصد مسیر قبل و ریورس میکنه
        ویرایش توسط nosrat : https://www.traderha.com/member/3645-nosrat در ساعت 11-23-2012, 05:08 AM

نظر

EURJPY-m30
          HD در m30
          ظاهراً برای فروش صبر بیشتری لازم است

ویرایش توسط hrtt : https://www.traderha.com/member/4853-hrtt در ساعت 11-23-2012, 02:26 PM

نظر

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
            تا این تاپیک رو دیدم حال به حالی شدم انقدر که رفته بودم چایی دم کنم یادم رفت شیر آب شیرین رو ببندم همه آشپزخونه رو آب گرفت که داد همسر و ....
            ولی بعد از آروم شدن اوضاع...
            این موقعیت رو ببینید

تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

لینم بعدیش

Repeat

نظر

منو ببخشید اینم هست.

Repeat

نظر

silver محترم

نیوزیلند سرسبز و چشم بادمی ها

قاره کانگوروها و دلار ارجمند

باهم دنبال رو چارت ها می شویم....
                  ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 11-23-2012, 04:01 PM

Repeat

نظر

استاد اگر صرفاً واگرایی باشد که من نمی گیرم. اما در جوار پیوت ها برایم واگرایی ها پرمعنی می شوند و حد سود و ضرر خود را هم می دانم. در ضمن من معمولاً واگرایی مخفی را به واگرایی معمولی ترجیح می دهم.

حالا نمی دانم منظورتان صرف واگرایی بوده یا از ابزارهای دیگر هم می شود بهره جست؟

نظر

[IMG]eurjpy اینرو داشته باشید تا یه برسی روی داینامیک انجام بدیم فعلا برای اوایل هفته روی ریزشهای خیلی کوچک روش حساب کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                        با سلام خدمت همه دوستان عزیز
                        تا این تاپیک رو دیدم حال به حالی شدم انقدر که رفته بودم چایی دم کنم یادم رفت شیر آب شیرین رو ببندم همه آشپزخونه رو آب گرفت که داد همسر و ....
                        ولی بعد از آروم شدن اوضاع...
                        این موقعیت رو ببینید

آقا از این به بعد هر واگرایی من پست زدم عکش حتما 70 , 80 پیپ حرکت میکنه تا اول منو ضایع کنه بعد یه حال به تغیب کننده های روند بده

Repeat

نظر

لینم بعدیش

این هم عمل نکرد

Repeat

نظر

منو ببخشید اینم هست.

این نیز همچون مابقی عمل نکرد

Repeat

نظر

silver محترم

نیوزیلند سرسبز و چشم بادمی ها

قاره کانگوروها و دلار ارجمند

باهم دنبال رو چارت ها می شویم....
                              آقا این ها هم عمل نکرده فکر می کنم تنظیمات اندیکاتور مشکل داره یا زمان تشخیص واگرایی چون ساعات پایانی هفته کاری باشد. نظر دوستان چیست؟

Repeat

نظر

پردازش ...
                              X