اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

..::::: از دریچه تحلیل ::::..

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Azadi نمایش پست ها
    سلام یک وقت خالی مناسب نیاز هست برای حوصله کردن و نوشتن این مدلی....

امضاتون چی میگه؟!!

سلام استاد
    برای تشکر از شما بابت ویدیو های اموزشی که قرارا داده بودید بسیار زیبا بودند و دید منو واقعا نسبت به بازار عوض کرد و همچنین بابت تشکر از کتابهایی که نوشتید و بابت تشکر از زحمات بی دریغ شما بابت پرورش تریدر امیدوارم بتونم تریدر خوبی باشم که زحمات شما هدر نره

نظر

• جالبه اکثرا از چند تا سوراخ تکراری دارند گزیده میشند باز توبه می کنند باز گزیده می شوند و یک سیکل باطل گزیده شدن و توبه تکرار میشه و هیمنطور سال های عمر شون میگذره.

.................

صرفاً برای بروز کردن تایپک.
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

با توجه به تحقیقات میدانی که بین 100 معامله گر بازار تبادلات ارزی انجام دادم بالای 90% دلیل شکست های خود در بازار را هنوز به درستی درک نکردند و برای اصلاح بیراهه می روند.
        نکته قابل تاملی هست !!!

جناب ازادای فکر میکنم اماری نزدیک به این در مورد افراد موفق وجود دارد

شاید بتوان گفت خیلی از افراد موفق نیز به درستی نمیتوانند دلیل موفقیت خود را تشریح کنند !!!
        sometimes it is the people no one can imagine anything of who do the things no one can imagine

نظر

• نوشته اصلی توسط HOSSEINY نمایش پست ها
          نکته قابل تاملی هست !!!

جناب ازادای فکر میکنم اماری نزدیک به این در مورد افراد موفق وجود دارد

شاید بتوان گفت خیلی از افراد موفق نیز به درستی نمیتوانند دلیل موفقیت خود را تشریح کنند !!!
          اولین چیزی که باید برای خود مشخص کنید این هست که پلن معاملاتی خود رو مکتوب کنید هر خلاقیتی دارید در این مکتوب شدن لحاظ کنید وقتی از این فاز عبور کردید صرفاً اپراتوری هستید که دستورات پلن که حتماً مکتوب شده اجرا میکنید. خلاقیت در اجرای پلن سم هست.

همین رو رعایت کنیم بیشتر مشکلات تریدری مرتفع هست.

نظر

• سلام من خیلی ترید بر اساس امواج رو میپسندم چندتا کتب و هم خوندم میشه پستهای شما رو هم دنبال میکنم میشه در این مورد راهنمایی کنید

نظر

اولین چیزی که باید برای خود مشخص کنید این هست که پلن معاملاتی خود رو مکتوب کنید هر خلاقیتی دارید در این مکتوب شدن لحاظ کنید وقتی از این فاز عبور کردید صرفاً اپراتوری هستید که دستورات پلن که حتماً مکتوب شده اجرا میکنید. خلاقیت در اجرای پلن سم هست.

همین رو رعایت کنیم بیشتر مشکلات تریدری مرتفع هست.

.......................
              ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 11-20-2016, 10:28 AM دلیل: قرار دادن لینک متفرقه

نظر

• سلام دوستان
                کل تاپیک رو خوندم خیلی خوب بود
                آقای آزادی بنظرم بحث های روانشناسی رو کامل میدونین ولی یکی یکی و آروم آروم دارین میگین اگه امکان داره یکم مباحث رو سریع تر بفرمایید یا یه کتاب خوب مثل کتابهاب داگلاس و ... بهمون پیشنهاد بدین می ترسم عمرمون قد نده تا آخرش برسیم /
                من الان یکساله وارد بازار شدم روزی حدودا 15ساعت مطالعه و ویدیو های آموزشی تکنیکال رو میبینم(لامصب تمومم نمیشه) ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم , همیشه خدا ماهی دو بار کال میشم چون کارمندم ماهانه حسابم رو شارژ میکنم به امید روزهای خوب
                شاید اشتباهم این بود زیاد به تکنیکال چسبیدم از بحث های دیگه مثل همین روانشناسی و مدیریت سرمایه که الان بهش رسیدم خیلی دور بودم
                اما من الان نزدیک دوماهه پلن مکتوب دارم . ولی چن سری که پشت سر هم ضرر میکنم نمیتونم جلو خودم رو بگیرم لات رو بالا میبرم و خرابکاری میکنم// لطفا یه پلن معاملاتی کامل اگه امکان داره واسه من حداقل بفرستین
                وااااااااقعا چرا آدم سست عنصری شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                می خواستم بدونم شما چطور با این شیطان درون کنار میاین؟
                خودمم میدونم پلن رو باید اجرا کنم ومدریت سرمایه رو نباید زیر پا بزارم اما دوبار تکرار میکنم
                جالبش اینه از ضرر کردن ناراحت نمیشم از اینکه نونستم خودم رو کنرل کنم خیلی ناراحتم اما بعد خرابکاری یه چیزی تو وجودم میگه ادامه بده موفق میشی

نظر

• نوشته اصلی توسط padena نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  کل تاپیک رو خوندم خیلی خوب بود
                  آقای آزادی بنظرم بحث های روانشناسی رو کامل میدونین ولی یکی یکی و آروم آروم دارین میگین اگه امکان داره یکم مباحث رو سریع تر بفرمایید یا یه کتاب خوب مثل کتابهاب داگلاس و ... بهمون پیشنهاد بدین می ترسم عمرمون قد نده تا آخرش برسیم /
                  من الان یکساله وارد بازار شدم روزی حدودا 15ساعت مطالعه و ویدیو های آموزشی تکنیکال رو میبینم(لامصب تمومم نمیشه) ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم , همیشه خدا ماهی دو بار کال میشم چون کارمندم ماهانه حسابم رو شارژ میکنم به امید روزهای خوب
                  شاید اشتباهم این بود زیاد به تکنیکال چسبیدم از بحث های دیگه مثل همین روانشناسی و مدیریت سرمایه که الان بهش رسیدم خیلی دور بودم
                  اما من الان نزدیک دوماهه پلن مکتوب دارم . ولی چن سری که پشت سر هم ضرر میکنم نمیتونم جلو خودم رو بگیرم لات رو بالا میبرم و خرابکاری میکنم// لطفا یه پلن معاملاتی کامل اگه امکان داره واسه من حداقل بفرستین
                  وااااااااقعا چرا آدم سست عنصری شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                  می خواستم بدونم شما چطور با این شیطان درون کنار میاین؟
                  خودمم میدونم پلن رو باید اجرا کنم ومدریت سرمایه رو نباید زیر پا بزارم اما دوبار تکرار میکنم
                  جالبش اینه از ضرر کردن ناراحت نمیشم از اینکه نونستم خودم رو کنرل کنم خیلی ناراحتم اما بعد خرابکاری یه چیزی تو وجودم میگه ادامه بده موفق میشی

سلام از سبک نگارش مشخص هست تازه وارد دنیای ترید شدید....

صبور باشید بازار برای همه با هر درجه از تجربه درس دارد.

نظر

سلام از سبک نگارش مشخص هست تازه وارد دنیای ترید شدید....

صبور باشید بازار برای همه با هر درجه از تجربه درس دارد.
                    سلام
                    دوست عزیز به شما پیشنهاد میکنم یک سنت توی بازار نگذار اول بهت توصیه میکنم وارد این بازار نشوی ولی اگر هم اصرار داری دیگر توی بازار پول نگذار تا زمانی که به قطیعت برسی دیگر می توانی سود کنی ولی به شما پیشنهاد اول را دارم کسی بعد از 7سال توی این بازار این پیشنهاد را بهت می دهم کسی که تمام مراحل تکنیکال از مبتدی تا حرفه ای را پیش رفته است دیگر خود دانید موفق باشید

نظر

• سلام عزیزان از اول بکم که قصد ندارم کسی را از خود راضی کنم و این موضوع اصلا مهم نیست

دوستان چرا فکر می کنن که اگر قسمت تکنیکال مبتدی یا پیشرفته را خواندن و یا اصلا در ان ابر استاد شدند می توانند تمامی بازار را شناسایی کنند
                      اکثرا تکنیکال را بر اساس مباحثی که وجود دارد مطالعه و بررسی می کنن ولی بدانید موضوعاتی وجود دارد که احدی هم به ان اشاره ای نکرده و نخواهند کرد

تمامی مباحثی که در تکنیکال چه ابتدایی چه پیشرفته ای که گفته میشود واقعا خوب هستند ولی واقعا کمترین کمکی در ترید که بر اساس استراتژی می اید نمی کنند

روانشناسی خوب تکنیکال خوب فاند خوب ولی شما شما باید به دنبال حرکت واقعی بازار باشید چیزی که از اصل بازار می اید باید به ان برسید
                      امیدوارم اقای شعبانی عزیز نوشته مرا پاک نکنند
                      تمامی مباحث که در این فروم هست که خودم بخشی از انرا خواندم فقط نگاه شما را وسیع تر می کنه ولی از اصل بازار دور می کند هر روز دور تر و دور تر میشوید
                      منظورم از حرکت بازار پرایس اکشنی که این روزها مدشده برای ایرانیا نه که از اعتبار خارج شده

تایم تحلیلی خودرا مشخص کنید که در نهایت به تایم درست خواهید رسید سیستم معاملاتی واقعی را پیاده سازی کنید
                      ترس خودرا با مدیریت سرمایه و قبول زیان قبل از باز کردن معامله کنترل کنید

دوستان حرکت های بازار کاملا نشانه گذاری شده می باشد

من به همه مبتدیانی می خواهند شروع کنند می گویم با قدرت شروع کنید
                      چیزی جز موفقیت در این راه نیست

کسانی که دیگران را نهی می کنند یک خودشناسی کامل بفرمایند از خود که ببینند ایا واقعا کاری که باید می کریو کردی یا خیر؟ایا عدم پیشرفت شما دلیلی جز کم کاری و تقلید کور کورانه از سایرین و روش های تحلیل از پا افتاده نیست؟
                      ایا واقعا به این نتیجه رسیدید که بازار واقعا دشمنی با شما ندارد نه بازار نه بروکر ها

تمام دلیل هاخودتان هستید چه عملکرد درست چه غلط
                      هر چه بیشتر در مسیر درست تلاش کنید موفق تر هستید
                      موفق باشید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

پردازش ...
                      X