اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تقویم نجومی Ephemeris

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام
    جناب navid یک تصویر از حرکت برگشتی مرکوری گذاشتم امیدوارم که مفهوم را برساند
    به طول مداری زمین و مرکوری و مدت زمان گردش هر کدام هم در شکل دقت کنید .

زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
      درود
      من نميدونم چرا متوجه نميشم ، يعني بايد بره استوپ کنه و برگرده ، دوباره استوپ کنه و بره جولو (در حالي که ميدونيم سيارات استوپ نميکنند.) اين حالت چطور ممکنه؟
      به خاطر حرکت بيضوي نيست؟
      به شکل بيضوي اگه ميشه يک نگاه کنيد به خاطر اين حرکت نيست؟
      اين سري ديگه درست گفتم؟

حالت هايي که فکر کنم ميشه براي اين نوع حرکت که گفتين به ذهنم رسيد در نظر گرفت.
      تجسم ذهني درستي انجام دادم.

نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
      با سلام
      جناب navid یک تصویر از حرکت برگشتی مرکوری گذاشتم امیدوارم که مفهوم را برساند
      به طول مداری زمین و مرکوری و مدت زمان گردش هر کدام هم در شکل دقت کنید .

درود بر ردوستان
      خوب حالا ، انتظاراتمون بگيم و ببينيم چي مشاهده ميکنيم،
      براي انکه دوستان بتوانند تجسم بهتري انجام دهند ، مثال هاي خود را سعي ميکنم مانند يک شي زميني بزنم.
      يک مسير بيضوي (همانند زمين دو ميداني) در اختيار داريم، به ماشين هاي فراري، سمند ، کاميون گفته شده بايد اين مسير را طي کند،
      فراري (عطارد): دايره اول ، سرعت بيشتر و...
      سمند (زمين) : دايره دوم ، سرعت زياد کمتر فراري(سرعت متوسط)
      کاميون (سيارات بعد از زمين): دور سوم ، سرعت کمتر از دو ماشين قبلي (سرعت کند)

حال با توجه به شکل 1 خودم کشيدم و شکل دقيق تر دوستمان aligh به صورت دقيقتر نشان داد ، نقاط گوشه بيضي يکي از جاهايي است که نقاط بازگشتي رخ ميدهد،
      زماني که فراري در حال گردش است ، چون سرعت آن زياد است ، حرکت برگشتي زودي تمام ميشود.
      زماني که سمند در حال گردش است، چون سرعت کمتر از فراري است زمان بيشتري طول ميکشد.

نتايج اين گفته ها در تقويم تاريخي مشخص است

اما يک سوال ؟
      يکي از اين حرکات گم شده است، چرا نميدانم؟
      ولي حدث ميزنم 2 تا اول مال بازگشت فراري و دومي مال بازگشت سمند.

با عرض پوزش چون من هنوز خودم دقيق نميتونم سيارات شناسايي اوليه کنم، اگه ميشه يکي از دوستان اين موقعيت شناسايي کنه و حدود به صورت شماتيک قرار بده،
      مرسي
      لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

چنتا سوال داشتم آقاي يوسفي گل
        نقطه صفر بيضي کجاست؟ آيا براي هر سياره يکسان است؟(از نظر مکاني مطشه بهار از نظر شکلي کجا ميشه؟

علامت delta t معنيش چيه که پايين هر ماه گذاشته است؟

مرسي

نظر

نوشته اصلی توسط Saeed_Yousefi نمایش پست ها
          درود به همه دوستان
          روز 13-11-2012 خورشید گرفتگی داشتیم ... که ژوپیتر 13درجه و 52 دقیقه جمنای قرار داشت....( زمین مرکزی)
          12-04-2013 ژوپیتر مجددا به زاویه موقعیت مذکور خواهد رسید . . . مثل گن بزرگ منتظر این روز میشینیم بببینیم واکنش بازارها چطور خواهد بود...

یعنی میشه!؟

نظر

سلام نوید جان موقعیتهای سال 2012 را که نوشتی درست هستند.
            یکی از موقعیتها را مشخص کردم توی زودیاک:

ویرایش توسط Saeed_Yousefi : https://www.traderha.com/member/4332-saeed_yousefi در ساعت 04-13-2013, 01:02 AM

نظر

از نرم افزار گن زیلا استفاده کن :

نظر

درجه بندی زودیاک از برج Aris شروع میشه در اول بهار خورشید در نقطه صفر درجه قرار خواهد گرفت . در ابن تاریخ سایر سیارات ممکنه در هر جایی از زودیاک باشن و در تاریخهای متفاوتی به این نقطه صفر برسن..
                چون سرعت گردش انها با هم فرق میکنه....

نظر

دوستان یه نگاهی به این بندازین|
                  ICE Report Historical Forecast Results

http://www.sacredscience.com/Prandel...ST-RESULTS.htm
                  ویرایش توسط Saeed_Yousefi : https://www.traderha.com/member/4332-saeed_yousefi در ساعت 04-13-2013, 01:28 AM

نظر

شبتان خوش

نظر

سلام
                      به قول بزرگان :
                      با خودم گفتم يا راهي هست يا راهي بايد ساخت.
                      به قول داداش شاهين (دکتر شاهين فرهنگ) :
                      تو کافي فکر کني تصميم بگيري ، تو اون روش جذب ميکني ، اون روش چيزي که جولو تو هست ، جواب تمام مسايل جولو تو هست، کافي فقط جذب کني .

اگه نشد بگين تا سعي مجدد کنم
                      نميدونم کدوم لينک بزارم برا همين همه لينک ها گذاشتم

لینک مستقیم
                      لينك غير مستقيم
                      پیش نمایش براي سايت ها
                      نمايش كامل براي سايت ها

البته نميدونم من سايت دور زدم يا سايت منا دور زد
                      من اينا به عنوان عکس تو اون سايت آپلود کردم ههههه
                      مرسي

نظر

اقای navid با سلام
                        دست شما درد نکند بابت پاور پوینت خوبی که درست کردید
                        راستش را بخواهی فکر نمیکردم که مبحث مطالب آقای گن و روش های معاملاتی او مورد توجه دوستان قرار بگیرد (البته بطور جدی )
                        ولی یک نکته را خواستم در مورد تیتری که انتخاب کردی بگم " گن راز ات را پیدا می کنم "

فکر میکنم که گن خودش رازی نداشت بلکه توانست رازی را کشف کند و روش کار او هم ظاهرا نشان میدهد که اگر شخصی علاقه داشت که
                        آن راز را بداند به او کمک میکرد که خودش آن راز را کشف کند نه اینکه کاملا ساده در اختیار او قرار دهد و شاید بقول امروزی ها درک این راز نیاز به یکسری پیشنیاز داشت
                        ولی برای کشف این راز به دو نکته اشاره داشت
                        اول در زمان شروع با این باور شروع کرد که " هر چه پیش از این بوده است بعد از این هم خواهد بود " ( به نقل از کتاب مقدس توسط آقای گن)
                        و برای رسیدن به نتیجه و موفقیت اعتقاد داشت که : " کار سخت یکی از عناصر کلید موفقیت است ، کار سخت و کار سخت و..." ( که تمام افرادی که بعد از او روش های او را دنبال کرداند به این دو نکته ایمان داشتند )
                        پیشنهاد میکنم که اگر شخصی واقعا به این کار سخت اعتقاد نداشته باشد وارد مقوله گن نشود ( افراد زیادی را سراغ داریم که میخواهند با خواندن چند کتاب و چند تا ترید سریعا معاملات کلان کنند و ......)
                        اگر آقای گن به این موفقیت رسید مسلما کارهای زیادی کرد مثل : او 9 ماه را بصورت شبانه روزی صرف مطالعه در کتابخانه نیویورک و موزه بریتانیا در لندن کرده است ، او اطلاعات بازار سهام را از سال 1820 مورد مطالعه قرار داد و در باره گندم مطالعات خود را به صدها سال عفب تر معطوف کرد و جالب اینست که در زمان او مثل ما که کامپیوتر نبود و او نمودار تمام این موارد را با دست می کشید که فکر نمیکنم امروز شخصی حاضر باشد که حتی یک نمودار هم با دست ترسیم کند ( که فکر میکنم اگر شخصی بخواهد با این روش کار کند باید با روش ترسیم دستی
                        شروع کند )

فکر میکنم که امروزه کمتر شخصی را بتوانیم پیدا کنیم که بخواهد بخاطر برای یاد گرفتن چنین چیزی این همه زحمت را تحمل کند
                        (یاد گرفتن استرولوژی مثل یاد گرفتن یک زبان جدید مثل انگلیسی است که در تمام دنیا همه استرولوژیست با این زبان با هم صحبت میکنند
                        اگر میخواهیم از استرولوژی استفاده کنیم باید اول زبان استرولوژی را یاد بگیریم . پس اول ببینیم که حاضریم زحمت یاد گیری یک زبان جدید را به خود بدهیم )
                        مانند فیثاغورسیان که معتقد بوداند عدد بنیان هستی است آقای گن هم به نوعی به این موضوع اعتقاد داشت پس باید هندسه بازار و نظریه اعداد را هم بدانیم و.....
                        حوصله این کارها را داریم یا می خواهیم اول پول در بیاوریم بعد اگر حوصله کردیم چیزی هم یاد بگیریم ....
                        خلاصه فکر کنم راز آقای گن فقط این نکته بود : کار سخت و کار سخت و .......
                        با ارزوی موفقیت برای کلیه دوستان

نظر

با سلام
                          گفتم حالا که اشاره کوچکی به بحث اعداد شد شاید دیدن این فیلم کوتاه خالی از لطف نباشد

http://www.bestinfo2010.com/userfile...eByNumbers.rar

نظر

نوشته اصلی توسط Saeed_Yousefi نمایش پست ها

یعنی میشه!؟
                            با ضرر بسته شد

نظر

نظر

سلام.ممنون از همه دوستان خصوصا جناب یوسفی بابت قرار دادن مطالب مفید.راستش من اکثر مطالبی که در باره تقویم های نجومی دوستان در تاپیک های مختلف نوشتن رو خوندم ولی هنوز متوجه نمیشم که مثلا چطور دوستان زیر تصویر تقویم نجومی روز پیش بینی میکنند احتمالا روز پر هیجانی هست یا ارام؟!ایا فقط از روی تعداد اونها اینطور پیش بینی میکنند یا تفسیر کنن هرکدام رو؟!مثلا اینکه بعضی زیر تصویر مینویسند امروز ماه کامله یا هلال هست و پیشبینی هایی میکنند ایا از روی اشکال تصویری که از سایت تقویم نجومی اپلود میشه میگن یا به اسمان نگاه میکنن؟!!!!بخخشید اگه به نظرتون سوالات من سطحی و ساده به نظرتون میاد ولی راستش متوجه مواردی که گفتم متاسفانه نشدم.اگر امکانش برا دوستان هست دو یا سه ردیف از تصویر زیر رو مخصوصا علائمی که به صورت اغلب رنگی بین نماد سیاره و برج قرار گرفته رو یه نفسیر کوچیک و موردی بکنن خیلی خیلی ممنون میشم.
                                پیشاپشی ممنون

نظر

پردازش ...
                                X