اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل تکنیکال طلا-gold

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• Gold_d1

پس از عدم شکست حمایت 1174 دلار شاهد افزایش قیمت هستیم . مقاومت های پیش رو سطح 1238.82 و پس از آن سطح 1263.11 می باشد .

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• با سلام و عرض ادب حضور با سعادت استاد ارجمند جناب اقای یزدی . با توجه به اینکه اینجانب بتازگی در این سایت عضو شده ام و ساکن شهرستان هستم سوالاتی داشتم: خواهشمندم در صورت امکان پاسخ بفرما یید. 1 _ درصورت کلاس حضوری مدت زمان چند ماه است؟ 2 - شهریه کلاس حضوری چقدر است؟3 _ چگونه میتوانم تلفنی با شما تماس بگیرم و یا حضوری شما را ملاقات نمایم؟4- چگونه میتوانم از طریق تلگرام با شما تماس بگیرم؟5_ شماره تلگرام بنده 35843 میباشد. و شماره موبایلم 09379374900 میباشد. استاد کتاب شما در دستم است بنام استراتژی زیگزاگ: واقعا خیلی رسا و زیبا نگاشته اید . و درواقع لوب مطلب گفته اید. وقتی مطالعه میکنم خرسند میشوم اما اشکا لاتی دارم . بخاطر همین میخوا هم حضوری با جنابعالی ملاقاتی داشته باشم.

نظر

• نوشته اصلی توسط ایرج اسدی5 نمایش پست ها
        با سلام و عرض ادب حضور با سعادت استاد ارجمند جناب اقای یزدی . با توجه به اینکه اینجانب بتازگی در این سایت عضو شده ام و ساکن شهرستان هستم سوالاتی داشتم: خواهشمندم در صورت امکان پاسخ بفرما یید. 1 _ درصورت کلاس حضوری مدت زمان چند ماه است؟ 2 - شهریه کلاس حضوری چقدر است؟3 _ چگونه میتوانم تلفنی با شما تماس بگیرم و یا حضوری شما را ملاقات نمایم؟4- چگونه میتوانم از طریق تلگرام با شما تماس بگیرم؟5_ شماره تلگرام بنده 35843 میباشد. و شماره موبایلم 09379374900 میباشد. استاد کتاب شما در دستم است بنام استراتژی زیگزاگ: واقعا خیلی رسا و زیبا نگاشته اید . و درواقع لوب مطلب گفته اید. وقتی مطالعه میکنم خرسند میشوم اما اشکا لاتی دارم . بخاطر همین میخوا هم حضوری با جنابعالی ملاقاتی داشته باشم.
        سلام و درود
        ضمن تشکر از جنابعالی به خاطر بذل توجه و عنایت به مباحث بنده .
        1- بنده کلاس حضوری ندارم .(میتوانید از کلاسهایی که فروم برگزار میکند بهرمند شوید) 2- شهریه را هم از مسئولین فروم میتوانید جویا شوید. 3- در حال حاضر ایران نیستم. 4- به دلیل مشغله زیاد در حال حاضر مدت زمان زیادی است که از بازار و فروم دور هستم و اگر مجالی مجددا" برام فراهم شود که فرصت کنم بطور مستمر در فروم حضور پیدا کنم حتما" با شما تماس خواهم گرفت .
        در مورد متد زیگ زاگ هم مطمئن هستم اگر دوبار مطالب را دوره نمایید و تمرین کنید حتما" مشکلات شما مرتفع خواهد شد فقط نیاز به تمرین دارد روش پیچیده ای نیست .
        موفق باشید
        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• Gold_d1

آپدیت پست 391
          پس از حمایت 1160 دلار شاهد افزایش قیمت در یک موج اصلاحی هستیم انتظار میرود افزایش قیمت تا مقاومت بعدی در ترند نزولی سطح 1350 دلار ادامه داشته باشد .

نظر

• با سلام : حضور استادمحترم جناب اقای یزدی . اولا نهایت تشکر دارم جواب بنده را دادید و از مدتها پیش به دنبال شما بودم اما متا سفانه نمیتوانستم پیدایت کنم وبحضورتان شرفیاب شوم تا اینکه با سرچ کردن در گوگل به این امر فایق امدم : واقعا کمال تشکر دارم . امید دارم به سلامتی هر وقت به کشور باز گشتید حتما با موبا یلم تماس حاصل بفر مایید . واقعا دوست دارم حضوری جنابعالی را ملاقت نما یم حالا چه در فروم تشریف داشته باشید یا نبا شید ! چون سو الهای بنده حضوری حل و فصل خواهد شد . مضا فا برایتان ارزوی توفیق روز افزون دارم .

نظر

• با سلام و دعای خیر . حضور با سعادت استاد ارجمند جناب اقای یزدی : شاید تشریف فرمایی جنابعالی به کشور زمان بر باشد بر ان شدم مسایل خود را مطرح نمایم اولا مجددا از شما تشکر میکنم بابت کتاب معا ملات شبانه که خیلی پر بار ومفید وجامع است ودر دستم است و برای کاربران خیلی مفید است. استاد خیلی شکسته نفسی نموده اید در کتاب مورد نظر : به نظر بنده.اصالت ایرانی بودنت :شخصیت وذات شما کاملا هویدا است به مصداق این سخن : افتادگی اموز اگر طالب فیضی* هرگز نخورد اب زمینی که بلند است* واقعا ازاده مرد هستی. حالا سوال 1 _ استاد شما در کتاب اول در رابطه بامدیریت سرمایه مفهوم 3 درصد را بیان نموده اید بدین معنی کار بر میتواند 3 درصد سرمایه خود را به خطر بیاندازدو حرف شما متین است اما بنده میخواهم مقدار پیپ بصورت نا محدود باشد چه در استاب لاس ویا تی پی . حالا اگر بنده بفرض 3 هزار دلار سرمایه داشته باشم .حجم و ضریب اهرمی جقدر باشد؟ میخواهم نحوه محاسبه کردن برایم بنو یسید. با توجه به شنا ختی بابت دو کتاب شما بنده به محاسبا ت شما ایمان دارم . 2_ اگر بنده ده میلیون داشته باشم " حجم و ضریب اهرمی چقدر باشد؟ در حساب اموزشی فارکسر . سرمایه بصورت تومان میباشد . در واقع وقتی سرمایه بصورت ده میلیون تومان باشد حجم و ضریب اهر می را جگونه محاسبه نمایم لطفا توضیح بفر مایید. ارادتمند شما ایرج.

نظر

با سلام و دعای خیر . حضور با سعادت استاد ارجمند جناب اقای یزدی : شاید تشریف فرمایی جنابعالی به کشور زمان بر باشد بر ان شدم مسایل خود را مطرح نمایم اولا مجددا از شما تشکر میکنم بابت کتاب معا ملات شبانه که خیلی پر بار ومفید وجامع است ودر دستم است و برای کاربران خیلی مفید است. استاد خیلی شکسته نفسی نموده اید در کتاب مورد نظر : به نظر بنده.اصالت ایرانی بودنت :شخصیت وذات شما کاملا هویدا است به مصداق این سخن : افتادگی اموز اگر طالب فیضی* هرگز نخورد اب زمینی که بلند است* واقعا ازاده مرد هستی. حالا سوال 1 _ استاد شما در کتاب اول در رابطه بامدیریت سرمایه مفهوم 3 درصد را بیان نموده اید بدین معنی کار بر میتواند 3 درصد سرمایه خود را به خطر بیاندازدو حرف شما متین است اما بنده میخواهم مقدار پیپ بصورت نا محدود باشد چه در استاب لاس ویا تی پی . حالا اگر بنده بفرض 3 هزار دلار سرمایه داشته باشم .حجم و ضریب اهرمی جقدر باشد؟ میخواهم نحوه محاسبه کردن برایم بنو یسید. با توجه به شنا ختی بابت دو کتاب شما بنده به محاسبا ت شما ایمان دارم . 2_ اگر بنده ده میلیون داشته باشم " حجم و ضریب اهرمی چقدر باشد؟ در حساب اموزشی بازارمالی جهانیر . سرمایه بصورت تومان میباشد . در واقع وقتی سرمایه بصورت ده میلیون تومان باشد حجم و ضریب اهر می را جگونه محاسبه نمایم لطفا توضیح بفر مایید. ارادتمند شما ایرج.
                سلام
                ای هلو
                ای شفتالو
                ای باقلوا
                ای اصیل
                جسارتا اینجا تاپیک "تحلیل تکنیکال طلا-gold " است
                نه پرسش و پاسخ.

ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 01-09-2019, 05:13 AM

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
                  سلام
                  ای هلو
                  ای شفتالو
                  ای باقلوا
                  ای اصیل
                  جسارتا اینجا تاپیک "تحلیل تکنیکال طلا-gold " است
                  نه پرسش و پاسخ.

درسته آفرین
                  نمیدونم چرا ایرانیها اکثرا شدیدا دست مال کش هستن
                  واقعا این نوع ادبیات چه معنی داره

نظر

• سلام . دوست عزیز نمدانم شما کی هستید ایا به نظر شما از کسی تقدیر و تشکر کردن عیب است؟ اگر به خودت خیلی می بالی همان سوالها را که از استاد پرسیدم جواب بده ...

نظر

سلام . دوست عزیز نمدانم شما کی هستید ایا به نظر شما از کسی تقدیر و تشکر کردن عیب است؟ اگر به خودت خیلی می بالی همان سوالها را که از استاد پرسیدم جواب بده ...
                      سلام و درود
                      جناب اسدی عزیز ضمن سپاس بیکران از شما به خاطر محبتتان نسبت به حقیر به جهت اینکه این تاپیکها مربوط به تحلیل می باشد به دلیل اینکه انسجام تحلیل ها محفوظ بماند در امضاء بنده آدرس تاپیک پرسش و پاسخ قید شده ممنون میشوم اگر سوالی هست در آنجا بیان نمایید . لذا پاسخ پستهای فوق را در همان تاپیک عرض خواهم کرد .
                      تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

موفق باشید

نظر

• Goldd_h4

در ادامه تحلیل پستهای قبل قیمت در حال حرکت به سمت 1340 الی 1350 دلار می باشد . در نمودار 4 ساعته همانطور که مشاهده میشود قیمت در حال تکمیل موج ((iii)) از (4) می باشد که به نظر در محدوده مقاومتی 1302 الی 1309 دلار مورد مقاومت قرار کیرد که در اینصورت انتظار شکل گیری موج ((iv)) را خواهیم داشت .

نظر

پردازش ...
                        X