اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آموزش کار با متاتریدر برای مبتدیان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• UP

نظر

• عذر می خوام
      حسابم رو تازه شارژ کردم اما دکمه new order خاموشه در حالی که در حساب دمو قابلیت اوردر گذاری فعال هست
      ممکنه دوستان راهنمایی بفرمایند
      ویرایش توسط محمد : https://www.traderha.com/member/5319-محمد در ساعت 10-23-2018, 08:24 AM

نظر

• با یک اکسپرت شبیه سازی معامله شاید بتونی اینکا رو بکنی من تست نکردم من تست استراتژیش رو امتحان کردم چون روش کنترلنداشتم خوشم نیومد

نظر

• با سلام
          متاتریدر را نصب کردم و هم حساب ریل و دمو را فعال کردم و چارتها را بدرستی نشان میدهد
          مشکل اینه که وقتی میخوام یه اوردر جدید ثبت کنم هیچ سیمبل و مقداری نمایش نمیدهد و همه باکسها و کنترلها خالی هستند و نمیتوان هیچ سفارش و اوردری را ثبت کرد
          لطفا راهنمایی کنید

http://s9.picofile.com/file/8343580850/MT_Error.png

با تشکر

موسسه خیریه مهرگستر پرهام تهران
          با مجوز و تحت نظارت سازمان بهزیستی استان تهران
          فعالیت در حوزه اختلال اوتیسم
          www.MGPTC.com

نظر

• نوشته اصلی توسط FirstLine نمایش پست ها
            با سلام
            متاتریدر را نصب کردم و هم حساب ریل و دمو را فعال کردم و چارتها را بدرستی نشان میدهد
            مشکل اینه که وقتی میخوام یه اوردر جدید ثبت کنم هیچ سیمبل و مقداری نمایش نمیدهد و همه باکسها و کنترلها خالی هستند و نمیتوان هیچ سفارش و اوردری را ثبت کرد
            لطفا راهنمایی کنید

http://s9.picofile.com/file/8343580850/MT_Error.png

با تشکر
            با پشتیبانی تماس گرفتم، راهنمایی گردند و درست شد
            orderdesk-head:
            Dear Sir,

Please right click on market watch and select show all, then you will see all symbols with suffix .mic and you can click and trade those symbols.

Regards
            Orderdesk Team

www.MGPTC.com

نظر

• نوشته اصلی توسط محمد نمایش پست ها
              عذر می خوام
              حسابم رو تازه شارژ کردم اما دکمه new order خاموشه در حالی که در حساب دمو قابلیت اوردر گذاری فعال هست
              ممکنه دوستان راهنمایی بفرمایند

orderdesk-head:
              Dear Sir,
              Please right click on market watch and select show all, then you will see all symbols with suffix .mic and you can click and trade those symbols.
              Regards
              Orderdesk Team

www.MGPTC.com

نظر

• از مفید تریدر استفاده کنید

نظر

• با سلام خدمت دوستان گرامی یک سوال داشتم
                  ایا اندیکاتورهائی که برای mql4 نوشته شده قابل استفاده در mql5 (مثل مفید تریدر) نیز میباشد یا خیر؟

منظورم اندیکاتورهائی که عموما در پلت فرمهای 4 و 5 موجود است نیست، بلکه اندیکاتورهای شخصی است.
                  ممنون

نظر

• سلام خسته نباشید من تازه عضوشدم نمیدونم چجوری باید اینجاکارکرد میخواهم آموزشهارو داشته باشم لطفا کمکم کنید

نظر

• سلام خسته نباشید
                      من بایدتودرس تکنیکال مقدماتی ثبت نام کنم ولی امتیازم کمه چطوری میتونم ثبت نام کنم لطفا راهنماییم کنید ممنونم

نظر

• سلام خسته نباشید شرمندم نتونستم انجام بدم حساب دمو کارنکرد خودشم اسباب کشی داشتم بازم شرمندم ببخشید

ممنونم

نظر

• سلام خسته نباشید چه زمانی دوره جدید درس تحلیل تکنیکال شروع میشه ممنونم

نظر

• سلام
                            لطفا زودتر دوره جدید آموزش دانشگاه پی سی ام رو شروع کنید من خیلی نیاز به آموزش دارم.

نظر

• سلام
                              بهترین راه برا واریز و دریافت پول از بروکر از چه طریقی هست در ایران
                              اکثرا میگن پرفکت مانی یا وب مانی
                              ایا اینا قابل اعتماد هستن
                              میشه کامل راهنماییم کنید
                              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_12ir نمایش پست ها
                                سلام
                                بهترین راه برا واریز و دریافت پول از بروکر از چه طریقی هست در ایران
                                اکثرا میگن پرفکت مانی یا وب مانی
                                ایا اینا قابل اعتماد هستن
                                میشه کامل راهنماییم کنید
                                ممنون
                                سلام . بهترین روش ریالی که اکثر مشتریان در pcm از این روش استفاده میکنند. واریز و برداشت از این طریق در یک روز کاری انجام میشه.
                                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

پردازش ...
                                X