اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

***بازار تبادلات ارزی سراب یا واقعیت***

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط meysam92 نمایش پست ها
    از تمام اساتید و کسانی که تجربه زیادی تو این بازار دارند خواهش مندم تو این بحث شرکت کنند.
    من کمتر از یکسال هست که وارد این بازار شدم و هنوز سرمایه اندکی رو وارد کردم. اگر واقعا از این باز نمیشه پول در آورد و بعد از 4 سال بخام افسوس عمر گذشته رو بخورم لطف کنید راهنماییی کنید همین الان قیدشو بزنم.

من هرچی دیدم همه اومدن از شکست ها و پشیمانی هاشون گفتن. همه گفتن افسوس عمرشون رو که پای بازار تبادلات ارزی گزاشتند رو می خورن. آیا واقعا نمیشه پول در اورد و به دید منبع درامد بهش نگاه کرد. هیچکس نمیاد بگه من موفق شدم و 3 یا 4 سال هست که دارم سود فلان درصد ماهیانه در میارم. واقعا نمیشه؟
    سلام دوست عزیز

اگر یک پلن مکتوب تریدری ندارید و سلایق شخصی شما در عملکرد حساب شما هنوز موثر هست شما محال هست پیوسته از این بازار سود بگیرید.
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

جناب mohsencomm عزیز با نظر شما موافقم شاید قابل اعتماد ترین ابزاری که تو این بازار قابل استفاده هست همین سطوح ساپورت و رزیتنس میباشد و تریدرها بعد از اینکه از تست اندیکاتوره و اکسپرتهای مختلف خسته شدن به فکر استفاده ار همون اصول اولیه تکنیکال میفتن اما مشکل اینجاست که این اصول به تنهایی جوابگو نیست چون اولین مطالبی که یاد گرفتیم همین خطوط روند پترنها سطوح حمایت و مقاومت بود طبیعتا اگه اینها سودده بودن هیچ وقت به فکر استفاده از اندیکاتوره نمیفتادیم.ین اصول گذشته چارت رو خیلی زیبا تفسیر میکنن بازار پره از خطوط روند یا سطوحی که شکسته شده اما در اینده چارت حرفی برای گفتن ندارن.جناب yek do عزیز با حرفهای شما موافقم اکثر کسانیکه تو این بازار به یک موفقیت نسبی رسیدن معولا ار روشهای ریاضی بهره بردند که هیچ نیازی به تحلیل بازار نداشته و پایه روششون اصول ریاضی مانند مارتینگل گرید هدجینگ و ..بوده.جناب mojtaba56 عزیز حرفهای شما کاملا درسته این بازار بسیار اعتیاد اوره و دعوت کردن کسی به این بازار کار اشتباهیست.چون ممکنه اوایل هیجان زیاد این بازار انسان را به سمتش جذب کنه ولی ممکنه انسان رو تا مرز افسردگی و کاهش اعتماد به نفس پیش ببره.با تشکر از استاد عزیز جناب ازادی کاملا درسته تا زمانیکه پای علایق شخصی در میونه و تریدر به هنگام معامله کردم برنامه از پیش تعریف نشده ای نداره سرانجامی جز شکست نداره تریدر به هنگام معامله باید ماشین باشه و بس.البته منظور از ماشین بودن این نیست که مثل یک اکسپرت عمل کنیم بلکه باید اصول تحلیلی درست را در قالب یه سیستم ماشینی در بیاریم تا احساسات بر ما چیره نشود در واقع باید تحلیل تکنیکال را ماشینی کرد البته اصول تحلیلی درست نه ابزار تحلیلی موجود.
      گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

نظر

سلام.این اولین باره که در مدتی که تو این کار هسنم جیزی مینویسم تو یه همچین محافلی.همیشه خواننده بودم بعد از اینم فک نمیکنم مجددا چیزی بنویسم.
        فقظ خواسنم بگم بجای اینکه به این فک کنید که این کار سودده هست یا نه به این فک کنید که ایا ادمه این هستید که با غیرممکنا برای ممکن شدنشون دستو پنجه نرم کنید یا نه.دوستان این کار یه کاره بسیار سخته ولی رسیدن به نتایج شیرین در بلند مدت با دیدگاه قوی احتمالاتی و ریاضی بهمراه پزوهش شخصی بسیار زیاد قابل دسترسه.
        موفق و تیزبین باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط sometimestrader نمایش پست ها
          سلام.این اولین باره که در مدتی که تو این کار هسنم جیزی مینویسم تو یه همچین محافلی.همیشه خواننده بودم بعد از اینم فک نمیکنم مجددا چیزی بنویسم.
          فقظ خواسنم بگم بجای اینکه به این فک کنید که این کار سودده هست یا نه به این فک کنید که ایا ادمه این هستید که با غیرممکنا برای ممکن شدنشون دستو پنجه نرم کنید یا نه.دوستان این کار یه کاره بسیار سخته ولی رسیدن به نتایج شیرین در بلند مدت با دیدگاه قوی احتمالاتی و ریاضی بهمراه پزوهش شخصی بسیار زیاد قابل دسترسه.
          موفق و تیزبین باشید.

دوست عزیز مرحبا بر شما

اتفاقا به موضوع خوبی اشاره کرده اید ، متاسفانه جو موجود جامعه در سالهای گذشته طوری شده که همه موفقیت ها و اوج انها با مقدار پولی که کسب میشه معیار و محک زده میشه ، و همین امر موجب گردیده هدف گذاری ها تغیر کنه

در صورتیکه درستش باید این باشه که هدف اولیه همون رسیدن به ناممکن ها باشه و سود حاصله فرع موضوع تلقی بشه ، اگر اینگونه بیاندیشیم دیگه با چند بار کال شدن میدون را خالی نمیکنیم و سعی در رفع معایب کارمون میکنیم

امیدوارم شاهد پست های بیشتر از شما باشیم

ارادت

نظر

من بعد از چهار سال دوباره اومدم سمت فارکس.نیومدم که شکست را بپذیرم و خداحافظی کنم اومدم که سدی به عنوان موفقیت در فارکس رو از پیش روم بردارم.دیروز دوباره یه حسابو کال کردم حسابی سیصد دلاری که ظرف دو هفته با رعایت مدیریت سرمایه تبدیل به 420 دلار شد ولی در اثر یک فکر اشتباه اونم اینکه یه مقدار پول لازم داشتم گفتم هر طوری شده باید این پولو تو همین هفته جور کنم و این تفکر ویرانگر اتیش زد به حساب.حسابی که تا مرز 600 دلار هم رفت.دیگه مثل قبلا نیست که وقتی حسابی کال میشد کلا نامید میشدم بلکه اشتیاقم بیشتر میشه نسبت به موفقیت در این کار.چون یقین پیدا کردم برای موفقیت در این حرفه یه سری تاوانها باید داده بشه تا یه سری تجربیات با گوشت و خونت امیخته بشه.باید تو حساب ریل با لات بالا وارد بشی تا این تجربه بدست بیاد که اولین پوزیشن با لات بالا و بدون رعایت مدیریت سرمایه برابر است با کال مارجین.دقیقا همون لحظه ای که تصمیم میگیری با لات بالا وارد معامله بشی همون لحظه باید با حسابت خداحافظی کنی.با حسابهای کوچک و پوزیشنهای فول لات نمیشه به ارزوها رسید بله تمامی این موراد باید با گوشت و خون تریدر امیخته بشه.زمان میبره تا تریدر ه این نتیجه برسه که تریدهای با لات پایین و سود مستمر در بازار بسیار شیرینتر از سودهای لحظه ای و چند برابر کردن حساب در یک روزه.به هر حال خودمو خیلی به موفقیت نزدیک میبینم احساس میکنم تا رسیدن به موفقیت در این حرفه چند قدم بیشتر ندارم.که اولیش رعایت مدیریت سرمایه ست.خودمو به موفقیت نزدیک میبینم چون در حسابهای قبلی بهم ثابت شده. همین حساب هفته قبل من 11 تا ترید متوالی سودده داشتم.من نزدیک به 400 پیپ بازار رو فورکست کردم.بله فورکست نه مارتینگل گرید هدج اسکالپ و .....به امید موفقیت همه دوستان و خودم در انتها.نکته پایانی اینکه ببین بازار تبادلات ارزی افکس و یا هر چیز دیگه ای که اسمت هست من از اوناش نیستم که با چند تا شکست متوالی اشتباهاتمو گردن بروکر و ای بی و ...بندازم و باهات خداحافظی کنم اومدم که شکستت بدم و تا این هدف محقق نشه باهات خداحافظی نمیکنم...........من با افتخار میگم من دیروز حساب ریلمو کال کردم....
            گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

نظر

رفته رفته کار داره جالبتر میشه
              قدیما که حساب کال میکردیم و یا ضرر میکردیم میگفتیم بهتره یه مدت دور باشیم از بازار و یه مدت دمو کار کنیم تا اشباهامونو اصلاح کنیم
              اما الان عوض شده و دوستان میفرمایند هر چی ضرر کنیم از رو نمیریم!
              الان بروکرا عشق میکنن و میگن آره بابا شما میتونید یه بار دیگه تلاش کنید،چند قدم بیشتر برا موفقیت نمونده!
              آره دوستان هر چی در میارید بذارید ،اگه نداشتید هم خونه و ماشین و وسایل خونتون رو هم بفروشید بذارید،حتما موفق میشید
              چند بار شنیدم که قمار بازا پولاشونو باختن تو قمار و بعد سر خونه و زندگی و هر چی که داشتن قمار کردن
              همیشه گفتن دفعه بعد حتما موفق میشم و اشتباه نمیکنم
              کل زندگیشونو باختن و به هیچ رسیدن
              باور اینجور داستانها،چه واقعی و چه تخیلی برام الان خیلی راحت شده،چون دارم به عینه میبینم

نظر

نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
                رفته رفته کار داره جالبتر میشه
                قدیما که حساب کال میکردیم و یا ضرر میکردیم میگفتیم بهتره یه مدت دور باشیم از بازار و یه مدت دمو کار کنیم تا اشباهامونو اصلاح کنیم
                اما الان عوض شده و دوستان میفرمایند هر چی ضرر کنیم از رو نمیریم!
                الان بروکرا عشق میکنن و میگن آره بابا شما میتونید یه بار دیگه تلاش کنید،چند قدم بیشتر برا موفقیت نمونده!
                آره دوستان هر چی در میارید بذارید ،اگه نداشتید هم خونه و ماشین و وسایل خونتون رو هم بفروشید بذارید،حتما موفق میشید
                چند بار شنیدم که قمار بازا پولاشونو باختن تو قمار و بعد سر خونه و زندگی و هر چی که داشتن قمار کردن
                همیشه گفتن دفعه بعد حتما موفق میشم و اشتباه نمیکنم
                کل زندگیشونو باختن و به هیچ رسیدن
                باور اینجور داستانها،چه واقعی و چه تخیلی برام الان خیلی راحت شده،چون دارم به عینه میبینم
                اره دوست عزیز این روند همچنان ادامه دارد یک ادم معتاد هم مغزش با مرفین اجین شده است همیشه میگه دفعه بعد حتما ترک میکنم ولی مبیند این قدرت را ندارد تا جایی میرسد دیگر پولی برایش نمی ماند تمام داریی از جمله خانه و... می فروشد که خرج مواد کند اره دوستان ما هم یک تریدر معتاد هستیم ما تریدرها و تحلیل گران توی یک باتلاق به نام بازار تبادلات ارزی به نا ف.ا.ر.ک.س گیر کرده ایم هرچه توی باتلاق دست و پا میزنیم بیشتر فرو میرویم دوستان بهتر است وقتی توی باتلاق می افتید زیاد دست و پا نزنید چون خیلی زود فرو می روید این بازار هم همان باتلاق هست هرچه بیشتر دست و پا بزنید بیشتر فرو میروید فقط خدا به داد ما معتادین توی باتلاق گیر افتاده برسد
                ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 04-08-2016, 04:46 PM

نظر

نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
                  اره دوست عزیز این روند همچنان ادامه دارد یک ادم معتاد هم مغزش با مرفین اجین شده است همیشه میگه دفعه بعد حتما ترک میکنم ولی مبیند این قدرت را ندارد تا جایی میرسد دیگر پولی برایش نمی ماند تمام داریی از جمله خانه و... می فروشد که خرج مواد کند اره دوستان ما هم یک تریدر معتاد هستیم ما تریدرها و تحلیل گران توی یک باتلاق به نام تبادلات ارزی به نا بازار تبادلات ارزی گیر کرده ایم هرچه توی باتلاق دست و پا میزنیم بیشتر فرو میرویم دوستان بهتر است وقتی توی باتلاق می افتید زیاد دست و پا نزنید چون خیلی زود فرو می روید این بازار هم همان باتلاق هست هرچه بیشتر دست و پا بزنید بیشتر فرو میروید فقط خدا به داد ما معتادین توی باتلاق گیر افتاده برسد
                  من بعد 10 سال کار 1.5 سال هست گذاشتم کنار
                  خواستن توانستنه

نظر

دوست عزیر من البته متوجه منظور شما شدم که چی می خواهید بگید ولی پیش خودم نمی تونم هضمش کنم

به طور کلی برای هر چیزی معیاری وجود داره که خوب و بد اون کار یا ... با اون سنجیده میشه

معیار فا ر کس هم در نهایت دقیقا همون پولی هست که شما میگید باید فرع باشه در حالی که واقعیت عملی اینه که باید اصل اصل باشه و هدف گذاری نهایی

حالا وقتی من نوعی در تحقق بخشیدن به این ممکن اصلی ( پول درآوردن مسنمر از بازاز )ناموفق هستم هر ناممکن دیگه ای رو هم در این بازار ممکن کنم باز فایده ای نداره

نظر

نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
                      من بعد 10 سال کار 1.5 سال هست گذاشتم کنار
                      خواستن توانستنه
                      من هم بعد از 6سال فهمیدم این بازار یک سرابی بیش نیست بنده در تمام این مدت به طور حرفه ای که تکنیکال کار کردم فهمیدم این روش ها از جمله تکنیکال و فاندامنتال فقط راهی است برای خالی کردن پول ما و هدر رفتن عمر چندین ساله ما فقط تنها توسعه ای که می توانم برای افرادی که تازه با این بازار اشنا شدن بکنم تمام حرف های ما را در نظر خود داشته باشید و اگر هم خواستید یک زمان وارد این بازارشوید و یا( توی این باتلاق افتادید )خیلی خیلی خیلی احتیاط کنید تا زندگی خود را روی این بازار نگذارید یا به عبارتی(خداوند دست شما را توی باتلاق بگیرد)

نظر

آقا من پست بالا رو با نقل قول ارسال کردم نمی دونم نقل قولش چرا غیب شد !

پست من در جواب دوستمون جناب Pipuniversity نوشته شده

نظر

اقایانی که سابقه ده و شش ساله دارند میشه بفرمایند از این ده و شش سالی که تو این بازار بودن جند سالشو رو بحث روانشناسی و مدیریت سرمایه وقت گذاشتن و تا حالا جند حساب از جساب هایی که کال کردن با مدیریت سرمایه کال شده
                          تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
                          http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

نوشته اصلی توسط r-kamyab نمایش پست ها
                            اقایانی که سابقه ده و شش ساله دارند میشه بفرمایند از این ده و شش سالی که تو این بازار بودن جند سالشو رو بحث روانشناسی و مدیریت سرمایه وقت گذاشتن و تا حالا جند حساب از جساب هایی که کال کردن با مدیریت سرمایه کال شده
                            دوست عزیز مطمن باش اگر روانشناسی و مدیریت سرمایه توی این بازار به کار ببری چیزی نصیب شما نمی شه من مدیریت سرمایه را نفع نمی کنم ولی با این سرمایه کم من و شما و تمام ایرانی های دیگر اگر بتونی سودی در این بازار از طریق مدیریت سرمایه کنی چیزی نصیب من و شما نمی شود بنده همه این راهها ی که فکر کنی رفته ام مدیریت سرمایه ام اجرا کرده ام ولی بازی قمار با شرایط صفر است فقط عمر تلف کردن از طریق مدیریت سرمایه است وهمه اینها اول باید دید شما میتوانی توی این بازار سود کنی یا نه بعد به فکر مدیریت سرمایه و روانشناسسی باشی

نظر

مرجع سود و ضرر دقیقا رفتار و افکار خودمونه
                              چطور ممکنه فکر کنیم باید یه شبه ثروتمند بشیم
                              بعد چون یه شبه ثروتمند نشدیم بگیم بازار خوب نیست و بد ه و سود ده نیست
                              دقیقا بازار ساخته شده برای سود دادن
                              البت اگه فکرمون سالم باش و با مدیریت سرمایه توقع سود معقول داشته باشیم
                              قیمت راه خودشو میره بالا یا پایین
                              یه حجم تریدر ممکنه ضرر بکنن و یه حجم تریدر سود
                              بهتره از مدیریت سرمایه درست استفاده بشه و طمع نکنیم تا به سود برسیم همیشه

نظر

من که دارم سود میکنم و راضی هستم
                                سود زیر 10 درصد با مدیریت سرمایه درست به راحتی شدنیه و همیشگی
                                تلاش کنین میتونین

نظر

پردازش ...
                                X