اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی gbp usd

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    مزاحم تاپيك شدم
    كه ياداوري كنم پوند دلار بايد ابتدا 1.3076
    بعد 1.3021 وبراي من حتي تا 1.2845 ميرود
    اين را بياد داشته باشيد

نظر

• منم هر اشتباهی میکنم سریع اعلام میکنم که اگر کسی وارد معامله شده باشه سریع خارج بشه و ضرر نکنه

چون یادمه دوستانی داشتم که به کلاس های بورس و فا.رکس میرفتند و با سیگنال استادشون کال مارجین میشدند و اون افراد با گفتنه اینکه این بازار احتمالاته و ... از زیر دین حرف خود و آموزش اشتباهشون خارج میشدند و براشون چیزی جز منفعت خودشون مهم نبود .
      در کل وجدان و رزق حلال و کلی صفات خوب قدیدمیا تو بیشتر ایرانیا مرده .
      اینم بگم برای یادگیری فار.کس هیچ پولی هزینه نکنید چون کسی نیست که این بازار را بلد باشه و هم وقت یاد دادنه آن را به دیگران داشته باشه .ارزش کیمیاگری خیلی بیشتر از 5-10 میلیون تومن هزینه کلاسه

الان این اشتباهی که من کردم باعث شد که کلی ازین بازار آموزش ببینم . هر وقت در این بازار high low close و میزان اسپرد آن کالا و حتی 1 پیپ براتون اهمیت پیدا کرد اون موقع شاید از 0 ری که هر روز با یادگیری اشتباه اوون رو بزرگتر میکنید به 1% رسیدید و تازه وارد حل کردن پازل های این بازار میشید

نظر

• نوشته اصلی توسط syzygy نمایش پست ها
        منم هر اشتباهی میکنم سریع اعلام میکنم که اگر کسی وارد معامله شده باشه سریع خارج بشه و ضرر نکنه

چون یادمه دوستانی داشتم که به کلاس های بورس و فا.رکس میرفتند و با سیگنال استادشون کال مارجین میشدند و اون افراد با گفتنه اینکه این بازار احتمالاته و ... از زیر دین حرف خود و آموزش اشتباهشون خارج میشدند و براشون چیزی جز منفعت خودشون مهم نبود .
        در کل وجدان و رزق حلال و کلی صفات خوب قدیدمیا تو بیشتر ایرانیا مرده .
        اینم بگم برای یادگیری فار.کس هیچ پولی هزینه نکنید چون کسی نیست که این بازار را بلد باشه و هم وقت یاد دادنه آن را به دیگران داشته باشه .ارزش کیمیاگری خیلی بیشتر از 5-10 میلیون تومن هزینه کلاسه

الان این اشتباهی که من کردم باعث شد که کلی ازین بازار آموزش ببینم . هر وقت در این بازار high low close و میزان اسپرد آن کالا و حتی 1 پیپ براتون اهمیت پیدا کرد اون موقع شاید از 0 ری که هر روز با یادگیری اشتباه اوون رو بزرگتر میکنید به 1% رسیدید و تازه وارد حل کردن پازل های این بازار میشید
        سلام
        و تشکر
        نکته ای گو
        مشتاقم
        سلامت و موفق باشید.

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• حرکت بازار به 2 صورت یکی حرکات درونی و یکی حرکات آینده
          حرکات درونی مثل اینکه ما روی طلا کار میکنیم و قیمت در گذشته از 0 به 1920.80 رسیده والان ما بین این 2 قیمت قرار داریم
          حرکات آینده یعنی اینکه ما بخوایم 1 پیپ بالاتر از 1920.80 که خارج از بازه قیمتی ماست حرکت کنیم

بنظر من حرکات بازار از گذشته تا الان براساس اولین خرید و ایجاد اولین high low و کلوز مثلا روزانه استارت خورده و ادامه حرکت بالا رفتن قیمت براساس درصدهایی از طبیعت حرکت میکنند
          این درصد ها مثل فیبو اکسپنشن کار میکنن و با مثلا 1 پیپ بالای 1.618 ادامه روند میدن و 1پیپ کلوز زیر آنها اصلاح میشوند (البته درصد های فیبوناچی و کلیه تنظیمات ابزار های متا تریدر کاملا اشتباه و باعث ضرر بیشتر میشوند و حتی بروکر با کلوز ها و چینش اشتباه در کندل استیک براحتی میتونن باعث اشتباه در تحلیل بشوند)

پیدا کردن درصد طبیعی بازار کار سختیه ولی کلی بگم که عددی مثل عدد پی دارای تکراره ولی منظمه مثلا 1.548548548548 ودر کل بدرد معامله نمیخوره فقط تیکه های پازل بدرستی درون این فقبوناچی قرار میگیرند و حرکت میکنن چون high low open close قبلا در این باکس ها ساخته شده اند
          پس وقتی ما بین 2 عدد 0 تا 1920.80 هستیم یعنی ما درون یک نقشه از پیش ساخته شده ایم و باید الگوی حرکتی در این پازل را خودمون پیدا کنیم .مثل کاری که الیوت کرد و فقط خودش میدونست که چه زمان موج 1 تموم میشه و کی و کجا انتهای موج 2 و اصلا چرا یک موج زباد اصلاح میشه یا کم اصلاح میشه

شما با این همه اطلاعات و کندل که دارین با سوال پرسیدن از خودتون و اینکه چرا مثلا این کندل دوجی شده ولی بعد از آن ادامه رونده یا چرا این کندل هنگینگ من شده و بعد از اون ادامه روند اتفاق افتاده مگر استاتید احمق ما نگفتن که این کندل ها برگشتی هستند

نکته ای که بگم اینه که بدنبال اون عدد طبیعته نباشید چون زمانبره و فقط بدرد آینده بازار میخوره ولی عدد مهمیه و دونستن اوون تو خیلی چیزا کمکتون میکنه
          برای تک تک ایده هایی میدین و استفاده میکنید اسم بزارید . از متاتریدر بروکری برای تحلیل استفاده کنید که قیمت را 24 ساعته با پیپت بهتون بده مثل fxpro و بعد در بروکر خودتون معامله بزنید
          بدنبال ابزار و اندیکاتور و اسیلاتور باند بولینگر و مووینگ اوریج و کانال و گن و ستاره شناسی نباشید . من بدنبال همه اینها رفتم تمام اینهارو کامل کردم بهترین اعدادی که میشه ازشون استفاده کرد را خودم با آزمون خطا پیدا کردم نمونه تحلیل هام هم مثلا براساس گن در همین نوشته های گذشته مال چند سال پیش هست و دقت اون را میتونید برای سقف و کف ها ببینید ولی همشون بدرد نخور و بیشتر برای اطلاف وقت و دوری از واقعیت بودن

چیزایی که نوشتم جز واقعیت چیزی نیس و خودم هم هنوز در حال یادگیری و تکمیل این پازل هستم ولی اینو بدونید که من ادمیم که کل زندگیم تو محدودیت بودم و همین محدودیت ها باعث شده تا کل زندگیم تو هر چی دست گذاشتم بهترین بودم و نیازی به اظهار وجود و کسب شهرت و استادی ندارم

باشد که نباشد خبری از اثرم

نظر

منم هر اشتباهی میکنم سریع اعلام میکنم که اگر کسی وارد معامله شده باشه سریع خارج بشه و ضرر نکنه
            درود بر تو ضرر و استاپ جزیی از این بازار ، معمولا آموتورها از ضرر میترسن و تنها کسایی که استاپ نمی خورن خودشونن :-)) چون معمولا با ضررهای بزرگ خارج میشن .

موفق باشی
            استراتژی بر مبنای پرایس اکشن لینک : Price Action
            Clear Entry Price, Exit Levels
            ------------------------------------------------------------
            اتاقی برای گفت و گو اتومات ترید ینگ
            لینک : ّFull_Automatic_Trade

نظر

حرکت بازار به 2 صورت یکی حرکات درونی و یکی حرکات آینده
              حرکات درونی مثل اینکه ما روی طلا کار میکنیم و قیمت در گذشته از 0 به 1920.80 رسیده والان ما بین این 2 قیمت قرار داریم
              حرکات آینده یعنی اینکه ما بخوایم 1 پیپ بالاتر از 1920.80 که خارج از بازه قیمتی ماست حرکت کنیم

بنظر من حرکات بازار از گذشته تا الان براساس اولین خرید و ایجاد اولین high low و کلوز مثلا روزانه استارت خورده و ادامه حرکت بالا رفتن قیمت براساس درصدهایی از طبیعت حرکت میکنند
              این درصد ها مثل فیبو اکسپنشن کار میکنن و با مثلا 1 پیپ بالای 1.618 ادامه روند میدن و 1پیپ کلوز زیر آنها اصلاح میشوند (البته درصد های فیبوناچی و کلیه تنظیمات ابزار های متا تریدر کاملا اشتباه و باعث ضرر بیشتر میشوند و حتی بروکر با کلوز ها و چینش اشتباه در کندل استیک براحتی میتونن باعث اشتباه در تحلیل بشوند)

پیدا کردن درصد طبیعی بازار کار سختیه ولی کلی بگم که عددی مثل عدد پی دارای تکراره ولی منظمه مثلا 1.548548548548 ودر کل بدرد معامله نمیخوره فقط تیکه های پازل بدرستی درون این فقبوناچی قرار میگیرند و حرکت میکنن چون high low open close قبلا در این باکس ها ساخته شده اند
              پس وقتی ما بین 2 عدد 0 تا 1920.80 هستیم یعنی ما درون یک نقشه از پیش ساخته شده ایم و باید الگوی حرکتی در این پازل را خودمون پیدا کنیم .مثل کاری که الیوت کرد و فقط خودش میدونست که چه زمان موج 1 تموم میشه و کی و کجا انتهای موج 2 و اصلا چرا یک موج زباد اصلاح میشه یا کم اصلاح میشه

شما با این همه اطلاعات و کندل که دارین با سوال پرسیدن از خودتون و اینکه چرا مثلا این کندل دوجی شده ولی بعد از آن ادامه رونده یا چرا این کندل هنگینگ من شده و بعد از اون ادامه روند اتفاق افتاده مگر استاتید احمق ما نگفتن که این کندل ها برگشتی هستند

نکته ای که بگم اینه که بدنبال اون عدد طبیعته نباشید چون زمانبره و فقط بدرد آینده بازار میخوره ولی عدد مهمیه و دونستن اوون تو خیلی چیزا کمکتون میکنه
              برای تک تک ایده هایی میدین و استفاده میکنید اسم بزارید . از متاتریدر بروکری برای تحلیل استفاده کنید که قیمت را 24 ساعته با پیپت بهتون بده مثل fxpro و بعد در بروکر خودتون معامله بزنید
              بدنبال ابزار و اندیکاتور و اسیلاتور باند بولینگر و مووینگ اوریج و کانال و گن و ستاره شناسی نباشید . من بدنبال همه اینها رفتم تمام اینهارو کامل کردم بهترین اعدادی که میشه ازشون استفاده کرد را خودم با آزمون خطا پیدا کردم نمونه تحلیل هام هم مثلا براساس گن در همین نوشته های گذشته مال چند سال پیش هست و دقت اون را میتونید برای سقف و کف ها ببینید ولی همشون بدرد نخور و بیشتر برای اطلاف وقت و دوری از واقعیت بودن

چیزایی که نوشتم جز واقعیت چیزی نیس و خودم هم هنوز در حال یادگیری و تکمیل این پازل هستم ولی اینو بدونید که من ادمیم که کل زندگیم تو محدودیت بودم و همین محدودیت ها باعث شده تا کل زندگیم تو هر چی دست گذاشتم بهترین بودم و نیازی به اظهار وجود و کسب شهرت و استادی ندارم

باشد که نباشد خبری از اثرم
              با سلام و احترام

دقیقا نمیدونم روش شما به صورتی هست ولی این را بدانید مداومت در هر کاری شمارو به نتیجه میرسونه

نکته قابل توجه اینه که بازار ساده تر از اونیه که فکرشو کنید و نیازی به این همه پیچیدگی نیست...

موفق باشید...

نظر

• دقیقا درست میگید و راحت تر از اون چیزی که فکرشو میشه کرد . منم ساختار کلی بازار رو گفتم که اینگونه ساخته شده و اصلا هم ربطی به تحلیل نداره ولی برای پیشبینی آیده ای که وجود نداره کاربردیه
                اگر منم روز اول بسمت مزخرفات دانشمندان و استادان و کتاب ها نمیرفتم شاید خیلی زودتر به این نتیجه میرسیدم

اینم که میگم حل پازلش یکم پیچیده است اینه که شما اگه از الگویی مثل الیوت استفاده کنی و 5 موج داشته باشی و هر موج خود یک 5 موجی داخلی تشکیل شده باشه
                و با امکان اینکه موج 1 3 5 با هم برابر نباشند چون در این صورت حرکتی انجام نمیشه پس تعداد گوناگونی ما در امواج زیاده و پیدا کردن الگوی درست که در همه ی موج های الیوت که تعدادشون مثلا کمتر از 5 فاکتوریل(120 حالت منهای امواج مساوی که قابل قبول نیستند) باشند و دارای نظمی بی نظم هستند یکم سخته

همه اینها که مینویسم برای این نیست که بگم روند کدوم طرفه و کلا منطق بازار چیه برای این مینویسم که بهترین نقطه ورود و خروج و استاپ لاست و زمان شتاب گیری و میزان حرکت و میزان اصلاح و زمان و پایان یک سیکل را محاسبه کنم .

حالا اگر برای کاری که انجام میدم برنامه نداشته باشم و بخوام شانسی کار کنم قمار راحت تر از فار.کسه میرم شرط بندی میکنم چون 50-50 یا پوکر بازی میکنم

نظر

دقیقا درست میگید و راحت تر از اون چیزی که فکرشو میشه کرد . منم ساختار کلی بازار رو گفتم که اینگونه ساخته شده و اصلا هم ربطی به تحلیل نداره ولی برای پیشبینی آیده ای که وجود نداره کاربردیه
                  اگر منم روز اول بسمت مزخرفات دانشمندان و استادان و کتاب ها نمیرفتم شاید خیلی زودتر به این نتیجه میرسیدم

اینم که میگم حل پازلش یکم پیچیده است اینه که شما اگه از الگویی مثل الیوت استفاده کنی و 5 موج داشته باشی و هر موج خود یک 5 موجی داخلی تشکیل شده باشه
                  و با امکان اینکه موج 1 3 5 با هم برابر نباشند چون در این صورت حرکتی انجام نمیشه پس تعداد گوناگونی ما در امواج زیاده و پیدا کردن الگوی درست که در همه ی موج های الیوت که تعدادشون مثلا کمتر از 5 فاکتوریل(120 حالت منهای امواج مساوی که قابل قبول نیستند) باشند و دارای نظمی بی نظم هستند یکم سخته

همه اینها که مینویسم برای این نیست که بگم روند کدوم طرفه و کلا منطق بازار چیه برای این مینویسم که بهترین نقطه ورود و خروج و استاپ لاست و زمان شتاب گیری و میزان حرکت و میزان اصلاح و زمان و پایان یک سیکل را محاسبه کنم .

حالا اگر برای کاری که انجام میدم برنامه نداشته باشم و بخوام شانسی کار کنم قمار راحت تر از فار.کسه میرم شرط بندی میکنم چون 50-50 یا پوکر بازی میکنم
                  بنده نه تنها الیوت بلکه کل تحلیل تکنیکال رو نه قبول دارم نه به کسی توصیه میکنم...

مثلا در مورد همین الیوت قویترین سبک تحلیل تکنیکال ، در بازار یک پنج موجی جنبشی زیبا شکل میگیره بعد قیمت اصلاح میکنه یک اصلاح زمان بر تمام ویژگی های یک اصلاح خوب برقراره به زمان مناسب هم میرسه بای گرفته میشه اما قیمت یک لوی دیگه میزنه و استاپ خورده میشه...

خب به خیال خیل عظیمی از معامله گران این یه احتمالیه که کمتر پیش میاد چون بازار ، بازار احتمالاته و باید مدیریت سرمایه رعایت بشه غافل از اینکه این خیل عظیمی از معامله گران یعنی 98 درصد معامله گران فکر میکنند بازار همینه...

بنده بارها به صراحت عرض کرده ام تمام مطالب گفته شده تحلیل تکنیکال از خرد تا کلان پشیزی ارزش ندارد چون خلاف منطق بازار است...

بازار تشکیل شده از محدوده ها و خطوط تعادلی که اگر قیمت از یک محدوده تعادلی فرار کند وارد محدود تعادلی دیگری میشود و خطوط تعادلی در هر حرکت تغییر میکند...بهترین نقطه ورود هم ورود روی خطوط حمایت و زیر خطوط مقاومت هست جایی که بیشترین فشار به بازار وارد میشود

ویژگی مشترک همه ی انسانهای موفق مداومت در انجام یک کار و رسیدن به هدف هست...

موفق باشید...

نظر

• فروش پوند

http://s9.picofile.com/file/8355607192/gbp.jpg

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
                      بنده نه تنها الیوت بلکه کل تحلیل تکنیکال رو نه قبول دارم نه به کسی توصیه میکنم...

مثلا در مورد همین الیوت قویترین سبک تحلیل تکنیکال ، در بازار یک پنج موجی جنبشی زیبا شکل میگیره بعد قیمت اصلاح میکنه یک اصلاح زمان بر تمام ویژگی های یک اصلاح خوب برقراره به زمان مناسب هم میرسه بای گرفته میشه اما قیمت یک لوی دیگه میزنه و استاپ خورده میشه...

خب به خیال خیل عظیمی از معامله گران این یه احتمالیه که کمتر پیش میاد چون بازار ، بازار احتمالاته و باید مدیریت سرمایه رعایت بشه غافل از اینکه این خیل عظیمی از معامله گران یعنی 98 درصد معامله گران فکر میکنند بازار همینه...

بنده بارها به صراحت عرض کرده ام تمام مطالب گفته شده تحلیل تکنیکال از خرد تا کلان پشیزی ارزش ندارد چون خلاف منطق بازار است...

بازار تشکیل شده از محدوده ها و خطوط تعادلی که اگر قیمت از یک محدوده تعادلی فرار کند وارد محدود تعادلی دیگری میشود و خطوط تعادلی در هر حرکت تغییر میکند...بهترین نقطه ورود هم ورود روی خطوط حمایت و زیر خطوط مقاومت هست جایی که بیشترین فشار به بازار وارد میشود

ویژگی مشترک همه ی انسانهای موفق مداومت در انجام یک کار و رسیدن به هدف هست...

موفق باشید...
                      به قول یکی از تریدرها بهترین استفاده ای که میشه از الیوت کرد، استفاده نکردن از الیوته d:

نظر

• نوشته اصلی توسط maniabls نمایش پست ها
                        در h4 موافقم
                        موفق باشید.

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• نوشته اصلی توسط maniabls نمایش پست ها
                          سریع تی پی زد.
                          gbp.jpg

نظر

• دوباره فروش پوند @ 1.3142 با استاپ100 تارگت 95

http://s8.picofile.com/file/8355666192/gbp.jpg

نظر

• سلام به همگی دوستان من کلا نزدیک یک ساله فارکس کار می کنم
                              اوایل 1000 تا باختم
                              الیوت هم خوبه من ازش استفاده می کنم

تخصص من کلا پیدا کردن اتمام و برگشت روند هست من به حد ضرر و حد سودم احترام می زارم تصمیم که گرفتم هیچ موقع دست نمی زنم بعد از باز کردن پوزشن فقط به سمتی که درست پیش بینی کردم بره حد ضرر رو می یارم زیر و یا بالای خریدم می زارم

من تریدم بعضی وقتا یک ماه هم باز می مونه برای وارد شدن عجله نکنید خوب تحلیل کنید هیچ موقع دیر نیست بهترین جا رو پیدا کنید حمایت ها و مقاومت ها رو خوب تشخیص بدید زیاد سخت نیست از لاین استفاده کنید

از فیبو استفاده کنید حتما

در تایم های پایین اصلا نمی تونم کار کنم ضرر می کنم همیشه

مدیریت مالی به صورت حرفه ای اجرا می کنم

یادمه چند ماه پیش دوستانی در همین فروم من رو مسخره کردن که عرقم خشک بشه بعد حرف بزنم ولی از اون روز من در آمدم خیلی خوب شده اتفاقا

یکی از دوستان هم اومد گفت ماهم همش ضرر می کنیم به حالت مسخره

فارکس از اون چیزی که فکر می کنید راحتره کافی هست شما فارکس رو بخورید نه فارکس شما رو بخوره مدیریت مالی کنید

روش های دیگران رو هم ولش کنید برای خودتون روش درست کنید اندیکاتورها رو هم ولش کنید به جز ثابت که متاتریدر داره مثل RSI و Stochastic و غیره من استفاده می کنم به خصوص RSI

هیچ موقع هم فارکس رو ول نکنید شغل خوبی هست ولی تو دمو یاد بگیرید مثل من 1000 دلار از دست ندید

این هم یکی از ترید هام که هنوز باز هست
                              http://s8.picofile.com/file/8356970392/usd_jpy_H1_N.png

تو قسمت طلا همگانی هم پست گذاشتم نمونه می تونید ببنید

من این رو اینجا نوشتم که امیدوار باشید و تلاش کنید که موفق خواهید شد

هیچ ارزش دیگری نداره

نظر

• یک چیز هم اضافه کنم یادم رفت بالا بگم کندل استیک رو هم یاد بگیرید بلد باشید 100 در صد راه رو رفتین من زیاد استفاده می کنم برای ورود به بازار اصلا هم سخت نیس راحت یاد می گیرید و خیلی کاربردی هست

و این که تو اینترنت من می بینم فیلم های اموزشی می فروشن
                                کسی که بلد باشه وقت نمی کنه بیاد فیلم درست کنه 100 تومن 500 تومن بفروشه با یک ترید 20 برابر اینا در می یاره با کمترین انرژی البته نظر شخصی من هست

کلاس رفتن رو هم بیخال بشید خودتون یاد بگیرید و تلاش کنید موفق خواهید شد

مرجع آموزشی هم سایت های انگلیسی برید که پر هست گوگل مترجم کمک بگیرید برای ترجمه
                                ویرایش توسط padash : https://www.traderha.com/member/27201-padash در ساعت 04-10-2019, 12:03 AM

نظر

پردازش ...
                                X