اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تبدیل ایده های شما به اندیکاتور و اکسپرت در mql5

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام دوستان - در خواست اندیکاتور
    اندیکاتوری برای تشخیص در قیمت معین (ثابت ) تعداد کندلهای انجام شده
    اندیکاتوری برای تشخیص در قیمت معین (ثابت) تعداد خریداران نسبت به فروشنگان و بلعکس
    ممنون از همکاری ...منتظر شما عزیزان هستم.

نظر

سلام

اندیکاتور ایچیموکویی میخوام که بشه کومو را به مقدار دلخواه به سمت چپ شیفت داد.

ممنون

نظر

سلام دوست عزیز ، من یک ایده خوب برای expert دارم که فکر میکنم خیلی هم ساده باشه و به صورت دستی کنترل کردم خوب جواب میده.میخواستم ببینم شما میتونین لطف کنین در mql4 بنویسیدش؟
        ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 02-15-2014, 11:25 PM

نظر

سلام من توی مفیدتریدر چک کردم جواب نداد کسی علتشو میدونه؟

نظر

با سلام خدمت دوستان
            دوستان من یه اندیکاتور می خواستم که خیلی سادست البته در متاتریدر 4 به صورت خط های افقی بر روی چارت قیمت هست ولی این خط ها به صورت ماهیانه و سه ماه و شش ماه و یک ساله باشه و به اینصورت باشه که هر دوره زمانی رو گفتم مثلا یک ماه دارای 4 خط باشه خط اول روی قیمت شروع بازار از روز اول ماه یعنی خط افقی اوپن کندل روز اول ماه باشه خط دوم بالاترین قیمتی که در اون ماه کندل رفته ممکنه یک شادو باشه بالای اون یه خط افقی باشه و خط سوم افقی در پایین ترین جایی که قیمت رفته در اون ماه یک خط افقی باشه و خط چهارم هم کندلی که اخرین روز ماه بسته می شه روی کلوس کندل اخر اون ماه یه خط افقی کشید بشه که 4 خط نشان از اوپن کتدل ماه و بالاترین و پایین ترین و کلوس یک اه رو نشون بده البته بعضی ماهها 31 روزه اون رو هم مدنضر داشته باشه و لطفا چندین رنگ هم در نضر داشت بشه که با م قاطی نشه معلوم باشه هر خط مال کدام دوره قینتی هست واین ها رو در 3 ماه و 6 ماه و یک ساه در نضر بگیره البته 3 ماهه می گیم نه اینکه از از هر ماهی باشه ماههای فصلی رو می فرمایم و 6 ماه با اساس 6 ماه اول سال و دوم سال و سال رو مثلا ما در 2015 هستیم 4 خط سالیانه رو سال 2014 نشون بده من دیگه خیلی پر حرفی کردم ممنون می شم کسی از دوستان کمکی بکنه یه دنیا ممنونش می شم باتشکر فراوان

نظر

درخواست طراحی اکسپرت

با سلام خدمت دوستان عزیز
              از مدیران محترم خواهشمندم اگر برای این تاپیک تالاری موجود هست به اونجا انتقال بدید.

من درخواست طراحی یک اکسپرت آنتی مارتینگل رو داشتم.
              البته هزینه متوسط به کم هم حاضرم پرداخت کنم.
              در عکس که پیوست کردم تقریبا همه چیز توضیح دادم.
              لطفا کاری به سود ده بودن یا نبودن این روش نداشته باشید.
              هزینه رو بگیرید و اکسپرت رو بنویسید.
              اول صبح روی سطوح که یک اندیکاتور محاسبه میکنه اردر بای استاپ و سل استاپ بزاره با تی پی و استاپ لاس مشخص.
              اگر تی پی زد که چه بهتر اما اگر استاپ زد یک معامله معکوس با حجم 2 برابر(حجم رو بشه در اکسپرت وارد کرد) بگیره.
              اگر دوستان سریعتر پاسخ بدن ممنون میشم.

نظر

نوشته اصلی توسط mohsenforex نمایش پست ها
                با سلام خدمت دوستان عزیز
                از مدیران محترم خواهشمندم اگر برای این تاپیک تالاری موجود هست به اونجا انتقال بدید.

من درخواست طراحی یک اکسپرت آنتی مارتینگل رو داشتم.
                البته هزینه متوسط به کم هم حاضرم پرداخت کنم.
                در عکس که پیوست کردم تقریبا همه چیز توضیح دادم.
                لطفا کاری به سود ده بودن یا نبودن این روش نداشته باشید.
                هزینه رو بگیرید و اکسپرت رو بنویسید.
                اول صبح روی سطوح که یک اندیکاتور محاسبه میکنه اردر بای استاپ و سل استاپ بزاره با تی پی و استاپ لاس مشخص.
                اگر تی پی زد که چه بهتر اما اگر استاپ زد یک معامله معکوس با حجم 2 برابر(حجم رو بشه در اکسپرت وارد کرد) بگیره.
                اگر دوستان سریعتر پاسخ بدن ممنون میشم.

آپ(up)
                کسی از دوستان کمکی نمیرسونه؟

نظر

سلام،
                  یک سووال دارم،آیا این امکان وجود داره که یک اندیکاتور همزمان دو نمودار رو بررسی کنه و اون رو به شکل یک نمودار در بیاره؟ مثلا قیمت دلار/طلا رو تقسیم بر دلار/نقره کنه و از حاصل اون یک نمودار بکشه؟
                  اگه این امکان وجود داره،چجوری؟ چون معمولا یک نمودار توی صفحه بازه و اندیکاتور اون رو بررسی میکنه.

نظر

سلام خدمت همه دوستان من یک اندیکاتور دارم که repaint است می خواستم ببینم کسی هست که کمکم کنه تا بتوانم تبدیل به no repaint کنم.ممنون می شوم اگه لطف کنین کمکم کنین
                    bestfx@yahoo.com

نظر

سلام دوستان اندیکاتوری نیاز دارم که پس از برخورد به tp1 حجم رو نصف کنه و نصف رو ذخیره کنه دوباره در tp2 بازم نصف کنه و ایضا tp3 {ضمنا پس از تاچ tp1 بتونه بریک ایون یا ریسک فری کنه پوزیشن رو
                      اندیکاتور دیگه ای که دنبالش میگردم پس از رسیدن به یه سطح پوزیشن ریسک فری و با به مقداری که تعریف میکنیم واسش حجم رو افزایش بده
                      ممنون میشم کمک کنید

نظر

دوستان اندیکاتور میخواستم برای پیوت نسبت به زمان باز شدن بازار لندن.هست همچین اندیکاتوری؟؟؟

نظر

سلام

آيا اكسپرتي قبلا نوشته شده كه قيمت در يك سطحي بسته شد معامله را ببندد يا باز كند با حجم مورد نظر

با تشكر

نظر

سلام
                            میخواستم ببینم اندیکاتور متاتریدر 4 رو میشه به اندیکاتور متاتریدر 5 تبدیل کرد؟

نظر

انديكاتوري نياز دارم كه پس از اينكه پوزيشن 12 پيپ در سود رفت ، آن را ريسك فري كند

البته گزينه تريلينگ استاپ در خود متاتريدر هست ، اما باعث ميشه كه استاپ به فاصله ثابت مثلا 12 پيپي ، قيمت رو تعقيب كنه كه مطلوب من نيست

ممنون ميشم اگه كمك كنيد

milad_2800@yahoo.com

نظر

سلام دوستان.یک سوال دارم. آیا امکانش هست که از روبات یا اکسپرت به ایده اون برسیم؟ یعنی آیا نرم افزاری هست که فایل با پسوند .ex5 رو باز کنه و ما به متن کدنویسی داخلش دست پیدا کنیم؟ اگر این اتقاق بیوفته میشه مثل بقیه علوم که از تجربیات پیشینیان استفاده کردیم و به اینجا رسیدیم، سرعت سعی و خطا هامون رو بیشتر و بهینه تر کنیم.

نظر

پردازش ...
                                X