اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار طراحی اکسپرت بدون نیاز به برنامه نویسی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام
    دوسته من باید فایلو جایی که برنامرو نصب کردی بریزید

یکی از دوستان یه فایل dll دیگشم مشکل داشت اگر دوستان دیگه هم این مشکلو داشتن بگن که فایلو براشون بذارم

نظر

نوشته اصلی توسط M.SHI نمایش پست ها
      سلام
      دوسته من باید فایلو جایی که برنامرو نصب کردی بریزید

یکی از دوستان یه فایل dll دیگشم مشکل داشت اگر دوستان دیگه هم این مشکلو داشتن بگن که فایلو براشون بذارم
      دوست عزیز
      اول باید نصب بشود تا فولدری داشته باشد برای کپی کردن

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
        دوست عزیز
        اول باید نصب بشود تا فولدری داشته باشد برای کپی کردن
        این خطا رو زمانی میده که برنامه میخواد اجرا بشه نه برای نصب
        شاید شما دارید فایل fxgen.exe قبل از نصب برنامه اجرا میکنید که باید اول فایل fxgsetup_after install overwrite fxgen_exe رو نصب کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi1355 نمایش پست ها
          با سلام وتشکر من دانلود کردم موقع باز شدن فایل zipبه مشکل unexpected end of archive میده .
          این فایل خرابه من همون اولیرو گرفتم . کارم میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط M.SHI نمایش پست ها
            این خطا رو زمانی میده که برنامه میخواد اجرا بشه نه برای نصب
            شاید شما دارید فایل fxgen.exe قبل از نصب برنامه اجرا میکنید که باید اول فایل fxgsetup_after install overwrite fxgen_exe رو نصب کنید
            بزرگترین سوتی تاریخ کامپیوتری خودم رو دادم
            حتی یک بار هم اسم فایل دوم رو نخوندم
            به خاطر اینکه همیشه اسم فایل کرک طولانی تره من فکر میکردم دومی کرکه اولی نصب
            آقا شرمنده

نظر

حالا کسی راهنمایی داره که این نرم افزار چطوری کار میکنه؟

نظر

فکر کنم این نرم افزار پولیه اونم از نوع دلار !!!

Licensing for Standard Edition version 4.x

You receive discount if purchase number of licenses at once.

1. Single license for one installation is 99 USD.
                2. Two licenses for two installations 179 USD.
                3. Three licenses for three installations 249 USD.
                4. Unlimited site license 699 USD.

Licensing for Professional Edition version 4.x

Professional Edition is the same as Standard Edition but it also shows generated source code in MQ language and produces both compiled EA files and source code files with extension *.mq4 or *.mq5.

5. Single license for one installation is 175 USD.
                6. Two licenses for two installations 299 USD.
                7. Three licenses for three installations 399 USD.
                8. Unlimited site license 999 USD.

Upgrade to Professional Edition

9. Upgrade EA Generator Standard Edition to Professional Edition single license 89 USD.

Upgrade Standard Edition version 3.x to 4.x

10. Upgrade single EA Generator Standard Edition version 3.x to 4.x single license 29 USD.

Upgrade Professional Edition version 3.x to 4.x

11. Upgrade single EA Generator Professional Edition version 3.x to 4.x single license 39 USD.
                12. Upgrade two EA Generator Professional Edition version 3.x to 4.x two licenses 79 USD.
                13. Upgrade three EA Generator Professional Edition version 3.x to 4.x three licenses 99 USD.

Upgrade Professional Edition version 2.x to 4.x

14. Upgrade single EA Generator Professional Edition version 2.x to 4.x single license 89 USD.

ورژن 4.5عالیه بعد از جند دفعه استفاده به صورت free دیگه کار نمیکنه !منظورم اینه که خروجی میده ولی تو متا تریدر دیگه تست نمیشه! تو دفترجه راهنما هم توضیح داده که باید هزینه پرداخت کرد وگرنه غیر فعال میشه !
                ولی انصافا عالیه !

نظر

صفخه 18 راهنما!!!

EA Generator shows “Compilation failed” when I press “Generate EA” button.
                  This is critical error. Most values you enter in property sheet are validated and should not cause compilation to fail. Some values
                  in technical analysis block are not validated and can be manually edited and this could be source of errors. There might be some
                  parameters that escape validation and cause compilation error.
                  Please email your diagram saved in a file with *.ea4 or *.ea5 extension. You can find our support email on our website support
                  page.
                  License
                  Initially installed product comes as time limited trial. If trial license expires you can purchase retail version online. Single retail
                  license allows time unlimited product use on one computer. After the purchase permanent license key will be sent to you by email,
                  enter your new license key in the dialog screen under Help->License menu. This will remove time limit and turn product into retail
                  version.

نظر

سلام
                    این ورژن 4.1 با کرک خدمت دوستان

Forex EA Generator Professional v4.1.rar - 4shared.com - online file sharing and storage - download - mut@nt

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط sasan نمایش پست ها
                      سلام

Forex EA Generator Professional v4.1.rar - 4shared.com - online file sharing and storage - download - mut@nt

موفق باشید
                      جناب ساسان عزیز با تشکر از شما لینک دانلود برای من و اکثر دوستان ..... هست اگه میشه لطف کنید و برنامه رو در سایت PicoFile.com - فضای رایگان ارسال فایل و عکس آپلود کنید تا هم موندگار باشه و هم راحت دانلود بشه. من ورژن دوی این نرم افزرو دارم عالیه و مشتاقانه خواهان ورژنی هستم که شما معرفی کردید با سپاس فراوان منتظریم.
                      گر بر سر نفس خود امیری مردی...
                      انجمن بورس بازان نیکوکــــار
                      (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!)

نظر

نوشته اصلی توسط sasan نمایش پست ها
                        سلام

موفق باشید

سلام ساسان خان ضمن تشکر متاسفانه دانلود نمیشه.

نظر

سلام
                          میشه این برنامه رو آموزش بدید
                          سه چیز در زندگی هرگز باز نمی گردند: وقت، کلمات و موقعیت ها

نظر

نوشته اصلی توسط matein77 نمایش پست ها
                            جناب ساسان عزیز با تشکر از شما لینک دانلود برای من و اکثر دوستان ..... هست اگه میشه لطف کنید و برنامه رو در سایت PicoFile.com - فضای رایگان ارسال فایل و عکس آپلود کنید تا هم موندگار باشه و هم راحت دانلود بشه. من ورژن دوی این نرم افزرو دارم عالیه و مشتاقانه خواهان ورژنی هستم که شما معرفی کردید با سپاس فراوان منتظریم.
                            سلام اینجا رو هم امتحان کنید:

Forex EA Generator Professional v4.1.rar download - 2shared

روی کلمه آبی رنگ download کنید!

اول فایل روinstall کنید
                            بعد فایلpatch رو اجرا کنید ودر مسیر درخواستی مسیر نصب برنامه رو بدید
                            ویرایش توسط mehdi1355 : https://www.traderha.com/member/2697-mehdi1355 در ساعت 12-21-2012, 09:05 PM

نظر

دوستان سلام به همگی

خوشحالم که ادامه بحث ادامه دادید . من چند ماه پیش این نرم افزار معرفی کردم ولی به دلیل مشغله ای نتونستم ادامه مباحثو پی گیری کنم .

از همتون ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                                حالا کسی راهنمایی داره که این نرم افزار چطوری کار میکنه؟
                                انشاالله از امشب از صفحه 92 تا صفحه 106 را كه ترجمه شده است و جزئ اصول اصلي كار با برنامه است را براي علاقه مندان به صورت تصويري قرار مي دهم تا قدم به قدم كار با اين نرم افزار را به صورت عملي اجرا كنيم و بتوانيم نيازمنديهاي خودمان را از انديكاتور و اكسپرت بر طرف كنيم.لطفا دوستاني كه علاقه مندن آمادگي خود را براي كار گروهي اعلام كنند.
                                ورود به معامله با منطق انسانی
                                خروج
                                از معامله با احساس ماشینی
                                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

پردازش ...
                                X