اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

راه حل های دانش جویان برای ادامه کلاس های انلاین

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

يك روش مناسب براي برگزاي كلاسها كه قبلا آزمايش شده

با سلام و تشكر فراوان از تمامي دستندر كاران كلاس بسيار مفيد آنلاين تريدينگ پيشنهاد ميكنم كه مدرس محترم هر جلسه را جداگانه تدريس كنند و روي سايت بگذارند و سپس براي پرسش و پاسخ هر جلسه يك تاپيك در انجمن گذاشته شود و در صورت نياز ميتوان تنها براي پاسخگويي به سوالات احتمالي جلسات آنلاين برگزار كرد . در اين صورت چون تمامي افراد به يك كلاس صوتي تصويري با كيفيت مناسب دسترسي دارند بازدهي كلاس به مراتب بيشتر خواهد بود و يك آرشيو قوي آموزشي همراه با يك بانك كامل از پرسش و پاسخها براي هميشه در اختيار كاربران بروكر پرسپوليس باقي مي ماند و براي استاد ارجمند و همينطور دانشجويان و بروكر پرسپوليس در وقت و هزينه صرفه جويي ميشود. براي يك كار مشابه قبلا از اين روش استفاده كرديم و نتيجه بسيار رضايت بخش بود. در غير اين صورت با مشكلاتي كه اينترنت در ايران دارد هيچ وقت نمي توان كلاس كاملا آنلاين برگزار كرد

نظر

با تشکر از پیشنهادات همه دوستان

به زودی نتیجه نهایی اعلام خواهد شد

مرسی

نظر

به نظر نمیاد کلاسهای انلاین دیگه بشه برگزار کرد از طرفی کلاسهای ضبطی هوش هیجانی فعال نمیکنه تا بهره بیشتری داشته باشه

نظر

پست اول

سلام
          من صادق شهبازی هستم و بیش از 5 سال هست که با فارکس آشنا شدم و هنوز نتوانستم در این بازار به سود برسم.
          چند ماه پیش یکی از دوستانم به من گفت که استاد نیما آزادی کلاس های آنلاین گذاشتند و من با اشتیاق بسیار در این سایت ثبت نام کردم تا بتوانم از امکانات اینجا بهره ببرم و اگر خدا بخواهد بعد از کمک کردن به خودم بتوانم برای دیگران نیز مفید باشم.
          به خاطر شرایط زمانی و مکانی(!) نتوانستم بیشتر از 4-5 جلسه در کلاس های انلاین شرکت کنم و به امید این که کلاس های استاد ظبط میشود منتظر ماندم که بعدا فایلهای کلاس استاد رو دانلود کنم و استفاده ببرم...الان که اومدم میبینم استاد گفته اند که فایل های جلسات آنلاین دیگر ضبط نشود و ظاهرا بعد از چند جلسه کلا کلاسها دیگر تشکیل نشده...مثل این که توی این شب زمستانی آب یخ ریخته شده باشه روی من...
          اول از همه از استاد نیما آزادی و سرکار خانم پور نعیمی و آقا مصطفی بخاطر زحمات بیشماری که واسه کلاس های آنلاین کشیدند تشکر فراوان میکنم انشا الله که عاقبتشان به خیر شود.
          و دوم این که من به زودی یک تاپیک باز میکنم برای تحلیل های خودم امیدوارم اساتید به من کمک کنند که تا بتوانم اطلاعات مربوط به جلساتی که تا الان دانلود کردم و گوشدادم رو به خوبی درک کنم و به درستی به کار ببرم.
          و سوم راه حلی که من پیشنهاد میکنم:
          با توجه به سابقه ی درخشان استاد در فروم نویسی به نظر من استاد در قالب متن و عکس توضیحاتی در باره ی بحث بدهند
          و توضیحات تکمیلی کلاس آنلاین باشد برای کسانی که در کلاس از دیوار مشکلات رد شده اند....

شب گرمی داشته باشید که انگشتان سرد اینجانب دیگر قادر به فشردن این دکمه های سفت کیبورد نیست!
          تا فردا خدا نگهدار.

<<پیرمرد خسته>>
          هیچ پایانی برای چیزهایی که میتونیم تجربه کنیم وجود نداره...
          باورهای محکم و قاطع حقیقت را بیش از دروغ تهدید میکنند
          .

نظر

اگر کلاس ها در دسترس اعضا به سادگی قرار میگرفت بهتر بود ولی باید راهی برای حرکت جمعی کار گروهی انجام داد

نظر

پیشنهاد برای استفاده از سیستم های جایگزین رایگان برای آموزش

من به تازگی با یک نرم افزار میتینگ صوتی آشنا شدم که خیلی جالبه فکر میکنم از پروتوکول اچ 323 استفاده میکنه . چون کیفیت فوق العاده عالی داره و من که با اینترنت جی پی آر اس ایرانسل متصل هستم. فوق العاه سوپرایز شدم.
              پیشنهاد میکنم که از این نرم افزار برای مکالمه های گروهی استفاده کنید .
              البته جای سرویس ویدیوییش کاملا خالیه ولی جایگزین عالی برای کلاس های صوتی هست
              http://www.raidcall.com

نظر

نوشته اصلی توسط nokiasatellite نمایش پست ها
                من به تازگی با یک نرم افزار میتینگ صوتی آشنا شدم که خیلی جالبه فکر میکنم از پروتوکول اچ 323 استفاده میکنه . چون کیفیت فوق العاده عالی داره و من که با اینترنت جی پی آر اس ایرانسل متصل هستم. فوق العاه سوپرایز شدم.

پیشنهاد میکنم که از این نرم افزار برای مکالمه های گروهی استفاده کنید .
                البته جای سرویس ویدیوییش کاملا خالیه ولی جایگزین عالی برای کلاس های صوتی هست
                سلام
                فکر میکنم یه مشکل دیگه ای که این داره این هست که قابلیت دسکتاپ شیرینگ نداره .اگر نرم افزاری بود که میشد با اون دسکتاپ رو هم شیر کرد خیلی خوب بود البته نرم افزار که هست مشکل اصلی فعلا پهنای باند اینترنت هستش

نظر

دوستان عزیز

از لطف و توجه همگی بسیار متشکریم. در مورد کار گروهی و ایجاد اشتیاق کاملا حق با شماست ولی متاسفانه اینترنت ظاهرا علاقه ای به حل مشکل ما ندارد! به زودی مدیرانی برای بخشهای مختلف فروم تعیین و کار گروهی را از سر می گیریم.

همکاران گروه آی تی: لطفا نرم افزار پیشنهادی دوستمان raidcall را بررسی کنید. اگر صدا با تاخیر زیاد نباشد می توان از دسک تاپ شیرینگ صرف نطر کرد و به جای آن، مدرس تعدادی عکس با شماره قبل از کلاس آپلود کند و روی عکسها که همه قادر به دیدن آن باشند درس بدهد. این روش ممکن است به خوبی قبل نباشد ولی بهتر از این حالت فعلی است.

با تشکر
                  کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
                  رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
                  ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم
                  sigpic

نظر

سرعت مناسب نرم افزار

این نرم افزار از پروتوکول اچ 323 استفاده میکنه که به راحتی میتونین حتی از خط دایال آپ با سرعت و کیفیت باور نکردنی استفاده کنید
                    من خودم از جی پی آر اس ایرانسل استفاده میکنم . کیفیت این نرم افزار بر روی سرعت متوسط جی پی آر اس فوق العادست.
                    در ضمن من یک سایت پیدا کرده بودم برای برگزاری کلاس های آنلاین. و همش تحت وب بود و به راحتی خودش آرشیو میکرد و حتی امکانات فروش تیکت هم داشت . ولی یادم رفته و خیلی خیلی بهش نیاز دارم.
                    فردا میگردم از تو آرشیو ایمیلم پیداش میکنم.

نظر

تست کنید

دوستان اگر هم زمان برای پخش صدا از این نرم افزار استفاده کنند و برای پخش ویدیو از هاتکام. به نظرم از مصرف پهنای باند سیستم مدرس کم میشه و به جاش سرعت برودکست ویدیو از خود هاتکام بالا میره. دوستان تستی کنند.
                      اینجوری خیلی خیلی کیفیت صدا بهتر میشه .چون این نرم افزار سرعت کاریش پایین تر از سرعت یک خط اینترنت دایال آپ هست.حتما حتما امتحان کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط nokiasatellite نمایش پست ها
                        دوستان اگر هم زمان برای پخش صدا از این نرم افزار استفاده کنند و برای پخش ویدیو از هاتکام. به نظرم از مصرف پهنای باند سیستم مدرس کم میشه و به جاش سرعت برودکست ویدیو از خود هاتکام بالا میره. دوستان تستی کنند.
                        اینجوری خیلی خیلی کیفیت صدا بهتر میشه .چون این نرم افزار سرعت کاریش پایین تر از سرعت یک خط اینترنت دایال آپ هست.حتما حتما امتحان کنید.
                        با سلام

ضمن تشکر از شما بابت معرفی نرم افزار و راهنمایی های خوبتون.می خواستم بپرسم این نرم افزار ظرفیت چند نفر رو به صورت همزمان داره؟

نظر

حداکث تعدادر کاربران در یک روم

والا دقیقا نمیدونم ولی من روم هایی رو دیدم که 350 نفر هم آنلاین بودند. فکر میکنم محدودیت خاصی نداشته باشه . فکر میکنم محدودیت نداشته باشه.ولی برای اطمینان تو سایتش یک نگاهی بیندازید.

http://forum.raidcall.com
                          ویرایش توسط nokiasatellite : https://www.traderha.com/member/5302-nokiasatellite در ساعت 04-27-2012, 01:37 PM

نظر

دوستان تست کنند

این هم نتایج سرچ بنده.لطفا تست کنید.تا عملکردش رو محک بزنیم.این اولی با اسکایپ کار میکنه .من دانلود نکردمش .چون اینترنتم با جی پی آر اس ایرانسل هست و هر بیتش واسم خرج ور میداره. از دوستان خواهش میکنم تست کنند و اطلاعات سایت مربوطه رو به دقت بخونند تا اینجا منعکس کنند.سپاسگذارم

www.yugma.com/products/yugmase-skype-edition.php

دومی هم فکر میکنم کامل تر باشه.برای فضاهای عمومی رایگان هست و برای فضاهای خصوصیش پولیه:این هم سندش

www.bigmarker.com/pricing

ویرایش جدید:

free providers
                            www.buddymeeting.com

www.bigbluebutton.org

code.google.com/p/openmeetings

www.dimdim.com

www.webhuddle.com
                            اشاره کنم که این سایت ها سرویس رایگان میدهند و در صوت فیی للتر بودن سایت از پروتوکول . اچ تی تی پی اس استفاده نمایید.
                            ویرایش توسط nokiasatellite : https://www.traderha.com/member/5302-nokiasatellite در ساعت 04-29-2012, 01:53 AM

نظر

نتیجه تست ریدکال

سلام دوستان عزیز،لطفا نتیجه تست نرم افزار ریدکال رو بگین،دوستانی که دانلود کردند،با سرعت های مختلفی که به اینترنت متصل بودند،بگن که کیفیت چطوره؟ والا من فکر میکنم،دوستانی که از دایال آپ آنلاین هستند نباید مشکلی داشته باشند،چون این نرم افزار حداکثر نیازش به باند،22کیلوبیت هست،و فقط امکان داره،دوستان دایال آپی مشکل داشته باشند که اون هم دلیلش کیفیت بد،کابل مسی تلفن هست که امکان داره به دلیل تیکه تیکه بودن سیم تلفن پریزهای خونه باشه،اگر راهی دارند که سیم مستقیم از کابلی که به جعبه تقسیم خونه وصل میشه،وصل کنند،سرعت خیلی بالا میره،و برای کاربرین دی اس ال،هرنوعش،فرقی نمیکنه،ای،توپلاس،اچ،باید حتما چک کنند که چند تیکه نباشه،چون اینجوری تفاوتش خیلی چشم گیره.

نظر

سلام .بهترین کار برای مقابله با این مشکل ارایه ویدیویی های آموزشی به دانش پذیران و مطالعه آنها قبل از شروع کلاسهاست .بدین ترتیب آنها با آموزش سریع مدرس می توانند همزمان روی مشکلات خود تمرکز کنند و کلاس آنلاین با سرعت بیشتری پیشرفت کنه.ارادت حسینی

نظر

پردازش ...
                                X