اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم cpipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

پیام جان !سلام
    میشه بیشتر درمورد ورود وکلا این سیستم توضیح دهید؟من خیلی گیج میزنم.
    اگه امکانش هست مثل سیستم آقانیما یه توضیح کلی از ورود تا خروج به اضافه لم هایی که دارید به ما هم بدهید تاکنارهم به سود برسیم.
    ممنون از شما!

نظر

در فرانک در تراکم پیوتی هست که تارگت پیوت روزانه است
      [IMG][/IMG]

نظر

ظهر بخیر
        الیاس جان ،سیستمی در کار نیست!
        محدوده های با پتانسیل بازگشت مشخص هستند.در تایمفریمهای پایین با تعقیب حرکات قیمت در بهترین جایی که میتوانید وارد پوزیشن شوید.
        سیستم را خودتان بدست خواهید آورد.با توجه به شخصیت فردی شما و تجربیاتتان این سیستم خود بخود ساخته خواهد شد.

حمیدرضا جان
        فکر کنم تنظیمات اشتباه باشه.وضع من با فرانک امروز اینجوریه.

لطفا اندیکاتور sdx را برای سشن نیو یورک تنظیم کنید و اندیکاتور tz pivot را برای سشن لندن که چارتها یک دست باشند.

پ.ن:
        امروز سه شنبه است و من هنوز این هفته پوزیشنی نگرفتم.
        بدترین روز هفته طبق آمار ،روز دوشنبه است.
        بهترین روز هم چهارشنبه.

[IMG][/IMG]
        ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 02-07-2012, 02:08 PM

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
        2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
        3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
        4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
        5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
        6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
        7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

سلام پیام جان.
          پیام جان فکر کنم دوستان همه تو تنظیمات مشکل دارند از جمله خودم

نظر

نوشته اصلی توسط hamidreza zonoubi نمایش پست ها
            سلام پیام جان.
            پیام جان فکر کنم دوستان همه تو تنظیمات مشکل دارند از جمله خودم
            پیام
            میگم یک بار بیا از ب بسم الله به طور کامل این اندیکاتور رو توضیح بده. فرض کن طرف هیچی نمیدونه و اصلا نمیدونه پیوت چیه.

اگر همه رو کامل توضیح بدی بسیار عالی میشه. از تنظیم اندیکاتو، تنظیمات سشن ها، موقعیت های ترید،.....

مرسی رفیق شفیق
            .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
            https://telegram.me/Cyclicalwaves
            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

درود نیما جاندر تاپیک چند نکته در مورد پیوت لاینها توضیح دادم.خلاصه:فرمول خطوط پیوت لاین بر اساس "های" "لاو" و "کلوز "کندل روز قبل است.این فرمول برای بازار سهام طراحی شده است و در بازار سهام که یک بازار 24 ساعته نیست مشکلی در مورد کندلهای روزانه و هفتگی و ماهانه وجود نداره.(کندلهای روزانه و ماهانه و هفتگی سهام در تمام بروکرها یکسان است)با ورود این فرمول به بازار 24 ساعته فارکس مشکلی وجود داره و اون اینه برای استخراج پیوت لاینها ما چه کندلی رو مبنا قرار بدهیم!؟کندلی که بر اساس تایم محلی توکیو بسته میشه؟یا سیدنی؟یا قبرس؟یا لندن؟یا نیویورک؟یا شیکاگو؟منطقیه که دو بازار لندن و نیو یورک برای مبنا قرار دادن مناسب تر هستند.یک راه اینه که چارت بروکری را داشته باشیم که تایم محلیش تایم لندن یا نیویورک است.راه دوم اینه که اندیکاتوری داشته باشیم که تایم انتخابی مارا برای استخراج پیوت لاینها مبنا قرار بده.راه اول ممکنه دردسر ساز باشه چرا که باید بگردیم دنبال بروکر ...راه دوم همونیه که معرفی کردم.2 تا اندیکاتور آپلود کردم .در تنظیمات اندیکاتور ها دو بخش داریم local time zone که باید اختلاف ساعت بروکر با گرینویچ در آن ثبت شود.مثلا برای بروکری که +2 با گرینویچ اختلاف داره میشه +2.dest time zone که باید اختلاف ساعت سشن مورد نظر با گرینویچ ثبت شود.برای لندن میشه 0 و برای نیویورک میشه -5hrs servertz from GMT که باید اختلاف ساعت بروکر با گرینویچ در آن ثبت شود.مثلا برای بروکری که +2 با گرینویچ اختلاف داره میشه +2.hrs choice tz from GMT که باید اختلاف ساعت سشن مورد نظر با گرینویچ ثبت شود.برای لندن میشه 0 و برای نیویورک میشه -5تنظیمات دیگه اندیکاتور ها هم بستگی داره به نیاز تریدر.یک سری تنظیمات گرافیکی هست مثل رنگ خطوطیک سری تنظیمات تخصصی مثل حک کردن "های"و" لاو" روز قبل بر روی چارت. لیست طولانی از امکانات هست که نمیشه توضیح داد .پیچیده نیست. هر آپشن راتست کنید متوجه میشوید.موقعیتهای ترید همبر مبنای تراکم خطوط است .این مناطق را به عنوان مناطق حمایتی مقاومتی در نظر میگیریم. تا نشکسته باشند برای اردرهای لیمیت مناسب هستند.در صورت شکست هم یک اس ال نوش جان میکنیم و صبر میکنیم تا قیمت حرکتش را انجام دهد و در پولبک احتمالی به این مناطق وارد پوزیشن جدید میشویم.تراکم خطوط را به تجربه باید یافت!نمیتونم واضح توضیح بدم.مناطقی مثل پیوت روزانه که دارای تراکم نباشند هم برای وضعیتی که قیمت روند مشخصی دارد مناسب هستند.[IMG][/IMG]

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

پيام جان من هرچي گشتم اينيدکاتور رو پيدا نکردم مي ش يک بار ديگه قرار بديد انديکاتور رو ؟؟

نظر

پیام جان لطفا میشه چک کنی درسته؟
                  دلار استرالیا و خطوط نقطه چین سشن نیویورک [IMG][/IMG]

نظر

حمیدرضا جان
                    زحمت بکشید اندیکاتورها را در این تاپیک هم بگذارید.
                    اینم چارت دلار استرالیا

[/IMG]

نظر

پیام جان تقریبا یکی شده
                      دوستان لینک اندیکاتور http://www.mediafire.com/?435rd0y0md7l77e

نظر

پیام عزیز این چارت دلار استرالیا که در محدود ی مستطیل مشکی بالا به دلیل تراکم روزانه و ماهانه قیمت برگشت داره که TP میتوان در محدوده ی پیوت روزانه و هفتگی قرار داد . آیا تئوریش همینه؟
                        [IMG][/IMG]

نظر

بله حمیدرضا جان
                          برای تعیین تارگت هم باید یه روالی داشته باشید.
                          فقط در بستن پوزیشنها عجله نکنید.
                          میبینید که صعود قوی استرالیا که در اثر خبر امروز صبح بوده به سد محکمی بر خورد کرده.
                          البته من نگرفتمش چون امروز حواسم به کار نبوده.
                          موقعیت امروز خرید طلا بوده که گرفتمش.از 1712
                          با برخورد به منطقه پیوتی بخشی از پوزیشن رو بستم و بخش دیگه را به علت اینکه پوزیشن در جهت روند تایمفریم بالاست نگه میدارم به امید شکست پیوت.
                          با هدف مقاومت هفتگی.

نظر

درسته. پیام چرا 1712؟ چرا فکرشو نمیکردی بیاد به 1706 که پیوت هفتگی بود؟ تو تایم 5 دقیقه منتظر چی بودی که 1712 برای ورود انتخاب کردی؟

نظر

پیام جان این برای یورو دلار درسته؟
                              [IMG][/IMG]

نظر

منتظر قویترین خط در چارت!!
                                خط روند 4 ساعته + ساپورت روزانه سشن نیویورک

نظر

پردازش ...
                                X