اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل nzd/usd

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل nzd/usd

در این تاپیک میخوام تحلیلهای این جفت ارز رو بزارم.لازم به ذکره که این مارد دید شخصی بنده به ترید بوده.وبه هیچ عنوان پیشنهاد ترید در حساب ریل بصورت تقلید کورکورانه رو ندارم...طبق همیشه پذیرای راهنمایی و منت اساتید هستم.....با تشکر
    ایدی تلگرام:

@godtaken

یک دید کاملا گسترده با تایم فریم ماهیانه

ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

دید ما در تایم فریم هفتگی:

1- در معرض مدلاین چنگال بودن
      2- بر روی یک خط ساپورت

3-وقوع یک شبه واگرایی

4-ریزش فعلی بسیار پرقدرت بوده
      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

دید تایم فریم روزانه و آناتومی ریزش اخیر:

1-وقوع یک الگوی قدرتمند سر و شانه مکدی
        2-تکمیل پنج موج الیوتی
        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

دید در تایم فریم چهار ساعته:

1-عدم لمس مدلاین چنگال و نشانه ی ضعف موج ریزشی اخیر نسبت به موج قبل
          2-تحلیل زمانی ضعف مفرط موج اخیر را نشان میدهد

3-به باور ما موج فعلی موج دوم هست و نشانه هایی ازاتمام ان هست و بنابراین میتوان پوزیشن های بای کم ریسک و پر پتانسیلی گرفت.
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

دید تایم یکساعته:

1- نوسان قیمت حول مدلاین چنگال
            2-احتمال تشکیل یک پترن هارمونیک باترفلای
            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
              دید تایم فریم روزانه و آناتومی ریزش اخیر:

1-وقوع یک الگوی قدرتمند سر و شانه مکدی
              2-تکمیل پنج موج الیوتی
              سلام دوست گرامي

به نظر من در موج شماري روزانه تناسبي بين ريزموجهاييكه نام گذاري كرديد نيست و تحليل تايم يكساعته تون محتملتره اگر چنگالي كه در تايم يكساعته و روزانه رسم كرديد

رو همزمان در يك چارت قرار بديد به فرض ادامه ريزش و برخورد با مدلاين چنگال روزانه هنوز حداقل 100 پپ احتمال ريزش هست ...

ولي اگر قيمت ناتوان در رسيدن به مدلاين چنگال روزانه اي باشه كه رسم كرديد احتمال تكميل پترن سروشانه در قيمت و صعود به طرف نك لاين 0.79879 هست .
              ویرایش توسط kimia : https://www.traderha.com/member/6806-kimia در ساعت 12-04-2014, 12:30 PM

نظر

ضمن سلام و عرض تشکر:
                بله موج شماریم در تایم روزانه ایراد داره ولی بیشتر هدف من موج3 و موج 5 هست.
                در مورد بقیه مواردتون بنده شخصا به تریگرهام دقت میکنم.

ولی کلا فضای تحلیلی بنده با فضای تریدریم حال و هواش فرق میکنه.
                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

دید چهار ساعته به چارت:

1-ضعف مفرط در موج فعلی از روی تحلیل زمان قیمت

2-تشکیل یک الگوی باترفلای زیبا

3-حرکت قیمت حول باند بالایی چنگال و ضعف موج فعلی بعلت عدم لمس کردن مدلاین چنگال
                  ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

در تایم یکساعته وارد پوزیشن بای شدیم:
                    در تصویر موج کوچک فعلی بخوبی ضعف را نشان میدهد.
                    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

دوستان یک مورد هست که خواستم اینجا مطرح کنم اینه که شاید تا حالا نشنیدید و بگوشتمون نخورده اینه که من از استوکاستیک با تحلیلهایم برای اشباع موجها استفاده میکنم.

همانطور که ما در تحلیلها عرض کردیم در تایم فریم روزانه در انتهای یک موج اصلاحی هستیم و هانطور که در شکل میبینید هنوز استوکاستیک اشباع موج اصلاحی رو صادر نکرده ولی در منطقه بسیار پایین خود قرار دارد که حاکی ازین است که کم کم خریداران قدرتمندی سر و کله شان پیدا خواهد شد.

با این وجود دقت کنید اندیکاتور استوک اومده به کمک تحلیلم نه اینکه خود تحلیلم باشه.

ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

پردازش ...
                      X