اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درخواست اندیکاتور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام ببخشید دوستان کسی اندیکاتور agetdata -elliotرو نداره ؟اندیکاتوری که برای انتقال دیتا به متا استاک استفاده میشه؟

نظر

• با سلام
      دوستان من دنبال اندیکاتور تشخیص و تعیین الگو و پترن های کندل می گردم. از استاتید کسی میتونه راهنمایی کنه؟

نظر

• چه جوری میشه یه اوردری قرار داد که بخشی از معامله رو بعد رسیدن به یه سود مشخص ببنده

سلام به همه دوستان
        آیا راهی هست که بشه اوردری گذاشت که یه حجمی از معامله رو بعد از 5 پپ یا 10 پپ سود ببنده و بقیه حجم توی سود پیش بره؟
        ویرایش توسط mcafshar : https://www.traderha.com/member/32442-mcafshar در ساعت 08-11-2019, 11:43 PM

نظر

• اکسپرت BollBounce_EA

توضیحی که ازش تو اینترنت پیدا کردم:
          *این اکسپرت بر اساس استراتژی BollBounce اقدام به معامله می کند.استراتژی BollBounce بر اساس باندهای بولینجر سیگنال صادر می کند.

*می خواستم اگه کسی میدونه توضیحی بده چجوری کار میکنه؟ و از تنظیماتش یه عکس بزاره

نظر

• بررسی اکسپرتRMI_EA_inside_candle_V6_GBPCADm30

اکسپرت : RMI_EA_inside_candle_V6_GBPCADm30

ممنون میشم اگه کسی با این اکسپرت کار کرده و یا از تنظیماتش سر در میاره یه توضیحی بده وعکس از تنظیماتش بده

نظر

• سلام دوستان.
              کسی میتونه یه اکسپرت یا اندیکاتور که جمع tp های معاملات باز رو روی چارت نمایش میده به من بده؟

نظر

• سلام
                من برای باینری اپشن دنبال یه اکسپرت یا اندیکاتوری بودم که بتونه بر اساس تعداد کندل های سبز یا قرمز رد شده تو تایم 1 دقیقه برای من پوزیشن گیری کنه یا حداقل الارم بده من پای سیستم بیام خودم پوزیشن رو بگیرم. لطفا تا اخر بخونید توضیحاتم رو ممنون میشم. اول دنبال ربات بودم که دیدم چنین رباتی وجود نداره (یا حداقل نمیشه تنظیماتش رو جوری که می خوام تغییر داد) البته اگه شدنیه لطفا بهم بگید. من بروکری که باهاش کار می کنم کار با نرم افزارش انلاین هست و متاتریدر دانلودی نداره (نمی دونم ایراد داره اسمش رو بیارم؟ تبلیغ میشه؟) و ایا میشه برای معاملات انلاین باینری اپشن اکسپرت نوشت؟ ببخشید من تو زمینه برنامه نویسی هیچ اطلاعی ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید..
                دوباره خلاصه خواسته ام رو میگم:
                اکسپرتی می خوام (چنانچه میشه آنلاین برام معامله رو انجام بده؟!!) و اگر امکانش نیست اندیکاتوری که بهم تعداد حداقل 5 تا 15 کندل گذشته رو (فقط بای و سل بودنشون برام مهمه و سایزشون اهمیت نداره) رو وقتی براش تعیین می کنم می خوام طبق چه الگویی باشن با آلارم بهم اعلام کنه.
                اگه اکسپرت شدنیه برای چنین معامله ای من هزینشو تقدیم می کنم و ضمنا میخوام طبق اعدادی که خودم براش تعریف می کنم بصورت مارتینگلی پوزیشن بگیره (بین حداقل 3 تا 6 پوزیشن)

فقط لطفا بهم بگید اگه اکسپرت یا اندیکاتوری معرفی یا طراحی می کنید روی بروکر من حتما جواب میده؟ در واقع سوالم اینه که ایا من دقیقا همون رنگ و تعداد کندلی که تو بروکر خودم می بینم در بقیه بروکرها هم دقیقا همونا با همون میزان پیپ و اندازه نمایش داده میشه؟

ببخشید که زیاد نوشتم
                تشکر فراوان

نظر

• سلام دوستان
                  یه اندیکاتور می خواستم که پیش بینی جلوتر بازار رو با اندیکاتور moving avrage انجام بده .
                  البته با متد exponentrial
                  تو اینترنت این رو پیدا کردم ولی به در دم نخورد.

Forecast Moving Average

ممنون می شم دوستان برنامه نویس لطفی کنن.

نظر

• سلام خدمت اساتید
                    روی آمی بروکر مثل متا تریدر میخواهم قیمتی را مشخص کنم وقتی بازار به اون رسید آلارم بدهد کدنویسی هم بلد نیستم بخاطر این از دوستانی که میتوانند کمکم کنند درخواست کمک دارم. اگر دوستی این محبت را در حق من بکند ممنونش میشم
                    اشگهایی که هنگام شکست میریزیم همان عرقهایی هست که در راه کسب پیروزی نریختیم./

نظر

پردازش ...
                    X