اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Oracle

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• در ادامه تحلیل این جفت ارز با شکسته شدن خط روند دنبال موقعیت های فروش هستیم.

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی ضرغامی وحید نمایش پست ها

نظر

• نظر

• نوشته اصلی توسط كيانوش نمایش پست ها
          سلام
          ايا انديكاتوري در اين خصوص است پترن هارمونيك
          ممنون ميشوم بگذارند
          البته توضيحات مختصري دهند ممنون ميشوم
          سلام
          اقا کیانوش تنظیم خاصی نداره البته من پیغام برات فرستادم ولی چون صندوقت پر هست دریافت نمی کنی.
          با تشکر
          ویرایش توسط arashk1992 : https://www.traderha.com/member/6929-arashk1992 در ساعت 03-28-2013, 01:53 PM

نظر

سلام
            حواسم بهش هست
            اگه الگو تکمیل بشه موقعیت فروش خوبی فراهم خواهد شد
            بالاخره الگو تکمیل شد.

نظر

امیدوارم این حرکت آخرم درست انجام بده.

نظر

• [QUOTE=مهدی ضرغامی وحید;59407]استراتژی:ورود در ترازهای اصلی

هیچ چیز بهتر از این نیست که در یک تراز اصلی واگرایی رخ بده و همزمان اون تراز محل تکمیل یه الگوی هارمونیک باشه.

نظر

• با تریگر مناسب وارد معامله فروش می شویم.
                  ویرایش توسط مهدی ضرغامی وحید : https://www.traderha.com/member/7492-مهدی-ضرغامی-وحید در ساعت 03-28-2013, 06:53 PM

نظر

• re: Oracle

با احترام چون با پوند درگیر هستم خدمتتون عرض کنم اگر پوند از ۵۲ عبور کنه تغییر روند به صعودی تایید میشه و هارمونیک فیل میشه

send from Meta.me.cc

نظر

• سلام
                      البته تايم ماهانه
                      پوند دلار 1.5265 نقطه كليدي در ماهانه ميباشد
                      عبور از 1.5300 تاييد براي صعود ميباشد

نظر

• متای عزیز سلام
                        بنظرت یرو ین چه حال و روزی داره امروز؟

نظر

• نظر

خسته نباشید

ممنون از تحلیلهای خوبتون. یه سوال آقا مهدی. شما تریگر نمیگیرید؟؟؟ یعنی همین که به اون نقطه رسید سل می کنید؟؟؟ البته صرفا برای آموزش می خواستم چون تازه به مبحث هارمونیک وارد شدم و بی نهایت بهش علاقه مندم.
                            نکته ی بعدی اینکه به نظرتون بهترین تریگر برای هارمونیک تریدینگ چیه؟؟؟

ارادتمند----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                              خسته نباشید

ممنون از تحلیلهای خوبتون. یه سوال آقا مهدی. شما تریگر نمیگیرید؟؟؟ یعنی همین که به اون نقطه رسید سل می کنید؟؟؟ البته صرفا برای آموزش می خواستم چون تازه به مبحث هارمونیک وارد شدم و بی نهایت بهش علاقه مندم.
                              نکته ی بعدی اینکه به نظرتون بهترین تریگر برای هارمونیک تریدینگ چیه؟؟؟

ارادتمند----------امیر

با سلام
                              شما برای تریگر میتونید از شکست خط روند یا ... استفاده کنید ولی من ترجیح میدم در نقطه تکمیل الگو وارد بشم البته رفتار قیمت یا price action در نقطه B برای من خیلی مهمه ودر هر الگویی وارد نمی شم.
                              در GBPCHF اگر منتظر شکست خط روند می شدید 100 پیپ رو از دست میدادید.
                              ویرایش توسط مهدی ضرغامی وحید : https://www.traderha.com/member/7492-مهدی-ضرغامی-وحید در ساعت 03-30-2013, 12:17 AM

نظر

• آقا مهدی من تجربه ام کمه توی هارمونیک تریدینگ. یه پیشنهاد خوب به عنوان تریگر اگه بخواهید بکنید چیه؟؟؟ خط روند که خیلی ریسک به ریوارد رو افزایش میده

ارادتمند--------امیر
                                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

پردازش ...
                                X