اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پنج مرحله تکامل یک تریدر...

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سخن زیبا تر از 5 مرحله تکامل تا به حال جایی نخونده بودم .

مرحله اولش که کاملا کاملا عین من بود .

جالبه من 2 مرحله اولو فقط در 3 ماه طی کردم و الان در مرحله سوم هستم .

تشکر فراوان

نظر

سلام

هدفم از اینکه این پست رو بزارم فقط این هست که این تاپیک ارزشمند بالا بیاد و تعداد زیادی از دوستانی که احتمالا این مقاله رو مطالعه نکردن همین حالا ازش بهره مند بشن

چون آخرین پستی که تو این تاپیک زده شده برای اکتبر 2012 هست حدس میزنم خیلی از دوستانی که تازه وارد این فوروم شدن اصلا این مقاله رو ندیده باشن

به همین خاطر خواستم این تاپیک بالا بیاد و دوستان استفاده کنن

موفق باشید
      در فارکس آنچه پایان پذیر است فرصت های معاملاتی نیست ، سرمایه شماست !

نظر

دوستان اموزش های سعید خاکستر دریابید ...

نظر

نوشته اصلی توسط pcbrain نمایش پست ها
          دوستان اموزش های سعید خاکستر دریابید ...
          درود

جناب خاکستر چیزی غیر از پرایس در معاملات انجام نمی دهند

متاسفانه ایشون درگیر پیشگویی و پیش بینی در بازار هستند و برای بازار جهت تعیین میکند که این هم چیزی جز شکست در ادامه مسیر نیست

نظر

بله درست میفرمایید ولی بنده شاگرد ایشون بودم
            ترید هایی که دارن با کیفیت 98 درصد انجام میدن .

نظر

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
              در انتهاي مرحله دوم ميفهميد كه اين سيستم نيستكه تفاوت ايجاد ميكند .

مي فهميد كه واقعا ممكنه كه از يك ميانگين حركتي ساده و نه هيچ چيز ديگري هم پول در آورد ،اگر بر خودتون كنترل داشته و مديريت مالي درستي داشته باشيد .

در اینجا شروع به مطالعه كتابهاي روانشناسي معامله ميكنيد و با ويژگيهايي كه در اين كتابها بیان شده اندآشنا ميشويد .

در نهايت لحظه يافتم يافتم ( ارشميدس) فرا ميرسد .

لحظه يافتم يافتم باعث ميشود كه افقهاي جديدي در ذهن شما باز شود .

ناگهان متوجه ميشويد كه نه تنها شما بلكه هيچ كس ديگري نمي تواند حركت بازار را براي تا 10 ثانيه ديگر پيش بيني كند چه برسد به 20دقيقه ديگر.

پس تنها با سيستمي کار ميكنيد كه كاملا در آن جا افتاده ايد و كم كم خوشحال ميشويد ضمن اینکه آستانه ريسك مشخصي براي خود داريد .

شروع به انجام معامله هايي مي كنيد كه احتمال بالایی ازسود درآنها وجود دارد .

زماني كه معامله زیان ده مي شود، عصباني نميشويدو از آنجاييكه اين مطلب در مغز شما فرو رفته كه هيچ كس نمي تواند بازار راپيش بيني كند

حتي آن را اشتباه خود هم نميدانيد .

به محض فهميدن اينكه پيش بيني تان درست نبوده فورا معامله را ميبنديد .

در اینجا درك كرده ايد كه بازي معامله جزء يك چيز نيست :

پيوستگي و نظم شما در گرفتن تمام معاملاتي كه سيستم شما ميگويد صرف نظر از اينكه چه نتیجه ای خواهد داشت .

شما در مورد مديريت مالي و اهرم ، ريسك حساب و غيره و غيره ياد مي گيريد و واقعا در آن غوطه ور ميشويد

و بخاطر مي آوريد نصيحت كساني را كه يكسال پيش یک چنین حرفهایی را
              به شما ميزدند .

در آن زمان آماده پذیرش نبوديد ولي حالا هستيد .

زمان يافتم يافتم وقتي فرا ميرسد كه

واقعا قبول كنيد كه نميشود بازاررا پيش بيني کرد

و حالا مرحله چهارم فرا ميرسد ...

مقاله بسیار جالبی است دوستان حتما چند بار مطالعه کنید. بازار را حتی 10ثانیه که هیچ حتی یک ثانیه بعد نمیشه پیش بینی کرد

نظر

بله درست میفرمایید ولی بنده شاگرد ایشون بودم
                ترید هایی که دارن با کیفیت 98 درصد انجام میدن .
                برای شما و استادتان جناب خاکستر ارزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی دارم

نظر

همچنین شما با چه روشی کار میکنید ؟

نظر

همچنین شما با چه روشی کار میکنید ؟
                    ......
                    ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 12-30-2018, 09:41 PM

نظر

بسیار عالی . امیدوارم موفق باشید

نظر

پردازش ...
                      X