اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های r-kamyab

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
    http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

نوشته اصلی توسط r-kamyab نمایش پست ها

نظر

نظر

این معاملات تو حساب ریل هستن ، برای این موقعیت 150 دلار حد ضرر گذاشتم. و حداقل شش ماه معاملات باز خواهند بود.

نظر

این معاملات تو حساب ریل هستن ، برای این موقعیت 150 دلار حد ضرر گذاشتم. و حداقل شش ماه معاملات باز خواهند بود.
            سلام
            شش ماه برای چقدر سود؟!؟؟
            درگیری ذهنیش میارزه؟
            بازگشت سرمایه چی؟
            تو این شش ماه چند بار باید به معامله سر زد و درگیر جو روانی ترید نشد؟؟؟؟
            ...........
            پیشنهاد میکنم تایم های بالای یک ساعت را اصلا بررسی نکنید چه برسه به ترید!!
            موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
              سلام
              شش ماه برای چقدر سود؟!؟؟
              درگیری ذهنیش میارزه؟
              بازگشت سرمایه چی؟
              تو این شش ماه چند بار باید به معامله سر زد و درگیر جو روانی ترید نشد؟؟؟؟
              ...........
              پیشنهاد میکنم تایم های بالای یک ساعت را اصلا بررسی نکنید چه برسه به ترید!!
              موفق باشید

شش ماه برای چقدر سود؟!؟؟ من حساب اصلی رو به چند حساب زیر مجموعه تقسیم میکنم که این 150 دلار شاید یکی از ده حساب باشد. پیش بینی من برای این شش ماه حداقل 800 درصد سود هست تقریبا 1000 دلار سود.
              درگیری ذهنیش میارزه؟ برعکس جون تحلیل تایم بالا هست شاید در هفته دوبار به حساب سر بزنم .
              بازگشت سرمایه چی؟ حداقل 800 درصد ( خاستین اهل مسابقه هستم)
              تو این شش ماه چند بار باید به معامله سر زد و درگیر جو روانی ترید نشد؟؟؟؟ جواب دادم
              ...........
              پیشنهاد میکنم تایم های بالای یک ساعت را اصلا بررسی نکنید چه برسه به ترید!! برعکس طرز فکر شما من معتقد هستم که بازار در تایم پایین کاملا تصادفی هست. و کسی که در تایم پایین ترید میکند از نظر من حکم فرد قمار باز رو دارد . چون به علت تصادفی بودن بازار .طرز بازی را نمیفهمد و مثل قمار باز معامله باز میکند که در نهایت شکست میخورد ( تجربه ده ساله)

نظر

شش ماه برای چقدر سود؟!؟؟ من حساب اصلی رو به چند حساب زیر مجموعه تقسیم میکنم که این 150 دلار شاید یکی از ده حساب باشد. پیش بینی من برای این شش ماه حداقل 800 درصد سود هست تقریبا 1000 دلار سود.
                درگیری ذهنیش میارزه؟ برعکس جون تحلیل تایم بالا هست شاید در هفته دوبار به حساب سر بزنم .
                بازگشت سرمایه چی؟ حداقل 800 درصد ( خاستین اهل مسابقه هستم)
                تو این شش ماه چند بار باید به معامله سر زد و درگیر جو روانی ترید نشد؟؟؟؟ جواب دادم
                ...........
                پیشنهاد میکنم تایم های بالای یک ساعت را اصلا بررسی نکنید چه برسه به ترید!! برعکس طرز فکر شما من معتقد هستم که بازار در تایم پایین کاملا تصادفی هست. و کسی که در تایم پایین ترید میکند از نظر من حکم فرد قمار باز رو دارد . چون به علت تصادفی بودن بازار .طرز بازی را نمیفهمد و مثل قمار باز معامله باز میکند که در نهایت شکست میخورد ( تجربه ده ساله)
                سلاممممم
                با اون ده حساب کاری ندارم منظور همین پوزیشنی است که گرفتید و حجم کل آن چند دهم هم نمیرسد...
                انتظار شش ماهه برای سود چند صد دلاری معقول نیست
                تحلیل تایم بالا اعتبار بیشتری ندارد تنها فربی است که در توجیه خود داریم...
                بازار های مالی پیچیدهآشفته و غیر خطی اند که منجر به رفتارهای قطعی و غیر تصادفی است و تایم فریم تنها به توانایی ما به بهره برداری از سود بستگی دارد،امواج از تایم پایین شروع میشوند و به تایم بالا گسترش پیدا میکنند....
                تجربه دهساله کمکی به هیچ کس نمیکند چه بسا افرادی که در همین فروم با سابقه زیر سه سال آمدند و به منطق بازار پی بردند و رفتند و چه بسیار افرادی که ده ها سال است درگیر دور و تسلسلند
                ترید های شما مرا به یاد دکتر بهزادی میآندازدکه با مدیریت حساب های چند صد هار دلاری ترید یک دهم لات میزد...
                پیشنهاد دوم :بیست ترید موفق پشت سر هم ارائه دهید قدرت شما در پیش بینی بازار به همگان ثابت خواهد شد
                پی نوشت:هدف تخریب و ...نبوده و چون موقعیتی را عمومی کردید تنها نظرم را گفتم
                موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
                  سلاممممم
                  با اون ده حساب کاری ندارم منظور همین پوزیشنی است که گرفتید و حجم کل آن چند دهم هم نمیرسد...
                  انتظار شش ماهه برای سود چند صد دلاری معقول نیست
                  بازار های مالی پیچیدهآشفته و غیر خطی اند که منجر به رفتارهای قطعی و غیر تصادفی است و تایم فریم تنها به توانایی ما به بهره برداری از سود بستگی دارد،امواج از تایم پایین شروع میشوند و به تایم بالا گسترش پیدا میکنند....
                  تجربه دهساله کمکی به هیچ کس نمیکند چه بسا افرادی که در همین فروم با سابقه زیر سه سال آمدند و به منطق بازار پی بردند و رفتند و چه بسیار افرادی که ده ها سال است درگیر دور و تسلسلند
                  ترید های شما مرا به یاد دکتر بهزادی میآندازدکه با مدیریت حساب های چند صد هار دلاری ترید یک دهم لات میزد...
                  پیشنهاد دوم :بیست ترید موفق پشت سر هم ارائه دهید قدرت شما در پیش بینی بازار به همگان ثابت خواهد شد
                  پی نوشت:هدف تخریب و ...نبوده و چون موقعیتی را عمومی کردید تنها نظرم را گفتم
                  موفق باشید

انتظار شش ماهه برای سود چند صد دلاری معقول نیست من هدفم اینه که در هر موقعیت بصورت پله ای 0.1 دهم ترید کنم . که موج جنبشی در طول حرکتش بیش از سه بار موقعیت ورود میدهد . حداقل برای یک حرکت 800 پیپی 0.3 لات وارد شدن رقم بالای هست برای یک حساب کوچک
                  بازار های مالی پیچیدهآشفته و غیر خطی اند که منجر به رفتارهای قطعی و غیر تصادفی است و تایم فریم تنها به توانایی ما به بهره برداری از سود بستگی دارد،امواج از تایم پایین شروع میشوند و به تایم بالا گسترش پیدا میکنند....بنظر من تایم بالا قابل تحلیل است. اگر موقعیتی در تایم پایین برخلاف تایم بالا باشد شکست میخورد
                  تجربه دهساله کمکی به هیچ کس نمیکند چه بسا افرادی که در همین فروم با سابقه زیر سه سال آمدند و به منطق بازار پی بردند و رفتند و چه بسیار افرادی که ده ها سال است درگیر دور و تسلسلند. بحث سابقه رو فقط برای این بیان کردم که با جزییات بازار اشنا هستم
                  پیشنهاد دوم :بیست ترید موفق پشت سر هم ارائه دهید قدرت شما در پیش بینی بازار به همگان ثابت خواهد شد .من بدنبال اثبات خودم نیستم و هیج ادعای ندارم. بجای بیست ترید موفق پشت سر هم باید میگفتین یک استمینت یکساله نشان بدهید .
                  پی نوشت:هدف تخریب و ...نبوده و چون موقعیتی را عمومی کردید تنها نظرم را گفتم . موفق باشین

نظر

نظر

سلام دوستان گل

من با این جمله مهرداد عزیز بی نهایت موافقم که

امواج از تایم پایین شروع میشوند و به تایم بالا گسترش پیدا میکنند

بنابرین خودم سود اورترین تایم برای ترید را یک دقیقه میدانم یعنی m1

موفق باشید
                      تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                      قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
                        سلام دوستان گل

من با این جمله مهرداد عزیز بی نهایت موافقم که

امواج از تایم پایین شروع میشوند و به تایم بالا گسترش پیدا میکنند

بنابرین خودم سود اورترین تایم برای ترید را یک دقیقه میدانم یعنی m1

موفق باشید
                        سلام

همانطور که گفتم تایم پایین تابع تایم بالاس . مثل دستور رئیس نسبت به دستور کارگر.

اگر دستور کارگر در راستای دستور رئیس نباشد شکست میخورد .

برعکس شما من معتقدم هستم کسی که در تایم پایین ترید میکند حکم قمارباز رو دارد . چون روش موفقیت معلوم نیس(بعلت تابعیت از تایم بالا) مثل قماز باز پشت سرهم
                        ترید ناموفق باز میکند
                        البته این نظر شخصی است.
                        موفق باشین

نظر

تایم بالاتر نشون میده که اون ارز داره چه موجی رو میسازه. وقتی شما رو تایم ماهانه ریزش رو پیدا کنید راحت میتونید 1000 پیپ اول حرکت بگیرید ولی رو تایم پایین احتمال گرفتن همچین پیپی خیلی کم و استرس زا هست. تفاوتش مثل کسیه که تو ماشین نشسته و جاده رو میبینه با کسی که تو هواپیما از بالا تمام جاده ها رو میتونه ببینه. ولی روش زمان بریه و حوصله زیادی می خواد.

نظر

نظر

نظر

نظر

پردازش ...
                                X