اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

خارج از گود...

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• خارج از گود...

با سلام و احترام پست خارج از گود به مسايل غير از بازار مالي مي پردازد . در اين مجموعه قصد داريم در مورد مستندات موجود که در زندگي کاربرد دارد صحبت کنيم. در اين پست قصد دارم در مورد مباحثي که در پست هاي ديگر بيان ميکنم توضيح مختصر و در اين پست دهم. توضيحاتي در اين پست داده مي شود صرفا براي اشنايي خوانندگان است. و دنبال کردن بحث به صورت کامل به عهده خواننده گذاشته مي شود. هدف بعدي زکات علم با احترام محمد نبي زماني
    لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

مستند راز The Secret

توضيحات مقدماتي
    اين مستند در سايتهاي زيادي قرار داده شده است و به زبان اصلي انگليسي مي باشد.
    سايت راسخون اين مستند را به صورت دوبله شده قرار داده است.
    زمان اين مستند در حدود 45 دقيقه است و حجم نزديک به 300 مگا بايت گرفته است.
    به دليل حجم بالاي اين فيلم ، سايت تصميم به تکه تکه کردن فيلم کرده و آن را با پسوند "Fly" ذخيره کرده است.
    اين پسوند با پخش کننده هاي Gom player و Km player قابل پخش است.

در سايتي ديگر به نام راز 4 فصل ، ترجمه فارسي اين مستند قرار داده شده است
    راز 4 فصل که در پست هاي بعدي به آن اشاره مي شود.

توضيحات تکميلي:
    اين مستند که در مورد قدرت افکار صحبت ميکند.
    من در اردويي که در شمال کشور بر گزار شده بود رفته بودم و در مورد اين مستند با حاج آقا پناهي (اگر درست بگم) که در اردو بود صحبت کردم.
    به گفته ايشان مستند ، نقاط نا معلومي دارد.
    سايت راسخون نقدي بر اين مستند گذاشته است که مي توانديد آن را دانلود کنيد

موضوع مستند:
    مستند با توجه به آزمايشاتي که در فيلم بيان ميکند قصد دارد نکته ظريفي را به ما اشاره کند و آ0ن " قدرت يک انسان" {بهتر بگم خودتان را دست کم نگيريد}

پيشنهاد ميکنم حداقل يک بار اين فيلم مستند را مشاهده کنيد.

با احترام
    محمد نبي زماني

نظر

شهادت آب

در سايت هاي مختلف اين موضوع مطرح شده است که در زير سايت نوشتاري قرار داده شده است لينک براي دانلود فيلم شهادت آب از زبان دکتر شاهين فرهنگ. { سايت راسخون نيز اين فيلم را قرار داده است }

مگر آب شهادت مي دهد!!!
      مگر آب اصلا موجود زنده است که بتواند شهادت دهد !!!!

دکتر ماسارو ایموتو محقق ژاپنی

اين محقق ژاپني کار فوق العاده جالي انجام داده است.
      آب عنصري است استثنايي در طبيعت و داراي خصوصيت زيادي است.
      به اعتقاد ما شيعيان ، دعا ها و مناجات خود را در داخل اب بيندازيد.
      آب آرامش بخش است

سوال مگر آب موجود زنده است؟
      جواب : اقاي ايموتو آزمايش انجام داده است بر روي ابهاي سر تا سر دنيا ، اقاي ايموتو مسلمان نيست ولي زماني که آب چشمه زمزم را آزمايش ميکند و نتايج آن را مي بيند ، مي فهممد که اين آب ، آب معمولي نيست.

از کجا مي فهمد؟
      ازمايشات بدين گونه بوده است که اقاي ايموتو يک قطره آب را برداشته و منجمد کرده و در زير ميکروسکوپ قرار ميداده است و بلور هاي آب را مشاهده مي کرده است

مگر آّب بيش از يک نوع بلور دارد؟
      در اعتقاد ما شيعه ها ، گفته شده موادي که دعا بر آنها خواده شده پايداري و دوام بيشتر ي دارد، گفته شده در اول غذا بسم الله بگوييد و غذا را شروع کنيد ، گفته شده مثبت نگر باشيد

دکتر شاهين فرهنگ ( هر چند بازم با اين دکتر کار داريم)
      دکتر شاهين فرهنگ فعاليت هاي آقاي ايموتو را به زبان ساده بيان کرده است.
      و تمام سوالات که در اين جا پرسيده ام و احيانا در ذهن شما هست جواب علمي و منطقي داده است.

با احترام
      محمد نبي زماني

نظر

تعبير خواب

متاسفانه مطلبي که دنبالش بودم تا اصل مطلب بگذارم پيدا نکردم. ( اين مطلب الان ميگم خيلي وقت پيش خوانده بودم يادم نيست چي زده بودم براي جستجو که اين موضوع آمده است.)

خودم شهر ميدم.
        در زمان حضرت يوسف (ع) فردي نزد ايشان امد و گفت من فلان خواب را ديدم. آن حضرت خواب را برايش تعبير کرد و آن فرد رفت.
        چنم ماه بعد همان فرد نزد حضرت يوسف مي ايد و تعبير خواب خود را مي خواهد. آن حضرت دوباره نيز براش تعبير ميکند.
        اين فرد ميگويد من همين خواب را چند ماه قبل نيز ديده بودم تو به خوبي تعبير کردي ولي الان اين گونه بد تعبير کردي ؟

آن حضرت جواب مي دهد. در زمان قبل که تو اين خواب را ديدي فصل بهار بود و طبيعت در حال رشد و شکوفايي اما حال که نزد من آمده اي فصل پاييز است و نابودي براي همين تعبير خواب تو اينگونه شد در حالي که خواب يکساني ديدي.

خواب عنصري که هر کدام از ما حداقل يک بار در گير آن شده ايم.
        خواب عناصري دارد که تعيين کننده خواب است و به صرف يک مکان شخص تعبير نمي شود.

در اين باره نرم افزاري دوستمان زحمت کشيده اند و تهيه کرده اند.
        هر چند اين نرم افزار ما را با علم خواب و خواب ديدن آشنا ميکند ولي نميتواند معني خواب ما را بدهد. (به علت دليل گفته شده در بالا )

اين مقدمه اي بود براي اشنايي بيشتر دوستان با علم خواب و خواب ديدن و پيش زمينه اي براي مباحث ديگر

با احترام
        محمد نبي زماني

نظر

چاکرا

توضيحات مقدماتي 1

تمام انسانها در اطراف خود داراي انرژي هستند ( همانند خورشيد)
          اين مقدار انرژي کم و زياد مي شود .
          مثال خيلي خيلي ساده زده مي شود.
          فردي روي تخت دراز کشيده (سطح انرژي کم) بهش بگين فلاني که خيلي دوسش داره ، دم در منتظر شماست. سه سوته دم در رسيدن ( سطح انرژي بالا) بهش بگو سر کارت گذاشتم . در نتيجه وا ميره ( سطح انرژي کم)

هر چند مثال خوبي نبود ولي نشان مي دهد انرژي ها را مي توان تقويت و يا نابود کرد.

هر فردي در اطراف خود داراي انرژي است. ( انرژي هايي از جنس هاي مختلف مثل حرکت تفکر و غيره)
          اين انرژي ها در طول زمان کم و زياد مي شوند.

توضيحات مقدماتي 2
          اين قسمت با شک ميگم چون يادم نيست مال همين مطلب بود يا مطلب مشابه اين.
          فرهنگ هندي و فکر کنم مذهب بودايي بود. اعتقاد دارند 3 مار در بدن انسان هستند و از مثانه تا مغز سر به دور هم مي پيچند و در 7 نقطه به هم ميرسند (منظورش چي بود نميدونم.)اين نقاط، نقاط چاکرا مي نامند و نقاطي است که براي شارژ انرژي بدن مورد استفاده قرار مي گيرند. (رنگ مهمه)

توضيحات تکميلي چاکرا
          همان گونه که در دو قسمت قبل توضيح داده شد. در اطراف بدن شما انرژي است هر چه شما ميزان سطح انرژي اطراف خود را بيشتر کنيد، شما قابليت هاي بيشتري نسبت به انجام کارها داريد. ( در عکس قرار داده شده نيز مشخص است.)

گفته شده زمان تقويت اين انرژي ها 11 شب و 6 صبح است.

حيوانات کارهاي غريزي انجام مي دهند. و انها نيز انرژي اطراف خود را تقويت مي کنند.

توضيحات نهايي
          تا اينجا در مورد چاکرا گفته شد.
          علوم ديگر که از اين بحث مربوط مي شود درمان بيماري ها توسط چاکرا، سنگهاي انرژي زا و غيره

با احترام
          محمد نبي زماني

نظر

به دليل آنکه من عکس ها را کپي پست کرده ام (نه دانلود و آپلود) گفته شد عکس ها بر روي فروم نمي ايد براي همين پست قبلي را دوباره ارسال ميکنم خواهشمندم اين پست و پست قبلي را که تکرار ميکنم حذف گردد

با تشکر

نظر

چاکرا

توضيحات مقدماتي 1

تمام انسانها در اطراف خود داراي انرژي هستند ( همانند خورشيد)
              اين مقدار انرژي کم و زياد مي شود .
              مثال خيلي خيلي ساده زده مي شود.
              فردي روي تخت دراز کشيده (سطح انرژي کم) بهش بگين فلاني که خيلي دوسش داره ، دم در منتظر شماست. سه سوته دم در رسيدن ( سطح انرژي بالا) بهش بگو سر کارت گذاشتم . در نتيجه وا ميره ( سطح انرژي کم)

هر چند مثال خوبي نبود ولي نشان مي دهد انرژي ها را مي توان تقويت و يا نابود کرد.

هر فردي در اطراف خود داراي انرژي است. ( انرژي هايي از جنس هاي مختلف مثل حرکت تفکر و غيره)
              اين انرژي ها در طول زمان کم و زياد مي شوند.

توضيحات مقدماتي 2
              اين قسمت با شک ميگم چون يادم نيست مال همين مطلب بود يا مطلب مشابه اين.
              فرهنگ هندي و فکر کنم مذهب بودايي بود. اعتقاد دارند 3 مار در بدن انسان هستند و از مثانه تا مغز سر به دور هم مي پيچند و در 7 نقطه به هم ميرسند (منظورش چي بود نميدونم.)اين نقاط، نقاط چاکرا مي نامند و نقاطي است که براي شارژ انرژي بدن مورد استفاده قرار مي گيرند. (رنگ مهمه)

توضيحات تکميلي چاکرا
              همان گونه که در دو قسمت قبل توضيح داده شد. در اطراف بدن شما انرژي است هر چه شما ميزان سطح انرژي اطراف خود را بيشتر کنيد، شما قابليت هاي بيشتري نسبت به انجام کارها داريد. ( در عکس قرار داده شده نيز مشخص است.)

گفته شده زمان تقويت اين انرژي ها 11 شب و 6 صبح است.

حيوانات کارهاي غريزي انجام مي دهند. و انها نيز انرژي اطراف خود را تقويت مي کنند.

توضيحات نهايي
              تا اينجا در مورد چاکرا گفته شد.
              علوم ديگر که از اين بحث مربوط مي شود درمان بيماري ها توسط چاکرا، سنگهاي انرژي زا و غيره

با احترام
              محمد نبي زماني

نظر

راز 4 فصل

مقدمه
                در طبيعت عنواني به نام تکرار وجود دارد.
                در علوم ديگر نيز اين نام با عناوين مختلف وحود دارد.
                براي مثال در هندسه تقارن در رياضيات تناوب و دوره تناوب و غيره

مثال واضح تر و قابل لمس
                شب ، روز : اين اتفاق هر روز تکرار مي شود

سال : بهار تابستان پاييز زمستان

4 سال : هر چهار سال يک بار روزهاي سال 365 روز ميشه
                و غيره
                هر کدام تکرار ميشن و در عين حال در دوره تناوب بزرگتري نيز قرار دارند

جالب بود؟

توضيحات اوليه
                همچنين سيستمي که در مقدمه اشاره شد در بدن انسان نيز هست.
                تحقيق شده انسان هر 28 روز يک بار يک نقطه ماکسيمم و مينيمم ميرسه

توضيح مختصر و مفيد در مورد نمودار
                اين نمودار سينوسي ، يکي از توابع مثلثات رابطه آن Y=Sin X در اين توابع به دليل داشتن دوره توابع 2پي(نميدونم پي رياضي چطور اينجا بنويسم)
                اين تابع يک نقطه ماکسيمم و يک نقطه مينيمم در هر دوره توابع خود دارد.( اگر بخواهيد ادامه نمودار را رسم کنيد کافي است همين شکل را عينا از نقطه اخر تکرار کنيد.(نقطه پايان = نقطه شروع جديد)
                چون اين يک نمودار نرم است مي توانيد رابطه را در هر عدد ضرب کرد و نمودار واقعي بدست ايد.

توضيحات کاربرد نمودار
                اين نمودار براي قدرت تفکر ، هوشياري و غيره رسم مي شود..
                و نشان مي دهد در اين بازه زماني شما چقدر از قدرت (فلان موضوع) داريد استفاده مي کنيد.
                و اين نمودار به تنهايي يک برداشت داره و اگر بزاريد کنار نمودار ديگه مفاهيم ديگه داره.

توضيخات نهايي
                نمودار اصلي
                اين نمودار در عين حال به نظر پيچيده است ولي تنها از يک قانون استفاده کرده و ان تابع سينوسي است.
                ولي نتايج ميده قابل تامل است.

با احترام
                محمد نبي زماني

نظر

دوستان يک نظر خواهي ازتون بکنم
                  به قول معروف هر چه ميخواد دل تنگتان بگيد.

ميخوام بدونم
                  1.مطالب خود هست ، جديد ، تکراري، مفيد ، و غيره
                  2. اصلا مطالب دنبال ميکنيد لينک دادم يا فقط چيزاي نوشتم ميخونيد؟
                  3.علاقه دارين ندارين فرقي نداره
                  4. بازم بگم نگم.
                  5.و سوالات ديگر

با احترام
                  محمد نبي زماني

نظر

نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها

ميخوام بدونم
                    4. بازم بگم نگم.
                    5.و سوالات ديگر

با احترام
                    محمد نبي زماني
                    من مطالب شما را دوست داشتم و از دسته بندی روی مطالب تون لذت بردم. کاملا مشخصه که پست هایی هستند که روش وقت گذاشته شده.
                    با تشکر از زحمات شما

نظر

نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها

ميخوام بدونم
                      4. بازم بگم نگم.
                      5.و سوالات ديگر

با احترام
                      محمد نبي زماني
                      نوید جان اول عرض خسته نباشید

1.مطالب خوبیه حتی اگه تکراری باشه
                      2.من که دنبال میکنم و نوشته های شما رو میخونم
                      3.علاقه هم داریم عزیز
                      4.بازم بگو بازم بگو
                      5.به جای سوال تشکر میکنم از وقتی که میزاری
                      ویرایش توسط blackseven : https://www.traderha.com/ در ساعت 07-14-2012, 01:39 PM

نظر

سلام.
                        من مطالب تون را خیلی خیلی زیاد دوست داشتم. مخصوصا مطالبی که در مورد چاکرا نوشته بودید.
                        مطالب را می خونم و دنبال میکنم
                        فرقی میکنه. خوبه.
                        لطفا بازم بگو ...........

نظر

سلام

آقا نوید با انرژی بیشتر ادامه بدید ، مطالبتون جالبه ( البته این مورد در سوال شماره 1 شما نیست )
                          ، با علاقه لینکها را دنبال میکنم و منتظر ادامه موضوع هستم .

پیروز و سر بلند باشید
                          ورود به معامله با منطق انسانی
                          خروج
                          از معامله با احساس ماشینی
                          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

رياضيات جفر

خلاصه از شروع اعداد رياضي
                            در ابتدا افرادي بودند که قصد شمارش داشتند پس شروع کردند به شمارش بدين گونه (1،2،...) بعد از آن به جاهايي رسيدن که چيزي نبود ولي نميتوانستند بگويند در نتيجه صفر به وجود آمد . بعد از آن به جاهايي رسيدند که چيزي داده بودند ولي نميتوانستند بگويند مثلا +2 چون داده بودند در نتيجه اعداد منفي به وجود آمد. بعد از شکل گيري معادلات اعداد گويا مختلط و غيره نيز در پي آنها به وجود آمد و دنياي اعداد رياضي به سطح کنوني رسيد.

مقدمه
                            کمي از دنياي اعداد رياضيات صحبت کنيم.

اعداد حسابی اعداد حسابی همان اعداد طبیعی هستند که صفر هم به آنها اضافه شده است.
                            { ... , 3 , 2 , 1 , 0 , 1- , 2- , 3- , ...} = Z
                            اعداد طبیعی، اعدادی هستند که برای شمردن به کار می*روند. مجموعه اعداد طبیعی {... ,۳ ,۲ ,۱} است

اعداد جبری
                            اعداد جبری در ریاضیات اعدادی هستند که جواب معادله*ای به شکل زیر باشند:
                            anxn + an−1xn−1 + ··· + a1x + a0 = 0
                            تمام اعداد گویا اعداد جبری هم هستند.
                            عددی که جبری نباشد عدد متعالی (یا غیرجبری) نامیده می*شود.
                            میدان تمام اعداد گویا و گنگ را اعداد حقیقی گویند و آن را با R نمایش می*دهند. اعداد حقیقی را می*توان با اضافه کردن عدد موهومی( ) بسط داد. اعدادی به فرم a + bi که در آن a و b هر دو عدد حقیقی هستند را اعداد مختلط مینامند.
                            شاخه*ای* از ریاضیّات که به مطالعهٔ اعداد صحیح می*پردازد، نظریهٔ اعداد نام دارد.
                            و غيره

توضيحات اوليه
                            دنياي شناخته شده توسط ما بر اساس اعدادي است که در بالا دسته بندي کرده و دسته بندي هاي مختلف ديگر که صورت پذيرفته است . اما فضاي رياضيات جفر فراتر از اين است.

کاربرد رياضيات جفر
                            گفته شده اين علم در اختيار ائمه بوده است .
                            با استفاده از اين علم شما قادر خواهيد بود تمام اتفاقات را پيشگويي و پيش بيني کنيد. (دقيق)
                            اين علم خيلي فراتر از علم رياضي کنوني است.(چقدر نميدونم)

توضيحات تکميلي
                            طي بررسي و تحقيقاتي که من انجام دادم متوجه شدم در چند مورد توانسته اند قسمتي از اين علم را بدست آورند.که در زير چند نمونه از آن را بيان ميکنم.

حروف ابجد
                            حروف ابجد کبير ، حروف ابجد صغير
                            در انتخاب اسم فرزند (اسم مورد نظر شما به فرزند شما ميخورد يا نه) ، در انتخاب همسر (خميني شهريا بهش ميگن استخاره ، سر کتاب برداشتن ، که ببينند همسر مورد نظر وضعيت چطوري در آينده ) و غيره

با احترام
                            محمد نبي زماني

نظر

دکتر شاهين فرهنگ

دکتر شاهين فرهنگ کيه؟

اين يک دکتر که در مورد مسايل زندگي صحبت ميکنه
                              دکتر که بي معلومات نيست
                              اين دکتر يک قاعدهه داره اين قاعده در شهادت آب و مستند راز و چاکرا شما با آن آشنا شديد.
                              و آن چيزي نيست به جز انرژي

اين دکتر در جلسات مختلفي شرکت کرده منجمله جلساتي در اصفهان و در ديگر نقاط کشور.
                              يکي از کارهاي که اين دکتر انجام ميدهد در راستاي قسمتهاي قبل گفته شده بدين گونه است.

اول جلسه از همه مي پرسه حالتون چطور ؟
                              و تمام افراد با اينکه با کلي مشکلات سر و کله ميزنند ميگن عاليه ( ولي اين قبول نيست)
                              بايد با تمام انرژي بگن با تموم وجود بگن بايد با تمام مشکلات بگن عاليه
                              بايد داد بزنن عاليه
                              و آقاي دکتر اونقدر ميپرسند که نتيجه ميخوان بگيرند و بعد جلسه رسمي ميشه

و بعد با انرزي که از مردم گرفتند شرو ميکنند. و اين يعني انرژي زياد يعني انرژي کهکشاني يعني دوپينگ يعني تجربه کن ميفهمي

اقاي دکتر شاهين يک سايت دارن و تعدادي سخنراني که موضوع آنها مي توانيد در سايت ببينيد و تهيه کنيد.

با احترام
                              محمد نبي زماني

نظر

پردازش ...
                              X