اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش های مدیریت سرمایه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

والا این طور که من میفهمم یا سوادم میکشه
    میزان ریسک به ریوارد هست1 درصد البته برای 10 دلار و همچنین همان طور که بالانس افزایش پیدا میکنه در ریسک ضریب صورت میگیرد
    یعنی فکر کنم میشه اگه بالاس 100 دلار باشه ما باید با لاتینج 10/ ترید کنیم
    نظرات متفاوته
    راستی بهم نخندینا من 22 سالمه
    ویرایش توسط وفادار : https://www.traderha.com/member/5036-وفادار در ساعت 10-30-2012, 04:04 PM دلیل: اضافه
    (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

سلام
      آقا آرش این روش براساس ریاضی والگوریتم است و کاربردی هماست ، من فایل اکسلش رو دارم ولی برای کسی خوبه بتونه به درستی مدیریت کنه اگر نتونه از مدیریت سرمایه عین پلن عمل کنه به مرحله قبلش برمیگردد واگر از قوانینش عمل نکنه مخصوص مراحل اول جدول ، دلسرد میشن.
      برای کسی که 70% پوزشنها مثبت باشه میتونه سود خیلی بالایی ببره .
      چون استادان این فن میدانند که این روش سود بالای100% در ماه هم میشه گرفت ، ولی هنوز هم عمل نمیکنیم چرا؟؟؟؟؟
      ولی خیلی را دیدم میگن نمیشه جواب چرا:
      چون براساس پلن مدیریت نمیشه5لات ترید کرد با حساب5000 .
      پس برای حرفه ای شاید عملی باشه ولی برای همه افراد نمیشه ولی با شرایط و شروطی شاید کسی بتونه ... بسمالله بفرمایید
      WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
      account demo

نظر

ده پوزیشن فول مارجین. ده حدس پیاپی درست.

کاری نداره. آب خوردنه. (مدیریت سرمایه چند منه!)

نظر

آرش آقا
          خیلی وقته میخواستم این فایل اتوماتیک اکسل مدیریت سایز لات رو جایی مطرح کنم خوب شد که شما این مطلب رو شروع کردید.
          راستی اگر استارت اموزش رو شروع کردیداز مارجین اولیه را 2000$(طبق مارجین اولیه بروکرpcm) باشه و حداقل لات اولیه 0.1(بروکرpcm) انجام گیرید بهتره. طبق این تصویر زیر.

http://

واقعا" چه حالی میده کسی به مرحله 10 برسه48لات
          WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
          account demo

نظر

با سلام :

بنده یک زمانی بر اساس پلنی با همین سبک و سیاق برنامه ای را چیدم شروع با 100 دلار .
            منتها تیپی 15-25 پیپ بود و وقتی حساب دو برابر میشد .لات سایز دو برابر با لوریج 100 .برنامه ام این بود که وقتی حساب به 1000 دلار رسید 10 حساب 100 دلاری باز کنم و با کال شدن یک حساب از دیگری استفاده کنم .ولی در هر زمان فقط یک حساب فعال باشد .و نهایت بالاخره یک حساب به مبلغ مورد نظر برسد .مثلا 1 میلیون
            اوایل کار خوب بود .سیستم هم مشخص و منظم پیش رفت تا 700 دلار در مدت یکماه .رکورد بنده هم 20 معامله بدون خطا بود .با 3 حساب 100 دلاری رسیدم به 700 دلار
            ولی بیکباره ترس از دست دادن سرمایه مرا دچار تردید کرد .برای لات 6. بعد بفکر افتادم برای لات های بالاتر چکار کنم و در اخر روش را کنار گذاشتم .

مسئله این نیست که مبلغ داخل حساب از کجا بدست امده باشد .حتی اگر ان پول را پیدا هم کرده باشیم باز هم برای مبالغ بالا فشار روانی زیادی دارد .

پیشنهاد بنده1- استفاده از مبالغ بدست امده برای شارژ حسابهای جدید است 2- استفاده از یک گروه کاربلد و شاید حسابهای موازی که مراقب و پاسخگو باشند
            موفق باشید
            زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

همانطور که دوستان اشاره کردن.. در مراحل بالا با افزایش حساب ممکنه از لحاظ روانی مشکل به وجود بیاد...
              یک راه میتونه این باشه که برای از دست نرفتن سود حاصله در مراحل آخر، میزان ریسک رو کم کرد و با حجم کمتری وارد شد !! ولی خوب اینجوری تعریف این روش به هم میخوره ودیگه 10 مرحله ای نیست!!!!!!!!!!!!!!
              نکته دیگه گرفتن 100 پیپ یکجاست !! که یک نقطه ورود مناسب رو می طلبه!!!!

با سپاس
              در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

سلام ارش جان من فکر میکنم اگه بالانس از 100 شروع بشه بهتره

نظر

نوشته اصلی توسط bhz67 نمایش پست ها
                  همانطور که دوستان اشاره کردن.. در مراحل بالا با افزایش حساب ممکنه از لحاظ روانی مشکل به وجود بیاد...
                  یک راه میتونه این باشه که برای از دست نرفتن سود حاصله در مراحل آخر، میزان ریسک رو کم کرد و با حجم کمتری وارد شد !! ولی خوب اینجوری تعریف این روش به هم میخوره ودیگه 10 مرحله ای نیست!!!!!!!!!!!!!!
                  نکته دیگه گرفتن 100 پیپ یکجاست !! که یک نقطه ورود مناسب رو می طلبه!!!!

با سپاس
                  قرار نيست 100 يكجا گرفته بشه كه
                  مي تونه تو ده تا پوزيشن ده پيپي باشه

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                    قرار نيست 100 يكجا گرفته بشه كه
                    مي تونه تو ده تا پوزيشن ده پيپي باشه
                    هر پوزیشن با استاپ 9 پیپ؟!
                    بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
                      در عکسی که قرار دادم جزییات پلان نوشته شده.
                      ما فقط با ده دلار سرمایه شروع می کنیم.
                      به هیچ وجه توصیه نمیکنم که سرمایه اولیه رو بالا ببرین.
                      فقط ده دلار.
                      در هر مرحله حجم معامله طوری هست که با 100 پیپ مثبت حساب دو برابر میشه و اگه پوزیشن 90 پیپ منفی وارد ضرر بشه حساب کال میشه.
                      پس با یک سیستم صفر و یک رو به رو هستیم.
                      یا هیچی یا همه چی.
                      خوب به پلان دقت کنید و نطرات خودتون رو بگید تا مفصلتر وارد جزییات و باید ها و نباید ها بشیم.

درود بر دوستان گلم
                      آرش جان من یه پیشنهاد دارم
                      بیا اینطور بهینه کنیم روش رو:
                      حجم هر معامله، رو بر اساس مقداری از حد ضرر و حد سود تنظیم کنیم که در صورت ضرر کردن در هر مرحله فقط و فقط به اندازه سود مرحله قبل ضرر کرده، به عبارت دیگر یک مرحله به عقب برگردیم و نه بیشتر.
                      Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
                        آرش آقا
                        خیلی وقته میخواستم این فایل اتوماتیک اکسل مدیریت سایز لات رو جایی مطرح کنم خوب شد که شما این مطلب رو شروع کردید.
                        راستی اگر استارت اموزش رو شروع کردیداز مارجین اولیه را 2000$(طبق مارجین اولیه بروکرpcm) باشه و حداقل لات اولیه 0.1(بروکرpcm) انجام گیرید بهتره. طبق این تصویر زیر.

http://

واقعا" چه حالی میده کسی به مرحله 10 برسه48لات
                        درود سامان جان

این پلان رو دوست عزیزم یوسف امینی در فروم قیمتها مطرح کرد.
                        یک بار با ستاپ دیگری تمامش کردم و دوبار هم تا مرحله هفتم رفتم و برگشتم به جای اول.

تجربیات:

با پلان مسابقه سرعت راه نندازید!!(عجله نکنید)
                        اهداف پلان را بر سیستم شخصی ارجحیت ندهید.
                        از اسکریپت برای باز کردن معاملات استفاده کنید تا ترمینال را نبینید.
                        ستاپ به گونه ای باشد که با 2 اس ال یک مرحله به عقب برگردید و با یک تارگت یک مرحله به جلو.
                        میتوانید اکسل را جوری طراحی کنید که بر اساس تعداد پیپ نباشد و بر اساس درصد باشد.

ارادتمند

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                        2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                        3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                        4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                        5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                        6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                        7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                          درود سامان جان

این پلان رو دوست عزیزم یوسف امینی در فروم قیمتها مطرح کرد.
                          یک بار با ستاپ دیگری تمامش کردم و دوبار هم تا مرحله هفتم رفتم و برگشتم به جای اول.

تجربیات:

ستاپ به گونه ای باشد که با 2 اس ال یک مرحله به عقب برگردید و با یک تارگت یک مرحله به جلو.
                          میتوانید اکسل را جوری طراحی کنید که بر اساس تعداد پیپ نباشد و بر اساس درصد باشد.

ارادتمند
                          پیام جان میشه خواهش کنم اگه مقدوره فایل مورد نظر رو برامون بزاری؟
                          و اگر ممکنه راهه بهینه کردنش رو بگید. (همون که خودت باهاش کار می کردی !!!)

ان شا الله جبران کنم
                          تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                            درود سامان جان

تجربیات:

ارادتمند
                            پیام جان درود بر تو

ستاپی که من در نظرمه با یک اس ال یک مرحله رو به عقب و با یک تارگت یک مرحله رو به جلو حرکت میکنه.
                            این که گفتین 2 اس ال فکر میکنم همین اس ال که مدنظر منه باشه که تقسیم بر 2 شده.
                            اگر درست میگم تایید بفرمایید
                            اگر نه خیلی مایل هستم نکاتی تکمیلی ارائه بفرمایید.

سپاس فراوان
                            Think / Act / Enjoy

نظر

درود طاها جان

بستگی داره به سیستمی که کار میکنی.
                              در حالت عادی اگر فرض بر این باشد که سیستم با ریسک به ریوارد 1به2 باشد به نظرم حیفه که تارگت 60 پیپی با
                              یک اس ال 30 پیپی بی تاثیر بشه.

من با ریسک به ریوارد 1 به 3 کار کردم و در جدول حدضرر را به اندازه 2 برابر حد ضرر معاملاتم قرار دادم/

فرض کنید سیستمی با حد ضرر 20 و تارگت 60 پیپ که در جدول حد ضرر را 40 پیپ و تارگت را 60 پیپ قرار دادم.

بدین صورت با 2 اس ال یک مرحله به عقب میرفتم و با یک تارگت یک مرحله به جلو.

البته اصراری بر تاچ شدن تارگتهایی که به هر دلیل قیمت نمیرسید نداشتم ولی حد سود ایده آلم رو میدانستم کجاست.

ذر ضمن ارزش پیپ کراسهای مختلف یادتان نرود در محاسبات.

حمید جان
                              فکر کنم پاسخ شما هم داده شد.

ارادتمند

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                              2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                              3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                              4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                              5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                              6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                              7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

لذت بخشه ظرز فکرتون برام

این یعنی:
                                مثل یک شکارچی صبور، صبر و صبر و صبر تا موقعیتی با این r/r بوجود بیاید و سپس استاپ رو واید می کنید تا قیمت جای بازی داشته باشه؟
                                آدم دقیقا بیاد صحنه ای میافته که یک ماهیگیر با یک قلاب لنسر ماهیگیری اونقدر به ماهی شکار شده جای بازی میده که ماهی بینوا سر آخر خسته و تسلیم میشه و شکار خوبی نصیب ماهیگیر میشه
                                گرچه بعضی وقت ها ماهی خیلی قدرتمنده و رشته قلاب پاره میشه و ماهی وروجک هم فرار میکنه.
                                Think / Act / Enjoy

نظر

پردازش ...
                                X