اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تجربیات 8 سال تحلیل و ترید و ایده

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام عماد عزیز

چرا تاپیک رو ادامه نمیدین؟

نظر

سلام عماد عزيز

من يكي دو سالي هست كه با بازار فاركس آشنا هستم و توي اين مدت هم حساب دمو و ريل داشتم و روش هاي مختلفي رو هم تست كردم. هم سود و هم ضرر. الان هم دارم با استفاده از فيلم هاي آموزشي آقاي بهزادي، روش اليوت به سبك رابرت ماينر رو ياد ميگيرم ولي راستش نميدونم كه واقعا روش كامل و مناسبي هست يا نه. و اين روزها اين سوال هم در ذهن من مرتبا مطرح ميشه كه آيا اساسا فاركس روشي براي سود كردن هست؟ يعني ميشه به فاركس به عنوان يك شغل اصلي نگاه كرد يا نه؟ نكنه بعد از چند سال وقت گذاشتن به اين نتيجه برسم كه راه رو از ابتدا اشتباه رفتم و به قول يكي از دوستان، فاركس فقط بيزينس بانك ها و موسسات مالي بزرگ هست اون هم نه براي دريافت سود بلكه براي بالانس موجودي هايشان. خلاصه گيج شدم و اميدوارم شما با اين سابقه و تجربه چندين ساله كه در فاركس داريد بتونيد پاسخ مناسبي به من بديد. ضمنا ممنون ميشم كه راجع به اليوت به سبك ماينر هم نظرتون رو بديد. ضمنا ايميل من jafari.farshad@gmail.com با تشكر

موفق و پيروز باشيد،
      فرشاد

نظر

سلام آقا عماد عزیز، برادر چرا اینقدر این بحث رو کشش میدی؟
        خیلی وقته هیچ پستی نذاشتید و ادامه مطلب ندادید. لطفا مطلبتون رو ادامه بدید و بگید الان وضعیت تون چطوره؟ از سیستم تون هنوزم راضی هستید؟ موجودی حساب به خوبی قبل افزایش یافته یا نه؟

در کل با اینکه موضوع تون جذابه ولی اگه متعهدانه تر مطالب تون رو می گذاشتید و اینقدر تاخیر نمی انداخید خیلی بهتر بود.امیدوارم دوباره شاهد ادامه این مطلب از جانب شما باشیم.
        شما کلی وقت گذاشتید و این مطالب رو نوشتید حیفه واقعا که نصفه نیمه رها کردید.
        یا علی

نظر

نوشته اصلی توسط farshad13 نمایش پست ها
          سلام عماد عزيز

من يكي دو سالي هست كه با بازار فاركس آشنا هستم و توي اين مدت هم حساب دمو و ريل داشتم و روش هاي مختلفي رو هم تست كردم. هم سود و هم ضرر. الان هم دارم با استفاده از فيلم هاي آموزشي آقاي بهزادي، روش اليوت به سبك رابرت ماينر رو ياد ميگيرم ولي راستش نميدونم كه واقعا روش كامل و مناسبي هست يا نه. و اين روزها اين سوال هم در ذهن من مرتبا مطرح ميشه كه آيا اساسا فاركس روشي براي سود كردن هست؟ يعني ميشه به فاركس به عنوان يك شغل اصلي نگاه كرد يا نه؟ نكنه بعد از چند سال وقت گذاشتن به اين نتيجه برسم كه راه رو از ابتدا اشتباه رفتم و به قول يكي از دوستان، فاركس فقط بيزينس بانك ها و موسسات مالي بزرگ هست اون هم نه براي دريافت سود بلكه براي بالانس موجودي هايشان. خلاصه گيج شدم و اميدوارم شما با اين سابقه و تجربه چندين ساله كه در فاركس داريد بتونيد پاسخ مناسبي به من بديد. ضمنا ممنون ميشم كه راجع به اليوت به سبك ماينر هم نظرتون رو بديد. ضمنا ايميل من jafari.farshad@gmail.com با تشكر

موفق و پيروز باشيد،
          فرشاد
          این احساس من هم هست!
          دوستانی که واقعا روی سود مستمر هستن و از ابتدا به فکر یک شبه میلیردر شدن نبودند بیان اینجا بگند.

نظر

سلام. خودم شخصا به این نظریه آشوب خیلی علاقه دارم. به نظرم پایه محکمیداره

نظر

نوشته اصلی توسط mehraban123 نمایش پست ها
              سلام. خودم شخصا به این نظریه آشوب خیلی علاقه دارم. به نظرم پایه محکمیداره
              سلام

میشه بیشتر توضیح بدین؟ ای نظریه چیه؟

نظر

کارهای ایرانی جماعت همیشه نصفه نیمه میمونه!

نظر

2.JPG

نظر

نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
                    کارهای ایرانی جماعت همیشه نصفه نیمه میمونه!

کاملا موافقم

نظر

• مهمترین رمز و راز این بازار فقط و فقط و فقط پرایس اکشن است و بس. ای هم گواه این
                      http://pcmupload.traderha.com/uploads/1550825486031.gif

http://pcmupload.traderha.com/uploads/1550825611291.pdf

تمام وقتتان را صرف خواندن قیمت کنید. خودش از تمام مسیرهای پیش رو اطلاع میدهد.
                      ویرایش توسط Emad Sh : https://www.traderha.com/member/6443-emad-sh در ساعت 02-22-2019, 01:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Emad Sh نمایش پست ها
                        مهمترین رمز و راز این بازار فقط و فقط و فقط پرایس اکشن است و بس. ای هم گواه این
                        http://pcmupload.traderha.com/uploads/1550825486031.gif

http://pcmupload.traderha.com/uploads/1550825611291.pdf

تمام وقتتان را صرف خواندن قیمت کنید. خودش از تمام مسیرهای پیش رو اطلاع میدهد.
                        الان من بخوام یه چیزی بنویسم فورا به من حمله میشه.
                        دوست عزیز من کاری با شخص شما ندارم. امید که همه سود کنند. کاری ندارم من.
                        منتهی بحث اینه این چیزی که شما نشان دادید از اینها هزاران هزار تا من میتونم به شما نشون بدم. بهتر از اینها. اینها سند و مدرک نمیشه که فردی چندین و چند سال هست سود مستمر کرده.

نظر

• نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
                          الان من بخوام یه چیزی بنویسم فورا به من حمله میشه.
                          دوست عزیز من کاری با شخص شما ندارم. امید که همه سود کنند. کاری ندارم من.
                          منتهی بحث اینه این چیزی که شما نشان دادید از اینها هزاران هزار تا من میتونم به شما نشون بدم. بهتر از اینها. اینها سند و مدرک نمیشه که فردی چندین و چند سال هست سود مستمر کرده.
                          دوست من اصلا حمله نمی کنم به کسی. دنبال جیزی هم نیستم. سود مستمر دارم. شکر!
                          صرفا برای راهنمایی دوستان گفتم. جسارت به بقیه نباشه فکر می کنم جز قدیمیهای ترید در ایران باشم. اگر 12 سال رو بشه رزومه حساب کرد. شاگردی همه بزرگان رو کردم. از جمله آقایان گیتی، آزادی، درزی، امیری، یزدی، چابک و ...
                          از زمانی که فروم سرمایه بود و قیمت ها و .... و نهایتا اینجا. این استیتمنت حساب ریل من هست و واقعیه. همه این چیزایی که گفتم رو فراموش کنید اصلا.
                          نکته ای که خواستم بیان کنم این بود: پرایس اکشن... هر چیزی بخواهید به شما میدهد. صرفا راهنمایی بود. نه آموزش میدم نه آموزشگاه دارم و نه مثل "میری" (نمیدوتم آقا هست یا خانم. چون سالهاست در کنار بزرگانی که بی چشم داشت آموزش دادن، ایشان رمز و رموز و اینها رو به بقیه از دور نشون دادن مدارک و مستندات از همه سایت هایی که از 12 سال پبش در انها فعالیت داشتم رو دارم و می تونم در اختیارتون قرار بدم) دنبال کلاه برداری.

فقط در انتهای این تاپیک خواستم این نکته رو به دوستان بگم که من رسیدم به خواسته ام. نتیجه 12 سال از عمرم و مطالعاتم ختم شد به پرایش اکشن. تمام رمز و رموز بازار در خود قیمت هست. چیزی شبیه به منطقی که چناب گیتی از چندین سال پیش ازش بهره بردند.
                          به امید موفقیت همه دوستان.

نظر

دوست من اصلا حمله نمی کنم به کسی. دنبال جیزی هم نیستم. سود مستمر دارم. شکر!
                            صرفا برای راهنمایی دوستان گفتم. جسارت به بقیه نباشه فکر می کنم جز قدیمیهای ترید در ایران باشم. اگر 12 سال رو بشه رزومه حساب کرد. شاگردی همه بزرگان رو کردم. از جمله آقایان گیتی، آزادی، درزی، امیری، یزدی، چابک و ...
                            از زمانی که فروم سرمایه بود و قیمت ها و .... و نهایتا اینجا. این استیتمنت حساب ریل من هست و واقعیه. همه این چیزایی که گفتم رو فراموش کنید اصلا.
                            نکته ای که خواستم بیان کنم این بود: پرایس اکشن... هر چیزی بخواهید به شما میدهد. صرفا راهنمایی بود. نه آموزش میدم نه آموزشگاه دارم و نه مثل "میری" (نمیدوتم آقا هست یا خانم. چون سالهاست در کنار بزرگانی که بی چشم داشت آموزش دادن، ایشان رمز و رموز و اینها رو به بقیه از دور نشون دادن مدارک و مستندات از همه سایت هایی که از 12 سال پبش در انها فعالیت داشتم رو دارم و می تونم در اختیارتون قرار بدم) دنبال کلاه برداری.

فقط در انتهای این تاپیک خواستم این نکته رو به دوستان بگم که من رسیدم به خواسته ام. نتیجه 12 سال از عمرم و مطالعاتم ختم شد به پرایش اکشن. تمام رمز و رموز بازار در خود قیمت هست. چیزی شبیه به منطقی که چناب گیتی از چندین سال پیش ازش بهره بردند.
                            به امید موفقیت همه دوستان.
                            دوست عزیز شما از ماه دهم 2018 شروع کردید با 200 دلار؟
                            و الان 40 هزار دلار دارید؟!
                            نظر شخصی من اینه چنین چیزی در حساب واقعی ممکن نیست. ذاتا بروکر اگر ببینه کسی اینطوری سود میکنه حسابش رو میبنده و تازه لطف کنه پولش رو بده و اجازه ادامه ترید رو نمیده و اگر در خارج از ایران باشه احتمالا تماس برای گرفتن رزومه بکنه و احتمالا مصاحبه شغلی برای مدیریت ریسک شرکت های بزرگ و ....

نظر

• نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
                              دوست عزیز شما از ماه دهم 2018 شروع کردید با 200 دلار؟
                              و الان 40 هزار دلار دارید؟!
                              نظر شخصی من اینه چنین چیزی در حساب واقعی ممکن نیست. ذاتا بروکر اگر ببینه کسی اینطوری سود میکنه حسابش رو میبنده و تازه لطف کنه پولش رو بده و اجازه ادامه ترید رو نمیده و اگر در خارج از ایران باشه احتمالا تماس برای گرفتن رزومه بکنه و احتمالا مصاحبه شغلی برای مدیریت ریسک شرکت های بزرگ و ....
                              من تا امروز اصلا با بروکرهایی که داشتم مشکلی نداشتم..
                              fxopen کار می کردم که سیستم نقل و انتقال وبمانی رو حذف کرد.
                              الان با آلپاری کار می کنم مشکلی نبوده فعلا. اتفاقا امروز هم برداشت وجه کردم 1 روزه انجام شد...
                              اگر مشکلی بود حتما دوستان رو در جریان خواهم گذاشت. آلپاری به نظر بروکر معتبری هست

نظر

من تا امروز اصلا با بروکرهایی که داشتم مشکلی نداشتم..
                                fxopen کار می کردم که سیستم نقل و انتقال وبمانی رو حذف کرد.
                                الان با آلپاری کار می کنم مشکلی نبوده فعلا. اتفاقا امروز هم برداشت وجه کردم 1 روزه انجام شد...
                                اگر مشکلی بود حتما دوستان رو در جریان خواهم گذاشت. آلپاری به نظر بروکر معتبری هست
                                خصوصی دادم پیام

نظر

پردازش ...
                                X