اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
    اولا بنده جناب ...هیچ وقت برای پی بردن وچگونگی سود معاملات اشخاص کنجکاو نشده ام دوما جواب شما متناقض است سرور ایران با سرور کانادا مگه هیستوری از کانادا ساپورت میشه..در هیستوری معاملاتی ساعت باز و بسته شدن معاملات طبق زمان بروکر است شما اگر یک حساب دمو هم باز کنی در هر کجای دنیا و با هر بروکری باز کنی مبینی ساعت بازو بسته شدن معاملات با هیستوری ان مو نمی زند این دیگه حساب ریل است جای خود دارد
    من جواب ندارم. چون خودم نتوانستم بهش برسم. اما مشتاق بودم جوابش را بدانم.شاید همینجا همین بروکر پی سی ام جوابش رو بدونه. من بحث نمی کنم. چون برداشت دیگه ای میشه. اینکه جناب میری دمو کار هست یا اکانت منجر یا شیاد یا واقعا میخواد سودی به هم نوعش بده به من ربطی نداره و ارزوی موفقیت می کنم برای همه شما. خوش باشید در پناه حق

زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

• نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
      من جواب ندارم. چون خودم نتوانستم بهش برسم. اما مشتاق بودم جوابش را بدانم.شاید همینجا همین بروکر پی سی ام جوابش رو بدونه. من بحث نمی کنم. چون برداشت دیگه ای میشه. اینکه جناب میری دمو کار هست یا اکانت منجر یا شیاد یا واقعا میخواد سودی به هم نوعش بده به من ربطی نداره و ارزوی موفقیت می کنم برای همه شما. خوش باشید در پناه حق

چه شعر زیبایی فیض بردیم . برای شما هم در پناه خدا ارزوی موفقیت دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam forex
        اقای gold اگر نسبت به یوزر پاشا هم شک دارید که همون یوزر بنده هستش بدید سایت بررسی کنه که از کجا داره باشما چت میشه کاری نداره . بنده نیاز به هیچ پشتیبانی ندارم که یوزر ایشون رو به بنده منتسب میکنید.ایشون درست میگه شاید مربوط به اختلاف ساعات کشورها باشه . ممنون اقای پاشا من به این دید بهش نگاه نکرده بودم . شاید به خاطر این هستش که سایت دیرتر اپدیت میکنه . من پوزیشن رو می گیرم ولی سایت اونها ی الگوریتم نوشته که اون رو دیرتر اپدیت میکنه و زمانش شاید به همین دلیل تفاوت داره اگر دقت کرده باشید مثلا من درصد سودم توسایت 717 درصد بوده ولی تریدهام رو زودتر بستم و درصد به 756 رسیده و لی هنوز تو سایت این درصد دیده نمیشه برای همین تو کانال اعلام میکنم بچه ها سود کردیم و سایت اپدیت شد باید 756 درصد رو ببینید و بعدا که سایت اپدیت میشه بچه ها این درصد رو می بینند . با زهم این رو میتونید از بروکر بنده بپرسید . همه ابهامات به راحتی رفع میشه . تمام
        بله اختلاف ساعت در تمام دنیا و درهمه کشورها وجود دارد یعنی فرض بگیرم بنده در ایران هستم وبا یک بروکر کانادیی کار میکنم زمانی که دکمه خرید یا فروش را میزنم اگر بروکر مارکت میکر نباشه اردر خریدوفروش در ابتدا به برورکر و سپس با بانک مربوطه فرستاده میشه و زمانی که اردر خرید یا فروش باز میشه ان قیمت در ان ساعت در ان دقیقه و در همان ثانیه ثبت می شود بدون کم کاستی در سیستم معاملاتی شما درج می شود و زمانی که هم شما هیستوری حساب از متاتریدر مگیری حتی ثانیه ان لحظه که معامعله ات با ان قیمت باز شده است باحسابت هم خونی دارد

نظر

• جناب میری در یک تاریخ و در یک زمان شما دو اردر در یک ارز گرفته اید این غیر ممکن یا از محالات است بنده کمترین زمانی که بتوانم دو اردر به طور هم زمان بگیرم 3الی 4ثانیه است بعد اینکه این دو اردر سایزش متفاوت است یعنی چه طور میشه ارزی رادوبارخرید که هم مقدار پوزیشن متفاوت باشد و هم در یک زمان باشد؟
          http://pcmupload.traderha.com/uploads/1545020810711.png
          ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 12-17-2018, 09:05 AM

نظر

اقای gold اگر نسبت به یوزر پاشا هم شک دارید که همون یوزر بنده هستش بدید سایت بررسی کنه که از کجا داره باشما چت میشه کاری نداره . بنده نیاز به هیچ پشتیبانی ندارم که یوزر ایشون رو به بنده منتسب میکنید.ایشون درست میگه شاید مربوط به اختلاف ساعات کشورها باشه . ممنون اقای پاشا من به این دید بهش نگاه نکرده بودم . شاید به خاطر این هستش که سایت دیرتر اپدیت میکنه . من پوزیشن رو می گیرم ولی سایت اونها ی الگوریتم نوشته که اون رو دیرتر اپدیت میکنه و زمانش شاید به همین دلیل تفاوت داره اگر دقت کرده باشید مثلا من درصد سودم توسایت 717 درصد بوده ولی تریدهام رو زودتر بستم و درصد به 756 رسیده و لی هنوز تو سایت این درصد دیده نمیشه برای همین تو کانال اعلام میکنم بچه ها سود کردیم و سایت اپدیت شد باید 756 درصد رو ببینید و بعدا که سایت اپدیت میشه بچه ها این درصد رو می بینند . با زهم این رو میتونید از بروکر بنده بپرسید . همه ابهامات به راحتی رفع میشه . تمام
            الان بنده توی همین بروکر در ایران که فاصله زمانی هم دارد یک حساب دمو با همین سرور که شما حساب ریل دارید باز کردم و یک موقیعت فروش در جی بی پی دلار بازکردم و بستم همان طور که تصویر مشاهده میکنید ثانیه موقیعت گرفته شده هم را نشان داده شده است و هیچ فاصله زمانی را هم ندارد همه چیز به درستی نشان داده شده است
            http://pcmupload.traderha.com/uploads/1545023029411.png

نظر

ساده است پوزیشن 0.15 لات بوده . مقداری که رفته تو سود 0.1 اون زودتر بسته شد.
              نگرفتی مطلب بنده کاری به زمان بسته شدن پوزیشن خرید ندارم برعکس به زمان باز شدن دو پوزیشن خرید در یک زمان با مقدار لات متفاوت دارم

نظر

• خدایش یکم یاد ما هم بده این طور معامله کردن چه کارهای میکنی باید توی کتاب گنیس ثبتش کنند مگه داریم مگه میشه

نظر

دوست عزیز عجب سئوالی میکنی . یعنی تا به حال نشده ی پوزیشن بگیری و بعد مقداریش رو ببندی ؟ خیلی سئوال ساده ایی میکنی؟ الان امتحان کن مثلا 1لات بزن . بعد برو روش برای کلوز کردن لاتش رو انتخاب کن بزن 0.8 اون بسته بشه 0.8 بسته میشه 0.2 اون میمونه . به همین سادگی. چون 1 لات از اول تو ی ساعت زده شده وقتی 0.8 لاتش رو ببندی زمان بسته شدن اونها متفاوته ولی زمان بازشدن اونها یکیه . من با اجازهت برم بخوابم اینجا ساعت 3:50 صبحه . بعدا می بینمت
                  بله حرف شما در این مورد درست بود بنده تا حالا امتحان نکرده بودم فقط جواب اصلی سوالم در پست های قبلی هنوز نگرفته ام
                  ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 12-17-2018, 01:36 PM

نظر

• آخر هر هفته هیستوری ادیت میشه و یوزر پسورد داده میشه.
                    https://t.me/MoRaFx

نظر

• وَلَا تَقْفُ مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ ۚ إِنَّ السَّمْعَ وَالْبَصَرَ وَالْفُؤَادَ كُلُّ أُولَٰئِكَ كَانَ عَنْهُ مَسْئُولًا (36)
                      از آنچه به آن آگاهی نداری، پیروی مکن، چرا که گوش و چشم و دل، همه مسؤولند.
                      (اسراء17، آیه 36)
                      ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 12-18-2018, 06:29 AM

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohsen-FX نمایش پست ها
                        آخر هر هفته هیستوری ادیت میشه و یوزر پسورد داده میشه.
                        فعلا متاسفانه انگشت اتهام به سمت جناب میری است چون نتوانستند رفع اتهام کنند بهترین کار برای تمام شدن این رفع اتهام که در اولین پست بنده در شروع این بحث بود دادن لوگین و اینویستور حساب در همین جا حداقل 10روز کاری یا دوهفته است که تمام دوستان ببینند جناب میری حسابشون جعلی نیست و واقعا دارند سود می کنند فکر نکنم این 10روز خسرانی برایشون داشته باشد نه تنها ضرر ندارد بلکه باعث می شود در همین جا یک عده زیادی بروند به حساب مدیر سرمایه گذاریشون وصل شوند واقعا کمترین زمان ممکن بنده برایشان در نظر گرفتم
                        ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 12-18-2018, 07:57 AM

نظر

• جناب gold در مورد مسابقه ای که در خصوصی هم به بنده مسیج داده بودید باید خدمتون عرض کنم حدود 9 سال یا 10 سال پیش ؛ قبل از اینکه کار بروکری در ایران غیر قانونی بشه یک بروکر ایرانی که اسمش یادم نیست اومد یک مسابقه ای شروع کرد که طول دوره اش یک سال بود و روی حساب حقیقی . زمانی که مسابقه شروع شد یک نفر که الان یادم نیست کی بود روز اول حدود 170 درصد سود کرد و در پایان هفته بیشتر از 270 درصد سود داشت . همه میگفتن وای چقدر سود داره و شروع کردن حساب کتاب کردن که اگر ایطوری پیش بره اینقدر درمیاره یا از اینجور چیزها . هفته دوم تموم شد و این شخص اولین نفری بود که کال مارجین شد . افراد دیگه ای هم با همین نسبتها اومدن بالا ولی در آخر کال مارجین شدن . بعد از شش هفت ماه کار بروکری در ایران غیرقانونی شد و اون بروکر هم مجبور به بستن شد . در آخر این هفت ماه نفر اول مسابقه آقای بهزادی بودند که 2% سود داشتند که البته همیشه مستمر و آهسته میومد بالا . و این قضیه برای بنده که اون زمان تازه کار بودم درس بزرگی داشت که سودهای زیاد یه دفعه ای میتونه ضررهای بزرگتر یه دفعه ای هم داشته باشه . حالا در حساب دمو که دیگه این قضیه بیشتر فرق میکنه چون چیزی هم برای از دست دادن هم وجود نداره پس فول مارجین ریسک میکنه اگه گرفت که جایزه رو برده و اگر هم باخت چیزی از دست نداده به همین سادگی . بروکر هم این وسط حس طمع مخاطبین خودش رو برانگیخته و داستان رو به سود خودش تموم میکنه
                          ویرایش توسط PyGentleman : https://www.traderha.com/member/22633-pygentleman در ساعت 12-21-2018, 01:07 PM
                          وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

و او را از جايى كه گمان ندارد روزى میدهد; و هر كس بر خدا
                          اعتماد كند، او براى وى بس است; خداوند فرمان خود را به انجام میرساند; و خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى قرار داده است!

( آیه 3 سوره طلاق )

با اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی ممکن هست ضرری هم کنیم
                          ولی
                          بدون اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی قطعا بازنده خواهیم بود.

نظر

دوست عزیز
                            دیر پاسخ دادم چون ترید میکردم .
                            تا شما حساب لایو ( ریل ) در ECN یا ECN-ZERO باز نکنید بروکر به شما اجازه نمیده که Strategy manager باشی و مردم حسابشون رو به شما وصل کنند . بروکر دیوانه نیست که به شما اجازه بده به عنوان strategy manager دمو باز کنید بعدبیای برای سود خودت هر لاتی دلت خواست بزنی و پول مردم رو که به حساب پم تو وصل شدن بزنی بسوزونی، باید ریل باز کنی تا بدونی چطوری ترید میکنی .ضمنا به شما اعلام کردم میتونید با پشتیبانی بروکر (چه فارسی چه انگلیسی )در این مورد صحبت کنید لاگین حساب بنده رو هم که دارید بهشون بدید بگید ما به عنوان سرمایه گذار میخواستیم مطمئن بشیم . ایا این همون حسابه یا نه ؟شما به عنوان سرمایه گذار بنده ، میتونید استیتمنت لایو همین حسابی رو که من روش ترید میزنم رو از کابین خودتون تو سایت دریافت کنید و با پوزیشنهای من تو حسابی که لاگین و اینوستور رو بهتون دادم مقایسه کنید . درمورد این مسئله و مسئله safety mode کامل تو کانالم توضیح دادم میتونید جهت دریافت اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.
                            درمورد ارائه لاگین و اینوستور همین حساب ریلی که الان مردم بهش وصل هستند هم اعلام کردم قبلا ی ماه اینکارانجام شده و تکرار اون الان دیگه به دلیل حفظ قوانین سرمایه گذار ها جایز نیست .
                            جناب میری از روز اول مثل روز برای بنده روشن بود که این سودها را نمی شود در بازار جهانی کرد تا اینکه ان مسابقه در بروکر قبرسی fxtm که شما توسط ان بروکر مدیر سرمایه گذاری انجا هستید وان سودها را در مسابقه دیدم و بیشتر مطمعن شدم کاسه زیر نیم کاسه است تا اینکه امدم لوگین اینوستر حساب شما ریز شدم وسوتی بزرگ حساب جعلی شما که بروکر توسط یک تیم قوی این حساب ها را مدیریت و درست میکند را گرفتم تمام کارهای این تیم مدیر قبرسی عالی و بدون نقص بود حساب ریل و سودها با انواع اقسام حجم های مختلف ولی در یک جا فکر بنده را مشغول کرد انجایی که توی حساب استیمنت شما روی یک ارزمعاملات پشت سر هم با حجم های پایین روی هم 50الی 60دلار ضرر را نشان می داد و بعد ازان دومعامله با حجم بالا وسود بالای 130الی 180دلاراین برایم یکم عجیب بود تا ببینم شما در کجا این دوموقیعت سود را گرفته اید وقتی این موقیعت ها را روی چارت برسی کردم سوتی بزرگ بروکر با حساب جعلی مشخص شد اصلا در ان زمان ان موقیعت ها با این قیمت ها معامله نشده بودو تمام معاملات استیمنت شما بروی متاتریدر بروکر به همین صورت بود و جالب تر اینکه همه موقیعت های گرفته شده شما با ساعت متاتریدر حساب دمو هم خونی داشت این دیگه سوتی خیلی ضایع تر بود یعنی اینکه معاملات که در استیمنت شما دیده میشد باحساب ریل هم خونی نداشت ولی با حساب دمو هم خونی داشت و همین جا هم اعلام کردم که دوستان فروم بروند و حساب شما را برسی کنند ولی با دوستان که خصوصی صحبت میکردم می گفتند این شخصیت اصلا ارزش برسی حساب را ندارد و مثل روز برای ما روشن است نیت ایشون کلاهبرداری و تلکه ملت است تا اینکه همین جا به شما اعلام کردم اقا لوگین و اینوستر حسابت را به مدت 10 روز قرار بده که از قبل هم برای خود بنده و هم برای شما جوابش روشن بودکه شما حتی یک روز هم این کار نمی کنید چون اصلا حسابی در کار نیست که شما در هفته بخواهی معامله کنی و به ملت سودت را نشان بدی چون ان تیم قوی قبرسی خیلی خوب حساب سازی را می کرد و سود ها را نشان می داد ولی نمی دونست شما برای تبلیغ و کلاه گذاشتن سر ملت لوگین و پسورد را در اختیار ملت قرار می دهی و دستشان را رو میکنی وفکر هم نکنم از این اتفاقاتی که برایت درهفته گذشته روی داد و دستت برای همه رو شد کسی که هرروز هم در این فروم و هم درکانالت اعلام می کردی لوگین و اینوستر اخر هفته قرار می دهم دیگر این کار را بکنی مگر اینکه حساب جعلی بروکرت را ان تیم قبرسی را ساعت معالات شما را با ساعت متاتریدر بروکر درست کند که البته سرورهایش متفاوت است و یک زمان گیر به هرحال بروکر سازنده حساب های جعلی است ازش هرکاری بگی برمی ایدولی تا ان زمان دیگر شما لوگین و اینوستر حسابت را در هیچ جای نخواهی گذاشت . به هرحال جناب میری شما هم مثل دیگر عزیزان سیگنال فروش واستاد نما و ...خیلی زود به فراموشی سپرده می شوید چون هیچ وقت راه کج به منزل نرسیده است که شما دومیش باشید شاید در کوتاه مدت بتوانی سر تازه کارها با عنواین مختلف کلاه بگزاری و ازشون بهره ببری وسود کنی ولی زود دست برای انها هم رو خواهد شددو جمله زیبا یکی از عزیزان فروم که خصوصی درمورد جناب میری به بنده دادند خیلی زیبا بود (به نظرم برای کسانی که بخواهند با درایت و عقل خود برداشت کنند تا همی حد هم کفایت میکند که جناب میری نتوانستند به سوالات شما پاسخ دهند وکسانی هم که نخواهند بهتر است به چاه مذلت خود فرو بروند )(این بیزینس اونهاست و شما نمیتونی همه را نجات بدی یا به همه کمک کنی ...
                            به نظرم بهتره وقتت را برای این چیزها هدر ندی)

بله این بیزینست شما است وما هم پیامبر نیستیم که بخواهیم راه درست یا اشتباه را به دیگران نشان دهیم

همه این شرایط و اتفاقاتی که به وجود امد باعث شد بنده به ساکن شدن شما هم در کانادا شک کنم و از ادمین این فروم بخواهم که ایپی شما را چک کند و بنده عرض برساند که این ایپی از کدام کشور به این فروم وصل می شود که ایشون برسی کردند و به بنده گفتند متاسفانه که یوزر ایشون از ترکیه به این فروم وصل می شوید این دیگر افتضاح بالاتر از حساب جعلی شما که جای جای این فروم می فرمودید که بنده در کانادا ساکن هستم .اخه برادر عزیز کانادا زندگی کردن با ایران و یا ترکیه چه مزیتی برای شما دارد که به همگی دروغ می گویید انشالله با پول های که به جیب می زنی بتوانی به ارزوی دیرینت کانادا برسی ارزوی بر جوانان عیب نیست برای توضیحات بیشتر خود ادمین می توانند اینجا به سمع نظر همگی عزیزان بفرمایند
                            دیگر این بحث را به پایان می رسانم چون زمان خیلی زیادی از بنده گرفت برای کسی که .....به درود
                            ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 12-21-2018, 05:50 PM

نظر

• نکته :هرچه به اصطلاح این مدیران توی این بروکر بتوانند مشتری یا سرمایه گذاران(Investors)بیشتری جذب کنند گراف سودشان صعودی است 6روز قبل نفر اول aneelramiah با 960سرمایه گذار نفر اول بود امروز سرمایه گذارش به778نفر با اینکه نفر اول است ولی گراف سودش رو به پایین شده است و به نظر خود بنده کم کم جاش به نفرات دیگر شاید در اینده بدهد .کار این تیم های مدیریتی بسیار جالب و حرفه ای است حرف اول توی سود این مدیران را به نظرم یا حداقل تعداذسرمایه گذارنش می زند

https://www.forextimeir.com/fa/inves...anager-ranking

نظر

برای اینکه به شما و به باقی دوستان ثابت بشه که حساب بنده ریل هستش و همون حسابی هستش که دارم روش به قول شما این سودها رو میگیرم به مدت 2 روز لاگین و اینوستور رو میذارم تا ببینید . از خودم هم تو کانادا فیلم میگیرم تا من رو ببینی که تمهت نزنی و اینطور من رو خراب نکنی. ولی بعدش باید بیای و رسما به همه اعلام کنی که غلط کردی هر چی نوشتی .نه ی حیله دیگه سوارکنی . شاید هم خود بروکر هستی و میبینی هر روز به سرمایه گذاران من اضافه میشه برای اینکه مشتریهات رو ازدست ندی سعی درخراب کردن من داری و با یوزرهای مختلف میای پستهای مختلف میزنی . همین الان لاگین و اسنوستور رو میدم تا ببینی
                                داداش اگر زحمتی نیست دو روز بکن پنج روز که مشتری بشیم حداقل سودیت ببینیم و اینکه من چه کار با بروکر و....بابت کانادا ادمین فرمودند که جنابتان از ترکیه وصل می شید

نظر

پردازش ...
                                X