اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ملاک گذراندن درس فارکس قبولی در آزمون و دریافت امتیازات این درس در بخش پروژه هاست که قاعدتا هنوز برای شما و دوستانتون زمانش نرسیده و اعمال نشده. برای شما قطعا در زمان مناسب درس بنیادی ارائه خواهد شد.

نوشته اصلی توسط samanu54 نمایش پست ها
    سلام استاد عزیز
    من متاتریدر کار با کابین و بازارمالی جهانی دوره دوم را گذروندم البته هنوز آزمون بازارمالی جهانی ندادم میخواستم درس بنیادی که این هفته برگزار میشه رو بردارم که امتیازم نمیرسه
    ممکنه راهنمایی بفرمایید؟
    لطفا لینک‌های کاربردی زیر را مشاهده کنید:

۱. وب سایت رسمی دانشگاه
    ۲. کانال تلگرام رسمی دانشگاه
    ۳. ثبت نام رایگان کابین تریدری
    ۴. اخبار واحد آموزش دانشگاه
    ۵. راهنمای دریافت پنل دانشجوئی

نظر

• جناب درزی سلام در انتخاب واحد تحلیل بنیادی رو انتخاب کردیم اما امتیاز کافی برای انتخاب واحد مدیریت ریسک وجود نداره امتیاز تکنیکال کی منظور میشه ؟

نظر

• امتیاز هر درس پس از پایان مهلت 15 روزه و دریافت تمامی پروژه های دانشجویان و پس از برگزاری آزمون اعمال خواهد شد. در اصل ملاک پاس شدن هر درس تمام شدن کل این مسیر است و صرفا پایان یافتن کلاسها نیست.

نوشته اصلی توسط nima007 نمایش پست ها
        جناب درزی سلام در انتخاب واحد تحلیل بنیادی رو انتخاب کردیم اما امتیاز کافی برای انتخاب واحد مدیریت ریسک وجود نداره امتیاز تکنیکال کی منظور میشه ؟

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• با سلام و خسته نباشید

اینترنت من مشکلی نداره اما ارتباط متاتریدر من قطعه و یکی از پیغام های زیر رو می ده. کسی از دوستان می دونه علتش چیه ؟
          no connection یا
          common error

نظر

• سلام
            ممنون از زحماتتون
            امکان ثبت نام در دوره اول درس مدیریت ریسک و روانشناسی و تحلیل بنیادی هنوز برای من فراهم نیست.من پیش نیازها رو گذروندم. همه اطلاعات این دروس تو کابین دانشجویی من میاد اما ثبت نامش امکان نداره.
            دلیلش اینه که هنوز آزمون تحلیل تکنیکال رو نگذروندیم و باید در دوره دوم این دروس شرکت کنیم؟ درسته؟

نظر

• سریعا ایمیل بزنید تا دقیق بررسی کنم

نوشته اصلی توسط sfarzane نمایش پست ها
              سلام
              ممنون از زحماتتون
              امکان ثبت نام در دوره اول درس مدیریت ریسک و روانشناسی و تحلیل بنیادی هنوز برای من فراهم نیست.من پیش نیازها رو گذروندم. همه اطلاعات این دروس تو کابین دانشجویی من میاد اما ثبت نامش امکان نداره.
              دلیلش اینه که هنوز آزمون تحلیل تکنیکال رو نگذروندیم و باید در دوره دوم این دروس شرکت کنیم؟ درسته؟

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• احتمالا باید از فلترشکان استفاده کنید

نوشته اصلی توسط realfx نمایش پست ها
                با سلام و خسته نباشید

اینترنت من مشکلی نداره اما ارتباط متاتریدر من قطعه و یکی از پیغام های زیر رو می ده. کسی از دوستان می دونه علتش چیه ؟
                no connection یا
                common error

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• با سلام
                  بنده دانشجوی دوره دوم درس فارکس هستم با شماره 73067576 . متآسفانه برای ارسال پروژه درس مدتی است که اجازه ورود ندارم. در ابتدا تصور کردم که شاید هنوز زمان ارسال پروژه فرا نرسیده ولی دیروز در کانال تلکرام دانشگاه مشاهده نمودم که مهلت ارسال آن در روز پنج شنبه به پایان می رسد لذا از مدیریت سایت تقاضا دارم ضمن راهنمایی بنده نسبت به رفع مشکل اینجانب اقدام نمایند . با تشکر

نظر

• با سلام. لطفا الان دسترسی خود را چک کنید و اطلاع دهید.

نوشته اصلی توسط aali نمایش پست ها
                    با سلام
                    بنده دانشجوی دوره دوم درس بازارمالی جهانی هستم با شماره 73067576 . متآسفانه برای ارسال پروژه درس مدتی است که اجازه ورود ندارم. در ابتدا تصور کردم که شاید هنوز زمان ارسال پروژه فرا نرسیده ولی دیروز در کانال تلکرام دانشگاه مشاهده نمودم که مهلت ارسال آن در روز پنج شنبه به پایان می رسد لذا از مدیریت سایت تقاضا دارم ضمن راهنمایی بنده نسبت به رفع مشکل اینجانب اقدام نمایند . با تشکر

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• سلام و وقت بخیر خدمت استاد
                      تازه فیلم کابین تریدری رو دیدم و برام یه سوال در مورد ثبت نام در اون پیش اومده.یه بخشی هست به نام لوریج.لوریج چی هست و مثلا لوریج 1.00 با لوریج 1.5 چه فرقی داره؟

نظر

• سلام خدمت شما
                        تمامی این موارد از جمله مفهوم لوریج را در درس مفاهیم و مقدمات فارکس خواهید آموخت.

نوشته اصلی توسط enekas1374 نمایش پست ها
                        سلام و وقت بخیر خدمت استاد
                        تازه فیلم کابین تریدری رو دیدم و برام یه سوال در مورد ثبت نام در اون پیش اومده.یه بخشی هست به نام لوریج.لوریج چی هست و مثلا لوریج 1.00 با لوریج 1.5 چه فرقی داره؟

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• سلام چطوری می تونم یک حساب سنتی افتتاح کنم؟ تحت چه عنوانی است؟ ممنون

نظر

• امتحان جامع

سلام به استاد درزی عزیز خسته نباشید

استاد در کلاس فرمودید که pdf کلاسهارو برای آمادگی بیشتر قبل از امتحان جامع در سایت قرار خواهید داد درصورت امکان این موضوع در کانال تلگرامی اطلاع رسانی

شود.ممنون از زحماتتون

نظر

• آقای سلطانی عزیز لطفا به چند نکته توجه فرمایید:
                              1- باز کردن یک موضوع جدید در انجمن فقط توسط مدیران انجمن، بروکر و دانشگاه مجاز است. شما برای یک سوال ساده که 2 بخش برای آن تعبیه شده به نام : پرسش و پاسخ" و " بررسی مشکلات دانشجویی" یک موضوع جداگانه باز کردید. لذا در صورت تکرار دسترسی شما محدود خواهد شد.
                              2- من در هیچ کلاسی صحبت از پی دی اف کلاسها نکردم و نگفتم که برای دروس این کار را قبل از امتحان جامع خواهم کرد - فیلم تمامی کلاسها موجود است.
                              3- و برعکس من عرض کردم که شما بعنوان یک دانشجوی فعال موظفید در کلاسها برای خودتان جزوه تهیه کنید تا بتوانید همیشه از آن استفاده نمایید.
                              4- روال دانشگاه تابحال مشخص بوده و هست بنابراین لطفا با مسیر آموزشی گفته شده هماهنگ شوید.
                              سپاس از شما دوست عزیز

نوشته اصلی توسط محمدرضاسلطانی نمایش پست ها
                              سلام به استاد درزی عزیز خسته نباشید

استاد در کلاس فرمودید که pdf کلاسهارو برای آمادگی بیشتر قبل از امتحان جامع در سایت قرار خواهید داد درصورت امکان این موضوع در کانال تلگرامی اطلاع رسانی

شود.ممنون از زحماتتون

۱. وب سایت رسمی دانشگاه

نظر

• با سلام خدمت استاد عزیز جناب آقای درزی
                                سوالی داشتم در مورد امتیازات
                                آیا میشه ریز امتیاز ها و اینکه این امتیازات مربوط به کدوم درس هست رو فهمید ؟
                                احساس میکنم یه اشتباهی در امتیازات من رخ داده.
                                2 خواستم بدونم فیلم جلسه بنیادی ایمیل نشده ؟پوشه spam رو هم چک کردم ولی چیزی نبود

باتشکر از محبت شما

نظر

پردازش ...
                                X